Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wpłaty kasy na wyjazd do Rzeszowa.

Wpłaty kasy na wyjazd do Rzeszowa.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na wyjazd do Rzeszowa z NAJLEPSZYMI KIBICAMI NA PODKARPACIU !!! Emocje i dobra zabawa gwarantowane !!!
W sobotę 13 października o godzinie 15:00 Stalówka rozegra mecz z Resovią w Rzeszowie. Na ten wyjazd WSZYSCY JEDZIEMY AUTOKARAMI !!! Zapisujemy się na wyjazd po linkiem:
http://kibicestalowki.pl/zapisy-na-wyjazd .

Zapisy potrwają do środy 10.10.12 r. do godz 24:00. Nie zwlekamy z zapisami !!!

 Koszt wyjazdu to 20 zł plus bilet na mecz (10/15 zł).   Zbiórka 10:45 - odjazd 11:15.

 Przed wyjazdem należy wpłacić CAŁĄ KWOTĘ za transport, czyli 20 zł. Kto nie zapłaci za wyjazd do czwartku 11.10. lub nie zapisze się na listę w odpowiednim terminie zapłaci za wyjazd 30 zł plus bilet !!! Kasę wpłacamy przed stadionem w dniach: WTOREK 09.10. godz. 18-18:30 oraz CZWARTEK godz. 18-18:30.
Na mecz każdy zabiera ze sobą szal, zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę. Osoby, które się nie dostosują dopłacają 5 zł do wycieczki !!!

WŁADCY PODKARPACIA ON TOUR !!!

WSZYSCY NA MECZ !!! JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
Je    W DNIACH   W   WOUCHKSDJB AKKFHBHBF W  ;ljebbfewf  afd. w oipDUP

Komentarze (12)

Stalowiak1938 | 2012-10-8 16:52

jedziemy!!!!!!

Jacek1449 | 2012-10-8 19:05

Norwegg2 | 2012-10-8 20:16

Ja troche z innej beczki,mimo ze juz do meczu z siarka zostalo niewiele czasu to mam taka mala propozycje by przy wyjsciu pilkarzy na murawe przed meczem zapuscic ta nute,tu podaje link do tego:» http://www.youtube.com/watch?v=YL1on..... tylko propozycja,to utwor ktory towarzyszyl pilkarzom na Euro przy wyjsciu na murawe

Ardijz | 2012-10-8 20:43

z innej beczki:)
Zapraszam:)

» http://www.youtube.com/watch?v=ttP8pYOpPvo

Gieeste | 2012-10-9 15:47

Zapisujemy sie na liste !
Południem Włada Zielono - Czarna Brdygada ! ! !

Stalowka#12 | 2012-10-9 17:55

Czy wyjazd napewno bedzie o 11 15 ? czy jak zwykle wyjedziemy z 45 minut pozniej ? Bo nie jestem pewien czy sie wyrobie na 11 i nie wiem czy wplacac zaliczke, bo jesli nie to przepadnie.

Fanatyk38 | 2012-10-9 22:00

Gwiazdy mówią, że wyjedziemy o 11:23 więc jak na 11 nie dasz rady to masz jeszcze 23 min zapasu. względnie 8 min licząc od 11:15.

Niebieskooki | 2012-10-9 22:26

Jeśli ktoś jedzie samochodem do Warszawy 16 października na mecz Polska - Anglia i ma dwa wolne miejsca to proszę o kontakt 889-538-760

Stal_1938 | 2012-10-9 23:53

Zapisywac sie i jazda!!

Motor | 2012-10-10 09:17

Lista kandydatów do zarządu PZPN: Stefan Antkowiak, Grzegorz Bakalarczyk, Zbigniew Bartnik, Jan Bednarek, Mieczysław Broniszewski, Rudolf Bugdoł, Piotr Cichecki, Andrzej Danek, Witold Dawidowski,
Zdzisław Drobniewski, Kazimierz Greń, Mariusz Heler, Grzegorz Jaworski, Artur Kapelko, Marian Kogut, Roman Kosecki, Marek Koźmiński, Cezary Kulesza, Michał Listkiewicz, Zdzisław Łazarczyk, Izabella Łukomska-Pyżalska, Stefan Majewski, Krzysztof Malinowski, Mirosław Malinowski, Tomasz Miętkiewicz, Mirosław Mosór, Jaromir Netzel, Ryszard Niemiec, Eugeniusz Nowak, Andrzej Padewski, Edward Potok, Marek Procyszyn, Zbigniew Przesmycki, Robert Skowron, Jakub Tabisz.


Warto spojrzeć na Zbigniewa Przesmyckiego. Pamiętnego sędziego Stalówki z Olimpia Poznań.
Szkoda ze go wtedy nie zatłukliśmy.

Mocartzks | 2012-10-10 09:34

Pamiętajcie wszyscy o barwach !!! Każdy bierze czarna lub zielona bluzę !!!

Gieeste | 2012-10-10 11:55

Panowie nie zapominamy o tym ze ubieramy sie na CZARNO!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (880)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 881 razy
Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 254 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 13 269 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 50 727 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03287