Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» IV Charytatywny Turniej Siatkówki

IV Charytatywny Turniej Siatkówki

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wraz z Piłkarską Spółką Akcyjną Stal kolejny raz jest organizatorem turnieju charytatywnego.

Zawody odbędą się 12 grudnia (środa) 2012r. w sali gimnastycznej L.O. im. Komisji Edukacji Narodowej.
Zebrane środki zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli.
Początek rozgrywek: godz. 9:00
Początek imprezy: godz.10:00

Wstęp na imprezę za okazaniem cegiełki (cena: 2 zł) - do nabycia w szkołach oraz przy wejściu na imprezę.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Komentarze (35)

Striker1938 | 2012-12-7 15:32

Witam mam pytanie odchodzace od tematu czy w tym roku tez bedzie mozliwosc zakupienia rac na sylwestra?

Xxxx1938 | 2012-12-7 19:06

Pewnie koleżka Brygadzista da niedługo jakieś info odnośnie pirotechniki sylwestrowej, bo przydałoby się odjebać coś konkretnego pod MDK! ; )

Stalowka#12 | 2012-12-7 22:59

Jutro o 15 30 juniorzy Stalowki grają z Siara mecz w kosza, mecz o pierwsze miejsce w lidze. Zapraszam; )

Mariusz 151 | 2012-12-8 13:44

Chrzanić koszykówkę, Stalówka ma słynąć tylko z piłki nożnej (powinna)

Marconi1938 | 2012-12-8 13:56

a pier***isz głupoty mariusz. poszedłbym na kosza z chęcia. Szczerze mówiąc już tęsknie za koszykówką na wysokim poziomie w StW. Przerwa zimowa na stadionie była to zawsze sie latało na halę.

Kategoriak | 2012-12-8 15:11

Jak Stalówka grała w Ekstraklasie to się chodziło... nie raz było tak że po meczu kopaczy szło się od razu na Mosir ;)

Stalowka#12 | 2012-12-8 18:04

Jest przerwa miedzy rundami, kiedys tak było ze była zima i sie chodzilo na kosza. Wygrana,dobry doping w 12 osob. Aha, a co Ci kosz przeszkadzal w Stalowej ? Tylko promował miasto, nie zaszkodzil. Ja tez bym wolal zeby wtedy prezydent dał te chyba 3 miliony na piłke niz na kosza, ale tak wyszlo.

Mariusz 151 | 2012-12-8 20:58

Ok. jestem zwolennikiem piłki nożnej w Stalowej myślę, że gdyby to kosz wygrał z piłką grał w tej ekstraklasie czy 1 lidzie (nie wiem jak te poszczególne ligi się nazywają w koszu) to wtedy myślę, że piłka dopiero by padła, i na bank nie grali by na poziomie nawet tej 2 ligi, kosz tym bardziej by (podkradał) sponsorów drugoligowej Stalówki mimo, że ich i tak ich wielu niema, mi tylko pozostało wierzyć, że tego sezonu Stalówka utrzyma tą 2 ligę i nigdy nie już niżej nie spadnie a w przyszłych latach wierzę, że jeszcze kiedyś zasłynie.
TYLKO STAL ZKS

Stalowiak1938 | 2012-12-9 11:23

Ten mecz w kosza w niedziele o 15.30 jest? z chęcią bym zobaczył. proszę o odp. z góry dzięki.

Program | 2012-12-9 12:00

Mecz był w Sobotę o 15;30 , Stalówka wygrała z Siara : ) Było też paru chłopaków którzy przez jakiś czas dopingowali naszych juniorów .

Stalowka#12 | 2012-12-9 21:43

Mariusz zgadzam sie z Tobą. Stalowa nie ma sponsora pokroju np PGE, jak w Belchatowie ktory jest mniejszy od Stalowej, za to ma 2 kluby w ekstraklasach +Skra jeden z lepszych europejskich. Jedynym sponsorem jaki bylby czegos'wart' jest wodex, ktory i tak sponsorowalby pewnie 2 kluby. Tez mam taka nadzieje i tak jak powiedzialem, chetnie bym zamienil tamta ekstraklase w koszykowce na piłke.

Saschen | 2012-12-10 08:22

Stalowka#12 =/ spoko mamy sponsora gramy w ekstraklasie i jedziemy na 2 wyjazdy na runde bo albo sektor gosci zakmniety albo Komisja wjebie nam durny zakaz za byle gówno . Nie szukaj szcześcia tam gdzie go nie ma. I Szacun za Wodex-u ze wspiera ;) w tym roku utrzymanie za rok sie zobaczy :)

Slim1938 | 2012-12-10 12:02

cohdzzą głosy, że do macierzystej Stali Stalowa Wola może wrócić Tomasz Wietecha.
– Też to słyszałem i dałem Tomkowi wolną rękę. Ma ważny kontrakt, ale jak chce, niech odchodzi. Na siłę nikogo nie zatrzymujemy – zaznacza Szczepaniak. zdródło nowiny24.pl

Slim1938 | 2012-12-10 12:05

chodzą głosy, że do macierzystej Stali Stalowa Wola może wrócić Tomasz Wietecha.

– Też to słyszałem i dałem Tomkowi wolną rękę. Ma ważny kontrakt, ale jak chce, niech odchodzi. Na siłę nikogo nie zatrzymujemy – zaznacza Szczepaniak. zródło nowiny24.pl post wyżej do usunięcia bo literówka aż razi :)

Fanatyk38 | 2012-12-10 14:12

Wśród piłkarzy ( nie wszystkich) często słychać lubiane przez nich słowa:
"Nie ma sianka, nie ma granka" , a tu psikus:
"Będzie granko, będzie i sianko".

Ciekawe z tym Balonem. W takim wypadku Dydo raczej musiał by się spakować.

Vielitz | 2012-12-10 14:18

Nie jest dobrze z tą kasą - racja jest po trochę po obu stronach, muszą się dogadać, bo stracić może jak zwykle kibic.
Co do Balona, szacun dla niego, ale najlepsze lata ma za sobą (oglądając go w akcji w ostatnich meczach) i chyba w tej chwili Dydo jest lepszym rozwiązaniem dla naszego zespołu - chyba że tutaj też finanse będą wchodziły w grę. Skupił bym się na szukaniu zawodników na pozycjach gdzie zespół nie działał - a więc obrona (krótka ławka), napastnicy i młodzieżowcy - to jest bolączka i tu trzeba zmian - do bramkarza (Dydy, nie młodych) raczej uwag nikt nie miał.

Jp88 | 2012-12-10 22:54

Dydo jest cienki, nic wielkiego nie pokazał. Balon jest ze dwa razy lepszy, pamiętam jak dzienki niemu wygraliśmy niejeden mecz.

Dr_d | 2012-12-10 23:02

Jp88 jeśli Dydo jest cienki to napisz którą bramkę zawalił - jak dla mnie to solidny bramkarz, nie popełnił żadnego większego błędu i kpiną jest to, że trenerzy stawiali w bramce młodzieżowców przez których traciliśmy gole i punkty (tak wiem, że młodzieżowcy musieli grać ale już bym wolał młodzieżowca w ataku bo Białek i tak nic nie strzelał a np. w Pruszkowie i z Radomiakiem Wołoszyn zawalił po bramce i uciekly punkty - to chyba cena najwyższa z możliwych). A co do Wietechy ja mu nie zapomne jak specjalnie opuszczał ręce przy wolnych żeby zrobić na złość ówczesnemu prezesowi Szlage (np.mecz z Podbeskidziem 2-4).

Toldi1938 | 2012-12-11 00:04

Nie jednego karnego Balon wyjął i za to szacunek !! Chciałbym go jeszcze zobaczyc w naszej Stalówce :)

Vielitz | 2012-12-11 07:23

Panowie, Balon ma szacunek u mnie i wszystkich pewnie kibiców za to CO POKAZAŁ KIEDYŚ - teraz naprawdę lepszym wyjściem dla nas jest Dydo, bo błędów w tej rundzie nie popełnił! Zaś Balon jednak niestety parę bramek Białej mewie zawalił, więc śmiem twierdzić, że albo już kończy karierę na tym poziomie rozgrywek lub przynajmniej miał słabszą rundę (a na pewno słabszą od Dydy).
Co do wystawiania juniorków za Dyde - było o tym, nie ma u nas młodzieżowców, więc był wybór - albo Wołoszyn na bramce, albo jakiś dzieciak w środku pola bo chyba tylko pomocników mamy młodzieżowców(bo innych do gry nie było - Komada + paru chłopaczków jeszcze bojących się gry) - nie wiem co by było gdyby te dzieciaki grały, fakt jednak, że 2-3 mecze młodzi bramkarze nam załatwili...co nie zmienia jednak faktu, że i oni muszą się w końcu kiedyś ograć! Jeśli nie teraz i nie w tej lidze to gdzie i kiedy?? W B-klasie?

Vielitz | 2012-12-11 07:40

» http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll.....

artykuł o "Cebulce" - oby wrócił do Stali, bo bez niego brakuje tej zadziorności niestety...

Mirek | 2012-12-11 11:02

Dr_d - CHyba nie pamiętasz tamtych czasów.. Ten mecz z Podbeskidziem Stalówka prowadziła 2-0 i Balon wychodząc z bramki sam na sam z zawodnikiem Podbeskidzia rzucił się na piłkę , a zawodnik Podbeskidzia go kopnął , a karnego nie powinno byc jak już coś to faul dla Stalówki.. Balon potem prawie nie zemdlał.. i karetka odwizła go do szpitala. SZACUN DLA BALONA I NIECH WRACA.. A ty Dr_d jak nie pamiętasz bo zapewne nie chodziłeś na te mecze więc pysk do Balon jak i do innych naszych grajków. TYLE BEZ SPINY !

Vielitz | 2012-12-11 11:09

Panowie, szacunek szacunkiem, ale za dawne zasługi nikt grać u nas nie może! Trzeba grać, a akurat na bramce to mamy Dydę, który nie musi być w składzie wymieniany bo jako jeden z nielicznych się sprawdzał - chyba że Balon na drugiego :) wtedy była by rywalizacja - żart, bo niestety na takie coś nas nie stać...

Marek | 2012-12-11 14:49

Istnieje opcja zeby Wietecha gral w Stali.
Po prostu Dydo albo Wietecha moga grac na innej pozycji.Ja widzialem mecze gdzie Wietacha gral w polu, w ataku wiec czemu nie mozna by sprobowac? Zwlaszcza ze z atakiem posucha? A noz Wietecha okazalby sie dobrym napastnikiem.Gral na pozycji napastnika byly sparingi a czy strzelal to nie pamietam.Wiem ze karne to strzelal.A na bramce stalby Dydo.No chyba ze Dydo gralby na innej pozycji.Warto na sparingach przecwiczyc taka opcje.
Dodatkowo z innej beczki potrzebny jest Stali obronca boczny.Polecam przyjrzec sie Dawidowi Zastawnemu, wychowankowi Stali a obecnie graczowi LZS Zdziary.Gral zajebiscie na swojej pozycji i uznawany jest za wielki talent.Mysle ze spokojnie dalby rade w 2 lidze.A moze powrot do Stali Macieja Witka? Licze ze ponownie dadza mu szanse, bo to dobry obronca o niebo lepszy od Dabka, a jakos niedoceniony zostal przez Kalite.Witek byl dosc zadziorny jak Cebula gdy gral w Stali.Licze ze tez ponownie dadza szanse Damianowi Judzie, ktory nie musze mowic ze jest lepszy od Widza napewno i od Bialka tez.Co z tego ze nie blyszczal w sparingach? Wielu nie blyszczy a jak przychodzi rywalizacja to daja z siebie wszystko.Juda smialo moglby byc partnerem w ataku Fabianowskiego! Doswiadczenie ma juz spore i charakter tez.On jest zadziora jak Bialek bo widzialem jego mecze w Turbii i Sarzynie.Potrzebni sa nam tacy! A przy tym znacznie skuteczniejszy od Bialka by byl jestem o tym przekonany.

Dr_d | 2012-12-11 15:05

Pamiętam tamten sezon i dziwne bramki Wietechy - też go kiedyś lubiłem, ale po tamtym sezonie przestałem. Miał konflikt ze Szlage, tylko szkoda, że puszczając bramki próbował coś załatwić, w gruncie rzeczy robił debili z kibiców. Oczywiście Ty masz prawo go lubić, ja mogę go nie lubić. Piszesz bez spiny, a zwrot coś o pysku to właśnie internetowa spina. Chętnie się spotkam z Tobą na żywo i policytuję, kto dłużej chodzi na mecze.

Dr alban | 2012-12-11 15:27

kolego jeden czy drugi
Wietecha wtedy nie gral sam,nikt nie powie o Czpaku,Olszewskim i innymi wynalazkami ktorych juz nie ma i nigdy nie zobaczymy ich w Stalowce czepiliscie sie swojego chlopa, ze mial moze slabsze pare meczy ale kto wtedy był w formie no kto???!!!,ok popelnial bledy jak kazdy ale u nas jest tak ze akurat swoim sie najwiecej wytyka.Balon bedzie albo i nie bedzie grał w Stalowce i ani ja ani reszta internetowych "przyjacioł"Stalow ki l tego nie zmieni dlatego lkolego dr jeden czy drugi wytykajac caly czas jeden mecz albo drugi jak sobie przypomnisz naprawde nie blysnales ,pewnie zaraz cos dopiszesz ale mam to gdzies,z kulturka oczywiscie :))

Kategoriak | 2012-12-11 15:49

Moje zdanie jest takie że trzeba ściągnąc obrońce a najlepiej dwóch którzy podtrzymają tą obronę oraz jakiegos napastnika... Na lawce bedziemy mieli naszych mlodzieżowców... Nie jeden mówi że to gnoje i wgl ale jednak graja w tej swojej lidze i bodajze awansowali do Makroligii wiec nie odstaja od juniorków z innych klubow takich jak np Legia z którą chyba wygrali kiedyś.. Będzie dobrze! Wierze w utrzymanie

Aleksander | 2012-12-12 16:11

Rafal Turczyn rozwiazal umowe ze Stalowka. Tak podaje serwis 90 minut.pl ...

Vielitz | 2012-12-12 18:16

No szkoda Turczyna, bo przed odejściem (w poprzednim sezonie) był naprawdę wartościowym zawodnikiem, ale po tej przygodzie w niższej lidze niestety cień gracza - może to i dobrze, niech pójdzie gdzieś się ograć i kiedyś jeszcze wróci...

Vielitz | 2012-12-12 18:46

W echu też o tym piszą - reszta się dogadała, a tylko Turczyn out. No to panowie zarządzający, czas szukać wzmocnień i po świętach na treningu powinno pojawić się już 3-4 graczy + młodzież z regionu!

Jaszczur | 2012-12-12 21:05

KALITA ZNISZCZYŁ TURCZYNA NA SIŁE ZROBIŁ Z NIEGO OBRONCE .TURCZYN ODBUDUJE SIE TEGO MU ZYCZE

Vielitz | 2012-12-12 21:13

Nie Kalita go zniszczył kolego, tylko jego dziwny wybór (nie znam powodów) odejścia ze Stali do niższej ligi na jedną rundę, którą totalnie stracił - wrócił cień zawodnika - był wolny, mało przebojowy i nie wiele wnosił do gry. Potem na domiar złego, z powodu kontuzji trener próbował go w obronie gdzie już totalnie się nie nadawał (tam nie sprawdzał się też Kantor, ale ten chociaż na swojej pozycji grał coś, a Turczyn nie). W formie jaką prezentował ostatnio, nie jest nam potrzebny i płakał za nim nie będę - ale mam nadzieję że się odbuduje i wróci, bo wiem że go stać na wiele, co już nie raz pokazał.

Marek | 2012-12-17 12:19

Turczyn by pokazal wiele ale w pomocy a nie w obronie.I teraz odchodzi i slusznie.Kalita sam jest temu winny.Kopacze odchodza bo jak trener sam na nich nadaje w mediach ze z przymusu graja to jakie maja wyjscie.Wieznia z siebie nie pozwola robic.Kalita tez w duzym stopniu przyczyl sie do tego ze on odchodzi i nie tylko on.Naprawde sie temu nie dziwie.Maciej Witek byl dobrym obronca ale oczywiscie trenerowi sie nie spodobal za to Widz ktorego niby tak z "przymusu" wystawial juz tak.TO oznacza ze ten trener kompletnie sie pogubil.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 216 razy
Zawisza Bydg. (2) - STAL (2:0)
2006-10-06
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 3 974 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 17 713 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 219 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04221