Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Unia Tarnów !!!

Stalówka -  Unia Tarnów !!!

W niedzielę 04.11. o godzinie 13:00 Stal rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem na stadion przy ul. Hutniczej w Stalowej Woli zawita Unia Tarnów. Beniaminek z Tarnowa to ciekawy przeciwnik zarówno pod względem piłkarskim jak i Kibicowskim. Wszystkich sympatyków Stalówki zapraszamy na to spotkanie. Zadbajmy o dobrą frekwencję na Sektorze B i głośny doping, który pomoże drużynie w walce o zwycięstwo.

Na wyjazdach i na kilku meczach u siebie pokazaliśmy, że jest w Stalówce potencjał. Robimy halo w związku z tym meczem i bez względu na warunki pogodowe zjawiamy się w konkretnej liczbie na H 15. Każdy zabiera ze sobą znajomych, szal oraz zieloną lub czarną kurtkę/koszulkę !!! Kibicem się jest a nie bywa. Mamy więc coś do udowodnienia a mianowicie, że Nasza liczba z poprzedniego meczu nie była przypadkowa i jednorazowa.

Na mieście pojawią się odpowiednie transparenty. Wszyscy we własnym zakresie rozsyłają info o meczu gdzie się da. Do końca rundy zostały już tylko dwa spotkania na Naszym stadionie, później będziemy musieli czekać na piłkarskie emocje aż do marca.

Wszyscy na mecz. Jesteśmy zawsze tam !!!

Komentarze (14)

Saschen | 2012-10-29 22:48

tak poza tematem :)

w sobote wybieram sie wspomoć dopingiem (Ł) B. do Hrubieszowa. wybiera sie ktos jeszcze? Ubrac sie w "nasze barwy klubowe" czy pozostac anonimowy ??

ZKS 1938!!

Zatorze | 2012-10-30 01:02

marna prowokacja

Saschen | 2012-10-30 07:34

jaka prowokacja?

poprostu wybieram sie "goscinnie" i chcialbym dostac odp na moje pytania. Od tego jest ta stronka by sie dopytac-dowiedziec.


Saschen | 2012-10-30 07:34

jaka prowokacja?

poprostu wybieram sie "goscinnie" i chcialbym dostac odp na moje pytania. Od tego jest ta stronka by sie dopytac-dowiedziec.


Marconi1938 | 2012-10-30 08:11

ŚRÓDMIEŚCIE & ŻWIRKI o której zbiórka?

Edek38 | 2012-10-30 09:30

"Zgodnie z terminarzem rundy jesiennej - 2012 mecz powinien się odbyć w Hrubieszowie w dniu 04 listopada br. o godz. 14.00."

Nie wiem po co jedziesz w sobotę ?! Odpowiedzi na pewne pytania udzielają odpowiednie osoby a nie stronka internetowa .
W cytacie masz wszystko czego Ci potrzeba, szerokiej drogi.

Saschen | 2012-10-30 09:49

dziekuje za info . pozdro.

Zatorze | 2012-10-30 10:31

i wszystko jasne :)

Saschen | 2012-10-30 10:40

daty mi sie pomyliły :) hehe

Marek | 2012-10-30 13:34

Szkoda ze nie ma potencjalu pilkarskiego..
Oj pomarzyc mozna o 1-szej lidze czy ekstraklasie.To chyba juz nigdy nie wroci.

Noob | 2012-10-30 14:30

Czy Klatka będzie Otwarta na mecz z Unią?

Edek38 | 2012-10-30 18:01

Tak Marku, czasy niestety się zmieniają. Można było jeszcze niedawno zadbać o to by drużyna nie spadła i nie było by problemu. I tak sobie można gdybać,dywagować i marzyć. Awansować jest trudniej niż spaść. Tym bardziej porównując możliwości finansowe w dawniejszych i teraźniejszych czasach.

Widziałeś w jakim stanie jest "klatka", że zadajesz takie pytania?? O ile Kibice gości się pojawią to na Naszych sektorach.

Motor | 2012-10-30 18:46

Błąd- awansować jest trudniej niż sie utrzymać w lidze wyżej, nie ma nic łatwiejszego nic spaść, wiec zdanie to nie ma sensu

Edek38 | 2012-10-30 22:42

Dzięki Motor, Twoja pomoc jest bezcenna ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (392)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (353) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (328) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 526 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 292 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 11 882 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 17 577 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.09339