Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowy Fanpage na Facebooku - zapraszamy do polubienia

Nowy Fanpage na Facebooku - zapraszamy do polubienia

W związku z pewnymi sprawami stary Fanpage przestał działać.
Własnie został założony nowy Fanpage i w związku z tym zapraszamy do klinięcia Lubię To.
Niedługo na Fanpage automatycznie będą prezentowane wszystkie aktualności zarówno ze strony stalowka.pl jak i z naszego nowego FORUM.

Link do Fanpage'a : http://www.facebook.com/pages/Stal-Stalowa-Wola-Stalowkapl

Komentarze (21)

Zetkaes1 | 2012-10-18 14:13

A takie osiedla jak: Pławo , Ozet i Skarpa czego zbiórek nie organizują?

Stalowiak1938 | 2012-10-18 14:16

UWAGA !!!

ZBIÓRKA OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE (+ŻWIRKI) NA MECZ Z SIARĄ W SOBOTĘ 20.10.2012 O GODZ. 13.45 POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO !!!

KAŻDY Z SZALEM I CZYMŚ ZIELONYM ALBO CZARNYM NA SOBIE!!!

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Mental | 2012-10-18 15:00

Ozet ma zbiórkę pewnie z Hutnikiem .

Zetkaes1 | 2012-10-18 15:13

Dobrze by było jakby każde osiedle miało by Profil na Fejsie takie jak Poręby wtedy łatwiej o zbiórki na osiedlach, tak mi się zdaje.

» http://www.facebook.com/KibiceZOsied.....

Hyszczyn | 2012-10-18 15:35

A OSIEDLE Młodynie??

A1938 | 2012-10-18 18:54

Dla 6 osób?

193819381938 | 2012-10-18 21:29

ozet jak w ogole idzie na mecz to z hutnikiem,a młodynie to nie wiem,po co robic zbiorke dla 5 osob

Gieeste | 2012-10-19 10:27

Pamietam było kiedyś tych młodyniaków jak był bum na Stalówke ;) nawet koszulki mieli z wielkim koksem z przodu :D
No nic moda sie konczy , najwierniejsi pozostają ! Hej Hej ZATORZE !!! ;)

Intel | 2012-10-19 12:05

Gieeste.. no chyba forum internetowe nie jest dobrym miejsce do wyśmiewania osiedla które jest również zielono-czarne..
w całym mieście(no po za Twoim osiedlem) skończył się bum na Stalówke, i nad tym możemy ubolewać..
zostali tak jak piszesz Najwierniejsi!!

WŁADCY PODKARPACIA !!

Xxxx1938 | 2012-10-19 13:12

Tutaj nikt nikogo nie wyśmiewa, tylko w końcu może kiedyś przypomną sobie, że drugim domem jest "Hutnicza 15", a nie "Planeta". Na Zatorzu też nie jest tyle wiary co kiedyś, ale zawsze pozostało wielu Najwierniejszych i chłopaki trzymają się razem i po prostu mają zajebi*tą organizacje! i przez długi czas na pewno będą trwać w tym co kochają! ; )

Dziadzia | 2012-10-19 15:27

ZetKaes1 os.Poręby ma profil na facebooku
» http://www.facebook.com/KibiceZOsied.....

WAŻNE PYTANIE: Będzie TRANSMISJA live? dla ludzi zagranicą by sie zdało:) POZDRAWIAM

Marconi1938 | 2012-10-19 16:00

a fan cluby jak tam idzie mobilka?:)

Hyszczyn | 2012-10-19 16:06

Z FORUM siarki.

"przyjmij też do wiadomości,że stadion w Stalowej Woli nie jest przygotowany na przyjmowanie kibiców gości więc dlatego nikt oficjalnie się tam nie wybiera.
i dobrze,bo jakikolwiek ruch w tamtą stronę mógłby okazać się bolesny przede wszystkim prawnie bowiem policja doskonale wie jak się przed ewentualną niespodziewaną wizytą kibiców z Tarnobrzega ustrzec.

natomiast nieoficjalnie z tego co widzę trochę ludzi się wybiera.
ja mam taką zasadę,że jak nie wchodzę na sektor gości to się w tak newralgiczne miejsca nie wybieram.szkoda zębów jak coś,szkoda uszkodzonego samochodu."

Ardijz | 2012-10-19 18:36

no panowie, został niecały dzień!

niech się zbierze nas jak najwięcej i słychac nas będziecie w Tbg!

» http://www.youtube.com/watch?v=43oPuEeVG7k

Oneninethreeeight | 2012-10-19 19:16

Jutro gniazdo musowo trzeba postawić.
Mam nadzieje, zę sezonowe towarzystwo stanie na wysokości zadania i każdy da z siebie 1938% przez 90 minut!
Machajki duże do machania przez cały mecz, niech to będzie święto!

Stal na zawsze klubem mym!

California | 2012-10-20 00:50

moze i sie wybieraja uwarzac na zbiorkach

California | 2012-10-20 00:53

mialo byc uwazac :)

Xxxx1938 | 2012-10-20 05:09

O czym tu mowa hehehe po co uważać skoro przecież tym śmierdzielom nie starczyłoby odwagi, żeby przyjechać do Nas do miasta hehee musieliby mieć eskorte psów żeby byli pewni, że spokojnie dojadą to wtedy i może by się wybrali heh

Rusko18 | 2012-10-20 07:31

Jazda !!!!!!

A1938 | 2012-10-20 13:17

Panowie każdy daje z siebie dzisiaj 1938% !
napierda**** całe 90 minut ! każdy ma 100% odpowiedzialnosci za to żeby spiewać i włożyc całe serce dla STALÓWKI!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola             MKS Kluczbork
2018-06-02, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 33 19-5-9 62
2 ŁKS Łódź 33 17-11-5 62
3 Warta Poznań 33 18-7-8 61
4 Radomiak Radom 33 15-9-9 54
5 Garbarnia Kraków 33 15-9-9 54
6 Olimpia Elbląg 33 13-8-12 47
7 Siarka Tarnobrzeg 33 14-4-15 46
8 GKS Bełchatów 33 12-9-12 45
9 ROW 1964 Rybnik 33 12-8-13 44
10 Rozwój Katowice 33 12-8-13 44
11 Gryf Wejherowo 33 11-10-12 43
12 Stal Stalowa Wola 33 10-11-12 41
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-8-14 41
14 Znicz Pruszków 33 10-9-14 39
15 MKS Kluczbork 33 9-12-12 39
16 Wisła Puławy 33 8-12-13 36
17 Gwardia Koszalin 33 6-10-17 28
18 Legionovia Legionowo 33 7-6-20 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Gwardia Koszalin 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 26 837 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 988 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 21 298 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 146 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04357