Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na mecz!!!

Wszyscy na mecz!!!

Już jutro w niedzielę 23.09. o godz. 13:00, Stalówka rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie drużyna Pogoni Siedlce. Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na stadion MOSiR w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej.

Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie w tym sezonie. Mobilizujemy się na osiedlach i wszyscy meldujemy się w barwach na Sektorze B.


Zadbajmy o dobrą frekwencję i doping na wysokim poziomie.
Przypominamy również, że na tym meczu będą zbierane zaliczki 10 zł na wyjazd do Nowego Dworu Maz. Cały czas trwają zapisy na ten wyjazd pod linkiem http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

Komentarze (17)

Kijana1938 | 2012-09-22 19:24

Jazdaaaaaaaaaaaaaaa
pozdro z Emigracji
AVE STALOWKA

Badi | 2012-09-22 19:29

pozdro Kijana1938 :)

Edek38 | 2012-09-22 20:41

przypominamy o koniecznosci wczesniejszego przybycia pod kasy stadionu w zwiazku z wprowadzeniem identyfikacji osob.
Kazdy ma przy sobie dowod, legitymacje !!!
Jutro wazny mecz. Dajemy z siebie 110 % od pierwszego do ostatniego gwizdka.
Zapisywac sie na wyjazd i wplacac zaliczki !!!

Misio | 2012-09-22 22:02

Przyszło mi na pijackiej fantazji: co byscie powiedzieli, gdyby na wiosnę, wyjazd do Tarnobrzegu zorganizować na rowerach? Nikt chyba jeszcze na Świcie, a przynajmniej w Polsce czegoś takiego nie dokonał. A My "Rowery", nam coś takiego wypada. Np tysiąc rowerów podąża do tarnobrzegu na mecz! Droga zajmie 2 godziny, a warto! Nie raz jedzie się autokarem kilkanaście godzin, a tu 2 godzinki rowerami i zabawa przednia. Pozdrawiam, jak nie, to już nie piję, hehehe

Hyszczyn | 2012-09-22 22:06

Chyba cię zgrzało to słoneczko po południu dzisiaj

Misio | 2012-09-22 22:16

I jeszcze trans: TO MY JESTEŚMY ROWERAMI, TO MY KRĘCIMY "PEDAŁAMI" - POZDRAWIAMY WAS!

193819381938 | 2012-09-23 00:12

Misio, chyba piles alko z etylem:)
To nie do wykonania, jak u nas'ultrasi' nie potrafia zorganizowac dopingu u siebie to co dopiero takie cos. Mam nadzieje ze jutro cos pospiewamy, na wyjazdach robimy to zawsze, gramy u siebie i sie zachowujemy jak jakas okręgówka. Pozdro.

Stalowiak2 | 2012-09-23 10:43

Misio - pisze się do TARNOBRZEGA.A zamiast U.
Możecie i na wrotkach jechac, z reszta nie wyobrazam sobie tyle rowerow tamujacych ruch do Tarnobrzega.A tam jest ruchliwa trasa i zawsze ruch jest spory.Autobusem godzina jazdy to tak wiele?

Motor | 2012-09-23 11:07

nie badz taki do przodu, obie formy śa poprawne.

Damians1938 | 2012-09-23 11:32

Hehehe moim zdaniem pomysł dobry, nikt jeszcze chyba takiego wyjazdu nie zrobił, na pewno kozacko by to wyszło :))

Minsk | 2012-09-23 12:06

Misiu nie wiem co pijesz ale pij częściej. Moim zdaniem ten pomysł jest wyśmienity pod wzgledem marketingowym. Odpowiednie naglośnienie tej sprawy w mediach pozwoli na zaprezentowanie Stalówki szerszemu gronu ludzi być może potencjalnym sponsorom. Nie sądze aby był możliwy wyjazd całej ekipy, natomiast 50-100 osób jest możliwe. Warto przemyśleć pomysł. Sympatyk Stali z Minska.

Mireq7 | 2012-09-23 13:06

pomysl ciekawy... i calkiem realny, w wykonaniu kikudziesieciu osob...
:)
ciekawe co by policja na to powiedziala i gdzie by mozna bylo zostawic rowery
a akcja odbila by sie echem w calym kraju, a mysle ze tez w calej europie :)

pozdro

Mateo | 2012-09-23 13:43

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Siedlce

Mateo | 2012-09-23 13:44

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Siedlce

Misio | 2012-09-23 13:51

Kolega co mnie poprawia, to nie wiem co miał z polskiego, ale to jego problem. Teraz wytrzeźwiałem i jestem spowrotem. Cieszę się, że pomysł kilku osobom się spodobał. Wolna jazda rowerem, to ok. 15 km/h. Do Tarnobrzegu jest 30km, więc 2h jazdy i jesteśmy na miejscu. Oczywiście wszyscy obowiązkowo trzeźwi! Psy by zgłupiały, ale przecież nie mogą zabronić nikomu wycieczki rowerowej. Im więcej osób by pojechało tym lepszy efekt by był. Na wjeżdzie do Tarnobrzega okrzyk: To My, To My Rowery!!! Gorzej byłoby z powrotem, ale myślę, że można się raz poświęcić, żeby zrobić coś historycznego i bardzo efektownego. PS. nie jestem na meczu ponieważ jestem po za Stalową, ale śledzę relację live i wiem, że prowadzimy 2-0. Pozdrawiam zwolenników mojego pomysłu.

P!otrek | 2012-09-23 14:16

"Psy by zgłupiały, ale przecież nie mogą zabronić nikomu wycieczki rowerowej. "


Tym tekstem pokazałeś, że masz nikłe pojęcie. Pojeździj trochę, zapoznaj się z realiami i wtedy będzie można dyskutować.

PS. Wyjazdy rowerami już były. Nisko, Przyszów, Turbia i pewnie kilka innych.

Petek12 | 2012-09-23 15:00

jest mamy 3pkt u siebie jest dobrze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola
2018-08-18, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź

3 : 0

Robert Dadok 62, 71,
Michał Trąbka 74
    
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 4 3-1-0 10
2 Stal Stalowa Wola 4 3-0-1 9
3 Olimpia Grudziądz 4 3-0-1 9
4 Siarka Tarnobrzeg 4 3-0-1 9
5 GKS Bełchatów 4 2-2-0 8
6 Gryf Wejherowo 4 2-2-0 8
7 Widzew Łódź 4 2-1-1 7
8 Radomiak Radom 4 2-1-1 7
9 Elana Toruń 4 2-1-1 7
10 Błękitni Stargard Szcz. 4 2-1-1 7
11 Znicz Pruszków 4 1-1-2 4
12 ROW 1964 Rybnik 4 1-0-3 3
13 Ruch Chorzów 4 1-0-3 3
14 Olimpia Elbląg 4 1-0-3 3
15 Rozwój Katowice 4 0-3-1 3
16 Pogoń Siedlce 4 0-2-2 2
17 Resovia Rzeszów 4 0-1-3 1
18 Skra Częstochowa 4 0-0-4 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-18 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Legionovia Legionowo (2:1)
2015-05-23
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 17 797 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 43 988 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 36 979 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 435 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03908