Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wszyscy na mecz!!!

Wszyscy na mecz!!!

Już jutro w niedzielę 23.09. o godz. 13:00, Stalówka rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem zielono-czarnych będzie drużyna Pogoni Siedlce. Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy na stadion MOSiR w Stalowej Woli przy ul. Hutniczej.

Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do pierwszego zwycięstwa na własnym stadionie w tym sezonie. Mobilizujemy się na osiedlach i wszyscy meldujemy się w barwach na Sektorze B.


Zadbajmy o dobrą frekwencję i doping na wysokim poziomie.
Przypominamy również, że na tym meczu będą zbierane zaliczki 10 zł na wyjazd do Nowego Dworu Maz. Cały czas trwają zapisy na ten wyjazd pod linkiem http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

Komentarze (17)

Kijana1938 | 2012-09-22 19:24

Jazdaaaaaaaaaaaaaaa
pozdro z Emigracji
AVE STALOWKA

Badi | 2012-09-22 19:29

pozdro Kijana1938 :)

Edek38 | 2012-09-22 20:41

przypominamy o koniecznosci wczesniejszego przybycia pod kasy stadionu w zwiazku z wprowadzeniem identyfikacji osob.
Kazdy ma przy sobie dowod, legitymacje !!!
Jutro wazny mecz. Dajemy z siebie 110 % od pierwszego do ostatniego gwizdka.
Zapisywac sie na wyjazd i wplacac zaliczki !!!

Misio | 2012-09-22 22:02

Przyszło mi na pijackiej fantazji: co byscie powiedzieli, gdyby na wiosnę, wyjazd do Tarnobrzegu zorganizować na rowerach? Nikt chyba jeszcze na Świcie, a przynajmniej w Polsce czegoś takiego nie dokonał. A My "Rowery", nam coś takiego wypada. Np tysiąc rowerów podąża do tarnobrzegu na mecz! Droga zajmie 2 godziny, a warto! Nie raz jedzie się autokarem kilkanaście godzin, a tu 2 godzinki rowerami i zabawa przednia. Pozdrawiam, jak nie, to już nie piję, hehehe

Hyszczyn | 2012-09-22 22:06

Chyba cię zgrzało to słoneczko po południu dzisiaj

Misio | 2012-09-22 22:16

I jeszcze trans: TO MY JESTEŚMY ROWERAMI, TO MY KRĘCIMY "PEDAŁAMI" - POZDRAWIAMY WAS!

193819381938 | 2012-09-23 00:12

Misio, chyba piles alko z etylem:)
To nie do wykonania, jak u nas'ultrasi' nie potrafia zorganizowac dopingu u siebie to co dopiero takie cos. Mam nadzieje ze jutro cos pospiewamy, na wyjazdach robimy to zawsze, gramy u siebie i sie zachowujemy jak jakas okręgówka. Pozdro.

Stalowiak2 | 2012-09-23 10:43

Misio - pisze się do TARNOBRZEGA.A zamiast U.
Możecie i na wrotkach jechac, z reszta nie wyobrazam sobie tyle rowerow tamujacych ruch do Tarnobrzega.A tam jest ruchliwa trasa i zawsze ruch jest spory.Autobusem godzina jazdy to tak wiele?

Motor | 2012-09-23 11:07

nie badz taki do przodu, obie formy śa poprawne.

Damians1938 | 2012-09-23 11:32

Hehehe moim zdaniem pomysł dobry, nikt jeszcze chyba takiego wyjazdu nie zrobił, na pewno kozacko by to wyszło :))

Minsk | 2012-09-23 12:06

Misiu nie wiem co pijesz ale pij częściej. Moim zdaniem ten pomysł jest wyśmienity pod wzgledem marketingowym. Odpowiednie naglośnienie tej sprawy w mediach pozwoli na zaprezentowanie Stalówki szerszemu gronu ludzi być może potencjalnym sponsorom. Nie sądze aby był możliwy wyjazd całej ekipy, natomiast 50-100 osób jest możliwe. Warto przemyśleć pomysł. Sympatyk Stali z Minska.

Mireq7 | 2012-09-23 13:06

pomysl ciekawy... i calkiem realny, w wykonaniu kikudziesieciu osob...
:)
ciekawe co by policja na to powiedziala i gdzie by mozna bylo zostawic rowery
a akcja odbila by sie echem w calym kraju, a mysle ze tez w calej europie :)

pozdro

Mateo | 2012-09-23 13:43

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Siedlce

Mateo | 2012-09-23 13:44

Stal Stalowa Wola 2-0 Pogoń Siedlce

Misio | 2012-09-23 13:51

Kolega co mnie poprawia, to nie wiem co miał z polskiego, ale to jego problem. Teraz wytrzeźwiałem i jestem spowrotem. Cieszę się, że pomysł kilku osobom się spodobał. Wolna jazda rowerem, to ok. 15 km/h. Do Tarnobrzegu jest 30km, więc 2h jazdy i jesteśmy na miejscu. Oczywiście wszyscy obowiązkowo trzeźwi! Psy by zgłupiały, ale przecież nie mogą zabronić nikomu wycieczki rowerowej. Im więcej osób by pojechało tym lepszy efekt by był. Na wjeżdzie do Tarnobrzega okrzyk: To My, To My Rowery!!! Gorzej byłoby z powrotem, ale myślę, że można się raz poświęcić, żeby zrobić coś historycznego i bardzo efektownego. PS. nie jestem na meczu ponieważ jestem po za Stalową, ale śledzę relację live i wiem, że prowadzimy 2-0. Pozdrawiam zwolenników mojego pomysłu.

P!otrek | 2012-09-23 14:16

"Psy by zgłupiały, ale przecież nie mogą zabronić nikomu wycieczki rowerowej. "


Tym tekstem pokazałeś, że masz nikłe pojęcie. Pojeździj trochę, zapoznaj się z realiami i wtedy będzie można dyskutować.

PS. Wyjazdy rowerami już były. Nisko, Przyszów, Turbia i pewnie kilka innych.

Petek12 | 2012-09-23 15:00

jest mamy 3pkt u siebie jest dobrze

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 320 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 669 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 194 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 017 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03652