Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

W sobotę 29.09. o godzinie 17:00 Stal rozegra mecz w Nowym Dworze Mazowieckim. Na ten wyjazd tradycyjnie udajemy się autokarami. Wszystkich Kibiców Stalówki zapraszamy na tą wycieczkę. Nagłaśniamy temat wśród znajomych, na GG, portalach społecznościowych, itp. Mobilizujemy się na jeden z trzech ostatnich wyjazdów w tej rundzie (Nowy Dwór Maz., Rzeszów, Pruszków). Jedziemy wszyscy!!! Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do kolejnego zwycięstwa.
Nie zwlekamy z zapisami !!!

Zapisy do środy 26.09. do godziny 24:00 pod linkiem :
 
Zbiórka 09:15, odjazd 09:30. Koszt : 30 zł plus bilet na mecz.
 
Zaliczki 10 zł wpłacamy na orliku pod Hutą - wtorek,czwartek godz 20-21:30 !!! Kto nie wpłac zaliczkii dopłaca do wyjazdu przy wejściu do autokaru !!!
 
JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! 

Komentarze (14)

Biggie | 2012-09-23 20:14

zapisywac sie, jesteśmy zawsze tam!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fan38 | 2012-09-23 21:12

Nasze rezerwy wygrały 2:0 z drużyną z Kurzyny.

Vielitz | 2012-09-24 07:29

2:0 tylko ? u słabiutko. Grał ktoś z 1 składu? Po ostatnich wynikach "tylko" 2:0 już szału nie robi :) muszą do okręgówki wejść, wtedy to będzie w pełni druzyna rezerw, która daje się ogrywać rezerwowym - na razie to tylko takie miejsce do treningow raczej.

Vielitz | 2012-09-24 09:26

już jest info na necie
Majowicz i Komada tylko - więc tym razem sami młodzi grali - więc rezerwowi tak średnio zasilają rezerwy.

Edek38 | 2012-09-24 10:28

Panowie chyba pomylili tematy.
Nakręcamy się na wyjazd a nie biadolimy o takim czy owakim wyniku.
Jak przegrają to pewnie jeden z drugim zbojkotuje mecze II Stali.
JEDZIEMY WSZYSCY NA WYJAZD DOPINGOWAĆ STALÓWKĘ !!!
KAŻDY Z NAS NIECH ZADBA O FREKWENCJĘ NA TYM MECZU.
Pamiętajcie, że to jest jeden z ostatnich wyjazdów w rundzie . Później czeka nas długa zimowa przerwa więc zaspokajamy głód wycieczkowy póki się da !!!
KORBA I KLIKAMY NA LINK Z ZAPISAMI !!!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Vielitz | 2012-09-24 10:40

Edek - masz rację, trochę było nie na temat :) ale sprawa też ciekawa, a osobnego tematu nie będzie na to.
Już nie zaśmiecam tematu - WSZYSCY NA ŚWIT - po kolejne 3 punkty i mamy LIDERA :D

Gieeste | 2012-09-24 13:06

Jedziemy WSZYSCY do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

KOOOOORRRRRBAAAAAA AAAA!!!

Badi | 2012-09-24 13:28

Edek 38 zawsze ma racje ! zapisywać się nie czekać do ostatniej chwili ! :)

Persjan85 | 2012-09-24 15:28

O ile to możliwe może dało by rdę zrobić "zaliczki" poprzez przelew.. nie każdy jest w stanie dostarczyć kasę w danym dniu i godzinę, a "dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki" .

Dziadzia | 2012-09-24 15:51

persjan jak nie mozesz osobiście to daj przez kogos i nie "brzęcz"

Dzidek | 2012-09-24 17:27

Pany i panie zaliczkę na wyjazd można wypłacać we wtorek i czwartek na orliku pod hutą godz.20! W przypadku nie wpłacenia zaliczki lub nie zapisania się na listę wyjazdowa wycieczka na mecz będzie o 10pln droższa :) kmwtw pozdr

Vielitz | 2012-09-24 20:49

Będzie Stalówka tv z ostatniego meczyku :D ? bo już bym te brameczki ostatnie jeszcze raz chciał zobaczyć :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (382) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (2:1)
2003-11-08
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 048 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 18 507 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 549 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 391 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03355