Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zdobyć polski biegun zimna

Zdobyć polski biegun zimna

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają dzisiaj drugi z rzędu mecz wyjazdowy, zmierzą się z Wigrami Suwałki.

"Stalówka” w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie przegrała, a na obcych boiskach zdobyła wszystkie swoje punkty. W Suwałkach nasi piłkarze zagrają od godziny 18, w zespole humory dopisują po ostatniej wygranej z Motorem w Lublinie 2:0. Stalowowolanie na mecz wyjechali już we wtorek, na nocleg zatrzymają się w Augustowie. 
 

W Stali zabraknie kontuzjowanego Tomasza Demusiaka, pozostali gracze są do dyspozycji trenera Mirosława Kality. 
 
- Jeżeli chłopcy zagrają tak konsekwentnie jak z Motorem, z sercem i zaangażowaniem, a przy tym mądrze, to powinno być dobrze – uważa Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny. 

echodnia.eu
 
Przewidywany skład Stali: Dydo - Kantor, Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger - Fabianowski.
 
Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
 
Dzisiejsze spotkanie będzie to piąta ligowa potyczka Stali i Wigier w II lidze. Dwukrotnie, w Stalowej Woli, po 2:0 wygrywała Stal. W Suwałkach raz 3:1 triumfowały Wigry, a drugi mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Komentarze (22)

Stalowiak2 | 2012-09-19 12:49

Czy ta kontuzja u Tomasza Demusiaka oznacza u niego KAPITAN "PLANETA" czy moze władca A&J? W sumie to zadna strata drewniak jak Gęśla o ktorym ostatnio bylo bardziej glosno w Planecie niz na boisku niech kopie sobie w rezerwach.Licze na zwyciestwo, maja udowodnic ze jeszcze z tej druzyny cos bedzie, a wiec wygrana z Wigrami.Aha i niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!

Vielitz | 2012-09-19 14:02

Widz 7 uwalił, ale w B klasie ;/ Białek tam też strzelił, ale w lidze to już mu nie idzie - nie zmienia to faktu, że już chyba mógłby go do składu przywrócić (chyba że za karę jest w B klasie).
Wigry zaś dziś dostały sponsora (tzn prezes tej firmy jest prezesem klubu - takie rzeczy to lekko nie ciekawie mogą się skończyć), ale mają kasę, więc naszym może być ciężko - ważne by walnąć bramę na początku i potem na spokojnie dociągnąć :) remis będzie ok - ale oczywiście wierzę w zwycięstwo!

Zatorze | 2012-09-19 17:36

niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!


Byłem na tym meczu jak strzelał te 7 bramek i szczerze to w tej lidze co je strzelił nie potrzeba miec umiejętności skoro goście wystawiają na bramkę obrońce bo bramkarz się najebał. Pozdrawiam

Stalowkawola | 2012-09-19 17:44

....ciezki wyjazd jak i cały sezon - mysle ze punkt stalóweczka przywiezie!!!! Zaraz sie zacznie!!!! Jazda!!!

Stalowkawola | 2012-09-19 17:52

Damians1938 | 2012-09-19 17:58

Panowie macie gdzieś relację?

Dr_d | 2012-09-19 18:02

Mariusz 151 | 2012-09-19 18:44

46' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Fabianowski jednak strzela tuż obok słupka! To już druga taka okazja zmarnowana przez Stalówkę

Infinity | 2012-09-19 19:25

3 akcje sam na sam zmarnowane

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:27

kolejna okazja na gola
67′
Zabawa obrońcó gospodarzy blisko swojego pola karnego kończy się niemal golem! Sołowiej napierany przez Fabianowskiego, wybijając piłkę trafia właśnie w niego a ten mając przed sobą tyko Salika nie trafia w bramkę!

Tymon38 | 2012-09-19 19:31

goool !! 0-1 !

Motor | 2012-09-19 19:31

fggggggggggggooooooo ooooolllllllllllll

Htk_1938 | 2012-09-19 19:31

0-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Motor | 2012-09-19 19:31

bójcie się chamy, do 1 ligi wracamy!

Noob | 2012-09-19 19:32

Zks!!
Fabianowski kolejna Bramka!

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:33

73′ Gol
No i mamy bramkę!
PROWADZIMY

Petek12 | 2012-09-19 19:37

jest dobrze że wygrywamy żeby tak do końca

Tymon38 | 2012-09-19 19:52

koniec ! wygrywamy !

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:52

Tabela meczy rozegranych na wyjeżdzie
1. STALÓWKA 11pkt.
2. Wisła Puławy 10
3. Pelikan 8
4. Puszcza 7
5. Resovia 6
Teraz pora na pierwsze 3pkt na H15

Petek12 | 2012-09-19 19:52

i mamy 3pkt jest dobrze teraz zacząć u siebie wygrywać i będzie dobrze

Vielitz | 2012-09-19 19:55

85 min. - goście coraz bliżej zwycięstwa, na które, grą w II połowie, zasłużyli - Panowie, to zdanie ze strony Wigier najbardziej budujące :) szkoda znów tych zmarnowanych akcji - ale SUPER że wygrana jest :) trzeba ładnie brawami przywitać naszych przed następnym meczem w StW! Hej Stal !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (880)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 294 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 12 558 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 16 421 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 45 609 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03281