Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

Jedziemy do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

W sobotę 29.09. o godzinie 17:00 Stal rozegra mecz w Nowym Dworze Mazowieckim. Na ten wyjazd tradycyjnie udajemy się autokarami. Wszystkich Kibiców Stalówki zapraszamy na tą wycieczkę. Nagłaśniamy temat wśród znajomych, na GG, portalach społecznościowych, itp. Mobilizujemy się na jeden z trzech ostatnich wyjazdów w tej rundzie (Nowy Dwór Maz., Rzeszów, Pruszków). Jedziemy wszyscy!!! Głośnym dopingiem poprowadzimy Stal do kolejnego zwycięstwa.
Nie zwlekamy z zapisami !!!

Zapisy do środy 26.09. do godziny 24:00 pod linkiem :
 
Zbiórka 09:15, odjazd 09:30. Koszt : 30 zł plus bilet na mecz.
 
Zaliczki 10 zł wpłacamy na orliku pod Hutą - wtorek,czwartek godz 20-21:30 !!! Kto nie wpłac zaliczkii dopłaca do wyjazdu przy wejściu do autokaru !!!
 
JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!! 

Komentarze (14)

Biggie | 2012-09-23 20:14

zapisywac sie, jesteśmy zawsze tam!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fanatyk38 | 2012-09-23 20:21

Jedziemy wszyscy. Pobijamy liczbę z tamtego sezonu. Zostaly zaledwie trzy wyjazdy wiec mobilka i dajemy z siebie wszystko. Każdy z nas niech namawia wszystkich znajomych i zapełniamy min 3 autokary. Grajki pokazały,że grać potrafią , teraz my pokażmy,że nie spuszczamy z tonu i wyjazdy są naszą mocną stroną!!!
Robimy halo w necie i na osiedlach. Rozsyłać tego newsa gdzie sie tylko da.
Jesteśmy zawsze tam !!!
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Fan38 | 2012-09-23 21:12

Nasze rezerwy wygrały 2:0 z drużyną z Kurzyny.

Vielitz | 2012-09-24 07:29

2:0 tylko ? u słabiutko. Grał ktoś z 1 składu? Po ostatnich wynikach "tylko" 2:0 już szału nie robi :) muszą do okręgówki wejść, wtedy to będzie w pełni druzyna rezerw, która daje się ogrywać rezerwowym - na razie to tylko takie miejsce do treningow raczej.

Vielitz | 2012-09-24 09:26

już jest info na necie
Majowicz i Komada tylko - więc tym razem sami młodzi grali - więc rezerwowi tak średnio zasilają rezerwy.

Edek38 | 2012-09-24 10:28

Panowie chyba pomylili tematy.
Nakręcamy się na wyjazd a nie biadolimy o takim czy owakim wyniku.
Jak przegrają to pewnie jeden z drugim zbojkotuje mecze II Stali.
JEDZIEMY WSZYSCY NA WYJAZD DOPINGOWAĆ STALÓWKĘ !!!
KAŻDY Z NAS NIECH ZADBA O FREKWENCJĘ NA TYM MECZU.
Pamiętajcie, że to jest jeden z ostatnich wyjazdów w rundzie . Później czeka nas długa zimowa przerwa więc zaspokajamy głód wycieczkowy póki się da !!!
KORBA I KLIKAMY NA LINK Z ZAPISAMI !!!OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Vielitz | 2012-09-24 10:40

Edek - masz rację, trochę było nie na temat :) ale sprawa też ciekawa, a osobnego tematu nie będzie na to.
Już nie zaśmiecam tematu - WSZYSCY NA ŚWIT - po kolejne 3 punkty i mamy LIDERA :D

Gieeste | 2012-09-24 13:06

Jedziemy WSZYSCY do Nowego Dworu Mazowieckiego !!!

KOOOOORRRRRBAAAAAA AAAA!!!

Badi | 2012-09-24 13:28

Edek 38 zawsze ma racje ! zapisywać się nie czekać do ostatniej chwili ! :)

Persjan85 | 2012-09-24 15:28

O ile to możliwe może dało by rdę zrobić "zaliczki" poprzez przelew.. nie każdy jest w stanie dostarczyć kasę w danym dniu i godzinę, a "dyszka do dyszki i brzęczą kieliszki" .

Dziadzia | 2012-09-24 15:51

persjan jak nie mozesz osobiście to daj przez kogos i nie "brzęcz"

Dzidek | 2012-09-24 17:27

Pany i panie zaliczkę na wyjazd można wypłacać we wtorek i czwartek na orliku pod hutą godz.20! W przypadku nie wpłacenia zaliczki lub nie zapisania się na listę wyjazdowa wycieczka na mecz będzie o 10pln droższa :) kmwtw pozdr

Vielitz | 2012-09-24 20:49

Będzie Stalówka tv z ostatniego meczyku :D ? bo już bym te brameczki ostatnie jeszcze raz chciał zobaczyć :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2020-07-10, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice

3 : 0

Dominik Chromiński 20,
Szymon Jarosz 30,
Kacper Śpiewak 59     
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 30 17-7-6 58
2 Widzew Łódź 30 16-7-7 55
3 GKS Katowice 30 16-6-8 54
4 Olimpia Elbląg 30 12-11-7 47
5 Resovia Rzeszów 30 12-10-8 46
6 Bytovia Bytów 30 12-8-10 44
7 Górnik Polkowice 30 12-7-11 43
8 Pogoń Siedlce 30 13-3-14 42
9 Skra Częstochowa 30 12-6-12 42
10 Stal Rzeszów 30 12-5-13 41
11 Garbarnia Kraków 30 11-8-11 41
12 Błękitni Stargard Szcz. 30 12-5-13 41
13 Lech II Poznań 30 10-10-10 40
14 Stal Stalowa Wola 30 11-7-12 40
15 Znicz Pruszków 30 12-4-14 40
16 Elana Toruń 30 10-7-13 37
17 Legionovia Legionowo 30 6-6-18 24
18 Gryf Wejherowo 30 3-5-22 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-10 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (843) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (632)
» Filip kacper k. (586) » Kamilosss (448)
» Acer (420) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 961 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 14 477 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 37 097 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 770 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.03344