Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola.Video i zdjęcia

STALÓWKA tv.Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola.Video i zdjęcia

W Rzeszowie Stal Stalowa Wola zremsiowała  z Resovią 1:1.


Relacja filmowa STALÓWKA tv : ( doping kibiców Stalówki )

 


Opis wyjazdu :

W Rzeszowie na Stadionie Miejskim Stal zameldowało się ponad 350 fanów Stalówki. W tej liczbie delegacje z Biłgoraja i Gorzyc oraz wszystkie FC, którym Dziękujemy za wsparcie tego dnia.

Mamy ze sobą osiem flag na płot i kilka machajek. Cały mecz prowadzimy dobry doping. W pierwszej połowie prezentujemy przygotowaną na szybko, okazjonalną oprawę - "MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI NIE MÓWCIE MI WIĘC CO MAM ROBIĆ ".Dzięki nowej, zakręconej ochronie zaoszczędzamy trochę kasy na biletach . Kilkanaście aut jedzie nieco inną trasą, niestety nic wielkiego się nie dzieje. Ogólnie wyjazd udany.

Autorem tekstu jest STF 1938 .

 

 W GALERII są też już zdjęcia z meczu -> /Galeria-zdjec/4684,1,1,Resovia-Rzeszow-Stal-Stalowa-Wola/

 

PS: Niestety  nie będzie skrótu z meczu . PRZEPRASZAMY .

 

Komentarze (9)

Vielitz | 2012-10-15 20:24

Szacun dla tych którzy wspierali Stalówkę! Szkoda że takie derby a takie małe zainteresowanie kibiców z Rzeszowa.
Jest szansa na skrót meczu z bramkami?

Zetkaes1 | 2012-10-15 21:14

Powtórze.

Może ktoś zrobić plakaty dla poszczególnych osiedli żeby każdy po swoim osiedlu sobie porozwieszał?
Oczywiście jeżeli ktoś ma chęci i robi to w miare fajnie.
Można się sprężyć z tym bo już jutro wtorek a najlepiej żeby DO CZWARTKU wszystko porozwieszać.

Ardijz | 2012-10-15 22:05

a propo portalu

pamietam czasu gdy zamist tylu komentarzy sprawnie działało forum i kazdy z niego korzystal oraz kazda pogawetka, kazdy watek, na temat Stali był tam prowadzony a nie w komentarzach moze pasowało by wrocic do tamtych czasów?

Stalowiak1938 | 2012-10-15 22:44

7.40 Qrwa KOZAK!!!!

Adam1938 | 2012-10-15 23:00

Były trener Stali zwymyślał sędziego (Video)

» http://daa.pl/cecherz-klnie-na-konferencji

Marek | 2012-10-16 12:19

przynajmniej ma charakter, któremu brakuje naszym kopaczom, wyobrazacie sobie zeby to w przyszlosci cos podobnego powiedzial nasz grzeczny talent Fabianowski? pamietam ta sytuacje jak Cecherz tak sie cieszyl gdy Stal wygrywala ze az zemdlal na boisku.Wszyscy go najezdzali bo wynikow nie mial ale z takim wowczas skladem to nawet Alex Ferguson nic by nie zdzialal taka prawda!

Mocartzks | 2012-10-16 14:33

do Vielitz : niestety zabrakło rąk do kręcenia meczu :]

Vielitz | 2012-10-17 14:02

do Mocartzks - hehe no tak, można się w sumie spodziewać :) bo doping zacny. Mam nadzieję, że kiedyś gra naszych grajków dorówna poziomem do popisów naszych kibiców, poprzeczka zawieszona wysoko, ale fajnie by było mieć super doping i dobry mecz także :) oby na siarce doping też wyszedł a i nasi piłkarze mam nadzieję, że "koleżankę" z tbg pogonią :D tak 2:0 starczy, nie jestem zachłanny :P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 388 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 090 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 3 743 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 496 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04703