Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 16:00

Stal Stalowa Wola - Puszcza Niepołomice 16:00

Początek meczu w Stalowej Woli o godzinie 16:00.

Na stadion przychodzimy wcześniej niż zwykle, nie zapominamy o dokumencie tożsamości lub numerze pesel.

Zapraszamy wszystkich sympatyków Stalówki na to spotkanie.

Komentarze (25)

Bastek88 | 2012-09-8 16:52

III liga III liga Stalówka!

Bastek88 | 2012-09-8 16:54

do przerwy 0:1

Kijana1938 | 2012-09-8 17:00

relacja?

Bastek88 | 2012-09-8 17:04

sportowe fakty .pl

Home | 2012-09-8 17:18

no cóż, już 0:3. Słabo to wygląda.

Bastek88 | 2012-09-8 17:19

0:3 juz, wstyd i hanba! jak sie okuzje II liga, (stara III) to za wysokie progi dla Stali, pilkarzom by wypadalo przeprosic kibicow

Maxtor84 | 2012-09-8 17:23

hahahah już wolalem małą łyżeczkę sławka 0-4 u siebie a jeszcze graja :)

Kijana1938 | 2012-09-8 17:31

masakra

Kubusio20 | 2012-09-8 17:34

no bez kitu kurwa !!

Ssw1938 | 2012-09-8 17:34

Troszke statystyk:
Stalówka przynajmniej 4 bramkami przegrala ostatnio w 2007 roku 5-0 w Łowiczu, 5-1 w Łomży, 4-0 w Gdyni. Natomiast u siebie przynajmniej 4 golami w.... 2006r w pierwszym sezonie po awansie z III ligi z Polonia Bytom 0-4.

P!otrek | 2012-09-8 17:36

Poprawka, z Polonią było 0-5.

Aleksander | 2012-09-8 17:40

Graja chlopaki jak z nut... W tej lidze to powinni pracowac a po godzinach grac w pilke toz to jest polamatorstwo ...a ludzie jeszcze placa za cos takiego....

Home | 2012-09-8 17:46

@ P!otrek - wtedy graliśmy w Gorzycach ;)

Ssw1938 | 2012-09-8 17:57

Oczywiscie Stal 0 - 5 Polonia B w Gorzycach. Wiec jak sie nie myle to od 2000 roku na Hutniczej Stalówka jeszcze nigdy nie przegrala 4 bramkami.

Gieeste | 2012-09-8 18:24

Wszyscy na Motor !!! Pierdol wynik , jedz do Lublina !!!

Jw27 | 2012-09-8 18:27

0-4????Dzis tez rzucali petardami jak wczoraj Czarnogóra?

Jaszczur | 2012-09-8 18:37

WŁASNIE PODARŁEM KARNET ,SZKODA PATRZYC NA TĄ KOPANINE, PANIE PREZESIE WARTO POMYSŁEC O RENEGOCJACJI UMÓW ZA TAKĄ GRE TO 1000ZŁ I DO ŁOPATY STADION BUDOWAĆ

Saschen | 2012-09-8 18:38

dzisiejszy mecz to juz historia i wynik trzeba przyjać z pokorą. pozwole sobie zacytować GIEESTE "Wszyscy na Motor !!! Pierdol wynik , jedz do Lublina !!!". tam nasz dopiong musi poniesc druzyne po zwyciestwo , które da" prestiz", a takze 4 pkt przewagi nad druzynami "spadkowymi".

Jaszczur | 2012-09-8 19:02

DLACZEGO PO PIERWSZEJ POŁOWIE ZSZEDŁ MAJOWICZ, NAJLEPSZY ZAWODNIK? TO CO TRENUJE KALITA TO WARTO ZASTANOWIC SIE NAD TRENEREM ZE STALOWEJ /ZE WZGŁEDÓW OSZCZĘDNOSCIOWYCH/

Stalowiak2 | 2012-09-8 19:23

Saschen krzyknij im jeszcze "Nic sie nie stalo".
Wlasnie przez "Nic sie nie stalo" nic sie w tym klubie nie zmiena.Wynik z pokorą, historia itp a ja sobie nie przypominam czasów zeby Stal przegrywala u siebie 3 mecze z rzedu (pomijajac wyjazdowe) bo nawet za Cecherza to potrafila mecz uwaga ZREMISOWAC!
Oni maja wasz doping wiecie gdzie.W tej dzisiejszej kopaninie nie bylo nic z walki, poprostu ci kopacze sobie zakpili z kibicow.A wy dalej naiwniacy wierzcie ze dopingiem ich zmusicie do wygrywania.Sam na wyjazdy jezdze co mecz, ale teraz to sie wstydze za tych kopaczy, za to co sie dzieje.Wstyd zeby klub z taka p[rzeszloscia dostawal u siebie w d... po 4 gole z pipidowkami.Juz wybaczyc mozna ta Polonie Bytom, wtedy to Stal byla zoltodziobem w 2 lidze, a Polonia Bytom walczyla o awans i to byl klub a nie pipidowa.Ja sie dziwie ze mozecie porownywac dzisiejszy koszmar z tamtejsza wtopa w Gorzycach.Tamci mimo slabszych umiejetnosci cos probowali, a ci nie walcza nic.Druga polowa w ich wykonaniu to zenada jakiej od dawna w Stali nie bylo.W sumie nie wiem czy Stal nie wyszla by lepiej gdyby tej licencji nie dostala.Zespol budowany od podstaw, oparty glownie na wychowankach.To nic ze 4 liga ale przynajmniej wychowankowie by grali.I zobaczylibysmy w koncu jakies gole, akcje a nie ciagle meczenie jednym lalusiowatym Fabianem w ataku!!

Maxtor84 | 2012-09-8 19:28

brawo Stalowiak2 bardzo dobrze powiedziane wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd

Ssw1938 | 2012-09-8 19:32

Stalowiak2
Nikt nie porownuje tamtego meczu z tym, wiec nie wiem o czym piszesz, po drugie chcesz wychowankow a Fabian kim to jest? Koles sam sobie zaprzeczasz i piszesz o jakis pierdolach wiec moze skoncz juz.

Stalowiak2 | 2012-09-8 19:41

A gdzie ja napisalem ze Fabian nie jest wychowankiem? Naucz sie czytac.

Ssw1938 | 2012-09-8 19:52

jak to nazwales Fabiana "lalusiowaty" wiec domyslam sie ze nie chcialbys by gral w twojej 4 lidze a chcialbys wychowankow ale nie Fabiana, jedno wyklucza drugie.

Adam1938 | 2012-09-8 22:27

Walczyć, grać, zapie...ć - takimi słowami kibice Stalówki dopingowali swoich piłkarzy. Stal Stalowa Wola uległa kolejny raz na własnym stadionie. Tym razem wysoko bo aż 0:4! - Zdjęcia - WIDEO z konferencji!

» http://u.42.pl/2J57

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 965 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 761 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 546 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 255 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.03465