Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pewna wygrana Stalówki!

Pewna wygrana Stalówki!

Drużyna Stali Stalowa Wola pewnie pokonała zespół Pogoni Siedlce 3:0 (2:0), od początku spotkania dyktując warunki gry. Do przerwy Stalowcy zdobyli dwie bramki i kontrolowali w pełni przebieg gry. W drugiej połowie Stal oddała nieco inicjatywę gościom, jednak zespół Pogoni nie potrafił poważnie zagrozić naszej bramce. W 56 minucie spotkania bramkarz Stali Bartłomiej Dydo nabawił się urazu i w zastąpił go młody Paweł Zieliński. W końcówce zielono czarni przypieczętowali zwycięstwo zdobywając trzeciego gola.

Stal objęła prowadzenie dzięki golowi Damiana Łanuchy w 11 minucie, który jako pierwszy dobiegł do piłki odbitej od słupka po strzale Krystiana Getingera i mocnym strzałem w prawy róg nie dał szans bramkarzowi gości.
Druga bramka to efekt drużynowej akcji piłkarzy Stalówki, którą strzałem z pola karnego w 34 minucie po podaniu Damiana Łanuchy zakończył Wojciech Fabianowski.
Wynik spotkania ustalił w 85 minucie Damian Łanucha, który otrzymał podanie od Mateusza Kantora, ograł obrońcę gości i ładnym strzałem z narożnika pola karnego w długi róg bramki pokonał Jacka Kozaczyńskiego, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu.

Skład Stali: Dydo (56' Zieliński) - Kantor (86' Komada), Żmuda, Czarny, Sikorski - Popielarz, Horajecki, Cebula, Łanucha, Getinger (73' Kachniarz) - Fabianowski (66' Turczyn).

Żółte kartki: 29' Kantor, 45' Sikorski (Stal) oraz 35' Steć (Pogoń).

Sędzia: Marcin Muszyński (Łódź).

Komentarze (14)

Fanatyko | 2012-09-23 16:03

Zajebiście zagrali. Była ambicja, była wola walki i był wynik. Teraz zdobyć Świt!

193819381938 | 2012-09-23 16:40

Dawno nie widzialem tak dobrej gry stali, byloby 4-0 gdyby wtedy trafil sam na sam z bramkarzem.

Noob | 2012-09-23 16:55

Naprawde Fantastyczna gra.
Jeżeli grali by tak dokońca,można było by pokusić się o Awans : )

Vielitz | 2012-09-23 17:12

Nie ma co się za bardzo podniecać - zagrali dobrze, skutecznie dość - ale widać, że są jeszcze braki fizyczne. Nie zmienia to faktu, że w końcu grają tak jak to ludzie chcą widzieć - walcząca i ambitna gra, a do tego skuteczna - jest więc szansa, że przyciągnie to w końcu więcej ludzi na stadio przy H15. Jak już tą trybynkę skończą to będzie trzeba ludzi jakoś ściągać :) awansować na razie nie mamy z czym, ale buduje się fajny skład i jakby się jakiś w końcu sponsor znalazł, to wtedy można się pokusić o 1 ligę.

Adam1938 | 2012-09-23 17:12

Thestreets | 2012-09-23 23:00

Brawo Stalówka!!! trzy mecze, komplet punktow bez straty gola i juz tylko 3 oczka straty do lidera wschodniej ligi i co? i wszystko jeszcze moze sie zdarzyc :) a pomysl kolegi Miska uważam za zajebisty i jesliby to wypalilo - to ruszam w peletonie ;) pozdro

Jaszczur | 2012-09-23 23:09

JEST WALKA,JEST BIEGANIE JEST WYNIK.CHOĆ NIE OBYŁO SIE BEZ BŁEDÓW ALE LEPSZY DZISIAJ WYGRAŁ.PO MECZU Z PUSZCZĄ NARZEKALISMY ZE SPADNĄ A TERAZ BRAKUJE 3PKT DO LIDERA !KANTOR, ŁANUCHA, POPIELARZ, ZAGRALI NAJLEPSZY MECZ W STALOWEJ!DZIEKUJE PIŁKARZOM ZA WALKE I TAK TRZYMAĆ.

Roberto | 2012-09-24 08:41

brawo stalówka brawo fabian trzeci mecz trzecia bramka oby tak dalej a stalowiak i mieciu znowu nieobecni chłopaki zepsuli im weekend bo nie mają po kim jechać

193819381938 | 2012-09-24 16:21

Ludzie jaki awans ? Przyznam, grali zajebiscie, ale nie ma co sie jarac, o awansie mozna mowic gdy na koncie bedziemy mieli z 1 mln wiecej, a takie mecze beda grali co tydzien.

Stalowiak2 | 2012-09-24 16:24

o nadworny fan Fiabiana sie odezwal.
Mnie akurat weekend nie zepsuli chyba ze tobie fanie Fabiana.Bariera niewygrywania meczy u siebie pokonana, teraz czas na pokazanie charakteru i pokonanie druzyny gdy Stal bedzie w roli faworyta.Bo z tym nigdy Stali nie szlo.A tak bedzie ze Switem.Musza tam udowodnic ze sa w stanie przebic ten mur

Stalowiak2 | 2012-09-24 16:24

o nadworny fan Fiabiana sie odezwal.
Mnie akurat weekend nie zepsuli chyba ze tobie fanie Fabiana.Bariera niewygrywania meczy u siebie pokonana, teraz czas na pokazanie charakteru i pokonanie druzyny gdy Stal bedzie w roli faworyta.Bo z tym nigdy Stali nie szlo.A tak bedzie ze Switem.Musza tam udowodnic ze sa w stanie przebic ten mur

Fanatyk38 | 2012-09-25 08:28

Stalowiak, ale Ty masz zrtą głowe, bez kitu. Po Świcie przyjdzie czas na kolejne 7 zespołow bo chyba tyle kolejek zostało do końca. Każde z tych spotkań będzie tak samo wazne ,czy to będzie Siarka czy Resovia czy Radomiak. A Ty wiecznie będziesz pisał swoje kocoboły, że wygrali na Świcie ale zremisowali z Płockiem przegrali z Pruszkowem to są patałachami.... Skoń koleś pierdzielić bo Twoim tokiem myślenia to nie wygrywajac PP z Legią i nie awansując do LM też stracą w Twoich oczach. Ciesz sie z tego co masz.
Chu...j z wynikami, STALÓWKA JESTEŚMY Z WAMI!!!

Roberto | 2012-09-25 10:42

stalowiak tobie nigdy nie dogodzi bałwanie

Soup2002 | 2012-09-25 18:05

Stalowiak2- jesteś debil albo z Tarnobrzega.Aż mnie mierzi żeby uzyskać twoje dane od admina i nakręcić ci ucho.Lepiej przestań pociskać na wszystkich bo pożałujesz:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (688) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (354) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 696 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 47 547 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 40 480 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 35 358 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.02924