Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener Kalita nadal w Stali.

Trener Kalita nadal w Stali.

Dzisiaj odbyło się spotkanie Zarządu Piłkarskiej Spółki Akcyjnej z szefem Rady Nadzorczej spółki, na którym ustalono, że dotychczasowy trener Stalówki Mirosław Kalita pozostanie na swoim stanowisku. 
Trenerowi przedstawiono nowe warunki na jakich ma się odbywać dalsza współpraca. Podobnie sytuacja ma się z zawodnikami. Wszyscy mają czas na przemyślenie sprawy i podjęcie ostatecznej decyzji czy na taki "układ" się zgadzają. 

 - Zmienią się warunki naszej współpracy. Jeżeli trener się na nie zdecyduje, to zostaje, wstępnie wyraził aprobatę – mówi Grzegorz Zając, prezes Stali PSA. - Dotyczy to też piłkarzy.
Czas na rozmowy o personalnych ruchach w kadrze nadejdzie pod koniec roztrenowania.
 - Może nieco zmodyfikujemy skład, a trener dostanie lepszy materiał do pracy na wiosnę – komentuje Grzegorz Zając. – Chcemy uzupełnić skład o nowych graczy, na pewno potrzebny jest ktoś choćby na prawą obronę wobec kontuzji naszych zawodników na tej pozycji (Artura Cebuli i Tomasza Demusiaka ). Jeżeli z kogoś zrezygnujemy, to on się dowie o tym do końca listopada, gdy zakończą się treningi, nie będziemy z tym zwlekać, żeby nie utrudniać komuś znalezienie nowego klubu.  
Szału transferowego i wymiany połowy składu raczej nie ma się co spodziewać. Na drodze stoi oczywiście brak pieniędzy. Oby transfery były trafione i te skromne roszady przyniosły efekt .


 

Komentarze (14)

Fanatyk38 | 2012-11-20 18:57

"Mirosław Kalita, trener Stali: - Chcę zostać w Stali, mam nadzieję, że się dogadamy. Chociaż muszę zastanowić się jeszcze nad nowymi warunkami. Cieszę się, że działacze obdarzają mnie zaufaniem. Zdawałem sobie od początku sprawę, w jakim trudnym momencie do Stali akurat trafiłem, od jakiegoś czasu poza firmą Wodex i czasami Urzędem Miasta tak na dobrą sprawę nikt nie chce spółce pomóc. Są ciecia, nie zanosi na się na to, żeby było inaczej na wiosnę. Czy popełniłem błędy? Trudno mi się samemu oceniać, gdybym miał większe pole manewru nikt by nie rozprawiał, czy trenera trzeba zwolnić. Upieram się dalej, że kadrę mamy zbyt wąską, dotknęło nas nieszczęście w postaci kontuzji prawych obrońców i to pociągnęło za sobą dalsze konsekwencje. Nie popełnia błędów ten, co nic nie robi, próbowałem różnych rozwiązań, w pewnym momencie to już były właściwie "kombinacje”, decyzje były wymuszone przez życie."

Vielitz | 2012-11-20 20:47

No i dobrze - jestem za tym by dać mu szansę, chociaż pewnie dostał ją bo nas na nikogo innego nie stać...
Mam nadzieję, że na wiosnę, wyzdrowieją co nam odpadli, dojdzie paru nowych (napadzior, jakiś boczny pomocnik i obrońca na ławkę - myślę że 2 dobrych i jeden średni, to na to nas stać:))> Wtedy będzie można oceniać co robi Kalita, oby mu się udało zrobić skład ciekawy który przyciągnie ludzi na nową trybunę:)

Gilmorrr | 2012-11-21 11:14

Witam jeszcze raz napisze po co szukac skoro u nas w miescie jest w hu j wychowankow tego klubu Drabik. Salek. Pajak, Telka, Streciwilk po co szukac na 100% sa oni lepsi od tych ktorych mamy dam przyklad Horajecki DNO poprostu nie stac nas na wielke transfery wiec wyjdzmy z propozycja do tych ktorzy nam dali kiedys awans do pierwszej ligi i koles ktory mi dal riposte w poscie nizej odpowiem mu w bardzo prosty sposob gdy byli pilkarzami naszego klubu owszem chodzili po imprezach ale oni byli wtedy mlodzi niestety takie realia na dzien dzisiejszy prawie wszyscy sa ochajtani i maja swoje rodziny wiec badz spokojny po imprezach chcodzic juz nie beda wiec mysle ze panie ZAJAC I PANIE SZYMANSKI jest to jakies rozwiazanie po co szukac jak mamy kim zastapic tych partaczy jesli chodzi omnie i podejzewam ze wielu by stanelo po mojej stronie i woleli by ogladac mecz przegrany ale po walce z jajem bo grali w nim wychowankowie ktorzy daja wiecej niz jakies przywloki niz ogladac partaczy ktorzy wychodza bez ambicji bez honoru bez wiary w walke o dobre imie klubu taka prawda wiec zastanowcie sie nad tym czy nie warto wskrzesic tych mlodych jak by nie bylo zdolnych chlopakow w czasie gdzie naprawde w klubie sie nie przelewa a sama spolka ma jak zwykle lipe z kasa i cala reszta pozdrawiam i bez odbioru :)

Bzc1938 | 2012-11-21 11:41

Dowaliłeś z tym Pająkiem... Nie pamiętam kiedy grał on ostatnio w piłkę. Na dzień dzisiejszy to on chyba waży ze 100 kg, jak nie więcej...

Vielitz | 2012-11-21 11:49

Gilmorrr - super by było, by prym u nas wiedli nasi, ale na chwilę obecną nie ma na to szans. Z tych co wymieniłeś to Drabik już nie gra, Pająk chyba też, Telka i Sałek to już "wtedy" się nie łapali do składu i błąkają się po wioskach. Akurat Horajecki to nasz wychowanek który się ostał i imponował wolą walki (bo nie umiejętnościami) w tamtym sezonie, ale odpuścił niestety, i stracił swoje atuty. O imprezach napisałem, bo chodziło mi oto, że nasi młodzi woleli iść na imprezę niż trenować i się rozwijać i skończyli jak skończyli. Na sparingach przed sezonem było paru naszych młodych jak Juda czy Gilar - i na prawdę, wyglądali tak że szkoda gadać. Nie wiem co Chamerą, i paroma innymi, ale pewnie też wybrali drogę gry po wioskach, ale tego nie wiem. Do składu przebić się chcą Komada i Majowicz- ale o ile razem z Widzem i Wołoszynem brylują w b-klasie w rezerwach, to jak wchodzą do 1 składu to niestety widać ich poziom...

Gilmorrr | 2012-11-21 13:03

kurde niechce naprawde sie tu z wami klocic ale kolego chyba dawno niewiedziales Pajaka ktory chyba gra jako trener grajacy w Retmanie Ulanow niewiem czy dalej on tam jest ale chyba tak nie gadam z nim jakos szczegolnie tylko czesc czesc pracujemy razem w Alutecu i jak bys go zobaczyl teraz to cien chlopaka a te jego 100kg juz dawno poszly w zapomnienie :) Drabik tez gra w Sokolnikach z tego co wiem kazdy z nich gdzies gra i powiem tylko tyle napewno nie zapomnieli jak sie w pilke kopie o radawcu tez nie wspomne ze to byl wielki blad pozbyc sie go obecnie tez Alutec przykre ale prawdziwe realia ale tak jak pisalem kazdy z nich ma rodziny i pracowac trzeba zeby utrzymac rodzine a spokojnie mogli by grac dla naszej STALOWKI

Vielitz | 2012-11-21 13:21

No fajnie że grają, ale sam widzisz, że są to ligi okręgowe co najwyżej- więc to trochę daleko do II ligi, tam może sobie dają radę, ale tu nie koniecznie. Radar przed sezonem prezentował się FATALNIE, ale może to już wtedy wiedział że chcą go wywalić, bo jeśli nie, to nic by do drużyny nie wnosił. Widzisz, oni nie zrobili kariery i przeszli na amatorkę, więc aby znów grać niby profesjonalną piłkę, trochę by zeszło by wrócili do odpowiedniej formy (a mają już swoje lata , więc trochę na to za późno). To jest tylko moje osobiste zdanie, ale ja w nich nie widzę wzmocnienia niestety - to już przepadło. Mamy młodych których trzeba rozwijać by się także nie zmarnowali, oby kiedyś coś z nich było.

Fanatyk38 | 2012-11-21 14:22

Też nie chcę się sprzeczać ....
Kolego, podpiszesz się pod tym , że wyżej wymienione przez ciebie talenty zapewnią utrzymanie Stali w II lidze??
Fajnie jest siedzieć sobie i teoretyzowac, że " chyba gra" i chyba gra dobrze" bo z nim nie gadam i dawno go nie widziałem.
Pan drabik grał w Sokole Nisko i nie wyskoczył nigdzie wyżej, podasz przyczynę?? Dla Ciebie jest jedna ,prosta -" bo Stal go nie chce". Nie bądź śmieszny i poczytaj na spokojnie swoje posty.
NIKOGO NIE BRONIĘ ALE :
obecni działacze sa w Klubie od (zaledwie) 2 lat , tak???
Przez x lat w tył jakoś nie przypominam sobie oblężenia w składzie przez wychowanków a tym bardziej utalentowanych juniorów.
Jak już kiedyś było pytane, kiedy ten Klub wytransferował kogos ,tzn jakiś talent , gdzieś za konkretną kasę, pytam się???
Biadolą tu wszyscy o kopaczach z 4-5 ligi mających nam dać poczucie bezpieczeństwa na wiosnę i o utalentowanej młodzieży, która wygrywa mecze w klasie rozgrywkowej B i nikt sie za nią jakoś specjalnie nie zabija i nie sa neistety rozchwytywani.
Ludzie, każdy z nas ma receptę i lekarstwo. Patrzmy jednak realnie na to co się dzieje.
Tu potrzeba trzech chamów do gry, tzn z odpowiedniej ligi i z doświadczeniem i kolejnych min 2 , którzy uzupełnią ławkę . Później trzymać kciuki żeby to wreszcie odpaliło.

Mietek | 2012-11-21 19:08

Pajak nawet jak gral w Stali byl 10 razy gorszy od tych co teraz graja i on mialby zbawic Stal dlatego ze wychowanek? Salek gra w Bukowej Jastkowice i nawet tam sie nie wyroznia.Twoj kolejny zbawca Telka chyba juz skonczyl kariere, a jak nie to gra gdzies w a klasie.A Drabik teraz gra w a klasie, a tacy grajkowie nie sa Stali potrzebni.Streciwilk tez gdzies przepadl.Jedynie Radawiec to byl rzeczywiscie blad pozbywac sie takiego zawodnika.Niech graja wychowankowie ale mlodzi juniorzy, a nie przezytki bo kiedys grali w Stali.Co do Horajeckiego to wcale nie jest on taki zly, napewno jest lepszy od wynalazkow Kality pokroju Widza i Dabka.Obecnie Horajecki jest bez formy i dostosowal sie poziomiem do pozostalych ale w odroznieniu do innych ma charakter i zadzior.Opaska kapitana do niego pasuje.Jak wroci do formy to bedzie wymiatal w pomocy.To ze Kalita nie odejdzie to bylo pewne, ten zarzad nie jest taki zeby od razu wywalac kogos na zbity pysk, sensacja bylo by gdyby odszedl.

Lilo | 2012-11-21 19:28

Vielitz czy jak ci tam zrb sobie przerwę w komentarzach tak z miesiąc i się nie wychylaj bo bladego pojęcia nie masz.Poczytaj swoje komentarze z przed dwóch miesięcy i poczytaj dziesiejsze napewno ciekawe będziesz miał spostrzeżenia.Wydaje mi się że jesteś zwykłą chorągiewką która powiewa na wietrze i w ktorą strone zawieje wiatr tak właśnie zaszczekasz.Nie wypowiadaj się na temat judy czy gilara,radawca jak nie kumasz tematu.Juda przed sezonem prezentował się bardzo dobrze gilar radawiec nie odbiegali poziomem od innych po drugie nikt radara nie wyrzucał z tego co mi wiadomo nie doszli do porozumienia ale to nie moja sprawa o co poszło.Białek przentował się dobrze w sparingach i h..j z tego.Jak zaczynały rezerwy byłeś pod ogromnym wrażeniem gry widza (patrz komentarze) a on się nie nadaje nawet do ligi czwartej.Dam ci rade nie udzielaj sie bo rzadki jesteś jak sik węża i im mniej twoich komentarzy tym lepiej dla tego klubu.

Vielitz | 2012-11-21 20:12

Lilo synuś, nie prowokuj. Ja chorągiewka? Albo nie masz pojęcia co to znaczy (pewnie tak) albo nie o mnie chodzi. oświeć mnie wszystko wiedzący człeku, i oczywiście wszystko kumający. Juda i Gilar i Radar się dobrze w sparingach prezentowali ? Chyba nie na tych co ja byłem, bo żaden z tej trójki nie prezentował dobrego choć poziomu by można było ich brać pod uwagę do składu (Widz też szały nie robił, ale w niego wierzył trener) - to są grajki z lig okręgowych i nigdy wyżej nie grali i grać nie będą, więc to chyba ty coś nie kumasz koleś. Co do rezerw, to nie tylko ja byłem za tym by Widza sprawdzić, ale nie dlatego że byłem pod wrażeniem jego wielkiego talentu, a dlatego że Białek nie grał NIC, zaś ten Widz coś tam w rezerwach strzelał - jak się okazało, to było na tyle jego umiejętności bo poza B-klasą nie pokazał nic, szkoda - ale oczywiście TY, fachura, przejżałeś go od razu nie? Sam rzucasz farmzonami żebym o czymś nie gadał bo nie znam faktów, ale....sam też ich nie znasz a o nich mówisz:) dobry jesteś :) Zgodnie z tym co Radar wypowiedział się w prasie, to on chciał, ale jego nie chcieli - ja dokładnych kulis nie znam, ale z tym co prezntował wiele by do gry naszej nie wniósł (zresztą już ostatnia jego runda w Stalówce to było 50% tego co pokazywał wcześniej) - ale ty pewnie to wszysssssstko wiesz. Skoro tak uraziły Cie moje komenty, oznacza to że także jesteś wielkim fanem naszych wychowanków tak? Boś wiele napisał, ale za cholere nie wiem co ty do mnie masz? Spręż pośladki więc i napisz dokładnie, co ja takiego nie wiem i na czym to ja się nie znam, no śmiało, nie będę się śmiał i postaram się dorównać twoim zaczepkom.

Johny | 2012-11-22 10:17

Trener zostaje! To super, ale tylko dla trenera i jego zawodników z jego , jak on to mawiał: " osobistego projektu" ... Skoro zostaje, to znaczy, że ocena jego pracy jest pozytywna, a wyniki jakie osiągnął sa zadowalające. Gratuluję Zarządowi świetnej, męskiej, przyszłościowej decyzji! Zaraz ktoś powie, ża kasa pusta i miał takich zawodników, jakich można było kupić. Tylko, że żadna z ekip w II lidze nie ma wartościowych i drogich piłkarzy, a te mecze jakie przegraliśmy u siebie, to przrgraliśmy bo drużyna nie grała nic, ale to zupełnie nic, nie potrafiąc nawet stworzyć sytuacji strzeleckich. Dla mnie taka decyzja to porażka !!!

Vielitz | 2012-11-22 10:39

Pewnie znowu zaraz zostanę okrzyknięty adwokatem trenera, ale nie zgadzam się więc piszę - to że został to dowód tylko na to, że nie ma kasy na inne rozwiązanie, które to by ZAGWARANTOWAŁO poprawę obecnej sytuacji, nikt nie mówił że jest super, każdy jednak ma nadzieję że jednak z tego coś będzie. Co do gry to mylisz się - przykład ostatni mecz z Radomiem - 3 setki zmarnowane przez Białka - no sorry, ale jak widać szanse są, tylko nie ma kto wykorzystać. Oni mieli 2 strzały na bramkę z czego jeden taki na aferę wpadł, bo bramkarz nie doświadczony i tyle. Tu się z trenerem nie zgodzę i stwierdzę, że akurat Wołoszyn jest bardzo słaby i na II lige się nie nadaje - wiele już bramek zawalił, ale musi grać z musu, to zaś wina krótkiej ławki. Fakt, mało kto w tej lidze ma mocny skład, ale ma zmienników co pozwala trenerowi na jakieś ruchy, a u nas? Na ławce Dąbek (a czasami on w 1 składzie) i reszta to juniorki z b-klasy - pokaż inną drużynę co ma podobną sytuację. Nie mówmy o tym ilu graczy się pozbyto bo to inna sprawa.

Vielitz | 2012-11-22 12:48

Cebula odchodzi :( cholera, najgorsze co mogło być. W echu piszą o konkretach. Odejść ma też Dąbek - tego to nie szkoda.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom

Stal Stalowa Wola             Polonia Bytom
2023-09-24, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola

Sandecja Nowy Sącz             Stal Stalowa Wola

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radunia Stężyca 9 4-5-0 17
2 Zagłębie Lubin II 9 5-2-2 17
3 KKS 1925 Kalisz 9 5-1-3 16
4 ŁKS Łódź II 9 5-1-3 16
5 Olimpia Elbląg 9 5-1-3 16
6 Hutnik Kraków 9 4-3-2 15
7 Kotwica Kołobrzeg 9 4-2-3 14
8 Wisła Puławy 9 4-2-3 14
9 Pogoń Siedlce 9 3-4-2 13
10 Skra Częstochowa 9 3-4-2 13
11 Olimpia Grudziądz 9 3-2-4 11
12 Lech II Poznań 9 3-2-4 11
13 Stomil Olsztyn 9 3-1-5 10
14 Chojniczanka Chojnice 9 2-3-4 9
15 Polonia Bytom 9 2-3-4 9
16 Stal Stalowa Wola 9 2-2-5 8
17 GKS Jastrzębie 9 2-2-5 8
18 Sandecja Nowy Sącz 9 1-2-6 5

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
GKS Jastrzębie 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
ŁKS Łódź II 0 km 0
KKS 1925 Kalisz 0 km 0
Sandecja Nowy Sącz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 937 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 41 242 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 12 611 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 173 110 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.00832
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |