Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zdobyć polski biegun zimna

Zdobyć polski biegun zimna

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają dzisiaj drugi z rzędu mecz wyjazdowy, zmierzą się z Wigrami Suwałki.

"Stalówka” w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie przegrała, a na obcych boiskach zdobyła wszystkie swoje punkty. W Suwałkach nasi piłkarze zagrają od godziny 18, w zespole humory dopisują po ostatniej wygranej z Motorem w Lublinie 2:0. Stalowowolanie na mecz wyjechali już we wtorek, na nocleg zatrzymają się w Augustowie. 
 

W Stali zabraknie kontuzjowanego Tomasza Demusiaka, pozostali gracze są do dyspozycji trenera Mirosława Kality. 
 
- Jeżeli chłopcy zagrają tak konsekwentnie jak z Motorem, z sercem i zaangażowaniem, a przy tym mądrze, to powinno być dobrze – uważa Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny. 

echodnia.eu
 
Przewidywany skład Stali: Dydo - Kantor, Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger - Fabianowski.
 
Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
 
Dzisiejsze spotkanie będzie to piąta ligowa potyczka Stali i Wigier w II lidze. Dwukrotnie, w Stalowej Woli, po 2:0 wygrywała Stal. W Suwałkach raz 3:1 triumfowały Wigry, a drugi mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Komentarze (22)

Stalowiak2 | 2012-09-19 12:49

Czy ta kontuzja u Tomasza Demusiaka oznacza u niego KAPITAN "PLANETA" czy moze władca A&J? W sumie to zadna strata drewniak jak Gęśla o ktorym ostatnio bylo bardziej glosno w Planecie niz na boisku niech kopie sobie w rezerwach.Licze na zwyciestwo, maja udowodnic ze jeszcze z tej druzyny cos bedzie, a wiec wygrana z Wigrami.Aha i niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!

Vielitz | 2012-09-19 14:02

Widz 7 uwalił, ale w B klasie ;/ Białek tam też strzelił, ale w lidze to już mu nie idzie - nie zmienia to faktu, że już chyba mógłby go do składu przywrócić (chyba że za karę jest w B klasie).
Wigry zaś dziś dostały sponsora (tzn prezes tej firmy jest prezesem klubu - takie rzeczy to lekko nie ciekawie mogą się skończyć), ale mają kasę, więc naszym może być ciężko - ważne by walnąć bramę na początku i potem na spokojnie dociągnąć :) remis będzie ok - ale oczywiście wierzę w zwycięstwo!

Zatorze | 2012-09-19 17:36

niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!


Byłem na tym meczu jak strzelał te 7 bramek i szczerze to w tej lidze co je strzelił nie potrzeba miec umiejętności skoro goście wystawiają na bramkę obrońce bo bramkarz się najebał. Pozdrawiam

Stalowkawola | 2012-09-19 17:44

....ciezki wyjazd jak i cały sezon - mysle ze punkt stalóweczka przywiezie!!!! Zaraz sie zacznie!!!! Jazda!!!

Stalowkawola | 2012-09-19 17:52

Damians1938 | 2012-09-19 17:58

Panowie macie gdzieś relację?

Dr_d | 2012-09-19 18:02

Mariusz 151 | 2012-09-19 18:44

46' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Fabianowski jednak strzela tuż obok słupka! To już druga taka okazja zmarnowana przez Stalówkę

Infinity | 2012-09-19 19:25

3 akcje sam na sam zmarnowane

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:27

kolejna okazja na gola
67′
Zabawa obrońcó gospodarzy blisko swojego pola karnego kończy się niemal golem! Sołowiej napierany przez Fabianowskiego, wybijając piłkę trafia właśnie w niego a ten mając przed sobą tyko Salika nie trafia w bramkę!

Tymon38 | 2012-09-19 19:31

goool !! 0-1 !

Motor | 2012-09-19 19:31

fggggggggggggooooooo ooooolllllllllllll

Htk_1938 | 2012-09-19 19:31

0-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Motor | 2012-09-19 19:31

bójcie się chamy, do 1 ligi wracamy!

Noob | 2012-09-19 19:32

Zks!!
Fabianowski kolejna Bramka!

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:33

73′ Gol
No i mamy bramkę!
PROWADZIMY

Petek12 | 2012-09-19 19:37

jest dobrze że wygrywamy żeby tak do końca

Tymon38 | 2012-09-19 19:52

koniec ! wygrywamy !

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:52

Tabela meczy rozegranych na wyjeżdzie
1. STALÓWKA 11pkt.
2. Wisła Puławy 10
3. Pelikan 8
4. Puszcza 7
5. Resovia 6
Teraz pora na pierwsze 3pkt na H15

Petek12 | 2012-09-19 19:52

i mamy 3pkt jest dobrze teraz zacząć u siebie wygrywać i będzie dobrze

Vielitz | 2012-09-19 19:55

85 min. - goście coraz bliżej zwycięstwa, na które, grą w II połowie, zasłużyli - Panowie, to zdanie ze strony Wigier najbardziej budujące :) szkoda znów tych zmarnowanych akcji - ale SUPER że wygrana jest :) trzeba ładnie brawami przywitać naszych przed następnym meczem w StW! Hej Stal !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 31 14-8-9 50
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 31 12-8-11 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
11 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
12 Błękitni Stargard Szcz. 31 11-7-13 40
13 Gryf Wejherowo 31 9-10-12 37
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 31 8-12-11 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 31 6-8-17 26

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1172) » Vielitz44 (723)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 12 384 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 9 492 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 261 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 9 877 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.0461