Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kibice Stali wygrali charytatywny turniej siatkarski w Stalowej Woli

Kibice Stali wygrali charytatywny turniej siatkarski w Stalowej Woli

W sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli rozegrany został IV Charytatywny Turniej Siatkówki, w którym wzięli udział między innymi piłkarze drugoligowej Stali.

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola wraz z piłkarską spółką akcyjną Stal Stalowa Wola PSA, a salę udostępniło kolejny rok z rzędu LO KEN. Na najlepsze drużyny czekały puchary, a triumfował zespół kibiców "Stalówki", który w finale pokonał Medyczną Szkołę Policealną. W meczu o trzecie miejsce zwyciężyli uczniowie LO KEN, ogrywając piłkarzy "Stalówki". Na rozgrywkach grupowych swój udział w imprezie zakończyły zespoły Urzędu Skarbowego, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta oraz połączona ekipa Mediów i Klubu Kaito.

Wejściówką na turniej, który oglądała liczna widownia złożona przede wszystkim z uczniów, były "cegiełki” w wysokości 2 złotych. "Cegiełki" były też rozprowadzane wcześniej w stalowowolskich szkołach, a pieniądze z ich sprzedaży trafią na rzecz Domu Dziecka w Stalowej Woli.

- Ile zebraliśmy łącznie pieniędzy, okaże się w najbliższych dniach, gdy podsumujemy sprzedaż cegiełek w szkołach - mówi Adam Danaj, jeden z organizatorów turnieju.

Podczas imprezy nie zabrakło też innych atrakcji, był między innymi pokaz sztuk walki w wykonaniu zawodników ze stalowowolskiego Klubu Kaito. A dwóch śmiałków, którzy zgłosili się z widowni, mogło także poznać kilka podstawowych technik walki. Był też konkurs podnoszenie ciężarków, w którym uczestniczyły i dziewczęta.

Źródło: echodnia.eu

Komentarze (15)

Adam | 2012-12-13 19:23

Przypominam o Marszu Patriotów w Rzeszowie.

W imieniu Narodowego Rzeszowa mamy zaszczyt zaprosić wszystkich na Marsz Patriotyczny, który odbędzie się w stolicy Podkarpacia w sobotę 15 grudnia o godzinie 17. Tegoroczny grudniowy marsz organizowany przez naszą grupę drugi raz, przybierze szerszą formułę. Wspomnie on zarówno o ciągle żywych krwawych rocznicach z najnowszej historii Polski oraz o aktualnych problemach społeczno-gospodarcz ych trapiących najliczniejsze grono naszych rodaków.



Zbiórka manifestantów przewidziana jest pod Urzędem Wojewódzkim, zaś start manifestacji nastąpi u początku ulicy Grunwaldzkiej o godzinie 17.

Fanatyk38 | 2012-12-14 11:28

We wczorajszej sztafecie ciekawa wypowiedż jednego ze starszych działaczy/Kibiców Stali.
Czytał ktoś??

Dobra inicjatywa w czasie gdy w mediach nadal nagonka na Kibiców. Brawo!!!

Marek | 2012-12-17 12:14

Dajcie juz spokoj z tymi marszami.A to Kaczory ostatnio organizowaly i znowu jakis marsz? Kto to organizuje? Moze PO tym razem? I niedlugo Korwin moze zorganizuje kolejny marsz, a moze Palikot? Jakis marsz antykatolicki.Moda na marsze nastala jakas.

Zatorze | 2012-12-17 13:02

Daj spokój z tym siedzeniem w domu i stukaniem w klawiature.

My jako kibice , patrioci wyszliśmy w tym ważnym dla nas dniu by uczcić tych którzy zgineli lub jak kto woli oddali życie dla swojej oczyzny. Byśmy mogli dzisiaj siedzieć np. przed kompem a nie czymś co przypominało kompa vide atari lub comodore. Zresztą co Cię to obchodzi czy ja ide na marsz czy nie idę. Marek z poważaniem ale właśnie o takie podejście mają dzisiejsi kibice Stalówki - jakby nam przyszło iść na marsz w sprawie stadionu to też byśmy się tak pokazali jak na marszu mileczenia z 13 grudnia. Może to nas coś nauczy i wskrzesi jakieś ideę, że jednak jest tu ktoś w tym mieście kto nie boi się zaprotestować i potrafi walczyć o swoje rację. Kiedyś było by nas więcej jeśli chodzi o kibiców dzisiaj każdy żyje w swoich czterech ścianach we własnym świecie i nie wychodzi z tego świata w chwilach zagrożenia. No poza komputerem lub facebookiem albo TVN - te media tylko mącą w głowach młodych Polaków. Przepraszam Cię ale mi nie wystarczy że ktoś tam sobie na wizji ugotuje czy zatańczy (nie chce Cię zamykać w tym gronie oczywiście) albo co gorsze oglądnie 10 tysięcy odcinków seriali w ciągu roku to przesada. Wolę tak jak kiedyś wyjść do ludzi, sam sobie ugotować i tańczyć tak jak sam sobie zagram. :) Pozdrawiam

I nie jestem za PO ani za PISem bo nie uznaje tego rządu.

Fanatyk38 | 2012-12-17 14:14

Tak Panie Marku. O dziwo jeszcze każdy może sobie maszerować gdzie chce i jak chce. Cieszmy się tym bo na przykładzie naszym- Kibiców widać ,ze w tym kraju już nie za długo to potrwa.
Sęk w tym żeby wybrać z tych kilku manifestacji jedną odpowiednią i to w niej uczestniczyć.

Działania "nierządu",który za pośrednictwem mediów, prowadzi do zobojętnienia, otłumanienia narodu . To oni chca głupoty narodu, marionetek do sterowania.
Nie można sie wstydzić swoich przekonań swojej historii i zapominać o niej. To nasz Kraj i nasi rodacy, którzy o niego walczyli. Pamietasz oprawę o historii w szkołach, na naszym stadionie. To też była mała manifestacja. Obyś nie miał na nią wyjeb..ne. Jak to teraz czesto bywa u ludzi w wieku 16-20 czasami nawet 25 i wiecej. Wazne zeby "zielone " było a reszta to chu..j. Wyluzowane podejście do życia,hehe. Właśnie na takich blaznach zależy tym w rzadzie. Tępe społeczeństwo nie bedzie zadnym zagrozeniem dla nich.

Geje i lezby lansują sie na każdym kroku. Modne jest bycie cpunkiem i transem, bo takich widac w tv. Wszyscy wpajaja nam do glowy tolerancje i jakies smieszne idee I CHCA WYMAZAC wartosci takie jak patriotyzm, miłość do ojczyzny itd.
TO WŁAŚNEI JEST MODA. MODA NA "MAM WYJEBANE", którą mamy podchwycic i sie nia zadowolic.

Takie manifestacje jak Marsz Niepodległości organizowany w Warszawie, Lublinie czy Wrocławiu pokazują ,że są jeszcze zdrowe jednostki w naszym społeczenstwie i dzieki nim nasza TOŻSAMOŚĆ NARODOWA NIE ZGINIE.



Zatorze | 2012-12-17 14:22

A moim zdaniem Marek miał co innego na myśli bo czytając to raz jeszcze też można zrozumieć że ma dośc tego gówna które wypływa z Wiejskiej w różnych postaciach czy to PIS czy to PO Czy gejowaty Palikot. Jeśli tak to się z nim zgadzam. Mówi się że PO czy PIS to nowa prawica a te skuriwałe partie nawet nie leżały koło prawdziwej prawicy.

Mariuszstalowa | 2012-12-18 01:00

» http://www.12zawodnik.pl/rankingi/d:..... ranking wyjazdowy . patrzac nawet na ranking 1 ligii to tez tam bylibysmy w czubie (mielisy wiecej wyjazdow od wszystkich) , a i ekstraklasie nawet niezle bysmy wygladali(patrzac na lige i wyniki jakie mamy) POZDROWIENIA OD EMIGRACJI dla fanatykow

Kategoriak | 2012-12-18 07:33

Tylko tutaj masz wyjazdy do Suwałk najdalej... a tam do Świnoujścia;)

P!otrek | 2012-12-18 12:37

Zdecydowanie wygodniej jechać do Świnoujścia niż do Suwałk.

Nie ma co porównywać. Jest mnóstwo powodów, dla których nie ma to sensu. Inna liga, przeciwnicy, odległość(dalej tym lepiej), miejsce w tabeli, gra na wyjazdach czy nawet pogoda ;)

Moskitpl | 2012-12-18 20:08

Fanatyk38 | 2012-12-18 22:03

Motorowi nie zaliczyli wyjazdów do Puław i Radomia, które mieli konkretne ilościowo lecz niestety na stadion nie weszli. Mimo wyniku sportowego jeździli najlepiej liczbowo w naszej grupie.
Radomiak pod wzgledem liczb też ok, wiadomo entuzjazm po awansie. Ciekawe czy nie zmaleje na wiosnę.
Jak u nas mniejsze odległości do pokonania przełożą sie na dużo większe liczby Kibiców to będzie ok. Jak nadal będa jeździć ci sami to spadniemy niżej. sektory raczej wszystkie bedziemy miec dostepne wiec zapowiada sie ciekawa wiosna. Zwłaszcza wyjazdy do Płocka, Siedlec, Tarnowa czy Radomia. O Tbg i Rzeszowie nie wspominam z wiadomych względów.

Adam | 2012-12-18 23:14

Petardy hukowe małe fp3 i duże fp3 na sylwestra !!!!


Kontakt gg: 9547813

Striker1938 | 2012-12-19 11:25

Panowie a co z racami na sylwka?

Edek38 | 2012-12-19 22:12

Striker
Jutro będzie info.

Xxxx1938 | 2012-12-20 17:12

» http://www.youtube.com/watch?v=7RHPxOo37AE // KONKRET RACE NA SYLWESTRA PO 17 ZŁ!! CHĘTNI PISAĆ NA GG!! LUB TUTAJ!! DO JUTRA ZBIERAMY PIENIADZE NA RACE!!

numer gg 40122842

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 5 503 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 53 671 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 165 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 745 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0419