Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wpłaty kasy na wyjazd do Rzeszowa.

Wpłaty kasy na wyjazd do Rzeszowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na wyjazd do Rzeszowa z NAJLEPSZYMI KIBICAMI NA PODKARPACIU !!! Emocje i dobra zabawa gwarantowane !!!
W sobotę 13 października o godzinie 15:00 Stalówka rozegra mecz z Resovią w Rzeszowie. Na ten wyjazd WSZYSCY JEDZIEMY AUTOKARAMI !!! Zapisujemy się na wyjazd po linkiem:
http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

Zapisy potrwają do środy 10.10.12 r. do godz 24:00. Nie zwlekamy z zapisami !!!

 Koszt wyjazdu to 20 zł plus bilet na mecz (10/15 zł).   Zbiórka 10:45 - odjazd 11:15.

 Przed wyjazdem należy wpłacić CAŁĄ KWOTĘ za transport, czyli 20 zł. Kto nie zapłaci za wyjazd do czwartku 11.10. lub nie zapisze się na listę w odpowiednim terminie zapłaci za wyjazd 30 zł plus bilet !!! Kasę wpłacamy przed stadionem w dniach: WTOREK 09.10. godz. 18-18:30 oraz CZWARTEK godz. 18-18:30.
Na mecz każdy zabiera ze sobą szal, zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę. Osoby, które się nie dostosują dopłacają 5 zł do wycieczki !!!

WŁADCY PODKARPACIA ON TOUR !!!

WSZYSCY NA MECZ !!! JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
Je    W DNIACH   W   WOUCHKSDJB AKKFHBHBF W  ;ljebbfewf  afd. w oipDUP

Komentarze (12)

Stalowiak1938 | 2012-10-8 16:52

jedziemy!!!!!!

Jacek1449 | 2012-10-8 19:05

Norwegg2 | 2012-10-8 20:16

Ja troche z innej beczki,mimo ze juz do meczu z siarka zostalo niewiele czasu to mam taka mala propozycje by przy wyjsciu pilkarzy na murawe przed meczem zapuscic ta nute,tu podaje link do tego:» http://www.youtube.com/watch?v=YL1on..... tylko propozycja,to utwor ktory towarzyszyl pilkarzom na Euro przy wyjsciu na murawe

Ardijz | 2012-10-8 20:43

z innej beczki:)
Zapraszam:)

» http://www.youtube.com/watch?v=ttP8pYOpPvo

Gieeste | 2012-10-9 15:47

Zapisujemy sie na liste !
Południem Włada Zielono - Czarna Brdygada ! ! !

Stalowka#12 | 2012-10-9 17:55

Czy wyjazd napewno bedzie o 11 15 ? czy jak zwykle wyjedziemy z 45 minut pozniej ? Bo nie jestem pewien czy sie wyrobie na 11 i nie wiem czy wplacac zaliczke, bo jesli nie to przepadnie.

Fanatyk38 | 2012-10-9 22:00

Gwiazdy mówią, że wyjedziemy o 11:23 więc jak na 11 nie dasz rady to masz jeszcze 23 min zapasu. względnie 8 min licząc od 11:15.

Niebieskooki | 2012-10-9 22:26

Jeśli ktoś jedzie samochodem do Warszawy 16 października na mecz Polska - Anglia i ma dwa wolne miejsca to proszę o kontakt 889-538-760

Stal_1938 | 2012-10-9 23:53

Zapisywac sie i jazda!!

Motor | 2012-10-10 09:17

Lista kandydatów do zarządu PZPN: Stefan Antkowiak, Grzegorz Bakalarczyk, Zbigniew Bartnik, Jan Bednarek, Mieczysław Broniszewski, Rudolf Bugdoł, Piotr Cichecki, Andrzej Danek, Witold Dawidowski,
Zdzisław Drobniewski, Kazimierz Greń, Mariusz Heler, Grzegorz Jaworski, Artur Kapelko, Marian Kogut, Roman Kosecki, Marek Koźmiński, Cezary Kulesza, Michał Listkiewicz, Zdzisław Łazarczyk, Izabella Łukomska-Pyżalska, Stefan Majewski, Krzysztof Malinowski, Mirosław Malinowski, Tomasz Miętkiewicz, Mirosław Mosór, Jaromir Netzel, Ryszard Niemiec, Eugeniusz Nowak, Andrzej Padewski, Edward Potok, Marek Procyszyn, Zbigniew Przesmycki, Robert Skowron, Jakub Tabisz.


Warto spojrzeć na Zbigniewa Przesmyckiego. Pamiętnego sędziego Stalówki z Olimpia Poznań.
Szkoda ze go wtedy nie zatłukliśmy.

Mocartzks | 2012-10-10 09:34

Pamiętajcie wszyscy o barwach !!! Każdy bierze czarna lub zielona bluzę !!!

Gieeste | 2012-10-10 11:55

Panowie nie zapominamy o tym ze ubieramy sie na CZARNO!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 384 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 517 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 887 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 49 442 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.04853