Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

W sobotę 29.09. o godzinie 17:00 Stal rozegra mecz w Nowym Dworze Mazowieckim. Na ten wyjazd tradycyjnie udajemy się autokarami. Wszystkich Kibiców Stalówki zapraszamy na tą wycieczkę. Nagłaśniamy temat wśród znajomych, na GG, portalach społecznościowych, itp. Mobilizujemy się na jeden z trzech ostatnich wyjazdów w tej rundzie (Nowy Dwór Maz., Rzeszów, Pruszków). Jedziemy wszyscy!!! Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do kolejnego zwycięstwa.
Nie zwlekamy z zapisami !!!

Zapisy do środy 26.09. do godziny 24:00 pod linkiem :
 
Zbiórka 09:15, odjazd 09:30. Koszt : 30 zł plus bilet na mecz.
 
Zaliczki 10 zł wpłacamy na orliku pod Hutą - wtorek,czwartek godz 20-21:30 !!! Kto nie wpłac zaliczkii dopłaca do wyjazdu przy wejściu do autokaru !!!
 
JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! 

Komentarze (14)

Biggie | 2012-09-23 20:14

zapisywac sie, jesteśmy zawsze tam!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fan38 | 2012-09-23 21:12

Nasze rezerwy wygrały 2:0 z drużyną z Kurzyny.

Vielitz | 2012-09-24 07:29

2:0 tylko ? u słabiutko. Grał ktoś z 1 składu? Po ostatnich wynikach "tylko" 2:0 już szału nie robi :) muszą do okręgówki wejść, wtedy to będzie w pełni druzyna rezerw, która daje się ogrywać rezerwowym - na razie to tylko takie miejsce do treningow raczej.

Vielitz | 2012-09-24 09:26

już jest info na necie
Majowicz i Komada tylko - więc tym razem sami młodzi grali - więc rezerwowi tak średnio zasilają rezerwy.

Edek38 | 2012-09-24 10:28

Panowie chyba pomylili tematy.
Nakręcamy się na wyjazd a nie biadolimy o takim czy owakim wyniku.
Jak przegrają to pewnie jeden z drugim zbojkotuje mecze II Stali.
JEDZIEMY WSZYSCY NA WYJAZD DOPINGOWAĆ STALÓWKĘ !!!
KAŻDY Z NAS NIECH ZADBA O FREKWENCJĘ NA TYM MECZU.
Pamiętajcie, że to jest jeden z ostatnich wyjazdów w rundzie . Później czeka nas długa zimowa przerwa więc zaspokajamy głód wycieczkowy póki się da !!!
KORBA I KLIKAMY NA LINK Z ZAPISAMI !!!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Vielitz | 2012-09-24 10:40

Edek - masz rację, trochę było nie na temat :) ale sprawa też ciekawa, a osobnego tematu nie będzie na to.
Już nie zaśmiecam tematu - WSZYSCY NA ŚWIT - po kolejne 3 punkty i mamy LIDERA :D

Gieeste | 2012-09-24 13:06

Jedziemy WSZYSCY do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

KOOOOORRRRRBAAAAAA AAAA!!!

Badi | 2012-09-24 13:28

Edek 38 zawsze ma racje ! zapisywać się nie czekać do ostatniej chwili ! :)

Persjan85 | 2012-09-24 15:28

O ile to możliwe może dało by rdę zrobić "zaliczki" poprzez przelew.. nie każdy jest w stanie dostarczyć kasę w danym dniu i godzinę, a "dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki" .

Dziadzia | 2012-09-24 15:51

persjan jak nie mozesz osobiście to daj przez kogos i nie "brzęcz"

Dzidek | 2012-09-24 17:27

Pany i panie zaliczkę na wyjazd można wypłacać we wtorek i czwartek na orliku pod hutą godz.20! W przypadku nie wpłacenia zaliczki lub nie zapisania się na listę wyjazdowa wycieczka na mecz będzie o 10pln droższa :) kmwtw pozdr

Vielitz | 2012-09-24 20:49

Będzie Stalówka tv z ostatniego meczyku :D ? bo już bym te brameczki ostatnie jeszcze raz chciał zobaczyć :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Grudziądz

Stal Stalowa Wola             Olimpia Grudziądz
2018-10-01, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Bartosz Biel 28     
Adrian Dziubiński 72,
Sebastian Łętocha 90
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 11 7-3-1 24
2 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
3 Elana Toruń 11 6-4-1 22
4 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
5 GKS Bełchatów 11 5-4-2 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Stal Stalowa Wola 11 4-2-5 14
11 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
12 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
13 ROW 1964 Rybnik 11 2-5-4 11
14 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 11 3-1-7 10
16 Pogoń Siedlce 11 2-3-6 9
17 Rozwój Katowice 11 2-3-6 9
18 Olimpia Elbląg 11 2-0-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-01 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1236) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (361)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 30 235 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 357 razy
STAL - Znicz Pruszków (1:3)
2016-04-24
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 3 144 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 126 611 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04754