Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kompromitacja przy Hutniczej!

Kompromitacja przy Hutniczej!

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali na własnym boisku z Puszczą Niepołomice 0:4 (0:1).

Bramki dla gości zdobyli: Łukasz Nowak 44, Paweł Moskwik 49, 63, Mateusz Cholewiak 53.

Wysoka porażka naszego zespołu jest w pełni zasłużona, zawodnicy Stali nie mieli pomysłu na grę, a goście skutecznie wykorzystywali błędy w obronie.

Skład Stali: Dydo - Czarny, Żmuda, Sikorski, Kantor, Łanucha, Horajecki, Majowicz (46' Cebula), Kachniarz (46' Turczyn), Fabianowski (56' Popielarz), Białek.

Żółta kartka: 38' Białek (za próbę wymuszenia rzutu karnego).

Bartosz Horajecki, piłkarz Stali: - Chcieliśmy przeprosić kibiców, wiem, że nie dajemy im powodów, żeby wydawali parę złotych na bilet. Jesteśmy zdołowani, wstyd cokolwiek powiedzieć. Chcieliśmy się przełamać w meczach na własnym stadionie, a wyszło żałośnie. W szatni nie brakuje rozmów, nie ma jakiegoś konfliktu w zespole, motywujemy się przed meczem, mówimy sobie pewne rzeczy. Ale "rozsypaliśmy się". Presja jest naturalną rzeczą, jaka towarzyszy tej dyscyplinie i nie ma co o niej mówić. Zwłaszcza, że nie można powiedzieć, że słyszymy jakieś wyzwiska z trybun, kibice traktują nas łagodnie, możemy tylko przeprosić...

Pomeczowa konferencja prasowa: http://www.youtube.com/watch?v=LmRYla_CJc4

Komentarze (17)

Inferno1 | 2012-09-8 19:05

A na konferencji pojawilo sie 2 naszych zawodnikow... » http://daa.pl/40yw - konferencja

Damiano88stw | 2012-09-8 19:07

Piłkarzyki pajacyki. Grają tylko dla pozorów.
Wstyd i dziadostwo-20 minut gry i 4 bramki stracili.
No to "walczymy" o utrzymanie!

Stalowiak2 | 2012-09-8 19:36

Powiem szczerze ze tak slabej Stali to nie widzialem od bardzo dawna.Moze nie tyle oni sa tacv slabi co im sie po prostu nie chce grac.3 porazka u siebie z rzedu to wstyd dla klubu i dla kopaczy.I to w jakim stylu.Nie ma co krzyczyc ze historia ze nic sie nie stalo.BO SIE STALO.Nie mam pretensji do trenera, bo to on nie gra na boisku tylko kopacze, ktorzy graja jak ostatnie ofermy.I zdanie o Fabianowskim.To jest lider druzyny? To jest zawodnik ktory do walki da znak? Ja takiego nie widzialem.Po takim zawodniku trzeba wymagac ze wstrzasnie druzyna, w koncu najstarszy i najbardziej doswiadczony na tym boisku.A on sobie chodzi po boisku.Do Bytomia i 0:5 nawet nie nie mozna tego prownywac, wtedy 2 liga i Stal byla kaczodziobem, placila frycowe a Polonia walczyla o awans, poza tym umiejetnosci byly wtedy jakie byly ale walczyly i sie starali.A dzis? Co bylo w drugiej polowie to trudno opisac.W sumie nie wiem czy Stal nie wyszla by lepiej gdyby jednak licencji nie dostala.Wtedy budowali by druzyne na wychowankach, stopniowo i moze by cos z tego bylo.

Rusko18 | 2012-09-8 19:38

BEZ KIBOLI NIE MA GOLI

Mariusz 151 | 2012-09-8 19:58

Chłopaki nie załamujmy się na motorynkach się odegramy

Kamilosss | 2012-09-8 20:11

COŚ usłyszałem że kalita podał się do dymisji, ale może to być plotką, dlatego pytam się wie ktoś coś?

Niepytajpajacu | 2012-09-8 20:13

cos mi sie zdaje ze bedzie spadeczek do 3 ligi

Mariusz 151 | 2012-09-8 20:14

kamilosss najlepiej obojrzyj sobie konferęcje prasową to będziesz wszystko wiedział

Cider | 2012-09-8 20:20

CHCIAŁEM COŚ NAPISAĆ ALE PO CO !! KAŻDY WIE CO MAMY ZA DRUŻYNE , ALBO INACZEJ NIE MAMY ŻADNEJ DRUŻYNY..WSTYD ,I TYLKO TYLE .JA STARY KIBIC JUŻ NIE MOGĘ NA TO PATRZYĆ.SZACUNEK DLA SZALIKOWCÓW BO CHYBA TYLKO ONI SĄ GODNI NAZYWAC STALÓWECZKA.

Kamilosss | 2012-09-8 20:46

Doping dzisiaj był na poziomie..

Dominik82 | 2012-09-8 21:13

no cóż szkoda porażki. ktoś już wcześniej powiedział że mamy takiego trenera i takich piłkarzy na jakich nas stać i wszystko. oczywiście człowiek tęskni za czasami kiedy nie tak dawno w I lidze ogrywali Koronę na wyjeździe i u siebie, wygrywali z Motorem u siebie i na wyjeździe, ograli takie marki jak Polonię Warszawa czy GKS czy to Katowice czy Jastrzębie. Wiadamo chciało by się mieć w składzie zawodników jak Cebula, Karcz, Szwajdych ale tacy zawodnicy kosztują a tamte czasy już niestety nie wrócą.

Davka | 2012-09-8 21:13

Gra Stali szkoda gadac a gdzie byli kibice każdy pisze mobolizacja widac tą mobilizacje . Na wyjazdy jeździ pełno kibiców poto żeby pokazac sie przed Polską ilu to Stalówka nie ma kibisów bo gdyby tak naprawde chcieli kibicowac to na każdym meczu byłby konkretny doping.

Adam1938 | 2012-09-8 22:26

Walczyć, grać, zapie...ć - takimi słowami kibice Stalówki dopingowali swoich piłkarzy. Stal Stalowa Wola uległa kolejny raz na własnym stadionie. Tym razem wysoko bo aż 0:4! - Zdjęcia - WIDEO z konferencji!

» http://u.42.pl/2J57

Johny | 2012-09-8 22:47

...ciszej nad tą trumną...

Agata | 2012-09-9 11:14

Dumni po wygranej, wierni po porażce ...Tylko ile tych porażek jeszcze można znieść .. ? I to na własnym stadionie ?



STAL STALOWA TO KRÓLOWA !

Saschen | 2012-09-9 13:34

kiedys przyjdzie progres i coś uciułamy oby nie ta trauma nie trwała zbyt długo ...

Petek12 | 2012-09-9 15:01

pierdolić naszych piłarzyków pajacyków bo dopingujemy nasz zajebisty w Polsce klub z historią
południa panem jest Stal zks

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 573 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 251 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 464 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 35 203 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.03142