Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zbiórki osiedlowe

Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zbiórki osiedlowe

Już w najbliższą sobotę do Stalowej Woli zawitają piłkarze Wisły Płock. Po kilku udanych ostatnich spotkaniach atmosfera w naszym zespole jest bardzo dobra, a sami zawodnicy wierzą w pewne zwycięstwo przed własną publicznością.

 

Czy uda im się podtrzymać dobrą passe przekonamy się o tym 6-go października, początek meczu przy ul. Hutniczej o godzinie 15:00.

Przed tym spotkaniem, aby poprawić nieco frekwencję na naszym sektorze organizowane będą zbiórki osiedlowe kibiców Stali Stalowa Wola. Liczymy na duże zainteresowanie tą inicjatywą!


Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek:

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.

Zbiórka osiedla Hutnik: 
Zbiórka pod pocztą godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

BARWY OBOWIĄZKOWE!!!!!!!!!!!


Pozostałe osiedla, które organizują przedmeczowe zbiórki, niech podadzą godziny zbiórek w komentarzach lub dołączą do w/w grup.

Zadbajmy o wysoką frekwencje na naszym stadionie!!!

Komentarze (9)

Fanatyk38 | 2012-10-2 23:44

6 -GO W SOBOTĘ !!!
Zapełniamy sektor B i jedziemy z dopingiem cały mecz. To ostatni sprawdzian przed meczem z sasiadką z tbg . Mobilka i wszyscy na mecz.

Stalowka the firm | 2012-10-3 00:50

Poreby pod Carrefourem o godz 13:45 - mamy sobie Panowie z Poreb pare slow do powiedzenia to w zwiazku z organizacja na osiedlu i "obecnoscia" na wyjazdach!

Xxxx1938 | 2012-10-3 02:36

UWAGA!!
STAL STALOWA WOLA - Wisła Płock (2012-10-06 Sobota, godz. 15:00) !!
ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZATORAKÓW NA TEN MECZ POD PIASTEM O godz. 14.15!! PRZEKAZUJEMY TĄ WIADOMOŚĆ KAŻDEMU Z OSIEDLA I WIDZIMY SIĘ WSZYSCY NA ZBIÓRCE!! CZAS ZACZĄĆ SIĘ MOBILIZOWAĆ I ZBIERAĆ SIE NA MECZE U SIEBIE, ŻEBY POPRAWIĆ FREKWENCJE W MŁYNIE!! KAŻDY ZABIERA ZE SOBĄ BARWY!! I BEZ PIERDOLENIA STAWIA SIĘ W SOBOTE O godz. 14.15 POD PIASTEM!!! PRZEKAZUJEMY TO INFO DALEJ!!
HEJ HEJ ZATORZE!!!

Koko | 2012-10-3 05:50

o której i gdzie swoją zbiórke ma śródmieście??

Edek38 | 2012-10-3 08:26

Pamiętamy o konieczności przybycia pod stadion odpowiednio wcześniej w związku z identyfikacją uczestników imprezy masowej !!!

koko. Zazwyczaj były pod pomnikiem o ile się nie myle ??
Jak o 14 się zbierzecie to będzie wystarczająco.

Os Skarpa i Pławo na Lotosie swego czsu organizowały. Ustalcie na 14 też i W okolicach ZUSu / Białych Domów ze Śródmieściem się spotkacie.
Zróbcie "łańcuszki" na GG i wklejać info znajomym na portalach społecznościowych. Niech będzie o tym głośno.
OBOWIĄZKOWO Wszyscy w barwach i NA CZARNO LUB NA ZIELONO żeby SEKTOR B nie wyglądał jak choinka.

Stalowiak1938 | 2012-10-3 13:33

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) W SOBOTĘ 6.10.2012. O GODZINIE 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!! CZAS NAJWYŻSZY WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ. KOSZULEK ŚRŚ BYŁO 40-50 SZT. GDZIE SĄ TERAZ TE OSOBY? NA ZBIÓRCE BĘDZIE POWIEDZIANE PARĘ SŁÓW. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Mocartzks | 2012-10-3 14:28

Przede wszystkim obrać sie na czarno lub zielono !!!
Nie róbmy ,, tenczowego sektora '' !!!
Nasze barwy są ZIELONO - CZARNE i tylko w takich barwach wbijać na sektor !!!

Kacperos1938 | 2012-10-3 15:29

ej a Młodynie gdzie i kiedy

Culpa | 2012-10-3 23:31

Młodynie ma w chuju i zbiórki nie robi ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Filip kacper k. (333)
» Stalowiak1938 (331) » Rafix (323)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 138 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 36 705 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 622 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 502 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.03381