Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zbiórki osiedlowe

Stal Stalowa Wola - Wisła Płock zbiórki osiedlowe

Już w najbliższą sobotę do Stalowej Woli zawitają piłkarze Wisły Płock. Po kilku udanych ostatnich spotkaniach atmosfera w naszym zespole jest bardzo dobra, a sami zawodnicy wierzą w pewne zwycięstwo przed własną publicznością.

 

Czy uda im się podtrzymać dobrą passe przekonamy się o tym 6-go października, początek meczu przy ul. Hutniczej o godzinie 15:00.

Przed tym spotkaniem, aby poprawić nieco frekwencję na naszym sektorze organizowane będą zbiórki osiedlowe kibiców Stali Stalowa Wola. Liczymy na duże zainteresowanie tą inicjatywą!


Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek:

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.

Zbiórka osiedla Hutnik: 
Zbiórka pod pocztą godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

BARWY OBOWIĄZKOWE!!!!!!!!!!!


Pozostałe osiedla, które organizują przedmeczowe zbiórki, niech podadzą godziny zbiórek w komentarzach lub dołączą do w/w grup.

Zadbajmy o wysoką frekwencje na naszym stadionie!!!

Komentarze (9)

Fanatyk38 | 2012-10-2 23:44

6 -GO W SOBOTĘ !!!
Zapełniamy sektor B i jedziemy z dopingiem cały mecz. To ostatni sprawdzian przed meczem z sasiadką z tbg . Mobilka i wszyscy na mecz.

Stalowka the firm | 2012-10-3 00:50

Poreby pod Carrefourem o godz 13:45 - mamy sobie Panowie z Poreb pare slow do powiedzenia to w zwiazku z organizacja na osiedlu i "obecnoscia" na wyjazdach!

Xxxx1938 | 2012-10-3 02:36

UWAGA!!
STAL STALOWA WOLA - Wisła Płock (2012-10-06 Sobota, godz. 15:00) !!
ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZATORAKÓW NA TEN MECZ POD PIASTEM O godz. 14.15!! PRZEKAZUJEMY TĄ WIADOMOŚĆ KAŻDEMU Z OSIEDLA I WIDZIMY SIĘ WSZYSCY NA ZBIÓRCE!! CZAS ZACZĄĆ SIĘ MOBILIZOWAĆ I ZBIERAĆ SIE NA MECZE U SIEBIE, ŻEBY POPRAWIĆ FREKWENCJE W MŁYNIE!! KAŻDY ZABIERA ZE SOBĄ BARWY!! I BEZ PIERDOLENIA STAWIA SIĘ W SOBOTE O godz. 14.15 POD PIASTEM!!! PRZEKAZUJEMY TO INFO DALEJ!!
HEJ HEJ ZATORZE!!!

Koko | 2012-10-3 05:50

o której i gdzie swoją zbiórke ma śródmieście??

Edek38 | 2012-10-3 08:26

Pamiętamy o konieczności przybycia pod stadion odpowiednio wcześniej w związku z identyfikacją uczestników imprezy masowej !!!

koko. Zazwyczaj były pod pomnikiem o ile się nie myle ??
Jak o 14 się zbierzecie to będzie wystarczająco.

Os Skarpa i Pławo na Lotosie swego czsu organizowały. Ustalcie na 14 też i W okolicach ZUSu / Białych Domów ze Śródmieściem się spotkacie.
Zróbcie "łańcuszki" na GG i wklejać info znajomym na portalach społecznościowych. Niech będzie o tym głośno.
OBOWIĄZKOWO Wszyscy w barwach i NA CZARNO LUB NA ZIELONO żeby SEKTOR B nie wyglądał jak choinka.

Stalowiak1938 | 2012-10-3 13:33

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) W SOBOTĘ 6.10.2012. O GODZINIE 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!! CZAS NAJWYŻSZY WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ. KOSZULEK ŚRŚ BYŁO 40-50 SZT. GDZIE SĄ TERAZ TE OSOBY? NA ZBIÓRCE BĘDZIE POWIEDZIANE PARĘ SŁÓW. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Mocartzks | 2012-10-3 14:28

Przede wszystkim obrać sie na czarno lub zielono !!!
Nie róbmy ,, tenczowego sektora '' !!!
Nasze barwy są ZIELONO - CZARNE i tylko w takich barwach wbijać na sektor !!!

Kacperos1938 | 2012-10-3 15:29

ej a Młodynie gdzie i kiedy

Culpa | 2012-10-3 23:31

Młodynie ma w chuju i zbiórki nie robi ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 36 268 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 759 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 139 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 9 625 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03551