Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Lublina ! STALÓWKA TO MY !!!

Wyjazd do Lublina ! STALÓWKA TO MY !!!

Do dzisiaj do godziny 24:00 trwają zapisy na wyjazdowe spotkanie z Motorem Lublin.

Mecz z Motorem odbędzie się 15 września o godzinie 16:00. Na wyjazd ten jedziemy tylko i wyłącznie autokarami. Zbiórka o godzinie 12:00, odjazd 12:30 obok dworca PKS w Stalowej Woli. Koszt w granicach 20-25 złotych plus bilet na mecz.
Zapisujemy się na listę wyjazdową już teraz pod linkiem  - http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd.
 
Na wyjazd ten co wchodzić będzie powoli w naszą tradycje pobierana będzie zaliczka w kwocie 10 zł. 
Zaliczkę tą wpłacać będzie można w wyznaczonym terminie, najprawdopodobniej środa (12.09) od 18:00 do 19:00 pod stadionem oraz w czwartek (13.09) 20:00 -21:30 na orliku pod Hutą.

Osoby które zapłaciły dzisiaj zaliczki na meczu z Puszczą, zostały dopisane już do listy internetowej.

STALÓWKA TO MY !!!

Komentarze (10)

Davka | 2012-09-8 21:13

Gra Stali szkoda gadac a gdzie byli kibice każdy pisze mobolizacja widac tą mobilizacje . Na wyjazdy jeździ pełno kibiców poto żeby pokazac sie przed Polską ilu to Stalówka nie ma kibisów bo gdyby tak naprawde chcieli kibicowac to na każdym meczu byłby konkretny doping.

Mental | 2012-09-8 23:50

Dokładnie tak , zgadzam się z Davka . Widać jaka jest mobilizacja jak gramy u nas a jeśli gramy na wyjeździe , jak jedziemy na wyjazd mobilizacja w ch*j , gdy jest mecz u siebie nikogo nie ma , co z tego że na wyjazdach jesteśmy jak nie ma Nas na meczach rozgrywanych u siebie na H15 , pomijając wyniki meczów na naszym terenie . ; )

Bez spiny .

Jw27 | 2012-09-8 23:59

Bez złudzeń ze jak przyjdzie wiecej osób na mecz to lepiej zagraja. Kibice w dużej liczbie jeżdza po całej Polsce za nimi i tak graja swoja piłkę. Nie ma presingu w obronie, Nie ma kto przytrzymać i rozegrać, dać sie sfaulować ot. brakuje profesora w środku pola. Po odejsciu Miecia staczamy sie w dół niestety. Czy jest ktoś chociaż podobny?Ty też cieszysz się z remisu z Czarnogórą? Bądz 29 wrzesnia w Wawie!

Kamilosss | 2012-09-9 07:48

zgadzam się z dwoma pierwszymi komentarzami. Bo pewnie jakby kibice wyjazdowi byli to doping cały mecz by był a tak to nie ma w ogóle lub jest słaby. To co kibicujecie drużynie czy tylko chcecie się pokazać polsce? Wiem że może to nie wiele daje, ale jakoś trzeba próbować.

Midem91 | 2012-09-9 09:57

ktoś ten zespól zrobil gdzie gwiazda szymański

193819381938 | 2012-09-9 13:57

W Lublinie trzeba pokazac ze jako kibice to stalowka jest najlepsza w tej lidze, kopaczy nie mamy dobrych i to kazdy wie, my tego nie udowodnimy, ale pokazac kto jest najlepszy mozna, u siebie to jak zwykle od jakiegos 1,5 roku, z dopingiem i w ogole nie ciekawie, ale na wyjazdach prezentujemy sie zawsze dobrze.
Wszyscy na Lublin

Lilo | 2012-09-9 20:27

Czytam te komentarze od pewnego czasu i widze dopiero pierwszy negatywny komentarz na temat działaczy.jeden z nich niedawno się wypowiedział że mamy słabego treneraq i słabych piłkarzy ale zapomniał niestety dodać że mamy słabych działaczy.Ja rozumiem że to piłkarz biega po boisku, trener albo umie przygotować drużyne albo nie ale działacz musi rownież brać odpowidzialność za to co się tam dzieje.A prawda w tym temacie jest niestety ale bolesna sponsora jak nie było tak nie ma tylko liczenie na prezydenta i p żaka gdyby nie on drużyna nie przystąpiła by wogóle do sezonu.Drużyna nigdy nie była tak tania w utrzymaniu,nie tak dawno jeden kmiecik zarabiał tyle ile dziś czterech obecnych kopaczy.Ciągle słychać tłumaczenie o spłacanych długach z poprzednich lat.Kolejny raz wyrzucenie adamusa okazuje sie błędem można go nie lubieć ale trenerem jest dobrym zrezygnowanie z kusiaka który byłby napewno lepszy niż ci obrońcy których mamy kolejny radawiec którego brakuje w środku pola może i przestał ostatnio strzelać bramki ale zawsze z jego podań padały bramki i potrafił zmobilizować i krzyknąc.Krytykowany skórski i można znaleźc jeszcze kilka innych przykładów.Jaki jest sens sprowadzać zawodników z innych regionów polski płacić im za mieszkania opłacać pensje jak wczoraja majowicz był jedynąc jasna postacią w pierwszych 45 minutach.Powinno być ośmiu wychowanków i trzech przyjezdnych a nie odwrotnie.Absolutnie ten komentarz nie jest obroną kopaczy czy trenera bo to oni maja zapier.. na boisku i oni głównie są odpowiedzialni za ten wynik.Ale wydaje mi się że dwa lata to wystarczająco długo żeby rozliczyć też działaczy którzy powielają błędy poprzedników.Mamy ich nie krytykować tylko dlatego że wywodzą się ze środowiska kibiców?

Edek38 | 2012-09-9 21:56

mowisz,ze czytasz te komenty juz jakis czas... ciekawe od kiedy ?! chyba nie widziales jakie byly wpisy po porazkach ekipy w ktorej wystepowali wymienieni przez ciebie zawodnicy. gro z tych gosci pochodzi z podkarpacia a nie innych regionow polski. Tak tak, 10 wychowankow z utalentowanych juniorow i 2 druzyny... ble ble...
Teraz ja tez moge sobie pogdybac co by bylo gdyby, a widziales wpisy na Pana Adamusa przed jego odejsciem. Przeproscie go to moze zgodzi sie wrocic. hehe.
Byc dzialaczem kiedys a teraz to roznica. Panowie x lat temu dostawali kase na tecy z huty, pozniej powoli pieniazkow bylo mniej i teraz jest jak jest. A kto z nich znalazl sponsora strategicznego ?? Od lat opiera sie to na wodexie i jak miasto nie pomoze finansowo lub w znalezieniu sponsora to nadal bedzie tylko wodex. Malo wiesz o szukaniu sponsora dla zespolu w takiej lidze. Nawiasem mowiac to ciekawe dlaczego pzpn nie znalazl sponsora dla 1 i 2 ligi, tak jak jest w ekstraklasie. Zejdz na ziemie. Czasy sie zmieniaja, firmy,ktore byly panstwowe sa juz prywatne i nikt nie szasta kasa na lewo i prawo.

Vielitz | 2012-09-9 22:11

co wy bredzicie o sponsorach? kryzys jak cholera, firmy padają - w Stalowej może z jedna firma się znajdzie co nie jest zagrożona upadkiem (dwie duże firmy z regionu padły albo prawie padły), a Wy liczycie że ktoś wywali kasę na III ligę? Garstka kibiców na trybunach, zero medialności - nie widzę logiki by w to ktoś miał ładować.
Kluby ekstraklasy mają mega problemy z kasą a nagle nasza Stalówka ma mieć kasę :) trochę realnego myślenia ludzie. Stać nas na IV ligę i taka prawda niestety. Może kiedyś dożyjemy, skończy się kryzys, firmy się odbudują i może znajdzie się kasa na sport - ale nie przez najbliższe lata. Fakt jednak jest, że nasi grają kupę - są kluby co mają mniej a walczą (Unia Tarnów np . - tam nie ma kasy na nic! a są liderem !).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz

Stal Stalowa Wola             Olimpia Grudziądz
2018-10-01, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Bartosz Biel 28     
Adrian Dziubiński 72,
Sebastian Łętocha 90
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 11 7-3-1 24
2 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
3 Elana Toruń 11 6-4-1 22
4 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
5 GKS Bełchatów 11 5-4-2 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Stal Stalowa Wola 11 4-2-5 14
11 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
12 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
13 ROW 1964 Rybnik 11 2-5-4 11
14 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 11 3-1-7 10
16 Pogoń Siedlce 11 2-3-6 9
17 Rozwój Katowice 11 2-3-6 9
18 Olimpia Elbląg 11 2-0-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-01 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1236) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (361)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 130 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 15 153 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 29 391 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 11 359 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.04139