Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zdobyć polski biegun zimna

Zdobyć polski biegun zimna

Drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola rozegrają dzisiaj drugi z rzędu mecz wyjazdowy, zmierzą się z Wigrami Suwałki.

"Stalówka” w tym sezonie na wyjeździe jeszcze nie przegrała, a na obcych boiskach zdobyła wszystkie swoje punkty. W Suwałkach nasi piłkarze zagrają od godziny 18, w zespole humory dopisują po ostatniej wygranej z Motorem w Lublinie 2:0. Stalowowolanie na mecz wyjechali już we wtorek, na nocleg zatrzymają się w Augustowie. 
 

W Stali zabraknie kontuzjowanego Tomasza Demusiaka, pozostali gracze są do dyspozycji trenera Mirosława Kality. 
 
- Jeżeli chłopcy zagrają tak konsekwentnie jak z Motorem, z sercem i zaangażowaniem, a przy tym mądrze, to powinno być dobrze – uważa Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny. 

echodnia.eu
 
Przewidywany skład Stali: Dydo - Kantor, Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger - Fabianowski.
 
Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
 
Dzisiejsze spotkanie będzie to piąta ligowa potyczka Stali i Wigier w II lidze. Dwukrotnie, w Stalowej Woli, po 2:0 wygrywała Stal. W Suwałkach raz 3:1 triumfowały Wigry, a drugi mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Komentarze (22)

Stalowiak2 | 2012-09-19 12:49

Czy ta kontuzja u Tomasza Demusiaka oznacza u niego KAPITAN "PLANETA" czy moze władca A&J? W sumie to zadna strata drewniak jak Gęśla o ktorym ostatnio bylo bardziej glosno w Planecie niz na boisku niech kopie sobie w rezerwach.Licze na zwyciestwo, maja udowodnic ze jeszcze z tej druzyny cos bedzie, a wiec wygrana z Wigrami.Aha i niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!

Vielitz | 2012-09-19 14:02

Widz 7 uwalił, ale w B klasie ;/ Białek tam też strzelił, ale w lidze to już mu nie idzie - nie zmienia to faktu, że już chyba mógłby go do składu przywrócić (chyba że za karę jest w B klasie).
Wigry zaś dziś dostały sponsora (tzn prezes tej firmy jest prezesem klubu - takie rzeczy to lekko nie ciekawie mogą się skończyć), ale mają kasę, więc naszym może być ciężko - ważne by walnąć bramę na początku i potem na spokojnie dociągnąć :) remis będzie ok - ale oczywiście wierzę w zwycięstwo!

Zatorze | 2012-09-19 17:36

niech trener sprobuje tez Widza w ataku bo jak strzela 7 goli to cos tam jednak potrafi!!


Byłem na tym meczu jak strzelał te 7 bramek i szczerze to w tej lidze co je strzelił nie potrzeba miec umiejętności skoro goście wystawiają na bramkę obrońce bo bramkarz się najebał. Pozdrawiam

Stalowkawola | 2012-09-19 17:44

....ciezki wyjazd jak i cały sezon - mysle ze punkt stalóweczka przywiezie!!!! Zaraz sie zacznie!!!! Jazda!!!

Stalowkawola | 2012-09-19 17:52

Damians1938 | 2012-09-19 17:58

Panowie macie gdzieś relację?

Dr_d | 2012-09-19 18:02

Mariusz 151 | 2012-09-19 18:44

46' Sam na sam z bramkarzem wychodzi Fabianowski jednak strzela tuż obok słupka! To już druga taka okazja zmarnowana przez Stalówkę

Infinity | 2012-09-19 19:25

3 akcje sam na sam zmarnowane

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:27

kolejna okazja na gola
67′
Zabawa obrońcó gospodarzy blisko swojego pola karnego kończy się niemal golem! Sołowiej napierany przez Fabianowskiego, wybijając piłkę trafia właśnie w niego a ten mając przed sobą tyko Salika nie trafia w bramkę!

Tymon38 | 2012-09-19 19:31

goool !! 0-1 !

Motor | 2012-09-19 19:31

fggggggggggggooooooo ooooolllllllllllll

Htk_1938 | 2012-09-19 19:31

0-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Motor | 2012-09-19 19:31

bójcie się chamy, do 1 ligi wracamy!

Noob | 2012-09-19 19:32

Zks!!
Fabianowski kolejna Bramka!

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:33

73′ Gol
No i mamy bramkę!
PROWADZIMY

Petek12 | 2012-09-19 19:37

jest dobrze że wygrywamy żeby tak do końca

Tymon38 | 2012-09-19 19:52

koniec ! wygrywamy !

Mariusz 151 | 2012-09-19 19:52

Tabela meczy rozegranych na wyjeżdzie
1. STALÓWKA 11pkt.
2. Wisła Puławy 10
3. Pelikan 8
4. Puszcza 7
5. Resovia 6
Teraz pora na pierwsze 3pkt na H15

Petek12 | 2012-09-19 19:52

i mamy 3pkt jest dobrze teraz zacząć u siebie wygrywać i będzie dobrze

Vielitz | 2012-09-19 19:55

85 min. - goście coraz bliżej zwycięstwa, na które, grą w II połowie, zasłużyli - Panowie, to zdanie ze strony Wigier najbardziej budujące :) szkoda znów tych zmarnowanych akcji - ale SUPER że wygrana jest :) trzeba ładnie brawami przywitać naszych przed następnym meczem w StW! Hej Stal !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 23 465 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 770 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 296 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 266 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03559