Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

W sobotę 29.09. o godzinie 17:00 Stal rozegra mecz w Nowym Dworze Mazowieckim. Na ten wyjazd tradycyjnie udajemy się autokarami. Wszystkich Kibiców Stalówki zapraszamy na tą wycieczkę. Nagłaśniamy temat wśród znajomych, na GG, portalach społecznościowych, itp. Mobilizujemy się na jeden z trzech ostatnich wyjazdów w tej rundzie (Nowy Dwór Maz., Rzeszów, Pruszków). Jedziemy wszyscy!!! Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do kolejnego zwycięstwa.
Nie zwlekamy z zapisami !!!

Zapisy do środy 26.09. do godziny 24:00 pod linkiem :
 
Zbiórka 09:15, odjazd 09:30. Koszt : 30 zł plus bilet na mecz.
 
Zaliczki 10 zł wpłacamy na orliku pod Hutą - wtorek,czwartek godz 20-21:30 !!! Kto nie wpłac zaliczkii dopłaca do wyjazdu przy wejściu do autokaru !!!
 
JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! 

Komentarze (14)

Biggie | 2012-09-23 20:14

zapisywac sie, jesteśmy zawsze tam!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fan38 | 2012-09-23 21:12

Nasze rezerwy wygrały 2:0 z drużyną z Kurzyny.

Vielitz | 2012-09-24 07:29

2:0 tylko ? u słabiutko. Grał ktoś z 1 składu? Po ostatnich wynikach "tylko" 2:0 już szału nie robi :) muszą do okręgówki wejść, wtedy to będzie w pełni druzyna rezerw, która daje się ogrywać rezerwowym - na razie to tylko takie miejsce do treningow raczej.

Vielitz | 2012-09-24 09:26

już jest info na necie
Majowicz i Komada tylko - więc tym razem sami młodzi grali - więc rezerwowi tak średnio zasilają rezerwy.

Edek38 | 2012-09-24 10:28

Panowie chyba pomylili tematy.
Nakręcamy się na wyjazd a nie biadolimy o takim czy owakim wyniku.
Jak przegrają to pewnie jeden z drugim zbojkotuje mecze II Stali.
JEDZIEMY WSZYSCY NA WYJAZD DOPINGOWAĆ STALÓWKĘ !!!
KAŻDY Z NAS NIECH ZADBA O FREKWENCJĘ NA TYM MECZU.
Pamiętajcie, że to jest jeden z ostatnich wyjazdów w rundzie . Później czeka nas długa zimowa przerwa więc zaspokajamy głód wycieczkowy póki się da !!!
KORBA I KLIKAMY NA LINK Z ZAPISAMI !!!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Vielitz | 2012-09-24 10:40

Edek - masz rację, trochę było nie na temat :) ale sprawa też ciekawa, a osobnego tematu nie będzie na to.
Już nie zaśmiecam tematu - WSZYSCY NA ŚWIT - po kolejne 3 punkty i mamy LIDERA :D

Gieeste | 2012-09-24 13:06

Jedziemy WSZYSCY do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

KOOOOORRRRRBAAAAAA AAAA!!!

Badi | 2012-09-24 13:28

Edek 38 zawsze ma racje ! zapisywać się nie czekać do ostatniej chwili ! :)

Persjan85 | 2012-09-24 15:28

O ile to możliwe może dało by rdę zrobić "zaliczki" poprzez przelew.. nie każdy jest w stanie dostarczyć kasę w danym dniu i godzinę, a "dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki" .

Dziadzia | 2012-09-24 15:51

persjan jak nie mozesz osobiście to daj przez kogos i nie "brzęcz"

Dzidek | 2012-09-24 17:27

Pany i panie zaliczkę na wyjazd można wypłacać we wtorek i czwartek na orliku pod hutą godz.20! W przypadku nie wpłacenia zaliczki lub nie zapisania się na listę wyjazdowa wycieczka na mecz będzie o 10pln droższa :) kmwtw pozdr

Vielitz | 2012-09-24 20:49

Będzie Stalówka tv z ostatniego meczyku :D ? bo już bym te brameczki ostatnie jeszcze raz chciał zobaczyć :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 19 903 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 10 001 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 829 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 144 320 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04801