Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Białek dał popis - awaria dodawnia komentarzy została już usunięta

Białek dał popis - awaria dodawnia komentarzy została już usunięta

Stal Stalowa Wola zmarnowała w meczu z Radomiakiem Radom kilka dobrych okazji i tylko zremisowała z beniaminkiem. Wynik został ustalony już do przerwy

Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
1:0 - Białek (k.) 40'
1:1 - Marczak 43'


Początek zawodów należał do gospodarzy, którzy zaczęli mecz bardzo agresywnie. Brakowało jednak dobrych akcji. Stalowcy jednak szybko się wyszumieli, a goście w 13. minucie stanęli przed szansą na gola. Marcin Figiel uderzył z 20. metrów, ale Dawid Wołoszyn zdołał odbić strzał na rzut rożny. Stal konstruowała akcje, ale akcje kończyły się przed polem karnym.

Goście posiadali optyczną przewagę, ale to jednak Stal zdobyła gola. Najpierw jednak w 39. minucie zielono-czarni wyprowadzili świetną kontrę, którą jednak zniweczył Wojciech Białek fatalnie odgrywając w pole karne po partnerów. Gdyby zagrał po ziemi mogłaby paść bramka. Napastnik Stali zrewanżował się jednak chwilę potem wykorzystując jedenastkę po faulu na Wojciech Fabianowski.

Stalowcy długo nie cieszyli się z prowadzenia. W 43. minucie Mariusz Marczak jednym zwodem oszukał dwóch obrońców ze Stalowej Woli, a następnie przelobował golkipera Stalówki. - Nie mam pretensji do bramkarza. Zawodnik gości jednym zwodem minął dwóch naszych pomocników i uderzył w środek bramki - stwierdził po zawodach opiekun Stali Mirosław Kalita. W 51. minucie mogło być 2:1 dla gości. Piotr Prędota przelobował Wołoszyna, ale Przemysław Żmuda zdążył jeszcze wybić piłkę sprzed linii bramkowej. W 56. minucie Michał Kachniarz wpadł w pole karne podał do Fabianowskiego, który uderzył jednak niecelnie.

więcej: http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/323469/nieskuteczna-stalowka-relacja-z-meczu-stal-stalowa-wola-radomiak-radom

Komentarze (12)

Vielitz | 2012-11-17 21:42

szkoda jak cholera - gdyby Białek wykorzystał tą setkę to by mogło być inaczej... lipa z tą krótką ławką, znów pomocnik na obronie i widać że sobie średnio z tym radził. Mam nadzieję że po przewie ktoś dojdzie, wrócą kontuzjowani i środek tabeli będzie. Priorytet jednak - napadziorów nam trza...

Mx310user | 2012-11-18 11:39

mecz z Radomiakiem był dla mnie pierwszym w tym sezonie, który widziałem z trybun. Wcześniej z racji pobytu za granicą oglądałem tylko skróty i konferencje prasowe. Po wypowiedziach na konferencjach uważałem naszego trenera za kumatego gościa, a słabe wyniki tłumaczyłem sobie takim a nie innym potencjałem zawodników.
Fakt jest taki, że mamy słabych zawodników, którzy na każdym kroku odstawali techniczne od zawodników Radomiaka. Ale nie w tym rzecz... najbardziej w tym mecz zdenerwowała mnie straszna bezradność Stali i GŁUPOTA. Grając 2 środkowych pomocników na 3 (lepszych) pomocników Radomiaka, my z uporem maniaka pchamy się środkiem, nie mogąc wymienić 2-3 podań i tracąc piłkę na 45m. Tutaj upatruję w 100% winę trenera. DLACZEGO do jasnej cholery po ~5 min gry widząc, że Radomiak zagęscił środek nie zaczęliśmy grać skrzydłami, gdzie jakby zszedł jeszcze jeden napastnik do skrzydła zrobiło by sie 3 naszych i przewaga. Czy trener nie widzi tak prostych rzeczy... Na poczatku drugiem połowy dwie klepki poszły na skrzydle i z tego się zrobiły dogodne sytuacje.
Druga kwestia, zawodnik z numerem 11 grał słabo a nawet bardzo słabo. Z tego co czytałem to Turczyn zawalił kilka meczy grając w obronie... no ale dlaczego do jasnej cholery nie był w tym meczu wystawiony do pomocy, jeśli nie od początku to od II poł... ale do pomocy a nie do obrony.
Po czerwonej kartce mecz się skonczył i super, że dowieźliśmy do 1:1.

Malina | 2012-11-18 13:16

Mogę powiedzieć tylko masakra!!!
Trener jest strasznie słaby nienadaje się na 2 lige to na 100 procent,max moze byc szkoleniowcem 4 ligi.
Narzekalismy na adamusa , bo mazył nam sie awans , adamus grał bardzo defensywną pilkę,ale nieprzegrywalismy u siebie i z stalych fragmentow coś zawsze wpadło.
Kantor najlepszy grojek stalowki w tym sezonie ,widac ze mu zalezalo na kazdym meczu za to wielkie podziękowania kolego.
Reszta masakra do b klasy .
Odbudujmy naszą STALÓWKE od zera zacznijmy od poczatku klasy b ,niczym stadion wybudują do konca bedziemy juz w 3 lidze grać w 2016
Stalowka!!!!!

Nasri38 | 2012-11-18 13:19

Do działaczy. Wywalcie tego pseudotrenera w końcu na zbity pysk. Gołym okiem widać że to nieudacznik bez honoru i ambicji. Zwala winę na wszystkich, często bardzo młodych chłopakow. Nie ma odwagi aby zachować się po męsku. Jestem w 100% przekonany, że trener Adamus byłby z tym zespołem co najmniej w środku tabeli.

Motor | 2012-11-18 13:26

Po Adamusie jechali wszyscy jak po psie. Teraz to samo zaczyna sie z Kalita, jednak jzu twierdzi sie ze Adamus nie byl taki zły. Slaby jest poziom ostatnich trenerów w Stalowej, slaby piłkarzy, ale tez trzeba przyznać ze bardzo slaby kibiców. Trzeba również pobić się we własne piersi.

Kategoriak | 2012-11-18 14:23

Dajmy panu Kalicie jeszcze szanse.. Uważam że zamiana trenera teraz jest nie na miejscu za nim nowy trener przygotuje druzyne zajmie to troche czasu... Niech Kalita zostanie i pokaże że jest dobrym trenerem

Nasri38 | 2012-11-18 17:56

Ogarnij się. Jaką szansę? Dla mnie facet bez klasy. Potrafi tylko wciskac kit. Szkoda, że nikt tego nie widzi. Z tym panem spadek do 3 ligi pewny!

Nasri38 | 2012-11-18 17:56

Ogarnij się. Jaką szansę? Dla mnie facet bez klasy. Potrafi tylko wciskac kit. Szkoda, że nikt tego nie widzi. Z tym panem spadek do 3 ligi pewny!

Mcr. | 2012-11-18 18:29

Nasri38 - Co ty się czepiasz Kality, przydupas Adamusa jesteś ? Osobiście uważam że zmiana trenera nic tu nieda ponieważ trener miał i ma bardzo ograniczony budżet na zakup wartościowych zawodników - grajkowie są tacy na jakich nas stać a to na co nas stać odzwierciedla zajmowane przez nas miejsce w tabeli .Dziękuje tyle w tym temacie

Nasri38 | 2012-11-18 18:58

Nie jestem niczyim przydupasem. Wcale nie uważam że mamy takich słabych grajków. Zobaczmy jaki postępy przy Kalicie zrobili: Czarny, Getinger, Turczyn, Białek...Czy nagle zapomnieli jak się gra w piłkę?

Stary piknik | 2012-11-18 19:42

Nasri ma rację i podał bardzo dobry przykład. Wg mnie skład personalnie może nie jest na ligę mistrzów, ale jest zdecydowanie lepszy niż wyniki jakie osiąga. Ambicji gnerelanie też zawodnikom nie można odmówić. Po prostu są do gry jako drużyna przygotowani tragicznie. Zero pomysłu, tylko kopnij i biegnij. Słabo wykonywane stałe fragmenty. Żadnych wypracowanych schematów. Błedy obrony i bramkarza , również wynikające z niezrozumienia się na boisku. Uzbierałoby sie tego naprawde dużo. W zasadzie każdy mecz wyglada tak samo. 15 minut dla Stali, żeby się wyszumiała a potem jadą z nami jak z furą gnoju. A przecież w tym dużynach nie graja wirtuazi a często indywidualnie gorsi gracze od naszych. Zreszta polecam wywiad z jednym z grajków Unii T ze Sztafety po meczu z nami. Facet chłodnym okiem ocenił naszą grę. Pom prosto potrzebują trenera który to towarzystwo ustawi na boisku i wyuczy jak sie na nim poruszać, nawet po ciemku. Do trenera Kality nic nie mam, ale osobiście po roku jego pracy w Stali, uważam że sobie nie radzi.

Nostradamus | 2012-11-19 12:12

Koniec rundy , czas na podsumowanie , czas na analizy. Na pewno ten sezon nie był w wykonaniu Stalówki zadowalajacy.Piłkarz e nie zachwycili , prezesi ruchami transferowymi nie zachwycili , trener również. Czas teraz siasc do rozmow i powaznie zastanowic sie nad przyszłościa NASZEJ STALÓWKI. Na pewno ostatni mecz w wykonaniu naszych grajków nie był bardzo dobry , ale cieszy fakt , ze przynajmniej z druzyna grajaca bardzo dobra piłke jaką jest Radomiak potrafilismy stworzyc kilka sytuacji do strzelenia bramki. Jak ktoś napisał wyżej , mało zawodnikoów " chciało grać " , pokazywało sie do grania. Tylko skad ta niemoc ? Czy był to brak kondycji ? Checi ? Nie wiem. Szkoda na pewno czerwonej kartki Kantora , ale do niego nie bede miał żadnych pretensji , chłopak w każdym meczu walczy i daje z siebie wszystko,widać że mu zależy, dlatego gdybym miał wybrać najjaśniejszą postac naszej druzynie w tej rundzie wybralbym własnie jego. Czas na kolejne ruchy transferowe. Przed runda w gazetach napisane było , że musimy odmlodzić nasz zespół, ale dlaczego kosztem Gęsli , Radawca ? Własnie takich zawodników nam brakuje . Nie ma co żałować Walaszczyka , to juz cień piłkarza gdy grał w Resovii. Teraz zapewne bedziemy chcieli sprowadzic zawodników doświadczonych ... Jak mamy oszczędzać , skoro musimy wydawac pieniadze na kolejne kontrakty ? a nie moglismy zostawić wyżej wymienionych zawodnikow ? Ogolnie runda na minus , czas do przemysleń, do refleksji odpowiedzialnych za to ludzi . Panowie , róbcie to z głową !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 705 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 5 177 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2013-09-21
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 7 259 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 194 534 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03488