Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Stalówkę

Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Stalówkę

Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła na stalowowolski klub karę finansową w wysokości 2 tys. zł – Kara jest wynikiem nie tylko niecenzuralnych słów używanych przez kibiców gospodarzy podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg ale również wywieszenia przez nich transparentu o charakterze niesportowym – wyjaśnia w rozmowie z NW24 sekretarz KD PZPN Arkadiusz Karasiński.

Choć mecze derbowe rządzą się swoimi prawami a na spotkanie pomiędzy Stalówką a Siarką kibice czekali osiem lat, to według Komisji Dyscyplinarnej doping kibiców Stali przekroczył dozwolone normy. W derbowej oprawie było sporo wulgarnych przyśpiewek, oberwało się nie tylko klubowi z Tarnobrzega czy konkretnym zawodnikom jak również miastu. Konsekwencje takiego zachowania kibiców poniesie klub.

 - Jeśli wulgarne okrzyki są sporadyczne i wznoszone przez niewielką grupę kibiców to często zdarza się, że Komisja Dyscyplinarna odstępuje od wymierzenia kary – tłumaczy NW24 Arkadiusz Karasiński z PZPN. – Natomiast przy takiej skali okrzyków jaka miała miejsce podczas tego meczu, musieliśmy zastosować pewne kroki. Obecny na meczu delegat miał liczne zastrzeżenia a każdy z wulgarnych okrzyków został skrupulatnie przez niego odnotowany – dodaje.

Nie tylko wulgaryzmy wykrzykiwane przez kibiców zadecydowały o ukaraniu klubu Stali, stało się tak również za sprawą transparentu wywieszonego podczas spotkania. – Ten transparent zawierał hasło o niesportowym charakterze, stąd nasza decyzja – tłumaczy Karasiński.

Osobną kwestię stanowi praca spikera, który zaledwie kilka razy upomniał kibiców, choć ma on obowiązek reagować za każdym razem. – Delegat odnotował pracę spikera jako prawidłową – wyjaśnia sekretarz Karasiński.

W meczu nie mogła uczestniczyć zorganizowana grupa kibiców Siarki Tarnobrzeg z powodu remontu trybuny.

nadwisla24.pl

 

Komentarze (10)

Stalowka the firm | 2012-10-25 23:29

PZPN... j****, j**** PZPN

Vielitz | 2012-10-26 07:48

hehe porażka na maxa...
ciekawe na co kasa zostanie przeznaczona, pewnie na walkę z wulgaryzmem :P
rozumiem, kara za rzucanie petardami czy flarami, ale k...wami? no bez jaj...
pewnie wkrótce na sektorze będzie musiał stać katecheta by doping był etyczny

Adam1938 | 2012-10-26 08:18

Stadion w Stalowej Woli nabiera kształtów stadionów świata! [FOTO]

» http://www.linkuj.im/SB0HDd

Lubelak | 2012-10-26 10:03

To jest bardzo niska kara, sporo klubów dostało za wulgaryzmy po 2-3 mecze zakazu, tysiące PLNów kary. Nam się upiekło.
W tym roku PZPN walczy własnie z wulgaryzmami.

Marek | 2012-10-26 13:39

No jak co minute ktos krzyczy kurwa itp, to nie ma co sie dziwic.Mozna bylo kluturalniej w strone Siarki podejsc to kary by nie bylo.Np "Strzelcie cholerom gola" albo "walic PZPN" nie ma wulgaryzmow.Albo zamiast sedzia huj to sedzia kalosz krzyczec.I by kary nie bylo.Chca zeby bylo kulturalnie na stadionach.

Ssw1938 | 2012-10-26 14:06

Nie wiem czy plakac czy sie smiac ale to co tutaj czytam to sa jaja. Lubelak jesli uwazasz ze kara jest niska to moze wiecej nie udzielaj sie tutaj, sledze czesto takie newsy z karami i nie bylo chyba nigdy za jakies "Kurwy" zamkniecia stadionu wiec nie pisz glupot. Wpisu Marka nie bede komentowal bo szkoda slow... Wracajac do kar to jesli jestes taki pokorny i je rozumiesz to wytlumacz mi za co Pogon dostala zakaz wyjazdowy na 5 meczy? ze odpalili sobie troche piro nie beda mogli jezdzic? co ma piernik do wiatraka? jeba* pzpn

Cyc-u | 2012-10-26 14:23

Marek, czy każdy Twój wpis musi być o wulgaryzmach i wrzutach w stronę sąsiadki z Tarnobrzega?

Zawsze możesz pojechac na Siarkę, tam dopingują kulturalnie, bo tak im każe prezydent, albo wybrać się na siatkówkę.:) Stadion to nie teatr, zresztą... w tatrach się klnie i to często! Tyle, że wtedy to jest sztuka i ekspresja aktorska, a na stadionie to nie, nie... to już ciężkie wykroczenie... :)

Dziadzia | 2012-10-26 15:33

Tusk(czyt. Rudy szmaciarz) nie broni kibiców?? przecież to wyjątkowa sytuacja nie stwarzająca zagrożenia życia i zdrowia! hehehe JEBAĆ PZPN!

Prymityv | 2012-10-26 17:15

jutro mecz o 15. ze strony Garbarni.

Lubelak | 2012-10-26 18:08

Ja decyduję komu kibicuję.
Jesli uważasz ssw, że to wysoka kara to porozmawiaj z jakimś delegatem. Od tego roku są nowe wytyczne. Kładzie się w nich nacisk nie tylko na piro, zadymy, rzucanie czegokolwiek na murawę ale również na zachowanie i doping kibiców. Jesli delegat odnotuje w protokole bluzgi to jest kara finansowa, w następnej kolejności dochodzą też zakazy. Tak to wygląda, choć wiadomo, że każdy widzi ten przepis inaczej.
Zakaz za wulgaryzmy dostał choćby Motor- 3 mecze wyjazdowe plus większa kara finansowa, za kilka bluzgów dosłownie w Niepołomicach bodajże. Wcześniej też kilka klubów dostało, trzeba by poszukać i sprawdzić.
Następnym razem sięgnij do źródeł lub pytaj skąd ktoś wie.
Nie pisałem natomiast nic o zamykaniu stadionów. Czytaj następnym razem uważnie. Do tego jeszcze nie doszło. Jeszcze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 15 230 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 25 918 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 630 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 477 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03561