Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na mecz!!!

Wszyscy na mecz!!!

Już jutro w niedzielę 23.09. o godz. 13:00, Stalówka rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie drużyna Pogoni Siedlce. Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na stadion MOSiR w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej.

Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie w tym sezonie. Mobilizujemy się na osiedlach i wszyscy meldujemy się w barwach na Sektorze B.


Zadbajmy o dobrą frekwencję i doping na wysokim poziomie.
Przypominamy również, że na tym meczu będą zbierane zaliczki 10 zł na wyjazd do Nowego Dworu Maz. Cały czas trwają zapisy na ten wyjazd pod linkiem http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

Komentarze (17)

Kijana1938 | 2012-09-22 19:24

Jazdaaaaaaaaaaaaaaa
pozdro z Emigracji
AVE STALOWKA

Badi | 2012-09-22 19:29

pozdro Kijana1938 :)

Edek38 | 2012-09-22 20:41

przypominamy o koniecznosci wczesniejszego przybycia pod kasy stadionu w zwiazku z wprowadzeniem identyfikacji osob.
Kazdy ma przy sobie dowod, legitymacje !!!
Jutro wazny mecz. Dajemy z siebie 110 % od pierwszego do ostatniego gwizdka.
Zapisywac sie na wyjazd i wplacac zaliczki !!!

Misio | 2012-09-22 22:02

Przyszło mi na pijackiej fantazji: co byscie powiedzieli, gdyby na wiosnę, wyjazd do Tarnobrzegu zorganizować na rowerach? Nikt chyba jeszcze na Świcie, a przynajmniej w Polsce czegoś takiego nie dokonał. A My "Rowery", nam coś takiego wypada. Np tysiąc rowerów podąża do tarnobrzegu na mecz! Droga zajmie 2 godziny, a warto! Nie raz jedzie się autokarem kilkanaście godzin, a tu 2 godzinki rowerami i zabawa przednia. Pozdrawiam, jak nie, to już nie piję, hehehe

Hyszczyn | 2012-09-22 22:06

Chyba cię zgrzało to słoneczko po południu dzisiaj

Misio | 2012-09-22 22:16

I jeszcze trans: TO MY JESTEŚMY ROWERAMI, TO MY KRĘCIMY "PEDAŁAMI" - POZDRAWIAMY WAS!

193819381938 | 2012-09-23 00:12

Misio, chyba piles alko z etylem:)
To nie do wykonania, jak u nas'ultrasi' nie potrafia zorganizowac dopingu u siebie to co dopiero takie cos. Mam nadzieje ze jutro cos pospiewamy, na wyjazdach robimy to zawsze, gramy u siebie i sie zachowujemy jak jakas okręgówka. Pozdro.

Stalowiak2 | 2012-09-23 10:43

Misio - pisze się do TARNOBRZEGA.A zamiast U.
Możecie i na wrotkach jechac, z reszta nie wyobrazam sobie tyle rowerow tamujacych ruch do Tarnobrzega.A tam jest ruchliwa trasa i zawsze ruch jest spory.Autobusem godzina jazdy to tak wiele?

Motor | 2012-09-23 11:07

nie badz taki do przodu, obie formy śa poprawne.

Damians1938 | 2012-09-23 11:32

Hehehe moim zdaniem pomysł dobry, nikt jeszcze chyba takiego wyjazdu nie zrobił, na pewno kozacko by to wyszło :))

Minsk | 2012-09-23 12:06

Misiu nie wiem co pijesz ale pij częściej. Moim zdaniem ten pomysł jest wyśmienity pod wzgledem marketingowym. Odpowiednie naglośnienie tej sprawy w mediach pozwoli na zaprezentowanie Stalówki szerszemu gronu ludzi być może potencjalnym sponsorom. Nie sądze aby był możliwy wyjazd całej ekipy, natomiast 50-100 osób jest możliwe. Warto przemyśleć pomysł. Sympatyk Stali z Minska.

Mireq7 | 2012-09-23 13:06

pomysl ciekawy... i calkiem realny, w wykonaniu kikudziesieciu osob...
:)
ciekawe co by policja na to powiedziala i gdzie by mozna bylo zostawic rowery
a akcja odbila by sie echem w calym kraju, a mysle ze tez w calej europie :)

pozdro

Mateo | 2012-09-23 13:43

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Siedlce

Mateo | 2012-09-23 13:44

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Siedlce

Misio | 2012-09-23 13:51

Kolega co mnie poprawia, to nie wiem co miał z polskiego, ale to jego problem. Teraz wytrzeźwiałem i jestem spowrotem. Cieszę się, że pomysł kilku osobom się spodobał. Wolna jazda rowerem, to ok. 15 km/h. Do Tarnobrzegu jest 30km, więc 2h jazdy i jesteśmy na miejscu. Oczywiście wszyscy obowiązkowo trzeźwi! Psy by zgłupiały, ale przecież nie mogą zabronić nikomu wycieczki rowerowej. Im więcej osób by pojechało tym lepszy efekt by był. Na wjeżdzie do Tarnobrzega okrzyk: To My, To My Rowery!!! Gorzej byłoby z powrotem, ale myślę, że można się raz poświęcić, żeby zrobić coś historycznego i bardzo efektownego. PS. nie jestem na meczu ponieważ jestem po za Stalową, ale śledzę relację live i wiem, że prowadzimy 2-0. Pozdrawiam zwolenników mojego pomysłu.

P!otrek | 2012-09-23 14:16

"Psy by zgłupiały, ale przecież nie mogą zabronić nikomu wycieczki rowerowej. "


Tym tekstem pokazałeś, że masz nikłe pojęcie. Pojeździj trochę, zapoznaj się z realiami i wtedy będzie można dyskutować.

PS. Wyjazdy rowerami już były. Nisko, Przyszów, Turbia i pewnie kilka innych.

Petek12 | 2012-09-23 15:00

jest mamy 3pkt u siebie jest dobrze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 14 4-4-6 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Olimpia Elbląg 14 4-1-9 13
17 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1243) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (362)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 140 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 5 561 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 282 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 824 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04926