Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Wisła Płock godzina 15:00!!!

Stal - Wisła Płock godzina 15:00!!!

Początek meczu z Wisłą Płock na stadionie MOSiR przy ul. Hutniczej o godzinie 15:00. W związku z identyfikacją osób uczestniczących w imprezie masowej każdy przy zakupie biletu wstępu powinien okazać dowód tożsamości lub legitymację. W związku z tym prosimy o wcześniejsze przybycie pod stadion aby wszyscy weszli na obiekt przed pierwszym gwizdkiem.

W celu poprawienia frekwencji na naszym stadionie organizowane będą zbiórki osiedlowe Kibiców Stali Stalowa Wola. Liczymy na duże zainteresowanie tą inicjatywą !!! Pamiętajmy, że liczba w młynie i jakość dopingu zależy od każdego z Nas !!! Wszystkich sympatyków Stalówki serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Nagłaśniamy temat wśród znajomych, na portalach społecznościowych, itp.
W ostatnich czterech meczach Nasz zespół zdobył dziesięć punktów nie tracąc przy tym żadnej bramki. Pozwala to z optymizmem patrzeć w przyszłość i daje nadzieję na kolejne punkty zdobyte przed własną publicznością.
Głośnym dopingiem wspierajmy Stalówkę i bądźmy dwunastym zawodnikiem, który pomoże drużynie w walce o zwycięstwo.!!!
Każdy zabiera ze sobą znajomych, szalik, zieloną lub czarną koszulkę/bluzę !!!

Poniżej przedstawiamy godziny zbiórek:

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.

Zbiórka osiedla Hutnik:
Zbiórka pod pocztą, godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

Osiedle Młodynie:
Zbiórka pod Statoil o 13:45.

WSZYSCY NA MECZ !!! BARWY OBOWIĄZKOWE !!! Jesteśmy zawsze tam !!! 

Komentarze (22)

Fanatyk38 | 2012-10-5 09:25

Panie i Panowie jedziemy z tematem. Mecze u siebie również należy traktować poważnie. Każdy kto zapisał się już na wyjazd do Rzeszowa powinien zameldować się na Sektorze B !!! Na mieście pojawiło się kilka transów. Robimy mobilke i pokażmy, że jesteśmy gotowi przed derbami regionu z sąsiadką z tbg.
Mienisz sie Kibicem Stalówki !!!??? Przyjdź na Sektor B i dopinguj razem z nami.
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!!

Edek38 | 2012-10-5 09:38

KAŻDY KTO JUŻ SIĘ ZAPISAŁ NA WYJAZD DO RZESZOWA (OK 150 OSÓB) I CI, KTÓRZY MAJĄ ZAMIAR SIĘ ZAPISAĆ, PAMIĘTAJĄ O WPŁACIE KASY NA MECZU Z WISŁĄ.
Płacimy całą kwotę ZA TRANSPORT czyli 20 ZŁ !!!

Przypominamy, że kto nie wpłaci kasy do czwartku lub nie zapisze się na listę do środy zapłaci więcej za wyjazd przy wejściu do autokaru !!!
NIE ZWLEKAMY Z ZAPISAMI !!!

JUTRO WSZYSCY NA H 15 I ZAPEŁNIAMY SEKTOR B !!!

Stalowiak1938 | 2012-10-5 13:32

UWAGA!!!

STALÓWKA - WISŁA PŁOCK

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) W SOBOTĘ 6.10.2012. O GODZINIE 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!!

Arriss | 2012-10-5 19:54

Jak tam z naszym nagłośnieniem? Wydaliśmy trochę kasy i co z nim? Może warto byłoby sprawdzić na Petrze przed meczem z sąsiadką z Tbg.

Orzeszezks | 2012-10-5 21:28

Sadze ze naglosnienie nie bd potrzebny moda na Stalowke minela i sadze ze czasy te wroca jak otworza trybune a wraz z nia klatke ... a co do przyszlych meczy wystarczyl by zupelnie megafon a jesli go nie ma to mozna by zrobic na meczu jutro zbiorke na megafon .

Dawid_38 | 2012-10-5 22:34

Mam 14 lat i chcialbym isc na mlyn ale nie wiem jak zostane przyjety? Nie wiem czy nie jestem za mlody?

Mental | 2012-10-5 23:05

Przychodz jak najbardziej , zbieraj kolegow i lecimy !

STALOWKA THE FIRM !!!

Mirek | 2012-10-6 10:43

Do kogo dzisiaj na meczu wpłacamy zaliczkę za transport ?

Stalowiak1938 | 2012-10-6 10:56

Na pewno zauważysz jak będziesz na młynie.

Toldi1938 | 2012-10-6 13:06

w centrum nie ma zadnej zbiorki na mecz??

Rusko18 | 2012-10-6 16:34

i w plecy !

Vielitz | 2012-10-6 16:55

cholera na mecz mi się nie udało udac, ale wynik smuci :( cała połowa z przewagą i wtopa i tak... szkoda tego meczu, znowu trzeba odbić sobie na wyjeździe :)

Fredek38 | 2012-10-6 17:16

Panowie i Panie Doping zajebisty !!! Oby tak dalej !!!
Teraz każdy zapisuje się na wyjazd do Rzeszowa !!
Za 2 tygodnie wszyscy na siarkę zabieramy ze sobą kolegę !!

Marek | 2012-10-6 17:27

Nom zaspiewajcie im jeszcze jak pikniki na kadrze:
NIC SIE NIE STALO.
Za wspaniala postawe bo sztuka jest przegrac mecz grajac w przewadze prawie od poczatku!

Fredek38 | 2012-10-6 17:38

Marek chyba Cię na meczu nie było ;) sezonowcu ;)

Toldi1938 | 2012-10-6 17:44

Gdy człowiek widzi takie komentarze to go odrazu szlag trafia.. Wy sie nazywacie kur** kibicami?? Było dobrze to pisaliscie jak to nie jest zajebiscie awans i tak dalej a gdy się potknęli wbijacie nóż w plecy! Wielcy KIBICE szkoda na was słów.
Ps. Oczywiście nie mówie tutaj o wszystkich ;)

193819381938 | 2012-10-6 18:08

Marek chyba Cie na meczu nie było, mozliwe ze za monitorem nie czuc atmosfery.

Marek | 2012-10-6 18:26

Fredek zamknij ryj palancie a sezonowcem to nazywaj swoich kolesi.

Marek | 2012-10-6 18:28

A ty z tym glupim cyferkowym nickiem powiem ci ze akurat na meczu bylem i nie widzialem zadnej walki.Procz dopingu te kopacze sie sfrajerzyly.Grac od 40 minuty i przegrac, ale dalej ich glaszczcie po glowach.

Adam1938 | 2012-10-6 22:04

Zdjęcie z meczu i video z konferencji pomeczowej!

» http://u.42.pl/2Jcj

Xxxx1938 | 2012-10-7 04:33

Do Marek : Jak masz jakieś "ale" to mogłeś podejść na sektor i powiedzieć, a nie teraz wylewasz żale na internecie. Wszyscy jesteście tylko "mocni" tutaj ponieważ wiecie, że jesteś anonimowi ( chociaż nie tak do końca :] ) więc klepcie sobie dalej w tą klawiature bo strach nie pozwoli Wam podejść i powiedzieć kilka słow heh.

Lasek stw-waw | 2012-10-7 10:32

Ale w jakim celu ten Marek miał podejść na sektor? Żeby powiedzieć żę mu się gra nie podoba, że nie walczą?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 32 334 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 38 091 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 90 660 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 33 864 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03828