Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Derby regionu już w sobotę !!!

Derby regionu już w sobotę !!!

Panie i Panowie już w sobotę 20.10. o godzinie 15:00 Stal rozegra kolejne spotkanie ligowe.

Nasz zespół na stadionie przy ul. Hutniczej podejmował będzie tarnobrzeską Siarkę. Wszystkich sympatyków Stalówki serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Każda z dzielnic ustala godzinę, miejsce zbiórki i podaje info w komentarzach. Następnie rozsyłamy te informacje po wszystkich znajomych z portali społecznościowych i komunikatorów.
Przypominamy o wcześniejszym przybyciu pod kasy stadionu, tak aby wszyscy weszli na sektor przed pierwszym gwizdkiem!!!
Wszyscy Kibice udający się na Sektor B muszą mieć ze sobą szalik i zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę.
Zapełniamy młyn i jedziemy z konkretnym dopingiem przez całe spotkanie !!!


Zbiórka osiedla Hutnik:
Zbiórka pod pocztą godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.


WSZYSCY NA MECZ !!!  JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
 

Komentarze (13)

Stalowiak1938 | 2012-10-16 08:12

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) NA MECZ Z SIARĄ. W SOBOTĘ 20.10.2012 O GODZ 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!!

KAŻDY MA ZE SOBĄ SZAL I ZIELONĄ LUB CZARNĄ (KOSZULKĘ, BLUZĘ , KURTKĘ)

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Johny | 2012-10-16 12:18

A ja mam propozycję do wszystkich kibiców, nie tylko do sektora B: Spróbujmy zainicjować akcję: ZIELONY STADION. Niech każdy postara się o zielona kurtkę, bluzę, czy czpkę ( nie mówiąc o szalu). To zielony kolor odróżnia nas, czrny się gubi. Gdyby tak każdy założył "zielone na górę", to nasz stadion wyglądałby zaje...a, poza tym wiadomo, kto jest i skąd.... Pzdr. i do zobaczyska w sobotę

Marek | 2012-10-16 12:20

A kibice gosci tez sie stawia? Zrobcie w koncu wy od budowy sektor dla gosci bo tak glupio kibicowac juz bez kibicow gosci!! chyba ze zostana przyjeci na trybune z dachem

Info | 2012-10-16 12:34

Marek, wyjdz.

Fanatyk38 | 2012-10-16 12:42

Jedziemy Panie i Panowie z konkretną mobilką. Grajki muszą pogrążyć śmierdzieli by wraz z motorynką dołowali w tabeli.
My jako 12 zawodnik musimy im w tym pomagać od pierwszego do ostaniego gwizdka, podobnie jak w Rzeszowie czy na Płocku.
Jak zwykle każdy z Nas musi zadbać o frekwencję i zabierać ze sobą znajomych. Na sektorze wszyscy mobilizują stojących obok Kibiców do głośnego dopingu.
Mamy potencjał, należy go jedynie dobrze wykorzystać !!!

Zetkaes1 | 2012-10-16 15:14

Najlepiej jakby ktoś zrobił jakieś wydarzenie na "Fejsbooku" bo co nie którzy żyją tylko tym lub zalozyl jakieś grupy osiedlowe na tym i tam mobilka na pewno wtedy wiecej ludzi moze sie zainteresowac i dopiero usłyszeć o tym meczu.

Srs38 | 2012-10-16 18:51

z innej beczki ale mysle ze zainteresuje fanow stalowki » http://www.youtube.com/watch?v=n-wBL.....

Stalowiak2 | 2012-10-17 11:51

mecz moze byc zagrozony.
A to dlatego ze dachu nie ma a prognozy przewiduja opady tego deszczu polskiej nieudolnosci!
Mecz zostanie przelozy na niedziele na 17-stą.Ale okaze sie ze nie ma tam oswietlenia, wiec wyjdzie komisja pobada te pogodowe sprawy i przelozy mecz na 12 w poniedzialek.Wtedy ma przestac padac i ludzie napewno zjawia sie tlumnie na stadionie (praca praca!)

Centralnyyy | 2012-10-17 18:40

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIE DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

Centralnyyy | 2012-10-17 18:51

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIĘ DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

O 14:00 WSZYSCY NA KRZESEŁKACH OBOK ORLIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:13

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:45 obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:19

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:30 (mała zmiana) obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Omegas | 2012-10-17 22:42

Musimy Wygrac ten mecz panowie pelNA MOBILIZACJA!!!!

Wszyscy z Os Centralnego Zbiorka POD 7 !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (885)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (441) » Młodynie (423)
» Kamilosss (417) » Slim1938 (395)
» Koko (373) » Acer (367)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 17 609 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 150 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 21 374 razy
STAL - Podbeskidzie BB (2:4)
2009-09-05
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 38 765 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02866