Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 30 tysięcy za Drozda?

30 tysięcy za Drozda?
Marek Drozd, piłkarz trzecioligowej Stali Stalowa Wola, miał być już od kilku dni nowym zawodnikiem również trzecioligowego Heko Czermno. Miał być, ale sprawy między obydwoma klubami jeszcze się "docierają".

Jestem już dogadany z Heko co do indywidualnych warunków mojego kontraktu - zdradza Marek Drozd. - Kluby jednak jeszcze ostatecznie się nie porozumiały. Byłem u prezesa Henryka Koniecznego i ten był zdziwiony sumą odstępnego, jaką żąda za mnie Stal. Rozmowy do tej pory w tej sprawie prowadził bowiem kierownik zespołu Heko. Teraz więc pozostaje czekać aż kluby ustalą ostateczną sumę za mój transfer. Myślę, że osiągną w miarę szybko porozumienie. Ja mam stawić się na treningu w Czermnie 5 stycznia. Trener Andrzej Dec chce mnie mocno w zespole, mam grać jako środkowy obrońca.
Nieoficjalnie wiadomo, że Stal zażądała od Heko za transfer Drozda, który ma podpisaną umowę z klubem ze Stalowej Woli do końca sezonu, 50 tysięcy złotych. Zespół z Czermna jest skłonny zaoferować 30 tysięcy.
- Dzięki Stali osiągnąłem bardzo wiele, bardzo ważne dla mojej kariery było to, że od jakiegoś czasu w zespole wreszcie stawiano na wychowanków - przyznaje Marek Drozd. - Teraz otrzymałem atrakcyjną ofertę i chciałbym z niej skorzystać. Nie ukrywam, że będę miał lepsze warunki finansowe, wypłacane premie, ale najważniejsze jest to, że Heko będzie walczyć o awans do drugiej ligi. Myślę, że ma na to duże szanse, a mogą w tym przeszkodzić tylko ewentualnie Tłoki Gorzyce.

Komentarze (7)

~az | 2004-12-21 12:00

wypierdalaj do tej wiochy,jestes tu nie potrzebny!!idz do planety jeszcze przed wyjazdem do czermna bo tam chyba nie disco zadnego:)

~Stalóweczka (:>) | 2004-12-21 14:17

Noworoczny mecz w Stalowej Woli
Wielkie piłkarskie emocje szykują się 1 stycznia w Stalowej Woli. Po raz drugi rozegrane zostanie spotkanie pomiędzy obecnymi i byłymi piłkarzami Stali.

Na pomysł rozgrywania meczów 1 stycznia, wzorem Cracovii Kraków, wpadł w ubiegłym roku obecny trener Stali, Sławomir Adamus. Pomysł spodobał się zarówno piłkarzom, jak i kibicom i noworoczne pojedynki mają już stać się stalowowolską tradycją.

- Chodzi o dobrą zabawę, wielu zawodników ma okazję przypomnieć się stalowowolskim kibicom - mówił Sławomir Adamus. - W zespole byłych piłkarzy Stali zagrają m.in. Marek Kusiak, Krystian Lebioda, Wojtek Fabianowski, Paweł Szafran z Tłoków Gorzyce, Darek Michalak z Sokoła Nisko, Mietek Ożóg i Paweł Rybak z Unii Nowa Sarzyna, Darek Brytan z Janowianki Janów Lubelski czy nie grający już czynnie w piłkę Dariusz Sajdak i Wojciech Nieradka. Trenerem zespołu "byłych" został Wojciech Niemiec. Będziemy starać się też ściągnąć Piotrka Piechniaka, wychowanka Stali, który niedawno grał w reprezentacji Polski, a reprezentuje barwy pierwszoligowej Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski.

Mecz rozpocznie się 1 stycznia o godzinie 12. W obecnym zespole Stali powinien wystąpić już Tadeusz Krawiec, który po kilku latach wraca do Stalowej Woli z RKS Radomsko. Zabraknie raczej Marka Drozda, który przenosi się do Heko Czermno. Chociaż... - Nie wykluczam, że jednak zagram, o ile nie staną mi na przeszkodzie sprawy osobiste. Bardzo chciałbym wziąć udział w tym meczu, to byłby taki mój pożegnalny występ - przyznał Marek Drozd.



źródło: Echo Dnia

~bl1 | 2004-12-22 11:32

Podali by jeszcze o ktorej godzinie

~kibic3 | 2004-12-22 14:40

naucz sie czytac. a tak wogole podejrzewam ze i tak nie pojdziesz wiec po co ci godzina

~D | 2004-12-22 17:15

obawiam sie o frekwencje;p. mogliby go zagrac 2 stycznia...:)

~Stalóweczka (:>) | 2004-12-22 21:31

Tadeusz Krawiec (ur. 27.09.1974, wzrost 188 cm) został piłkarzem naszej Stali. Wychowanek Czarnych Lipa dogadał się z zarządem Stali i tym samym po raz czwarty wchodzi do tej samej rzeki… Po raz pierwszy występował w „Stalówce” w sezonie 1993/94. Nie przypadł jednak wtedy do gustu ówczesnym szkoleniowcom „Stalówki” i został wypożyczony do sandomierskiej Wisły. Drugie jego podejście do Stali miało miejsce po powrocie z wojska z Dęblina, tym razem zagościł tu na nieco dłużej, bo na dwa lata. Było to na wiosnę 1996 roku. Następny sezon okazał się dla Krawca przełomowy. Trener Janusz Gałek ustawił go w ataku i to okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Krawiec stał się za jego kadencji postrachem wszystkich bramkarzy i po zakończeniu sezonu otrzymał kilka intratnych ofert. Najlepsza popłynęła od beniaminka ekstraklasy KSZO Ostrowiec. Trzecie podejście do Stali nastąpiło jesienią 2000 roku. Był to tak zwany transfer wymienny. Krawiec przyszedł do Stali w zamian za Pawła Szafrana. Na wiosnę nastąpiła kolejna roszada. Krawiec wrócił do KSZO, a Szafran do Stali. Ostatnio Tadeusz Krawiec występował w RKS Radomsko. I grałby pewnie tam do dziś, gdyby nie plajta byłego pierwszoligowca. Radomsko po odejściu swojego dobroczyńcy Tadeusza Dąbrowskiego, który zbudował potęgę tego klubu, z miesiąca na miesiąc grało coraz gorzej i coraz gorzej prezentowało się od strony finansowej. Dziś mówi się i pisze o długu sięgającym blisko 5 mln złotych. Na jakiej pozycji będzie występował w Stali Tadeusz Krawiec? Prawdopodobne będzie to prawa strona pomocy, albo atak. Ale to już zmartwienie trenera Sławomira Adamusa, żeby znaleźć dla pana Tadzia jak najbardziej optymalną pozycję.

~n. | 2004-12-24 09:44

Do az -jestes zazdrosny chlopak ma szanse coś zarobic i zagrac moze w 2 lidze. Przeciez w Stalowej 2 ligi raczej dlugo nie bedzie , z reszta w 3 ledwo sobie radzą. MAREK - POWODZENIA. A to że wiocha to co Wronki, Grodzisk Wkp. - przykład

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3233) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1334) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (943)
» Kamil (844) » Rafix (768)
» Misio (672) » Kamilosss (631)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 13 254 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 43 611 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 26 257 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 761 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.01447