Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Derby regionu już w sobotę !!!

Derby regionu już w sobotę !!!

Panie i Panowie już w sobotę 20.10. o godzinie 15:00 Stal rozegra kolejne spotkanie ligowe.

Nasz zespół na stadionie przy ul. Hutniczej podejmował będzie tarnobrzeską Siarkę. Wszystkich sympatyków Stalówki serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Każda z dzielnic ustala godzinę, miejsce zbiórki i podaje info w komentarzach. Następnie rozsyłamy te informacje po wszystkich znajomych z portali społecznościowych i komunikatorów.
Przypominamy o wcześniejszym przybyciu pod kasy stadionu, tak aby wszyscy weszli na sektor przed pierwszym gwizdkiem!!!
Wszyscy Kibice udający się na Sektor B muszą mieć ze sobą szalik i zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę.
Zapełniamy młyn i jedziemy z konkretnym dopingiem przez całe spotkanie !!!


Zbiórka osiedla Hutnik:
Zbiórka pod pocztą godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.


WSZYSCY NA MECZ !!!  JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
 

Komentarze (13)

Stalowiak1938 | 2012-10-16 08:12

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) NA MECZ Z SIARĄ. W SOBOTĘ 20.10.2012 O GODZ 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!!

KAŻDY MA ZE SOBĄ SZAL I ZIELONĄ LUB CZARNĄ (KOSZULKĘ, BLUZĘ , KURTKĘ)

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Johny | 2012-10-16 12:18

A ja mam propozycję do wszystkich kibiców, nie tylko do sektora B: Spróbujmy zainicjować akcję: ZIELONY STADION. Niech każdy postara się o zielona kurtkę, bluzę, czy czpkę ( nie mówiąc o szalu). To zielony kolor odróżnia nas, czrny się gubi. Gdyby tak każdy założył "zielone na górę", to nasz stadion wyglądałby zaje...a, poza tym wiadomo, kto jest i skąd.... Pzdr. i do zobaczyska w sobotę

Marek | 2012-10-16 12:20

A kibice gosci tez sie stawia? Zrobcie w koncu wy od budowy sektor dla gosci bo tak glupio kibicowac juz bez kibicow gosci!! chyba ze zostana przyjeci na trybune z dachem

Info | 2012-10-16 12:34

Marek, wyjdz.

Fanatyk38 | 2012-10-16 12:42

Jedziemy Panie i Panowie z konkretną mobilką. Grajki muszą pogrążyć śmierdzieli by wraz z motorynką dołowali w tabeli.
My jako 12 zawodnik musimy im w tym pomagać od pierwszego do ostaniego gwizdka, podobnie jak w Rzeszowie czy na Płocku.
Jak zwykle każdy z Nas musi zadbać o frekwencję i zabierać ze sobą znajomych. Na sektorze wszyscy mobilizują stojących obok Kibiców do głośnego dopingu.
Mamy potencjał, należy go jedynie dobrze wykorzystać !!!

Zetkaes1 | 2012-10-16 15:14

Najlepiej jakby ktoś zrobił jakieś wydarzenie na "Fejsbooku" bo co nie którzy żyją tylko tym lub zalozyl jakieś grupy osiedlowe na tym i tam mobilka na pewno wtedy wiecej ludzi moze sie zainteresowac i dopiero usłyszeć o tym meczu.

Srs38 | 2012-10-16 18:51

z innej beczki ale mysle ze zainteresuje fanow stalowki » http://www.youtube.com/watch?v=n-wBL.....

Stalowiak2 | 2012-10-17 11:51

mecz moze byc zagrozony.
A to dlatego ze dachu nie ma a prognozy przewiduja opady tego deszczu polskiej nieudolnosci!
Mecz zostanie przelozy na niedziele na 17-stą.Ale okaze sie ze nie ma tam oswietlenia, wiec wyjdzie komisja pobada te pogodowe sprawy i przelozy mecz na 12 w poniedzialek.Wtedy ma przestac padac i ludzie napewno zjawia sie tlumnie na stadionie (praca praca!)

Centralnyyy | 2012-10-17 18:40

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIE DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

Centralnyyy | 2012-10-17 18:51

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIĘ DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

O 14:00 WSZYSCY NA KRZESEŁKACH OBOK ORLIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:13

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:45 obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:19

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:30 (mała zmiana) obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Omegas | 2012-10-17 22:42

Musimy Wygrac ten mecz panowie pelNA MOBILIZACJA!!!!

Wszyscy z Os Centralnego Zbiorka POD 7 !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 526 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 073 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 002 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 173 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.04249