Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka zagra z Wisłą Płock

Stalówka zagra z Wisłą Płock

Przed nami jedenasta kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi wschodniej. W sobotę 06.10. o godzinie 15:00 Stalówka rozegra mecz z Wisłą Płock. Jak podkreśla szkoleniowiec Stali, nie będzie to łatwy mecz. Wisła to solidny zespół z aspiracjami. Posiada w swoim składzie wielu doświadczonych zawodników z ligową przeszłością.

Więcej na :    http://stal1938.pl/stalowcy-zagraja-z-wisla-plock/

Zapowiada się ciekawe widowisko sportowe w Stalowej Woli. Kibiców informujemy o konieczności wcześniejszego przybycia pod kasy stadionu. W związku z identyfikacją uczestników imprezy masowej każdy powinień okazać dowód tożsamości lub legitymację przy zakupie biletu wstępu na mecz.
Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na stadion MOSiR przy ul. Hutniczej w sobotę 06.10 na godzinę 15:00.

Komentarze (14)

Fanatyk38 | 2012-10-3 10:30

Robimy halo w związku z tym meczem. To ostatni sprawdzian przed derbami regionu. Do tej pory frekwencja na Sektorze B była marna. Czas to zmienić i pokazać na co tak naprawdę Nas stać !!!
Kazdy zabiera ze sobą jak najwięcej znajomych, barwy, coś czarnego lub zielonego (bluza , koszulka) i kilka zł na zbiórkę do puszki.

Xxxx1938 | 2012-10-3 13:11

UWAGA!!
STAL STALOWA WOLA - Wisła Płock (2012-10-06 Sobota, godz. 15:00) !!
ZBIÓRKA WSZYSTKICH ZATORAKÓW NA TEN MECZ POD PIASTEM O godz. 14.15!! PRZEKAZUJEMY TĄ WIADOMOŚĆ KAŻDEMU Z OSIEDLA I WIDZIMY SIĘ WSZYSCY NA ZBIÓRCE!! CZAS ZACZĄĆ SIĘ MOBILIZOWAĆ I ZBIERAĆ SIE NA MECZE U SIEBIE, ŻEBY POPRAWIĆ FREKWENCJE W MŁYNIE!! KAŻDY ZABIERA ZE SOBĄ BARWY!! I BEZ PIERDOLENIA STAWIA SIĘ W SOBOTE O godz. 14.15 POD PIASTEM!!! PRZEKAZUJEMY TO INFO DALEJ!!
HEJ HEJ ZATORZE!!!

Stalowiak1938 | 2012-10-3 14:26

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) W SOBOTĘ 6.10.2012. O GODZINIE 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!! CZAS NAJWYŻSZY WZIĄĆ SIĘ W GARŚĆ. KOSZULEK ŚRŚ BYŁO 40-50 SZT. GDZIE SĄ TERAZ TE OSOBY? NA ZBIÓRCE BĘDZIE POWIEDZIANE PARĘ SŁÓW. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Mocartzks | 2012-10-3 14:30

Przede wszystkim ubrać sie na czarno lub zielono !!!
Nie róbmy ,, tenczowego sektora '' !!!
Nasze barwy są ZIELONO - CZARNE i tylko w takich barwach wbijać na sektor !!!

Kacperos1938 | 2012-10-3 15:40

Ej a Młodynie ma zbióre

Htk_1938 | 2012-10-3 16:08

mamy jeszcze pare dni do meczu wiec kręcimy halo i w sobote w przyzwoitej liczbie stawmy sie na sektorze oczywiscie w barwach i z szaliczkiem... zobaczymy jak sie maja te liczby z wczesniejszych zbiorek gdzie przychodizlo po 150-200 osob z Zatorza 100-120 Młodynie z Porebami okolo 50-70 ze Śródmieścia i Żwirek i okolo 40-60 z Hutnika... Jak na Władców Podkarpacia przystało pokażmy ze POTRAFIMY !!!!!!! Na sobotnim meczu porozmawiamy sobie troszeczkę podpowiemy parę wskazówek na koncowe mecze w tej rundzie i nie tylko, będzie mozna dowiedziec sie o wstaepnych planach na takie mecze jak Unia Tarnów czy Radomiak Radom no i oczywiscie nie zapominamy powiadamiać znajomych o 2 pózniejszych meczach (jeden wyjazdowy i jeden u siebie ) na których też musimy sie pokazać z tej Najlepszej strony... Pasowałoby też poruszyć jakoś najwieksze osiedle w Stalowej czyli Poręby bo poza paroma osobami to tam na tym osiedlu jest Chuj Wielki jak Szelki !!!!!! :-)

Dr_d | 2012-10-4 11:27

Co się dzieje z Witkiem? Wypożyczony, sprzedany?

Adam1938 | 2012-10-4 11:47

Dzień i noc trwa budowa trybuny na stadionie przy ulicy Hutniczej 15 w Stalowej Woli. Podwykonawca z Warszawy w tym momencie wykonuje szklany dach trybuny. Dzisiaj również zaczęła się budowa chodnika za trybuną. (ZDJĘCIA)

» http://wsad.it/gosc/budowa-stadionu-.....

Infinity | 2012-10-4 11:56

ladny daszek :) szkoda ze reszta z blachy :) no ale... zobaczymy jaka to blacha bedzie:)

Edek38 | 2012-10-4 13:27

Ciężko żeby czasy tysięcznego młyna na meczach wróciły ot tak sobie. nie ma co gdybać.
Jak każdy zadba o siebie i swoich znajomych to jest szansa na dobrą mobilkę i podwyższenie frekwencji na meczach u siebie. Zbliżają się cztery najciekawsze mecze w Stalowej Woli w tej rundzie . Z trzema zespołami nie graliśmy meczu o stawkę od bardzo dawna. Nie są to Kluby typu Nieciecza czy Łowicz.
Nie zważajmy na brak przyjezdnych, ten problem był jest i będzie nie tylko u nas.
Nie jest też powiedziane,że mimo braku sektora gości, zabraknie również Kibiców przyjezdnych na każdym z tych spotkań.
Mobilizujemy jak największą ilość ludzi do przyjścia na Sektor B i JEDZIEMY Z KONKRETNYM DOPINGIEM.
Na mecz w Rzeszowie i z tbg u siebie planowane są oprawy.
Zadbajmy o to by miał je kto zaprezentować

Stalówka_1938 | 2012-10-4 18:13

Przypadkowo całkiem trafiłem na tę strone i tak z głupa zajrzałem w kadre tego zespołu :) i szczerze zszokowalo mnie :) Zobaczcie kto tam gra Karcz i Kmiecik ...

» http://lksczaniec.futbolowo.pl/menu,10,11,kadra.html

Edek38 | 2012-10-4 23:02

Na listę wyjazdową wpisywać się JEDEN RAZ !!!
Nie potraficie ogarnąć,że już klikaliście w link ??!!

Mobilizować się na siedlach i w sobotę zapełniamy Sektor B !!!
Każdy zabiera barwy i coś czarnego lub zielonego (koszulka,bluza,kurt ka)!!!

19damian38 | 2012-10-4 23:21

Edek , nie którzy jadą samochodem i wcześniej sie zapisali , a potem wyszło ze trzeba zmienić na Rzeszów ; )) Żeby nie byli liczeni do autokaru .. Pozdrawiam ; ))

Edek38 | 2012-10-5 08:22

Nie zapędzał bym się tak z tymi autami... ;))

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 129 149 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 321 073 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 56 096 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 42 438 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.011