Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pewna wygrana Stalówki!

Pewna wygrana Stalówki!

Drużyna Stali Stalowa Wola pewnie pokonała zespół Pogoni Siedlce 3:0 (2:0), od początku spotkania dyktując warunki gry. Do przerwy Stalowcy zdobyli dwie bramki i kontrolowali w pełni przebieg gry. W drugiej połowie Stal oddała nieco inicjatywę gościom, jednak zespół Pogoni nie potrafił poważnie zagrozić naszej bramce. W 56 minucie spotkania bramkarz Stali Bartłomiej Dydo nabawił się urazu i w zastąpił go młody Paweł Zieliński. W końcówce zielono czarni przypieczętowali zwycięstwo zdobywając trzeciego gola.

Stal objęła prowadzenie dzięki golowi Damiana Łanuchy w 11 minucie, który jako pierwszy dobiegł do piłki odbitej od słupka po strzale Krystiana Getingera i mocnym strzałem w prawy róg nie dał szans bramkarzowi gości.
Druga bramka to efekt drużynowej akcji piłkarzy Stalówki, którą strzałem z pola karnego w 34 minucie po podaniu Damiana Łanuchy zakończył Wojciech Fabianowski.
Wynik spotkania ustalił w 85 minucie Damian Łanucha, który otrzymał podanie od Mateusza Kantora, ograł obrońcę gości i ładnym strzałem z narożnika pola karnego w długi róg bramki pokonał Jacka Kozaczyńskiego, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu.

Skład Stali: Dydo (56' Zieliński) - Kantor (86' Komada), Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger (73' Kachniarz) - Fabianowski (66' Turczyn).

Żółte kartki: 29' Kantor, 45' Sikorski (Stal) oraz 35' Steć (Pogoń).

Sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).

Komentarze (14)

Fanatyko | 2012-09-23 16:03

Zajebiście zagrali. Była ambicja, była wola walki i był wynik. Teraz zdobyć Świt!

193819381938 | 2012-09-23 16:40

Dawno nie widzialem tak dobrej gry stali, byloby 4-0 gdyby wtedy trafil sam na sam z bramkarzem.

Noob | 2012-09-23 16:55

Naprawde Fantastyczna gra.
Jeżeli grali by tak dokońca,można było by pokusić się o Awans : )

Vielitz | 2012-09-23 17:12

Nie ma co się za bardzo podniecać - zagrali dobrze, skutecznie dość - ale widać, że są jeszcze braki fizyczne. Nie zmienia to faktu, że w końcu grają tak jak to ludzie chcą widzieć - walcząca i ambitna gra, a do tego skuteczna - jest więc szansa, że przyciągnie to w końcu więcej ludzi na stadio przy H15. Jak już tą trybynkę skończą to będzie trzeba ludzi jakoś ściągać :) awansować na razie nie mamy z czym, ale buduje się fajny skład i jakby się jakiś w końcu sponsor znalazł, to wtedy można się pokusić o 1 ligę.

Adam1938 | 2012-09-23 17:12

Thestreets | 2012-09-23 23:00

Brawo Stalówka!!! trzy mecze, komplet punktow bez straty gola i juz tylko 3 oczka straty do lidera wschodniej ligi i co? i wszystko jeszcze moze sie zdarzyc :) a pomysl kolegi Miska uważam za zajebisty i jesliby to wypalilo - to ruszam w peletonie ;) pozdro

Jaszczur | 2012-09-23 23:09

JEST WALKA,JEST BIEGANIE JEST WYNIK.CHOĆ NIE OBYŁO SIE BEZ BŁEDÓW ALE LEPSZY DZISIAJ WYGRAŁ.PO MECZU Z PUSZCZĄ NARZEKALISMY ZE SPADNĄ A TERAZ BRAKUJE 3PKT DO LIDERA !KANTOR, ŁANUCHA, POPIELARZ, ZAGRALI NAJLEPSZY MECZ W STALOWEJ!DZIEKUJE PIŁKARZOM ZA WALKE I TAK TRZYMAĆ.

Roberto | 2012-09-24 08:41

brawo stalówka brawo fabian trzeci mecz trzecia bramka oby tak dalej a stalowiak i mieciu znowu nieobecni chłopaki zepsuli im weekend bo nie mają po kim jechać

193819381938 | 2012-09-24 16:21

Ludzie jaki awans ? Przyznam, grali zajebiscie, ale nie ma co sie jarac, o awansie mozna mowic gdy na koncie bedziemy mieli z 1 mln wiecej, a takie mecze beda grali co tydzien.

Stalowiak2 | 2012-09-24 16:24

o nadworny fan Fiabiana sie odezwal.
Mnie akurat weekend nie zepsuli chyba ze tobie fanie Fabiana.Bariera niewygrywania meczy u siebie pokonana, teraz czas na pokazanie charakteru i pokonanie druzyny gdy Stal bedzie w roli faworyta.Bo z tym nigdy Stali nie szlo.A tak bedzie ze Switem.Musza tam udowodnic ze sa w stanie przebic ten mur

Stalowiak2 | 2012-09-24 16:24

o nadworny fan Fiabiana sie odezwal.
Mnie akurat weekend nie zepsuli chyba ze tobie fanie Fabiana.Bariera niewygrywania meczy u siebie pokonana, teraz czas na pokazanie charakteru i pokonanie druzyny gdy Stal bedzie w roli faworyta.Bo z tym nigdy Stali nie szlo.A tak bedzie ze Switem.Musza tam udowodnic ze sa w stanie przebic ten mur

Fanatyk38 | 2012-09-25 08:28

Stalowiak, ale Ty masz zrtą głowe, bez kitu. Po Świcie przyjdzie czas na kolejne 7 zespołow bo chyba tyle kolejek zostało do końca. Każde z tych spotkań będzie tak samo wazne ,czy to będzie Siarka czy Resovia czy Radomiak. A Ty wiecznie będziesz pisał swoje kocoboły, że wygrali na Świcie ale zremisowali z Płockiem przegrali z Pruszkowem to są patałachami.... Skoń koleś pierdzielić bo Twoim tokiem myślenia to nie wygrywajac PP z Legią i nie awansując do LM też stracą w Twoich oczach. Ciesz sie z tego co masz.
Chu...j z wynikami, STALÓWKA JESTEŚMY Z WAMI!!!

Roberto | 2012-09-25 10:42

stalowiak tobie nigdy nie dogodzi bałwanie

Soup2002 | 2012-09-25 18:05

Stalowiak2- jesteś debil albo z Tarnobrzega.Aż mnie mierzi żeby uzyskać twoje dane od admina i nakręcić ci ucho.Lepiej przestań pociskać na wszystkich bo pożałujesz:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola

ROW 1964 Rybnik             Stal Stalowa Wola
2018-07-20, godz. 18:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-07-20 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1225) » Vielitz44 (775)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (0:0)
2016-04-17
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 2 168 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 215 razy
STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 104 246 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 907 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.03861