Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na Resovię - rusza lista wyjazdowa

Wyjazd na Resovię - rusza lista wyjazdowa

W sobotę 13 października o godzinie 15:00 Stalówka rozegra mecz z Resovią w Rzeszowie. Na ten wyjazd WSZYSCY JEDZIEMY AUTOKARAMI !!!                      Zapisujemy się na wyjazd po linkiem: http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .
Zapisy potrwają do środy 10.10.12 r. do godz 24:00.

Koszt wyjazdu to 20 zł plus bilet na mecz (10/15 zł). (Dla części osób może być wyższy). Zbiórka 10:45 - odjazd 11:15.
Wyjedziemy wcześniej aby wszyscy znaleźli się na sektorze przed pierwszym gwizdkiem.
Przed wyjazdem należy wpłacić CAŁĄ KWOTĘ za transport czyli 20 zł. Kto nie zapłaci za wyjazd do czwartku 11.10. lub nie zapisze się na listę w odpowiednim terminie zapłaci za wyjazd 30 zł plus bilet !!!
 
Kasę wpłacamy w czwartek 04.10. przed stadionem w godzinach 18-18:30 oraz na meczu z Wisłą Płock-sobota 06.10 godz 15:00 !!! Kolejne terminy na wpłatę będą podane po meczu z Wisłą.


 
Organizator rozważa również opcję podwyższenia kosztów wyjazdu z 20 zł na 30 zł dla osób , które nagminnie zapisują się na listę wyjazdową, a następnie nie jadą na wyjazd. Taka sytuacja miała miejsce również przed wyjazdem na Świt w związku z tym, jeden z autokarów został odwołany i ponieśliśmy dodatkowe koszty. Podobnie jest z osobami, które chcą sobie zaliczyć w rundzie jedynie "atrakcyjne" i bliskie wyjazdy typu Motor, Resovia, Siarka a olewają Olimpię, Świt czy Pruszków. Informacja na ten temat pojawi się na dniach.
 
Na mieście pojawią się plakaty i transparenty zachęcające do wyjazdu. Każdy rozsyła również info na portalach społecznościowych, GG, itp.
Do meczu jest jeszcze trochę czasu. Ważne komunikaty będą się pojawiać na stronie.
Ewentualne pytania i wątpliwości wpisywać w komentarzach.
 
 
 
ZAPISYWAĆ SIĘ I WPŁACAĆ KASĘ !!! JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!

Komentarze (29)

Persjan85 | 2012-10-1 13:31

Elo. Co z wyjazdowiczami mieszkającymi w Rzeszowie ? Chyba wystarczy wpisać się na listę i wstawić się z kasą za "wjazd na stadion" w odpowiednim miejscu w Rzeszy, jak to było wcześniej podczes meczy w tym mieście .. ?

Mocartzks | 2012-10-1 14:08

ehhh !!! średnio widze taka polityke wyjazdowa !!! obawiam sie ze przyniesie to skótek odwrotny od oczekiwanego czyli na wyjazdy zaczznie jezdzic max 50 osob !!!

Ssw1938 | 2012-10-1 14:32

20zl do Rzeszowa? troche dziwne, zawsze było za 15

Biggie | 2012-10-1 14:40

z tego co pamiętam ostatnio też po 20 było więc nie wymyślaj, dobra inicjatywa dla tych których fanatyzm nie przekracza 100km od Stalowej Woli, jesteśmy zawsze tam!

Biggie | 2012-10-1 14:42

z resztą im droższe są wyjazdy bliskie, tym taniej jedziemy na dalekie wyprawy, prosta zależność i tak jest u większości ekip żeby kto nie myślał że jesteśmy wyrwijgroszami

Dzidek | 2012-10-1 15:47

Drogi Tomku lepiej żeby było 50 osób i zawsze jak milion sezonowych pikoli takich jak ty i inni którzy ograniczają się do wyjazdu na Motor czy Reskę. Lepiej milcz, jak zaczniesz jezdzić wszędzie to wtedy zabieraj głos!!! Tobie i innym żadna polityka nie będzie pasować chyba że moda na Stalówkę wróci :-)

Gieeste | 2012-10-1 16:35

» http://www.youtube.com/watch?v=2jhN43PxmZE
Tak wyglądała ostatnia wizyta Południowej Damy w Rzeszowie.
Stalówka The Firm !!!

Stalowka#12 | 2012-10-1 16:37

To troche głupie bo nie kazdy moze jechac na daleki wyjazd. No ale coz. Miejmy nadzieje ze bedzie przynajmniej taka liczba jak w tamtym roku;)

Edek38 | 2012-10-1 17:05

Mocartzks , SSW1938.

Drodzy chłopcy!!!

Dobrze, ze sa to tylko wasze obawy.
Od x czasu na wyjazdy jezdzi min 2 autokary . Wyjatkiem jest ostatni wyjazd na Swit, po ktorym to wprowadzimy nieco inne zasady"gry". Tym co jezdza zawsze raczej nie bedzie to przeszkadzac a wrecz beda w jakis sposob uprzywilejowani, np. 20 zł nie 30 zł lub tańszy karnet na runde. Fani wyjazdow typu Tarnobrzeg, Rzeszów, Lublin dostosuja sie do stalych wyjazdowiczow a nie odwrotnie. A czy to wplynie na frekwencje?? Czas pokaze ale jak wspomnialem, malo mnie to obchodzi.
Bylo za dobrze i wielu ludzi nadmiernie to wykorzystywalo wiec zmeinimy polityke.
Na listach sa w wiekszosci te same osoby, ktore jezdza NA KAZDY MECZ.
Terminarz jest znany x czasu przed runda, przed runda byla tez informacja o wstepnych kosztach wyjazdow. Wszystko mozna sobie w miare ogarnac na czas tylko wystarczy chciec.
Kto chce jechac ten pojedzie, kto walnie focha, ten bedzie sledzil relacje live przed kompem i tyle.
Koszty transportu mamy chyba jedne z najnizszych w kraju i o tym tez nie raz byla mowa wiec skonczcie pierd.. ic smuty bo zal mi was.
Popytajcie kolegow z innych miast , wyzszych lig itd, jak sa organizowane wyjazdy i jakie sa zasady.
Np bardzo czesto jest tak, ze nie ma cie na wyslanej z Klubu do Klubu liscie i nie wejdziesz na mecz kupujac nawet 10 biletow. A u nas przd autokarem dopisuje sie 30 osob a 30 wczesniej juz zapisanych nie wstawia sie na zbiorke.
Tylko nasza buraczana liga i nizsze daja jeszcze o dziwo szanse manewrowania w roznych kwestiach.
Ostatnio bylo tak jak napisano w newsie i m.in z tego powodu beda zasady, do ktorych trzeba bedzie sie dostosowac chcac jechac na mecz.
Bylo wygodnictwo dla wyjazdowiczow, teraz wprowadzimy troche wygodnictwa dla organizatorow.
Pamietacie wyjazd na Widzew??Mysle ,ze cena 20 zl wyzsza odstraszyla by max 100 osob. Reszta bez marudzenia by pojechala. No ale nie ma co gdybac. paliwko poszlo w gore od tamtej pory a ceny wycieczek w STALÓWKA TOUR sa nadal bardzo atrakcyjne.
Klikaj wiec w link i nie filozofuj. Jak nie pasi to na sektory gospodarzy jedziesz i masz co chcesz,jak chcesz i za ile chcesz.

Jefrey | 2012-10-1 17:33

pierwsze panele szklane na dachu stadionu już są dla mnie osobiście za jasne(są prawie przezroczyste)

Stalowiak1938 | 2012-10-1 17:52

PANOWIE I PANIE!!! NADSZEDŁ CZAS NA NAJBLIŻSZY WYJAZD W TEJ RUNDZIE. TEN WYJAZD TO COŚ WIĘCEJ NIŻ MECZ, TO SPRAWA WAŻNA DLA NAS DLATEGO NIE MARUDZIMY!!! 20 pln + 15 pln (EWENTUALNIE 10 pln) TO NIE SĄ DUŻE KOSZTA. A PRZEŻYCIA BĘDĄ NA PEWNO NIE ZAPOMNIANE!!! DLATEGO INFO O WYJEŹDZIE JEST 2 TYGODNIE WCZEŚNIEJ ŻEBY UZBIERAĆ TE 35 ZŁ I NIE NARZEKAĆ. PAMIĘTAJMY TO SPRAWA HONORU!!! KAŻDY BEZ GADANIA ZAPISUJE SIĘNA LISTĘ I WPŁACA PIENIĄDZE!!! NA MECZ ZABIERA SZALIK ZIELONĄ KOSZULKĘ!!!

WŁADCY PODKARPACIA!!!

Info | 2012-10-1 21:18

Dzidek, Edek 100% poparcia. Mocart daruj sobie krytykowanie polityki wyjazdowej... na ilu wyjazdach byles w ostatnich sezonach? zapewne tylko w rzeszowie czy lublinie wiec krytyka jest zbedna. trzeba sie teraz dostosowac do nowych"regul" wyjazdowych i tyle. zapisujemy sie na liste, wplacamy pieniazki i jedziemy bez zbednego pierdolenia:-)

Kumar | 2012-10-1 22:53

Gieeste faktycznie to ostatnia wizyta Stalówki w Rzeszowie, z tym że teraz nie trzeba będzie gnieść się jak sardynki, bo Resovia swoje mecze rozgrywa na świeżo zmodernizowanym stadionie miejskim. Sektor gości posiada tam blisko 800 miejsc. Pasuje nam go zapełnić!!!

Fredek38 | 2012-10-1 23:11

UWAGA!!!
PANOWIE I PANIE!!! NADSZEDŁ CZAS NA NAJBLIŻSZY WYJAZD W TEJ RUNDZIE. 20 pln + 15 pln (EWENTUALNIE 10 pln bilet) TO NIE SĄ DUŻE KOSZTA. A PRZEŻYCIA BĘDĄ NA PEWNO NIE ZAPOMNIANE!!! DLATEGO INFO O WYJEŹDZIE JEST 2 TYGODNIE WCZEŚNIEJ ŻEBY UZBIERAĆ TE 35 ZŁ I NIE NARZEKAĆ. WIĘC BEZ PIERDOLENIA ZAPISUJEMY SIĘ NA LISTE WYJAZDOWĄ I WPŁACAMY PIENIĄŻKI NA WYJAZD ODPOWIEDNIM OSOBOM!! MOBILIZACJA NA OSIEDLACH I FC!! GŁOWNYM TEMATEM TO WYJAZD DO RZESZOWA WIĘC OD KAŻDEGO Z NAS TERAZ ZALEŻY, ŻEBY WYBRAĆ SIĘ TAM KONKRETNĄ LICZBĄ I POKAZAĆ KTO JEST NUMEREM JEDEN NA PODKARPACIU!! MOBILIZACJA I PRZEKAZUJEMY TĄ WIADOMOŚĆ DALEJ!!
LINK DO ZAPISÓW » http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd

WŁADCY PODKARPACIA!!!

Omegas | 2012-10-2 07:07

Wpłacac pieniadze i jedziemy wszyscy!!!

Fanatyk38 | 2012-10-2 11:21

» http://stal1938.pl/problemy-zdrowotne-cebuli/

Szkoda chłopaka.

Jedziemy wszyscy na Rzeszów i od pierwszego gwizdka ruszamy z konkretnym dopingiem, który poprowadzi naszą ukochaną Stalówkę do zwycięstwa.
Południem Włada Zielono Czarna Brygada !!!
Jesteśmy zawsze tam !!!
Mobilka na os i w fc.
Pobijamy liczbę z poprzedniej wizyty na Resce.
JEEEEDZIEEEEMMMMYY YYYY !!!!!!!

Zatorze | 2012-10-2 11:30

Resovia Rzeszów – Stal Stalowa Wola

historia spotkań -

1966/1967 Resovia – Stal
1968/1969 Resovia – Stal
1971/1972 Resovia – Stal
1972/1973 Resovia – Stal
1977/1978 Resovia – Stal 1:0
1978/1979 Resovia – Stal 1:0
1979/1980 Resovia – Stal 3:0
1980/1981 Resovia – Stal 1:1
1981/1982 Resovia – Stal 1:0
1982/1983 Resovia – Stal 0:0
1983/1984 Resovia – Stal 3:1
1984/1985 Resovia – Stal 0:0
1985/1986 Resovia – Stal 1:0
1986/1987 Resovia – Stal 0:0
1988/1989 Resovia – Stal 1:0
1989/1990 Resovia – Stal 0:0
1990/1991 Resovia – Stal 0:0
1992/1993 Resovia – Stal 1:1
2003/2004 Resovia – Stal 0:1
2010/2011 Resovia – Stal 0:0
2011/2012 Resovia – Stal 3:0

19damian38 | 2012-10-2 14:10

Jeżeli ktoś bedzie czekał pod sektorem w Rzeszowie , bo ma sprawe do załatwienie na mieście to nie bedzie problemu z wejściem ? ; )

Edek38 | 2012-10-2 14:36

Pierwszy autokar zapełniony po pierwszym dniu zapisów.
Nadal rozsyłamy link do zapisów i zachecamy znajomków do wyjazdu.
Pamiętamy o wpłacie kasy po zapisaniu sie na listę i przed dniem wyjazdu !!!
Mobilizować się !!!
TO PRZEDOSTATNI WYJAZD RUNDY, JEDZIEMY WSZYSCY !!!

Xxxx1938 | 2012-10-2 20:12

UWAGA!!
STAL STALOWA WOLA - Wisła Płock (2012-10-06 Sobota, godz. 15:00) !!
ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZATORAKÓW NA TEN MECZ POD PIASTEM O godz. 14.15!! PRZEKAZUJEMY TĄ WIADOMOŚĆ KAŻDEMU Z OSIEDLA I WIDZIMY SIĘ WSZYSCY NA ZBIÓRCE!! CZAS ZACZĄĆ SIĘ MOBILIZOWAĆ I ZBIERAĆ SIE NA MECZE U SIEBIE, ŻEBY POPRAWIĆ FREKWENCJE W MŁYNIE!! KAŻDY ZABIERA ZE SOBĄ BARWY!! I BEZ PIERDOLENIA STAWIA SIĘ W SOBOTE O godz. 14.15 POD PIASTEM!!! PRZEKAZUJEMY TO INFO DALEJ!!
HEJ HEJ ZATORZE!!!

Htk_1938 | 2012-10-2 23:13

Tak samo i na Hutniku jest osiedlowa zbiórka godzina 13.30 !!!!!!!! Każdy z szaliczkiem !!!! Administratorzy tej stronki postaraliby sie o jakąś informacje odnosnie tego meczu bo mamy juz prawie srode a tu zero tematu chyba ze pomylili kolejnosc meczy :-) dla przypomnienia w tą sobote gramy u siebie z Wisłą Płock a dopiero w następną sobote gramy na wyjezdzie w rzeszowie z "najstarsza" królową :-)

Szerszeń | 2012-10-3 00:04

a jak ktos mieszka w rzeszowie i chciałby sie wbic na sektor stalowki?

Matador69 | 2012-10-3 00:19

Wpisz sie na liste, zaznacz ze jestes z rzeszowa i przyjdz pod sektor gosci. Chyba tyle wystarczy.

Edek38 | 2012-10-3 08:32

Szerszeń. Tak jak napisał kolega wyżej. Wpiszcie Rzeszów żeby nie brać Was pod uwagę przy zamówieniu autokarów.

Fanatyko | 2012-10-3 16:53

Dobra kurwa.. Jedziemy wszyscy kurwa z zajebistym dopingiem:) Zbiórka na CNT przy szkole numer 7 o godz. 14.15. Moblizacja Kurwa!!

Stalowka#12 | 2012-10-3 20:12

Jest mozliwosc wypisania sie z listy ?
Zapisalem sie w pierwszym dniu, ale wczoraj sie dowiedzialem ze cos mi wypadlo waznego i nie bede mógł jechac.

Kumar | 2012-10-3 22:53

Napisz na mail pawelsz@stalowka.pl i podaj swoje dane i napisz to co tutaj.

Adam1938 | 2012-10-4 11:47

Dzień i noc trwa budowa trybuny na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 w Stalowej Woli. Podwykonawca z Warszawy w tym momencie wykonuje szklany dach trybuny. Dzisiaj również zaczęła się budowa chodnika za trybuną. (ZDJĘCIA)

» http://wsad.it/gosc/budowa-stadionu-.....

Busomat.pl | 2012-10-5 16:52

Na mecze warto wynajmować autokary przez BUSOMAT.PL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 89 328 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 13 011 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 604 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 021 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03963