Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola.Video i zdjęcia

STALÓWKA tv.Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola.Video i zdjęcia

W Rzeszowie Stal Stalowa Wola zremsiowała  z Resovią 1:1.


Relacja filmowa STALÓWKA tv : ( doping kibiców Stalówki )

 


Opis wyjazdu :

W Rzeszowie na Stadionie Miejskim Stal zameldowało się ponad 350 fanów Stalówki. W tej liczbie delegacje z Biłgoraja i Gorzyc oraz wszystkie FC, którym Dziękujemy za wsparcie tego dnia.

Mamy ze sobą osiem flag na płot i kilka machajek. Cały mecz prowadzimy dobry doping. W pierwszej połowie prezentujemy przygotowaną na szybko, okazjonalną oprawę - "MÓJ JEST TEN KAWAŁEK PODŁOGI NIE MÓWCIE MI WIĘC CO MAM ROBIĆ ".Dzięki nowej, zakręconej ochronie zaoszczędzamy trochę kasy na biletach . Kilkanaście aut jedzie nieco inną trasą, niestety nic wielkiego się nie dzieje. Ogólnie wyjazd udany.

Autorem tekstu jest STF 1938 .

 

 W GALERII są też już zdjęcia z meczu -> /Galeria-zdjec/4684,1,1,Resovia-Rzeszow-Stal-Stalowa-Wola/

 

PS: Niestety  nie będzie skrótu z meczu . PRZEPRASZAMY .

 

Komentarze (9)

Vielitz | 2012-10-15 20:24

Szacun dla tych którzy wspierali Stalówkę! Szkoda że takie derby a takie małe zainteresowanie kibiców z Rzeszowa.
Jest szansa na skrót meczu z bramkami?

Zetkaes1 | 2012-10-15 21:14

Powtórze.

Może ktoś zrobić plakaty dla poszczególnych osiedli żeby każdy po swoim osiedlu sobie porozwieszał?
Oczywiście jeżeli ktoś ma chęci i robi to w miare fajnie.
Można się sprężyć z tym bo już jutro wtorek a najlepiej żeby DO CZWARTKU wszystko porozwieszać.

Ardijz | 2012-10-15 22:05

a propo portalu

pamietam czasu gdy zamist tylu komentarzy sprawnie działało forum i kazdy z niego korzystal oraz kazda pogawetka, kazdy watek, na temat Stali był tam prowadzony a nie w komentarzach moze pasowało by wrocic do tamtych czasów?

Stalowiak1938 | 2012-10-15 22:44

7.40 Qrwa KOZAK!!!!

Adam1938 | 2012-10-15 23:00

Były trener Stali zwymyślał sędziego (Video)

» http://daa.pl/cecherz-klnie-na-konferencji

Marek | 2012-10-16 12:19

przynajmniej ma charakter, któremu brakuje naszym kopaczom, wyobrazacie sobie zeby to w przyszlosci cos podobnego powiedzial nasz grzeczny talent Fabianowski? pamietam ta sytuacje jak Cecherz tak sie cieszyl gdy Stal wygrywala ze az zemdlal na boisku.Wszyscy go najezdzali bo wynikow nie mial ale z takim wowczas skladem to nawet Alex Ferguson nic by nie zdzialal taka prawda!

Mocartzks | 2012-10-16 14:33

do Vielitz : niestety zabrakło rąk do kręcenia meczu :]

Vielitz | 2012-10-17 14:02

do Mocartzks - hehe no tak, można się w sumie spodziewać :) bo doping zacny. Mam nadzieję, że kiedyś gra naszych grajków dorówna poziomem do popisów naszych kibiców, poprzeczka zawieszona wysoko, ale fajnie by było mieć super doping i dobry mecz także :) oby na siarce doping też wyszedł a i nasi piłkarze mam nadzieję, że "koleżankę" z tbg pogonią :D tak 2:0 starczy, nie jestem zachłanny :P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (2:1)
2007-10-06
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 14 903 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 622 razy
STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 66 326 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 503 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01178