Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Stalówkę

Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Stalówkę

Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła na stalowowolski klub karę finansową w wysokości 2 tys. zł – Kara jest wynikiem nie tylko niecenzuralnych słów używanych przez kibiców gospodarzy podczas meczu z Siarką Tarnobrzeg ale również wywieszenia przez nich transparentu o charakterze niesportowym – wyjaśnia w rozmowie z NW24 sekretarz KD PZPN Arkadiusz Karasiński.

Choć mecze derbowe rządzą się swoimi prawami a na spotkanie pomiędzy Stalówką a Siarką kibice czekali osiem lat, to według Komisji Dyscyplinarnej doping kibiców Stali przekroczył dozwolone normy. W derbowej oprawie było sporo wulgarnych przyśpiewek, oberwało się nie tylko klubowi z Tarnobrzega czy konkretnym zawodnikom jak również miastu. Konsekwencje takiego zachowania kibiców poniesie klub.

 - Jeśli wulgarne okrzyki są sporadyczne i wznoszone przez niewielką grupę kibiców to często zdarza się, że Komisja Dyscyplinarna odstępuje od wymierzenia kary – tłumaczy NW24 Arkadiusz Karasiński z PZPN. – Natomiast przy takiej skali okrzyków jaka miała miejsce podczas tego meczu, musieliśmy zastosować pewne kroki. Obecny na meczu delegat miał liczne zastrzeżenia a każdy z wulgarnych okrzyków został skrupulatnie przez niego odnotowany – dodaje.

Nie tylko wulgaryzmy wykrzykiwane przez kibiców zadecydowały o ukaraniu klubu Stali, stało się tak również za sprawą transparentu wywieszonego podczas spotkania. – Ten transparent zawierał hasło o niesportowym charakterze, stąd nasza decyzja – tłumaczy Karasiński.

Osobną kwestię stanowi praca spikera, który zaledwie kilka razy upomniał kibiców, choć ma on obowiązek reagować za każdym razem. – Delegat odnotował pracę spikera jako prawidłową – wyjaśnia sekretarz Karasiński.

W meczu nie mogła uczestniczyć zorganizowana grupa kibiców Siarki Tarnobrzeg z powodu remontu trybuny.

nadwisla24.pl

 

Komentarze (10)

Stalowka the firm | 2012-10-25 23:29

PZPN... j****, j**** PZPN

Vielitz | 2012-10-26 07:48

hehe porażka na maxa...
ciekawe na co kasa zostanie przeznaczona, pewnie na walkę z wulgaryzmem :P
rozumiem, kara za rzucanie petardami czy flarami, ale k...wami? no bez jaj...
pewnie wkrótce na sektorze będzie musiał stać katecheta by doping był etyczny

Adam1938 | 2012-10-26 08:18

Stadion w Stalowej Woli nabiera kształtów stadionów świata! [FOTO]

» http://www.linkuj.im/SB0HDd

Lubelak | 2012-10-26 10:03

To jest bardzo niska kara, sporo klubów dostało za wulgaryzmy po 2-3 mecze zakazu, tysiące PLNów kary. Nam się upiekło.
W tym roku PZPN walczy własnie z wulgaryzmami.

Marek | 2012-10-26 13:39

No jak co minute ktos krzyczy kurwa itp, to nie ma co sie dziwic.Mozna bylo kluturalniej w strone Siarki podejsc to kary by nie bylo.Np "Strzelcie cholerom gola" albo "walic PZPN" nie ma wulgaryzmow.Albo zamiast sedzia huj to sedzia kalosz krzyczec.I by kary nie bylo.Chca zeby bylo kulturalnie na stadionach.

Ssw1938 | 2012-10-26 14:06

Nie wiem czy plakac czy sie smiac ale to co tutaj czytam to sa jaja. Lubelak jesli uwazasz ze kara jest niska to moze wiecej nie udzielaj sie tutaj, sledze czesto takie newsy z karami i nie bylo chyba nigdy za jakies "Kurwy" zamkniecia stadionu wiec nie pisz glupot. Wpisu Marka nie bede komentowal bo szkoda slow... Wracajac do kar to jesli jestes taki pokorny i je rozumiesz to wytlumacz mi za co Pogon dostala zakaz wyjazdowy na 5 meczy? ze odpalili sobie troche piro nie beda mogli jezdzic? co ma piernik do wiatraka? jeba* pzpn

Cyc-u | 2012-10-26 14:23

Marek, czy każdy Twój wpis musi być o wulgaryzmach i wrzutach w stronę sąsiadki z Tarnobrzega?

Zawsze możesz pojechac na Siarkę, tam dopingują kulturalnie, bo tak im każe prezydent, albo wybrać się na siatkówkę.:) Stadion to nie teatr, zresztą... w tatrach się klnie i to często! Tyle, że wtedy to jest sztuka i ekspresja aktorska, a na stadionie to nie, nie... to już ciężkie wykroczenie... :)

Dziadzia | 2012-10-26 15:33

Tusk(czyt. Rudy szmaciarz) nie broni kibiców?? przecież to wyjątkowa sytuacja nie stwarzająca zagrożenia życia i zdrowia! hehehe JEBAĆ PZPN!

Prymityv | 2012-10-26 17:15

jutro mecz o 15. ze strony Garbarni.

Lubelak | 2012-10-26 18:08

Ja decyduję komu kibicuję.
Jesli uważasz ssw, że to wysoka kara to porozmawiaj z jakimś delegatem. Od tego roku są nowe wytyczne. Kładzie się w nich nacisk nie tylko na piro, zadymy, rzucanie czegokolwiek na murawę ale również na zachowanie i doping kibiców. Jesli delegat odnotuje w protokole bluzgi to jest kara finansowa, w następnej kolejności dochodzą też zakazy. Tak to wygląda, choć wiadomo, że każdy widzi ten przepis inaczej.
Zakaz za wulgaryzmy dostał choćby Motor- 3 mecze wyjazdowe plus większa kara finansowa, za kilka bluzgów dosłownie w Niepołomicach bodajże. Wcześniej też kilka klubów dostało, trzeba by poszukać i sprawdzić.
Następnym razem sięgnij do źródeł lub pytaj skąd ktoś wie.
Nie pisałem natomiast nic o zamykaniu stadionów. Czytaj następnym razem uważnie. Do tego jeszcze nie doszło. Jeszcze.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 049 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 16 982 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 079 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 338 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03568