Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 (0:0) - w Galerii są już zdjęcia

STAL - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 (0:0) - w Galerii są już zdjęcia

Niestety Stalówka tylko remisuje w meczu derbowym z Siarką Tarnobrzeg 2 : 2.

STAL - Siarka Tarnobrzeg 2 : 2 (0:0)

Bramki:

STAL: Żmuda (73'),  Getinger (79')
Siarka:  Piątkowski (53' k), Madeja (70')

Sędzia: Mariusz Korpalski
Widzów: 2000

Zdjęcia: http://kibicestalowki.pl/Galeria-zdjec/4693,1,1,Stal-Stalowa-Wola-Siarka-Tarnobrzeg/

 

Konferencja pomeczowa:

Komentarze (15)

Arni | 2012-10-20 19:35

No gra była dzisiaj słaba - ale młyn i oflagowanie super.

Brambor | 2012-10-20 20:51

Adam1938 | 2012-10-20 21:24

Zdjęcia z meczu i konferencja prasowa » http://trzyw.pl/6a4

Zetkaes1 | 2012-10-20 21:30

A teraz wpisywać na której zbiórce ile osób z osiedla danego było, a doping zajebisty.

Marek | 2012-10-20 22:12

Czy takie zajebiste bylo rzucanie kurwami na lewo i prawo to bym nie powiedzial.I atmosfere podgrzewal spiker ktory przy kazdym przeklenstwie upominal.Tak spikerze napewno cie posluchaja.On to dzialal celowo zeby bylo wiecej kurw w strone Siarki.Plus za doping, minus za to rzucanie kurwami co troche.Kilka razy mozna a nie co 5 minut.A kwintesencja tego bylo wstawaj "ch.." nie udawaj do bramkarza Siarki gdy ten wyraznie kontuzjowany nie mogl opuscic boiska.Rozumiem ze Siarka to znienawidzony klub ale bez przesady.Jedynie co w yjezdzeniu mi sie podobalo to na tego glupiego Piatkowskiego ktory sie sprzedal zeby tam grac!

Cyc-u | 2012-10-20 23:09

Derby to derby. Nie pasują bluzgi to nie słuchaj.
A spiker musi upominac, bo tak nakazuje ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych i wytyczne pzpn, jeśli tego nie zrobi może by ć ukarany grzywną i stracić licencję spikera.

19damian38 | 2012-10-20 23:27

Bardzo fajne bilety na Sektor B dzisiaj ; )
Szkoda , że przed każdym meczem nie ma takich biletów na młyn , z dwoma herbami ; ))

Vielitz | 2012-10-21 08:32

Meczyk taki se, doping na poziomie, szkoda jednak że brak dalej gości, bo to jednak nakręca atmosferę, może wkrótce sektor otworzą :D
bramki frajersko stracone, ale te nasze też szczęśliwe, więc chyba wynik niestety sprawiedliwy. Trochę jakoś tak brak wiary i zawziętości, do tego te kontuzje i skład w środku okrojony co widać bardzo. Turczyn się nie nadaje do obrony, kolejny mecz i wtopa w obronie (chociaż karny taki średnio jasny) - zmarnował się strasznie na tym wypożyczeniu, musi się chłopak odbudować. Walczymy więc dalej i za tydzień muszą być 3 pkt jak nic:D

Mundek kochający żon | 2012-10-21 11:54

masztalesz wszystkich zwalniających i lubących kapusi na meczu był a nasz prezio ma tow d..!!

Cyc-u | 2012-10-21 12:08

Potrzebujesz lansujących sie polityków na meczu? Po co? Jak prezydenta to nie interesuje to niech niech chodzi.

Marek | 2012-10-21 12:58

Nie chodzi o lans.Tylko o to ze obowiazkiem niektorych ludzi powinno byc to zeby byc na takim meczu.Wydarzenie jesieni, derby Podkarpacia a Pan Prezydent na meczu nie obecny.Prezydent Tarnobrzega kocha sport, nawet sam sklad ustala i podaje go trenerowi a nasz to by mial chyba problem z wymienieniem wszystkich zawodnikow Stali co graja w klubie.Szkoda ze naszego prezydenta sport nie interesuje bo akurat dzialania jego wyszly na plus dla miasta i tylko do sportu nie chce cegielki ofiarowac.Nie napisalem nic o meczu, ale po raz kolejny nasi nie wygrywaja u siebie, chyba presja ich zjadla.Odnosnie politykow powiem ze czasami tak mi sie wydaje widuje na meczach Lucjusza Nadbereznego.

Stal_1938 | 2012-10-21 13:49

Ja też miałbym problem zeby wszystkich zawodników stali wymienić, chociaz jestem na wyjazdach i meczach u siebie, nikogo na sile tutaj nie sprowadzisz, nie chce, to nie przyjdzie, nie rozumiem w czym masz problem.

Aleksander | 2012-10-21 16:32

Prezydent juz raz dal kase na koszykowke 1 MILION i jak to sie skonczylo wszyscy wiemy, poza dlugami ze szkoda dla pilki stalowowolskiej. Prezydent wie ze w tym miescie nie ma dzialaczy od wielu wielu lat ,ktorzy by przyciagneli sponsorow itd....JEST MARAZM , zastoj i bida....niestety to przykre ale takie sa realia sportu stalowolskiego wszystko co klub osiagnal w latach 80 i 90 zostalo zmarnowane ,nie mnie osadzac przez kogo o i dlaczego....

Vielitz | 2012-10-21 17:52

no właśnie, mastalerz pcha się do klubu, skład im ustala itp - dziękuję za takie zainteresowanie. Niech nasz prezydente zajmuje się miastem - jak będzie trzeba jego obecności to się pojawi (najlepiej na spotkaniach ale z kibicami albo sponsorami) - pierdzistołków i polityków na stadionie nam nie potrzeba bo oprócz obietnic nic z tego nie ma ! nie szukaj więc człeku dziury w całym. Ważne by ludzie chodzili na mecze - bo co przykre bardzo, wynik ok 1500 na derbach w Stalowej to śmiech na sali lekko, a to rekord sezonu jest ! To jest problem a nie że prezydente się nie pojawił... mam nadzieję jednak że moda na Stal odżyje i jak trybunę oddadzą to i pikników będzie więcej (więc kasa dla klubu) i goście będą wpuszczani (więc i atmosfera gorętsza) - na to liczę !

Jefrey | 2012-10-21 20:56

Marek ty chyba od niedawna chodzisz na mecze !Taki mecz jak z siarą awsze był z wyzwiskami i ja nie wyobrażam sobie aby było inaczej derby z siarą mają takie być czy tobie się podoba czy nie .nikt jej nie lubi i lubić nie powinien to było miasto wojewodzkie i zawsze gnębili St.wolę więc co mają śpiewać że było dobrze? Weż się otrząsnij zawsze byłem od niepamiętnych czasow na takim meczu i tym razem się nie zawiodłem !bo z nienawiści do tej drużyny tak mnie wychowano wychowano mnie.........a co ty z parti jestes że o prezydenta pytasz ? co brakowało ci go ? bo mnie nie!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola             MKS Kluczbork
2018-06-02, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 33 19-5-9 62
2 ŁKS Łódź 33 17-11-5 62
3 Warta Poznań 33 18-7-8 61
4 Radomiak Radom 33 15-9-9 54
5 Garbarnia Kraków 33 15-9-9 54
6 Olimpia Elbląg 33 13-8-12 47
7 Siarka Tarnobrzeg 33 14-4-15 46
8 GKS Bełchatów 33 12-9-12 45
9 ROW 1964 Rybnik 33 12-8-13 44
10 Rozwój Katowice 33 12-8-13 44
11 Gryf Wejherowo 33 11-10-12 43
12 Stal Stalowa Wola 33 10-11-12 41
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-8-14 41
14 Znicz Pruszków 33 10-9-14 39
15 MKS Kluczbork 33 9-12-12 39
16 Wisła Puławy 33 8-12-13 36
17 Gwardia Koszalin 33 6-10-17 28
18 Legionovia Legionowo 33 7-6-20 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Gwardia Koszalin 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 663 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 33 457 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 544 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 618 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.05019