Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zdobyć polski biegun zimna

Zdobyć polski biegun zimna

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają dzisiaj drugi z rzędu mecz wyjazdowy, zmierzą się z Wigrami Suwałki.

"Stalówka” w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie przegrała, a na obcych boiskach zdobyła wszystkie swoje punkty. W Suwałkach nasi piłkarze zagrają od godziny 18, w zespole humory dopisują po ostatniej wygranej z Motorem w Lublinie 2:0. Stalowowolanie na mecz wyjechali już we wtorek, na nocleg zatrzymają się w Augustowie. 
 

W Stali zabraknie kontuzjowanego Tomasza Demusiaka, pozostali gracze są do dyspozycji trenera Mirosława Kality. 
 
- Jeżeli chłopcy zagrają tak konsekwentnie jak z Motorem, z sercem i zaangażowaniem, a przy tym mądrze, to powinno być dobrze – uważa Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny. 

echodnia.eu
 
Przewidywany skład Stali: Dydo - Kantor, Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger - Fabianowski.
 
Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
 
Dzisiejsze spotkanie będzie to piąta ligowa potyczka Stali i Wigier w II lidze. Dwukrotnie, w Stalowej Woli, po 2:0 wygrywała Stal. W Suwałkach raz 3:1 triumfowały Wigry, a drugi mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Komentarze (22)

Stalowiak2 | 2012-09-19 12:49

Czy ta kontuzja u Tomasza Demusiaka oznacza u niego KAPITAN "PLANETA" czy moze władca A&J? W sumie to zadna strata drewniak jak Gęśla o ktorym ostatnio bylo bardziej glosno w Planecie niz na boisku niech kopie sobie w rezerwach.Licze na zwyciestwo, maja udowodnic ze jeszcze z tej druzyny cos bedzie, a wiec wygrana z Wigrami.Aha i niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!

Vielitz | 2012-09-19 14:02

Widz 7 uwalił, ale w B klasie ;/ Białek tam też strzelił, ale w lidze to już mu nie idzie - nie zmienia to faktu, że już chyba mógłby go do składu przywrócić (chyba że za karę jest w B klasie).
Wigry zaś dziś dostały sponsora (tzn prezes tej firmy jest prezesem klubu - takie rzeczy to lekko nie ciekawie mogą się skończyć), ale mają kasę, więc naszym może być ciężko - ważne by walnąć bramę na początku i potem na spokojnie dociągnąć :) remis będzie ok - ale oczywiście wierzę w zwycięstwo!

Zatorze | 2012-09-19 17:36

niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!


Byłem na tym meczu jak strzelał te 7 bramek i szczerze to w tej lidze co je strzelił nie potrzeba miec umiejętności skoro goście wystawiają na bramkę obrońce bo bramkarz się najebał. Pozdrawiam

Stalowkawola | 2012-09-19 17:44

....ciezki wyjazd jak i cały sezon - mysle ze punkt stalóweczka przywiezie!!!! Zaraz sie zacznie!!!! Jazda!!!

Stalowkawola | 2012-09-19 17:52

Damians1938 | 2012-09-19 17:58

Panowie macie gdzieś relację?

Dr_d | 2012-09-19 18:02

Mariusz 151 | 2012-09-19 18:44

46' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Fabianowski jednak strzela tuż obok słupka! To już druga taka okazja zmarnowana przez Stalówkę

Infinity | 2012-09-19 19:25

3 akcje sam na sam zmarnowane

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:27

kolejna okazja na gola
67′
Zabawa obrońcó gospodarzy blisko swojego pola karnego kończy się niemal golem! Sołowiej napierany przez Fabianowskiego, wybijając piłkę trafia właśnie w niego a ten mając przed sobą tyko Salika nie trafia w bramkę!

Tymon38 | 2012-09-19 19:31

goool !! 0-1 !

Motor | 2012-09-19 19:31

fggggggggggggooooooo ooooolllllllllllll

Htk_1938 | 2012-09-19 19:31

0-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Motor | 2012-09-19 19:31

bójcie się chamy, do 1 ligi wracamy!

Noob | 2012-09-19 19:32

Zks!!
Fabianowski kolejna Bramka!

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:33

73′ Gol
No i mamy bramkę!
PROWADZIMY

Petek12 | 2012-09-19 19:37

jest dobrze że wygrywamy żeby tak do końca

Tymon38 | 2012-09-19 19:52

koniec ! wygrywamy !

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:52

Tabela meczy rozegranych na wyjeżdzie
1. STALÓWKA 11pkt.
2. Wisła Puławy 10
3. Pelikan 8
4. Puszcza 7
5. Resovia 6
Teraz pora na pierwsze 3pkt na H15

Petek12 | 2012-09-19 19:52

i mamy 3pkt jest dobrze teraz zacząć u siebie wygrywać i będzie dobrze

Vielitz | 2012-09-19 19:55

85 min. - goście coraz bliżej zwycięstwa, na które, grą w II połowie, zasłużyli - Panowie, to zdanie ze strony Wigier najbardziej budujące :) szkoda znów tych zmarnowanych akcji - ale SUPER że wygrana jest :) trzeba ładnie brawami przywitać naszych przed następnym meczem w StW! Hej Stal !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (688) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (354) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 24 618 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 815 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 65 204 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 281 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03407