Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal utopiona w Wiśle

Stal utopiona w Wiśle

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali na własnym boisku z zespołem Wisły Płock 0:1 (0:0). Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 66 minucie Krzysztof Janus.

W pierwszej połowie spotkania lekką przewagę miala Stal, groźną akcję lewym skrzydłem przeprowadził Getinger, jednak jego wrzutkę złapał bramkarz. W 27 minucie strzelał Łanucha, ale piłka minimalnie minęła słupek. Kilka minut później po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy piłki nie sięgnął Żmuda. W 40 minucie piłkarz Wisły Łukasz Nadolski otrzymał czerwoną kartkę za kopnięcie w twarz jednego z piłkarzy Stali i wydawało się, że to będzie moment zwrotny tego spotkania, po którym Stalowcy odniosą zwycięstwo. Dwie minuty później piłka znalazła się w bramce gości, jednak sędzia gola nie uznał, bo dopatrzył się spalonego.

O drugiej połowie w wykonaniu Stalówki lepiej jak najszybciej zapomnieć, zagraliśmy bardzo słabo i długimi momentami mimo przewagi jednego zawodnika gra toczyła się na naszej połowie. W 66 minucie spotkania efektem takiej postawy Stalowców była bramka dla gości. Turczyn poślizgnął się w polu karnym, piłkę przejął Janus i z kilku metrów pokonał Dydę. Do końca spotkania Stal nie stworzyła sobie żadnej dogodnej sytuacji strzeleckiej, mimo, że na boisko weszli zawodnicy z ławki i graliśmy z trzema potencjalnymi napastnikami. Podsumowując nie wyszedł Stalówce dzisiejszy mecz, a Wisła też niczego specjalnego nie pokazała, ale zdołała utrzymać skromnie prowadzenie.

Skład Stali: Dydo - Kantor, Żmuda, Czarny, Sikorski (55' Turczyn) - Komada (53' Widz), Horajecki, Popielarz (61' Białek), Łanucha, Getinger - Fabianowski.

Żółte kartki: Komada 49', Kantor 56', Horajecki 68', Getinger 90+3' (Stal) i Góralski 42', Kiełpin 55' (Wisła).

Czerwona kartka: Nadolski 40' (Wisła).

Sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

Komentarze (21)

Stalowiak2 | 2012-10-6 17:22

Frajerzy i tyle.Grac 11 na 10 i przegrac.
Takie rzeczy tylko w Stalowej.

Toldi1938 | 2012-10-6 17:45

Gdy człowiek widzi takie komentarze to go odrazu szlag trafia.. Wy sie nazywacie kur** kibicami?? Było dobrze to pisaliscie jak to nie jest zajebiscie awans i tak dalej a gdy się potknęli wbijacie nóż w plecy! Wielcy KIBICE szkoda na was słów.
Ps. Oczywiście nie mówie tutaj o wszystkich ;)

Vielitz | 2012-10-6 17:47

o wrócił fachowiec :) i już wali, szkoda że nie było cię po wygranych.
Stal jest słaba i każdy to wie, to że tamci grali w 10 to tylko było na naszą niekorzyść, bo nie umiemy grać z drużynami co się bronią. Szkoda punktów, bo ostatnie mecze pozwałały mieć nadzieję że w końcu łapiemy wiatr w żagle - ale nie takie drużyny jak my dostają czasami w meczach co wygrać wypada - gramy dalej i dopingujemy dalej. Piłkarze mają teraz za tydzień idealną możliwość by się zrehabilitować i tyle w temacie.

Stalowiak1938 | 2012-10-6 18:05

Panowie chciałem podziękować wszystkim kbicom, którzy stawili sie dziś na sektorze B. Atmosfera, którą stworzyliśmy była fenomenalna, mamy ogromny potencjał i trzeba go wykorzystać!!! Brawo Panowie i Panie oby tak dalej!!! Dziękuję i gratuluję wam bo na to zasłużyliście. Wynik na boisku.... mówi się trudno raz się wygrywa raz przegrywa. W nas o nic nie zmieni pokazaliśmy dziś że potrafimy dopingować jak prawdziwi fanatycy!!! trzeba to utrzymać Dlatego wszyscy do Rzeszowa!!!!!! musimy pokazać tak samo wysoki poziom albo i wyższy jak dziś. Z kibicowskim pozdrowieniem AVE STALÓWKA!!!!

193819381938 | 2012-10-6 18:06

Toldi cos Ci sie nie pojebalo w głowie ? Jakbys byl na meczu to bys tak nie pierdolil, a jak byles to na resovii wyjdz na srodek i to wszystko co pisales powiedz.
Doping dzisiaj prawie jak za dawnych czasow, a szczegolnie koncowka, w Rzeszowie i na Siarce pokazemy kto jest Władcami Podkarpacia.
Pozdro !

193819381938 | 2012-10-6 18:09

Sorry Toldi, nie zrozumialem intencji;)
Zwracam honor

Marek | 2012-10-6 18:24

Stalowiak ma racje.
Frajerzy i nie wiem jak mozna bronic ich jeszcze.A pierdolenie ze nie umieja grac jak jest 11 na 10 to jest na poziomie dziecka malego.Od czego jest trener?
Doping byl niezly ale na koncu trzeba bylo zaspiewac GRAC GRAC ZAPIERDALAC! I moze by cos z tego bylo a nie nic sie nie stalo.
Stalowiak1938 zaspiewaj im jeszcze nic sie nie stalo jak nasze pikniki na kadrze! Raz sie przegrywa raz wygrywa, owszem to zdaje egzamin ale po walce a nie grajac w przewadze jeszcze i sie mecze przegrywa! A tam walki nie bylo!

Marek | 2012-10-6 18:25

A ty Toldi wielki kibic i obronca uciesnionych bo pewnie mecz komentowal zza klawiatury a nie ze stadionu.

Jaszczur | 2012-10-6 19:00

NIE NARZEKAJCIE, PORAZKI Z WISŁA PUŁAWY,PUSZCZĄ,CZY DZIS Z PŁOCKIEM TO NIE WSTYD TO NAJLEPSZE DRUZYNY WALCZACE O AWANS .BARDZO DOBRZE DZIS WYPADŁA PIERWSZA POŁOWA OSTROZNIE I BEZ BŁEDÓW.MYSLE ZE W DRUGIEJ POŁOWIE POGUBIŁ SIE TRENER USTAWIAJĄC TURCZYNA W OBRONIE JECHAŁI Z NIM JAK CHCIELI GETINGER BYŁBY LEPSZY NA LEWEJ OBRONIE ,O GRZE WIDZA I BIAŁKA PRZEMILCZE.MARTWI MNIE GRA BIAŁKA I DYDO TO BYŁY MOCNE PUNKTY W DRUZYNIE A TERAZ .PANOWIE GRAMY I KIBICUJEMY DALEJ

Marek | 2012-10-6 19:08

Aha i fachowiec Marek jeszcze oceni ten mecz swoim fachowym okiem.Turczyn to najwieksze nieporozumienie w druzynie, tylko biega i nic, a dzis na obronie tak zawalil ze gorzej sie nie dalo.Juz lepiej jakby siedzial w tym Zamosciu w okregowce czy gdzie on tam gral.Fabianowski dzis zagral slabiej, ale jemu wolno bo ma swoje lata a ten Widz niech lepiej dalej strzela w b klasie Gliniance i innym wielkim firmom bo na 2 lige to za wysokie progi.Bialek slaby widac ze malo gra.Brakowalo w tym meczu pomocy, czemu nie gral Kachniarz tylko jakis Komada co moze sobie kopac pilke na orliku? On dobry jest ale w drugiej druzynie! A mlodziezowiec, przeciez gral Horajecki i Kanton, wiec dwojka regulaminowa byla.Pozniej wszedl za niego Widz ktory chyba nie wiedzial co tam robi.Gosciu nie ma pojecia o grze na tym poziomie.Turczyna jechali jak mogli ci z Plocka.Dydo zagral dobry mecz, ale nie mogl wszystkiego wylapac majac papregi w obronie.Do stoperow nic nie mam bo grali dorbze ale ci skrzydlowi to rece opadaja.Jestem bardzo zniesmaczony i strasznie ta porazke przezywam!

Koko | 2012-10-6 19:58

wielki szacunek dla nas dzisiaj że w dobrej liczbie zebraliśmy sie na śródmieściu tak więc hej hej sródmieście ale na mecz z siarką ma być na jeszcze więcej na zbiórce :)a co do dopingu to jest przyzwoicie ale może być jeszcze lepiej a tak pozatym gdzie są koszulki śródmieścia co mogły by mieć te osoby co są zawsze na zbiórce

Dzin | 2012-10-6 20:32

ja nie o meczu a o najbliższym wyjeździe. było jak było trudno. W Rzeszowie mają wygrać. Resovia widziana na trasie autobus i kilkanaście fur pewnie trochę ponad 100 osób. Proszę poruszyć w info o wyjeździe temat o zielonych koszulkach bo swego czasu poszło ich w pierdu, mieliśmy je zawsze ubierać a tu nic i znowu tęczowo na trybunach. jakby na Resovii ponad 300 osób było w zielonych koszulkach to daje naprawdę zawalisty efekt patrz lublin ew czarnych i razem ustawić w zielonych z jednej i w czarnych z drugiej. moze to szczególy ale one dają obraz całości.

Stary piknik | 2012-10-6 20:33

Wnioski z dzisiejszego meczyku- najlepsi byli kibice. Przykro to stwierdzić ale jako jedyni trzymali poziom w przeciwieństwie do tej kopaniny na boisku. Co do "gry" piłkarzy to niestety oglądanie ich w takiej formie ociera się o masochizm. Przykro było patrzeć jak grając z przewaga jednego gracza nie są w stanie zagrać jednej składnej akcji. Zresztą można było odnieść wrażenie że to Wisła ma jednego więcej tak naszych ganiali. No i wydaje mi się że nie popisał sie nasz treneiro - widać w drugiej połowie że przegrywa w srodku pola i wstawia dodatkowych dwóch napastników . W środku pola robi się luka i Wisła ma ułatione zadanie. Druga linia dzisiaj to była tragedia. Kupę strat, niecelne podania, za krótkie przerzuty, zero strzałów z dystansu. Przecież Fabian jednej dobrej piłki nie dostał. A może to właśnie Fabiana należało wycołać trochę do tyłu na rozegranie.
Proponuję chłopakom dzisiejszy mecz ogladnąc sobie tak ze dwa razy dziennie codziennie przez najbliższy tydzień bo to doskonała lekcja jak grać nie należy. Na razie zgodnie z tradycja tego roku - u siebie w plecy. Mam nadzieję, ze za tydzień tez będzie zgodnie z tradycję , tym razem wyjazdową i pchniemy Resovię. Ale za dwa tygodnie konczymy z tym tradycjonalizmem - z Siarą trzeba wygrać.

Johny | 2012-10-6 20:50

Proponuję, żeby wydrukować to co napisał powyżej Stary Piknik i dać trenerowi do poczytania. Nic dodać, nic ująć. Jak można przejebać u siebie 4 z 5 meczy!!!???? Przecież mogliśmy być liderem i nawet jeżeli nie mamy aspiracji na wejście, to przynajmniej wyniki by ściągnęły więcej osób na stadion. a kur... nie chce mi się już pisać o tych pajacach. Słowo natomiast o kibicach: pierwsza klasa !!!! oby taka frekwencja i doping były zawsze, bo w końcu jesteśmy Stalówka, a nie jakaś pipidówa bez tradycji.

Damiano88stw | 2012-10-6 20:59

No cóż, trudno się mówi. Przegrali to przegrali, szkoda tych punktów u siebie traconych.
Jeżeli chodzi o doping to było bardzo dobrze i to cieszy, martwi tylko frekfencja i to, że było totalnie kolorowo.
Czekają nas dwa ważne mecze-kibicowsko. Pokażmy się z jak najlepszej strony liczbowo. Tak jak napisał kolega wcześniej-wszyscy na zielono-czarno w barwach i WOJNA! Byłoby pieknie gdyby młyn zapełnił się aż po krzesełka na meczu z Siarą!
Co do meczu z Resovią, to ostatnio nie mają oni dobrych występów i marnie u nich ze skutecznością więc jest pewien prognostyk przed meczem.
Oni jeszcze "u siebie" nie przegrali, a my jeszcze na wyjeździe też nie przegraliśmy więc będzie ciekawie.

Jw27 | 2012-10-6 21:12

Tydzien temu tez grali w przewadze i tez lipa bo remis. Zawsze gramy o zwyciestwo, a nie tylko zeby nie przegrac. Wygrac to trzeba najpierw w głowach. A jak stałe fragmenty gry-rożne?rzuty wolne? \potrafia nasi utrzymac się przy piłce, dać sie sfaulować w polu karnym lub przed? MAcie tydzien to potrenujcie!I w końcu ustalcie kto bierze gre na siebie -na swoje barki, a nie się rozglądacie. Jest tam jakis lider?

Edek38 | 2012-10-6 21:28

Kopacze po kilku dobrych spotkaniach chyba za bardzo uwierzyli w swoje umiejetnosci i mysleli ,ze przeciwnik sam sobie strzeli bramke. Juz kilka razy pokazali ze grac w pilke potrafia. Ta czerwona kartka bardziej nam zaszkodzila niz pomogla,taka prawda. Szkoda bledu Turka,ktory ewidentnie nie radzil sobie w obronie ale nie tylko on biegal po boisku. remis bylby sprawiedliwy,no ale...
Zagrali kiche. To nie byl zespol , ktory wygral na motorze. Wiecej walki i zaangazowania.
Kibicowsko bardzo pozytywnie. Oby tak dalej.

DO RZESZOWA KAZDY ZABIERA BARWY I COS ZIELONEGO LUB CZARNEGO OBOWIAZKOWO !!!!
KTO SIE WYLAMIE DOPLACI 5 PLN PRZY WEJSCIU DO AUTOKARU. JUTRO NEWS NA TEMAT WYJAZDU I ZEBRANE WSZYSTKIE SZCZEGOLY.
Zapisywac sie i wplacac kase na wyjazd !!!!
jestesmy zawsze tam!!!

Dzidek | 2012-10-7 00:24

Żal i tyle w temacie !!!
Nie zmienia to faktu że w sobotę jedziemy na pełnej pipie i dajemy z siebie milion% kmwtw

Hutnicza15 | 2012-10-11 12:43

Wywiad z Mirosławem Kalitą. Czytaj!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 406 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 679 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 601 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 25 531 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03989