Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zagra z Wisłą Płock

Stalówka zagra z Wisłą Płock

Przed nami jedenasta kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi wschodniej. W sobotę 06.10. o godzinie 15:00 Stalówka rozegra mecz z Wisłą Płock. Jak podkreśla szkoleniowiec Stali, nie będzie to łatwy mecz. Wisła to solidny zespół z aspiracjami. Posiada w swoim składzie wielu doświadczonych zawodników z ligową przeszłością.

Więcej na :    http://stal1938.pl/stalowcy-zagraja-z-wisla-plock/

Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe w Stalowej Woli. Kibiców informujemy o konieczności wcześniejszego przybycia pod kasy stadionu. W związku z identyfikacją uczestników imprezy masowej każdy powinień okazać dowód tożsamości lub legitymację przy zakupie biletu wstępu na mecz.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej w sobotę 06.10 na godzinę 15:00.

Komentarze (14)

Fanatyk38 | 2012-10-3 10:30

Robimy halo w związku z tym meczem. To ostatni sprawdzian przed derbami regionu. Do tej pory frekwencja na Sektorze B była marna. Czas to zmienić i pokazać na co tak naprawdę Nas stać !!!
Kazdy zabiera ze sobą jak najwięcej znajomych, barwy, coś czarnego lub zielonego (bluza , koszulka) i kilka zł na zbiórkę do puszki.

Xxxx1938 | 2012-10-3 13:11

UWAGA!!
STAL STALOWA WOLA - Wisła Płock (2012-10-06 Sobota, godz. 15:00) !!
ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZATORAKÓW NA TEN MECZ POD PIASTEM O godz. 14.15!! PRZEKAZUJEMY TĄ WIADOMOŚĆ KAŻDEMU Z OSIEDLA I WIDZIMY SIĘ WSZYSCY NA ZBIÓRCE!! CZAS ZACZĄĆ SIĘ MOBILIZOWAĆ I ZBIERAĆ SIE NA MECZE U SIEBIE, ŻEBY POPRAWIĆ FREKWENCJE W MŁYNIE!! KAŻDY ZABIERA ZE SOBĄ BARWY!! I BEZ PIERDOLENIA STAWIA SIĘ W SOBOTE O godz. 14.15 POD PIASTEM!!! PRZEKAZUJEMY TO INFO DALEJ!!
HEJ HEJ ZATORZE!!!

Stalowiak1938 | 2012-10-3 14:26

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) W SOBOTĘ 6.10.2012. O GODZINIE 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!! CZAS NAJWYŻSZY WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ. KOSZULEK ŚRŚ BYŁO 40-50 SZT. GDZIE SĄ TERAZ TE OSOBY? NA ZBIÓRCE BĘDZIE POWIEDZIANE PARĘ SŁÓW. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Mocartzks | 2012-10-3 14:30

Przede wszystkim ubrać sie na czarno lub zielono !!!
Nie róbmy ,, tenczowego sektora '' !!!
Nasze barwy są ZIELONO - CZARNE i tylko w takich barwach wbijać na sektor !!!

Kacperos1938 | 2012-10-3 15:40

Ej a Młodynie ma zbióre

Htk_1938 | 2012-10-3 16:08

mamy jeszcze pare dni do meczu wiec kręcimy halo i w sobote w przyzwoitej liczbie stawmy sie na sektorze oczywiscie w barwach i z szaliczkiem... zobaczymy jak sie maja te liczby z wczesniejszych zbiorek gdzie przychodizlo po 150-200 osob z Zatorza 100-120 Młodynie z Porebami okolo 50-70 ze Śródmieścia i Żwirek i okolo 40-60 z Hutnika... Jak na Władców Podkarpacia przystało pokażmy ze POTRAFIMY !!!!!!! Na sobotnim meczu porozmawiamy sobie troszeczkę podpowiemy parę wskazówek na koncowe mecze w tej rundzie i nie tylko, będzie mozna dowiedziec sie o wstaepnych planach na takie mecze jak Unia Tarnów czy Radomiak Radom no i oczywiscie nie zapominamy powiadamiać znajomych o 2 pózniejszych meczach (jeden wyjazdowy i jeden u siebie ) na których też musimy sie pokazać z tej Najlepszej strony... Pasowałoby też poruszyć jakoś najwieksze osiedle w Stalowej czyli Poręby bo poza paroma osobami to tam na tym osiedlu jest Chuj Wielki jak Szelki !!!!!! :-)

Dr_d | 2012-10-4 11:27

Co się dzieje z Witkiem? Wypożyczony, sprzedany?

Adam1938 | 2012-10-4 11:47

Dzień i noc trwa budowa trybuny na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 w Stalowej Woli. Podwykonawca z Warszawy w tym momencie wykonuje szklany dach trybuny. Dzisiaj również zaczęła się budowa chodnika za trybuną. (ZDJĘCIA)

» http://wsad.it/gosc/budowa-stadionu-.....

Infinity | 2012-10-4 11:56

ladny daszek :) szkoda ze reszta z blachy :) no ale... zobaczymy jaka to blacha bedzie:)

Edek38 | 2012-10-4 13:27

Ciężko żeby czasy tysięcznego młyna na meczach wróciły ot tak sobie. nie ma co gdybać.
Jak każdy zadba o siebie i swoich znajomych to jest szansa na dobrą mobilkę i podwyższenie frekwencji na meczach u siebie. Zbliżają się cztery najciekawsze mecze w Stalowej Woli w tej rundzie . Z trzema zespołami nie graliśmy meczu o stawkę od bardzo dawna. Nie są to Kluby typu Nieciecza czy Łowicz.
Nie zważajmy na brak przyjezdnych, ten problem był jest i będzie nie tylko u nas.
Nie jest też powiedziane,że mimo braku sektora gości, zabraknie również Kibiców przyjezdnych na każdym z tych spotkań.
Mobilizujemy jak największą ilość ludzi do przyjścia na Sektor B i JEDZIEMY Z KONKRETNYM DOPINGIEM.
Na mecz w Rzeszowie i z tbg u siebie planowane są oprawy.
Zadbajmy o to by miał je kto zaprezentować

Stalówka_1938 | 2012-10-4 18:13

Przypadkowo całkiem trafiłem na tę strone i tak z głupa zajrzałem w kadre tego zespołu :) i szczerze zszokowalo mnie :) Zobaczcie kto tam gra Karcz i Kmiecik ...

» http://lksczaniec.futbolowo.pl/menu,10,11,kadra.html

Edek38 | 2012-10-4 23:02

Na listę wyjazdową wpisywać się JEDEN RAZ !!!
Nie potraficie ogarnąć,że już klikaliście w link ??!!

Mobilizować się na siedlach i w sobotę zapełniamy Sektor B !!!
Każdy zabiera barwy i coś czarnego lub zielonego (koszulka,bluza,kurt ka)!!!

19damian38 | 2012-10-4 23:21

Edek , nie którzy jadą samochodem i wcześniej sie zapisali , a potem wyszło ze trzeba zmienić na Rzeszów ; )) Żeby nie byli liczeni do autokaru .. Pozdrawiam ; ))

Edek38 | 2012-10-5 08:22

Nie zapędzał bym się tak z tymi autami... ;))

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (885)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (444) » Młodynie (424)
» Kamilosss (417) » Slim1938 (395)
» Koko (373) » Acer (367)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 425 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 991 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 600 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 213 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.03827