Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Motor - Stal Stalowa Wola

Wyjazd na mecz Motor - Stal Stalowa Wola

Przedłużył się termin internetowych zapisów na mecz Motor Lublin - Stal Stalowa Wola. Do dzisiaj tj. wtorek do godziny 24:00 można zapisywać się w dalszym ciągu na wyjazd na to spotkanie. Po tym terminie lista zostanie wydrukowana, ale dopisać będzie się można jeszcze w autokarach.
www.kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd

Zbiórka na wyjazd do Lublina o 12:00, odjazd 12:15 (nie czekamy na spóźnialskich). 
Koszt wyjazdu to 25 zł + 12 zł bilet na mecz.

Zaliczki w wysokości 10 zł można wpłacać dziś tj. wtorek na orliku pod Hutą od 20:00 - 21:30 oraz jutro (środa) pod stadionem w godzinach 18-19. Kto nie wpłaci zaliczki dopłaci do wyjazdu przy wsiadaniu do autokaru.

STALÓWKA TO MY!!!!
 

Komentarze (23)

Fanatyk38 | 2012-09-11 14:39

JEEEEDZIEEEMYYYY WSZYSCY !!!

Spóźnialscy zapisywać się na listę .
Do soboty. Zachęcamy wszystkich do wyjazdu!!!

Noob | 2012-09-11 14:56

Wyjazd Będzie Ciekawy!
Ale wyjaśnijcie mi jedno : )
Na wyjeździe do rzeszowa gdy stalówka grała z resovią reszów ile było ludzi?
i porównajcie to z frekwencją z Sektoru B na który zamiast przychodzić 300-400 osób przychodzi może 100.
No może są wyjątki ale bez przesady.Rozumiem że na wyjazdach jest sie z kim przekrzykiwać ale ta frekwencja jest Naprawde śmieszna,Ogarniać się i Widzimy się na H15!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cie!

Stal_1938 | 2012-09-11 17:43

Nie zmusisz nikogo do przyjscia na sektor b, nawet jesli zmusisz to nie bedzie to to samo, gdyby ktos tam poszedl dobrowolnie, chyba, ze wolalbys zeby na wyjazdy jezdzilo tylko te 100 osob z sektora b, mysle, ze to i to jest bez sensu.

193819381938 | 2012-09-11 19:10

Wiadomo ze na wyjezdze jest lepsza atmosfera itp, no ale kurwa zrobmy tak zeby u nas bylo tak samo a nie na mlynie 2x mniej niz na wyjezdzie. Chcemy sie pokazac w Polsce, ale o meczach u siebie nie zapominajmy ! Do soboty:)

Noob | 2012-09-11 19:51

Miejmy nadzieje że piłkażyki pokażą Charakterek!

Fanatyk38 | 2012-09-12 10:50

Mozna by wrocic do zbiorek osiedlowych ale czy ktos sie tego podejmie??
Mamy dwa mecze u siebie z Siedlcami i Wisla Plock. Sprobowac nie zaszkodzi.
Teraz na wyjezdzie w Lublinie bedzie pewnie te 250-300 ludzi i mozna oglosic to na sektorze. Pozniej przed meczem z tbg jest wyjazd na Stal Rz, ktory zapewne rowniez przyciagnie sporo fanow. Jeszcze raz zaznaczyc tam,ze na siarke wszyscy idziemy osiedlami jak za dawnych czasow. Moze to dac pozytywny efekt. Kwestia odpowiedniego naglosnienia sprawy .
A teraz wszyscy do Lublina !!!
Jestesmy zawsze tam ....

Biggie | 2012-09-12 10:57

ze Stalą już graliśmy w tym sezonie u siebie więc przed Siarą gramy na Hetmańskiej z Resovią

Fanatyk38 | 2012-09-12 10:57

Sorki, na Resovie ale stadion miejski/Stali, odnowiony i rywal ciekawy.
To od nas samych zalezy frekwencja. Im wiecej namowimy osob we wlasnym gronie, tym mniej bedziemy narzekac .
Wiadomo,ze wyjazd rzecz swieta ale mecze u siebie tez powinny byc dla wszystkich priorytetem bez wzgledu na przeciwnika.

Lubelak | 2012-09-12 12:20

No i dupa, Spartakus ma nowego trenera, Świerczewskiego:) Zatem szansa na zdobycie punktów maleje niestety a szkoda. O sprzyjającym sędziowaniu można zatem zapomnieć.
Obym się jednak pomylił...

Info | 2012-09-12 15:05

Lubelak, mogą mieć nawet Mourinho i tak im to nie pomoże hehe :) Nasze grajki muszą pokazać walkę od początku do samego końca...

Lubelak | 2012-09-12 17:59

Tu nie o słabego trenera z nazwiskiem chodzi. Chodzi o układy.

Info | 2012-09-12 22:08

trzeba się zastanowić czasem co się pisze tutaj, nie tylko My to czytamy...

Omegas | 2012-09-13 09:03

"Nie straszny nam porażki smak, nie straszna forma zła." Ave Stal

Edek38 | 2012-09-13 11:53

Lubelak. Kurwa najlepiej zbierz wszystkich na rynku i przemaszeruj pod kasy albo autobusem miejskim podjedzcie. Ty kurwa jakis normalny jestes??
Udzielasz sie raz na rok, przy okazji wyjazdu do Lublina i jeszce pierd.. takie glupoty.
Ogarnij leb.

Adam | 2012-09-13 15:07

Mam dwa miejsca w samochodzie z Zaklikowa. Telefon: 692330127

193819381938 | 2012-09-13 20:39

Fanatyk bardzo dobry pomysl, ale w Stalowej nie ma takiej osoby ktora by to ogarnela.

Fanatyk38 | 2012-09-13 22:18

Nie badz smieszny. Na kazdym osiedlu jest tak,ze zna sie po kilka/ kilkanascie osob. Macie te zasrane fejsiki ,jest gg , sms i inne formy przekazu informacji. Wystarczy poinformowac wszystkich znajomych ,znajomi podaja info dalej i jest ok, co tu ogarniac???
Mecz jest w niedziele 23.09 o 13:00.
Zbierasz sie o 12 na osiedlu i jest po sprawie.
Wystarcza checi i wszystko sie da.

Omegas | 2012-09-13 22:48

Co do ogarniania osób na osiedlach tak jak nazwa mówi powinien być przedstawiciel każdego z osiedli zeby roznosil info na temat zbiorki itp. Pare lat wstecz na meczu min. z Motorem było duzo zbiorek prawie na kazdym z osiedli ale chodzilo znacznie wiecej osob nie wiem co się teraz porobiło. widocznie dla wiekszosci to juz nie jest to samo co kiedys. Do zobaczenia na trasie.

Info | 2012-09-13 23:34

moda przemija, prawdziwi pozostają...

Stalowka#12 | 2012-09-13 23:53

Moze i sa takie osoby, u mnie na osiedlu co mecz jest zbiorka. Nie wiem jak jest na innych osiedlach to nie bede mowil czy tak czy nie.

Nomadson | 2012-09-14 19:49

Dopisać się do listy będzie można przy autokarze?

Dr_d | 2012-09-14 20:07

Tak, można.

Info | 2012-09-14 20:07

zapewne tak

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 023 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 49 956 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 36 183 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 344 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.23825