Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

W sobotę 29.09. o godzinie 17:00 Stal rozegra mecz w Nowym Dworze Mazowieckim. Na ten wyjazd tradycyjnie udajemy się autokarami. Wszystkich Kibiców Stalówki zapraszamy na tą wycieczkę. Nagłaśniamy temat wśród znajomych, na GG, portalach społecznościowych, itp. Mobilizujemy się na jeden z trzech ostatnich wyjazdów w tej rundzie (Nowy Dwór Maz., Rzeszów, Pruszków). Jedziemy wszyscy!!! Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do kolejnego zwycięstwa.
Nie zwlekamy z zapisami !!!

Zapisy do środy 26.09. do godziny 24:00 pod linkiem :
 
Zbiórka 09:15, odjazd 09:30. Koszt : 30 zł plus bilet na mecz.
 
Zaliczki 10 zł wpłacamy na orliku pod Hutą - wtorek,czwartek godz 20-21:30 !!! Kto nie wpłac zaliczkii dopłaca do wyjazdu przy wejściu do autokaru !!!
 
JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! 

Komentarze (14)

Biggie | 2012-09-23 20:14

zapisywac sie, jesteśmy zawsze tam!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fan38 | 2012-09-23 21:12

Nasze rezerwy wygrały 2:0 z drużyną z Kurzyny.

Vielitz | 2012-09-24 07:29

2:0 tylko ? u słabiutko. Grał ktoś z 1 składu? Po ostatnich wynikach "tylko" 2:0 już szału nie robi :) muszą do okręgówki wejść, wtedy to będzie w pełni druzyna rezerw, która daje się ogrywać rezerwowym - na razie to tylko takie miejsce do treningow raczej.

Vielitz | 2012-09-24 09:26

już jest info na necie
Majowicz i Komada tylko - więc tym razem sami młodzi grali - więc rezerwowi tak średnio zasilają rezerwy.

Edek38 | 2012-09-24 10:28

Panowie chyba pomylili tematy.
Nakręcamy się na wyjazd a nie biadolimy o takim czy owakim wyniku.
Jak przegrają to pewnie jeden z drugim zbojkotuje mecze II Stali.
JEDZIEMY WSZYSCY NA WYJAZD DOPINGOWAĆ STALÓWKĘ !!!
KAŻDY Z NAS NIECH ZADBA O FREKWENCJĘ NA TYM MECZU.
Pamiętajcie, że to jest jeden z ostatnich wyjazdów w rundzie . Później czeka nas długa zimowa przerwa więc zaspokajamy głód wycieczkowy póki się da !!!
KORBA I KLIKAMY NA LINK Z ZAPISAMI !!!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Vielitz | 2012-09-24 10:40

Edek - masz rację, trochę było nie na temat :) ale sprawa też ciekawa, a osobnego tematu nie będzie na to.
Już nie zaśmiecam tematu - WSZYSCY NA ŚWIT - po kolejne 3 punkty i mamy LIDERA :D

Gieeste | 2012-09-24 13:06

Jedziemy WSZYSCY do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

KOOOOORRRRRBAAAAAA AAAA!!!

Badi | 2012-09-24 13:28

Edek 38 zawsze ma racje ! zapisywać się nie czekać do ostatniej chwili ! :)

Persjan85 | 2012-09-24 15:28

O ile to możliwe może dało by rdę zrobić "zaliczki" poprzez przelew.. nie każdy jest w stanie dostarczyć kasę w danym dniu i godzinę, a "dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki" .

Dziadzia | 2012-09-24 15:51

persjan jak nie mozesz osobiście to daj przez kogos i nie "brzęcz"

Dzidek | 2012-09-24 17:27

Pany i panie zaliczkę na wyjazd można wypłacać we wtorek i czwartek na orliku pod hutą godz.20! W przypadku nie wpłacenia zaliczki lub nie zapisania się na listę wyjazdowa wycieczka na mecz będzie o 10pln droższa :) kmwtw pozdr

Vielitz | 2012-09-24 20:49

Będzie Stalówka tv z ostatniego meczyku :D ? bo już bym te brameczki ostatnie jeszcze raz chciał zobaczyć :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 47 102 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 378 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 774 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:0)
2007-03-10
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 026 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.24009