Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKAtv. Stal Stalowa Wola-Wisła Płock

STALÓWKAtv. Stal Stalowa Wola-Wisła Płock

W 11 kolejce naszej Stalówce przyszło zmierzyć się z dobrze znanym nam zespołem Wisłą Płock.Niestety przegrywamy ten mecz 0:1 grając w przewadze jednego zawodnika (czerwona kartka dla zawodnika Wisły).

 


Relacja filmowa STALÓWKAtv: ( najciekawsze framenty meczu )

http://www.youtube.com/watch?v=PGTcW_FAurI&feature=youtu.be 

 Relacja filmowa STALÓWKAtv: ( doping )

http://www.youtube.com/watch?v=iB2f0cM5g2U

 

Nas tego dnia w młynie z konkretnym dopingiem zebrało się około 250-300 osób... Kibiców gości oczywiście brak ale miejmy nadzieje że po zakonczeniu  (31.10.2012) budowy nowej trybuny a przed rozpoczeciem budowy kolejnej a jest to zaplanowane na koniec 2013 kibice gosci będą u nas przyjmowani.

 


Przed nami kolejne spotkanie tym razem nasza Stalówka zagra w Rzeszowie z Resovią na stadionie Miejskim  w sobotę o godz.15.00.

 

Zapraszamy wszystkich na to spotkanie by wspomóc gorącym dopingiem naszą Stalówkę.


Ps: STALÓWKAtv składa serdeczne PODZIĘKOWANIA  w realizacji materiału filmowego koledze MoCart ! 

Komentarze (9)

Kategoriak | 2012-10-7 13:17

Wczorajsze spotkanie na mlynie nas kibicow bylo fantastyczne od razu dawne czasy mi sie przypomnialy gdy gralismy na zapleczu ekstraklasy. Od chyba 70 minuty hej w naszej Stalowej bylo miazdzace... Na siarke wszyscy mobilka

Mirek | 2012-10-7 22:40

Gdzie i kiedy rzeba wpłacić kase na wyjazd ? Byłem na meczu, ale nie usłyszałem dokładnie gdzie i kiedy ?

Stalowiak1938 | 2012-10-8 14:04

ZAPISYWAĆ SIĘ I JEDZIEMY NA RESOVIE !!! JAZDA

Marek | 2012-10-8 14:38

Kamil Gesla pilkarz Stali zakonczyl dzis kariere sportowa.Warto poswiecic mu uwage bo to jedna z legend Stalówki! Powinien na tej stronie i na oficjalnej powstac artykul z jego sukcesami i ogolnie podsumowac jego bogata dla Stali kariere.Nie zapomne jego goli z Polonia Warszawa, w pewnym momencie wydawalo sie ze to talent na miare Roberta Lewandowskiego.Niest ety przez kontuzje musial zakonczyc swoja bogata w sukcesy kariere.. Szkoda ze kolejna legenda Stalowki po Piechniaku.Kusiaku,O zogu,Wieprzeciu i Drozdzie odchodzi na emeryture..

Fanatyk38 | 2012-10-8 14:47

"w pewnym momencie wydawalo sie ze to talent na miare Roberta Lewandowskiego."
Z zaznazceniem na wydawało się.hehe.
Gdyby nie był tak leniwy to na bank by coś osiągnoł. Fakt, bramki zdobywał ale od tego chyba jest napastnik.
Nie ubliżam mu itd ale na LEGENDĘ TO TRZEBA ZAPRACOWAĆ a on niestety ( dla niego ) nie bardzo do tej pracy się kwapił.
Bez przesady proszę.

Adam | 2012-10-8 16:47

Jaki klub takie legendy.

Stalowka the firm | 2012-10-8 18:54

Marek odjechales z tymi legendami - zgodzic sie moge tylko z Wieprzeciem i Ozogiem. Natomiast co sie tyczy Piechniaka - najbardziej utalentowany wychowanek Stali - ale wiekszosc kariery spedzil w innych klubach. Kusiak... gral dlugo ale niczym sie nie wyroznial poza notorycznym olewaniem nas kibicow. Niemniej jednak chcialbym mu podziekowac ze kariere juz zakonczyl. Za to hitem jest wymiony przez Ciebie DROZD!! Brakuje mi slow zeby to skomentowac hehehe
WSZYSCY NA RESOVIE!!

Fanatyk38 | 2012-10-8 23:23

Uważam ,ze powinieneś pomnik postawić Gąsce za te wszystkie zasługi.
Zapomniałeś w swoich wywodach wspomnieć o jescze jednej ikonie naszego Klubu...Radawcu. ;)
On też już chyba kariere zakończył a taki talent niesamowity, aż mu sie w 4 lidze grać nie chce bo ma chłop za dużo na głowie... ehhh te gwiazdy futbolu...

Hutnicza15 | 2012-10-11 12:48

Wywiad z Mirosławem Kalitą. Czytaj na » http://hutnicza15.blogspot.com

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 9 335 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 340 razy
Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 090 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 136 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03978