Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Derby regionu już w sobotę !!!

Derby regionu już w sobotę !!!

Panie i Panowie już w sobotę 20.10. o godzinie 15:00 Stal rozegra kolejne spotkanie ligowe.

Nasz zespół na stadionie przy ul. Hutniczej podejmował będzie tarnobrzeską Siarkę. Wszystkich sympatyków Stalówki serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Każda z dzielnic ustala godzinę, miejsce zbiórki i podaje info w komentarzach. Następnie rozsyłamy te informacje po wszystkich znajomych z portali społecznościowych i komunikatorów.
Przypominamy o wcześniejszym przybyciu pod kasy stadionu, tak aby wszyscy weszli na sektor przed pierwszym gwizdkiem!!!
Wszyscy Kibice udający się na Sektor B muszą mieć ze sobą szalik i zieloną lub czarną koszulkę/bluzę/kurtkę.
Zapełniamy młyn i jedziemy z konkretnym dopingiem przez całe spotkanie !!!


Zbiórka osiedla Hutnik:
Zbiórka pod pocztą godzina 13:30.

Osiedle Poręby:
Zbiórka pod Carrefourem o 13:45.

Osiedle Śródmieście + Żwirki:
Zbiórka pod pomnikiem Eugeniusza Kwiatkowskiego o godzinie 13:45.

Zbiórka osiedla Zatorze:
Pod Piastem o godzinie 14:15.


WSZYSCY NA MECZ !!!  JESTEŚMY ZAWSZE TAM !!!
 

Komentarze (13)

Stalowiak1938 | 2012-10-16 08:12

UWAGA!!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) NA MECZ Z SIARĄ. W SOBOTĘ 20.10.2012 O GODZ 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO!!!

KAŻDY MA ZE SOBĄ SZAL I ZIELONĄ LUB CZARNĄ (KOSZULKĘ, BLUZĘ , KURTKĘ)

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Johny | 2012-10-16 12:18

A ja mam propozycję do wszystkich kibiców, nie tylko do sektora B: Spróbujmy zainicjować akcję: ZIELONY STADION. Niech każdy postara się o zielona kurtkę, bluzę, czy czpkę ( nie mówiąc o szalu). To zielony kolor odróżnia nas, czrny się gubi. Gdyby tak każdy założył "zielone na górę", to nasz stadion wyglądałby zaje...a, poza tym wiadomo, kto jest i skąd.... Pzdr. i do zobaczyska w sobotę

Marek | 2012-10-16 12:20

A kibice gosci tez sie stawia? Zrobcie w koncu wy od budowy sektor dla gosci bo tak glupio kibicowac juz bez kibicow gosci!! chyba ze zostana przyjeci na trybune z dachem

Info | 2012-10-16 12:34

Marek, wyjdz.

Fanatyk38 | 2012-10-16 12:42

Jedziemy Panie i Panowie z konkretną mobilką. Grajki muszą pogrążyć śmierdzieli by wraz z motorynką dołowali w tabeli.
My jako 12 zawodnik musimy im w tym pomagać od pierwszego do ostaniego gwizdka, podobnie jak w Rzeszowie czy na Płocku.
Jak zwykle każdy z Nas musi zadbać o frekwencję i zabierać ze sobą znajomych. Na sektorze wszyscy mobilizują stojących obok Kibiców do głośnego dopingu.
Mamy potencjał, należy go jedynie dobrze wykorzystać !!!

Zetkaes1 | 2012-10-16 15:14

Najlepiej jakby ktoś zrobił jakieś wydarzenie na "Fejsbooku" bo co nie którzy żyją tylko tym lub zalozyl jakieś grupy osiedlowe na tym i tam mobilka na pewno wtedy wiecej ludzi moze sie zainteresowac i dopiero usłyszeć o tym meczu.

Srs38 | 2012-10-16 18:51

z innej beczki ale mysle ze zainteresuje fanow stalowki » http://www.youtube.com/watch?v=n-wBL.....

Stalowiak2 | 2012-10-17 11:51

mecz moze byc zagrozony.
A to dlatego ze dachu nie ma a prognozy przewiduja opady tego deszczu polskiej nieudolnosci!
Mecz zostanie przelozy na niedziele na 17-stą.Ale okaze sie ze nie ma tam oswietlenia, wiec wyjdzie komisja pobada te pogodowe sprawy i przelozy mecz na 12 w poniedzialek.Wtedy ma przestac padac i ludzie napewno zjawia sie tlumnie na stadionie (praca praca!)

Centralnyyy | 2012-10-17 18:40

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIE DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

Centralnyyy | 2012-10-17 18:51

~~~UWAGA~~
ZBIÓRKA OSIEDLA CENTRALNEGO NA MECZ Z siarką GODZ. 14:00 SZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 7 (SIÓDEMKA) , WSZYSCY W BARWACH !!

ROZSYŁAĆ PO KOLEGACH WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI SPOSOBAMI NIECH CAŁE CNT SIĘ DOWIE KIEDY I GDZIE ZBIÓRKA NA MECZ !

O 14:00 WSZYSCY NA KRZESEŁKACH OBOK ORLIKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:13

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:45 obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Suchy1938@gmail.com | 2012-10-17 21:19

UWAGA !!!
Zbiórka osiedla Rozwadów na mecz z siarką, godzina: 13:30 (mała zmiana) obok Żabki !!!
Każdy zielona lub czarna kurtka/bluza/koszulk a !!!

Omegas | 2012-10-17 22:42

Musimy Wygrac ten mecz panowie pelNA MOBILIZACJA!!!!

Wszyscy z Os Centralnego Zbiorka POD 7 !!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola
2019-10-19, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Górnik Polkowice - Stal Stalowa Wola

Górnik Polkowice             Stal Stalowa Wola

3 : 0

Mariusz Szuszkiewicz 19,
Kamil Wacławczyk 32,
Michał Bednarski 54     
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 13 8-3-2 27
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Górnik Łęczna 12 7-3-2 24
5 Olimpia Elbląg 12 6-3-3 21
6 Bytovia Bytów 13 6-3-4 21
7 Stal Rzeszów 13 6-3-4 21
8 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
9 Błękitni Stargard Szcz. 12 6-0-6 18
10 Górnik Polkowice 13 4-4-5 16
11 Garbarnia Kraków 12 4-4-4 16
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 13 4-2-7 14
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 12 4-2-6 14
16 Stal Stalowa Wola 13 3-3-7 12
17 Gryf Wejherowo 13 2-2-9 8
18 Legionovia Legionowo 13 2-1-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (863)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (397)
» Slim1938 (392) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 15 117 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 26 452 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 266 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 40 634 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.03334