Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pilkarze powitali Nowy Rok..

Pilkarze powitali Nowy Rok..

Dzisiaj w samo południe na boisko przy ul. Hutniczej odbył się towarzyski mecz, w którym byli piłkarze Stali, wychowankowie klubu sprawdzili umiejętności zawodników grających obecnie w trzecioligowej Stali. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W rzutach karnych lepsza okazała się drużyna trenera Sławomira Adamusa.
0-1 Fabianowski (8)
1-1 Dziuba (50)
1-2 Nieradka (55)
1-3 Rybak (68)
2-3 Więckowski (75)
3-3 Telka (80)
STAL I: Wietecha (Machaj) - Pająk, Kasiak, Drabik, Łuczakowski, Szarowski, Dziedzic, Sałek, Wiatrowicz, Więckowski, Telka, Bednarz, Stręciwilk, Woźniak, Dziuba.
STAL II: Kielarski (Kruk) - Filip, Rybak, T.Bartnik, D.Bartnik, T.Kusiak, M.Kusiak, Ożóg, Kata, Butryn, Rębisz, Piekarz, A.Lebioda, Nieradka, Fabianowski.
Sędziował Antoni Fijarczyk.
Widzów 100.

Pierwszą bramkę 2005 roku zdobył Wojciech Fabianowski, który popisał się przepięknym uderueniem z powietrza zzza „16”. Piłka wpadła tuż pod poprzeczkę. Tomasz Wietecha był przy tym uderzenieu bezradny. Do końca pierwszej połowy przeważali  „starzy”, ale nie potrafili udokumentować tego zdobyciem kolejnej bramki. Stal trzecioligowa w I połowie tylko raz tak naprawdę zagroziła bramce rywala, gdy strzelał z dystansu Szarowski. Kielarski zdołał jednak złapać piłkę na linii bramkowej.
W drugiej połowie obydwa zespoły rozrzedziły szyki obronne, dzięki czemu piłka zaczęła w końcu wpadać do siatki... W 50. minucie gospodarze wyrówanli - dośrodkowanie z prawej strony boiska zamknął „główką” Paweł Dziuba. Kilka minut później obrońcy Stali nie upilnowali Wojciecha Nieradkę, który wpadł w pole karne i pięknym, techniczbym strzałem nad bramkarzem, umieścił piłkę w bramce. W 68. minucie na 3:1 podwyższył z rzutu karnego Rybak. Za pierwszym razem strzelił on ponad poprzeczkę, ale pan Fijarczyk uznał, że kilku zawodników Stali I zbyt szybko wbiegło w „16” i zarządził jeszcze jedną egzekucję. Drugim razem „Ryba” stzrzelił już celnie. „Starzy” mogli za chwilę podwyższyć, ale za pierwszym razem Artur Lebida nie wykorzystał świetnej okazji, a za drugim razem Fabianowski szukał Ożoga, by ten sprawił sobie zdobyciem gola imieninowy prezent i również w tym przypdaku udanie interweniował Machaj... Tymczasem w ostatnich pięciu minutach głos zabrała mało widoczna wcześniej młodzież Stali. W 75. minucie Maciej Więckowski sprytnym strzałem z kilknastu metrów nie dał szans swojemu rywalowi, a kilkanaście sekund przed końcem meczu kapitalnym strzałem z 18 metrów popisał się Tomasz Telka. Piłka po jego mocnym uderzeniu skozłowała przed bramkarzem i wpadła idealnie tuż przy słupku.
W rzutach karnych lepsi o jedną bramkę okazali się gospodarze. Decydujący cios zadał Telka, ale wcześniej ogromne brawa zebrał Mariusz Machaj, który wyszedł obronną ręką z pojedynków z Tomaszem Bartnikiem i Katą, a jeszcze wcześniej obronił strzał najlepszego zawodnika tego meczu Wojtka Fabianowskiego.

źródło: www.stal.stw.pl/pilka

Komentarze (4)

~Jan As | 2005-01-5 11:51

Mietkowi się nie pali

Nowi piłkarze na dzisiejszym treningu Stali Stalowa Wola?

Dzisiaj o godzinie 14 wznowią treningi piłkarze trzecioligowej Stali Stalowa Wola. Być może na zajęciach pojawi się któryś z przymierzanych do "Stalówki" nowych zawodników.


Ze Stalą treningi rozpocznie już Tadeusz Krawiec, który wraca z drugoligowego RKS Radomsko. Sprawa z tym piłkarzem nadal nie jest jednak w pełni wyjaśniona.
- Ostatni klub Krawca ma wobec niego spore długi i zawodnik nie powinien mieć kłopotów z rozwiązaniem umowy. Ale przy rozmowach nieraz wyniknąć mogą różne sprawy, Radomsko może sobie zażyczyć na przykład jakiegoś ekwiwalentu za zerwanie umowy - mówił trener Stali Sławomir Adamus. - Wszystko powinno wyjaśnić się w przyszłym tygodniu. Podobnie jak sprawa Marka Drozda, którego chce Heko Czermno. Szczegóły między klubami zostały ustalone, teraz czekamy tylko na ruch ze strony Heko. Nadal jesteśmy zainteresowani powrotem z Unii Nowa Sarzyna Mieczysława Ożoga. Szanse na jego powrót oceniam pięćdziesiąt na pięćdziesiąt. Mietek jakoś nie pali się do ponownej gry w Stali...
Nasi trenerzy prowadzić będą także rozmowy w sprawie pozyskania Karola Dreja z Kolportera Korony Kielce, Jacka Matyji i Jacka Maciorowskiego z Pogoni Staszów, Michała Lewandowskiego z Widzewa Łódź i Marka Młynnika z Olimpii Elbląg. Upadła sprawa pozyskania obrońcy Dariusza Łukasika z Sandecji Nowy Sącz, który będzie grał w czwartoligowym Kolejarzu Stróże oraz Dariusza Frankiewicza, który prawdopodobnie zostanie w Kolporterze.

Echo Dnia

~''Echo Dnia'' | 2005-01-6 12:11

Wzmocnienia z Przemyśla?

Piłkarze Stali i Siarki już trenują

Piłkarze trzecioligowej Stali Stalowa Wola i czwartoligowej Siarki Tarnobrzeg wznowili treningi po świąteczno-noworocznej przerwie. W naszych zespołach doszło do kilku zmian.


Tak jak zapowiadaliśmy, na zajęciach "Stalówki" pojawił się już Tadeusz Krawiec. 31-letni pomocnik wraca do Stali po kilku latach, gdy grał w KSZO Ostrowiec, Tłokach Gorzyce i ostatnio w RKS Radomsko. Ten ostatni klub jest mu winien wypłatę sporych zaległości i piłkarz zdecydował się rozwiązać umowę z drugoligowcem.
- Myślę, że Radomsko nie będzie czynić mu już żadnych przeszkód - mówił Sławomir Adamus, trener Stali. - Na naszych zajęciach powinni też pojawić się kolejni nowi zawodnicy, ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Pojawiło się kilka następnych nazwisk, do wzięcia są na przykład piłkarze Polonii Przemyśl - Waldemar Jaroch, Marek Rybkiewicz i Janusz Hynowski, i niewykluczone, że podejmiemy z nimi rozmowy. Z Kolportera Korony Kielce interesujemy się też obrońcą Tomaszem Nakielskim. Natomiast do Czermna na treningi trzecioligowego Heko wyjechał nasz pomocnik Marek Drozd i wszystko wskazuje na to, że kluby dojdą niebawem do porozumienia w sprawie jego transferu.
W treningu Stali nie wziął udziału Łukasz Stręciwilk, którego zatrzymały obowiązki w szkole oraz Andrzej Kasiak.
- Andrzej naderwał mięsień podczas spotkania noworocznego. Czekają go dwa tygodnie przerwy - poinformował masażysta zespołu, Bartłomiej Patkiewicz.
Ze "Stalówką" nie trenowali już też Paweł Oczkowski i Antoni Ślusarczyk, którzy odchodzą do Janowianki Janów Lubelski. Pierwszy sparing nasz zespół rozegra 22 stycznia z Ładą Biłgoraj, miejsce pozostaje jeszcze do ustalenia.

~''Nowiny'' | 2005-01-6 12:31

PIŁKA NOŻNA: III-ligowcy zaczynają

Krawiec trenował ze Stalówką

Tadeusz Krawiec pojawił się na wczorajszym pierwszym treningu III-ligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. Nie było Mieczysława Ożoga.
Podobnie jak podczas noworocznego meczu, zaraz po wyjściu zawodników na żużlowe boisko lunął z nieba rzęsisty deszcz. Od razu mieli więc ostrą zaprawę.
Na zajęciach stawili się prawie wszyscy z jesiennej kadry. Nie było Marka Drozda (kupuje go Heko Czermno) oraz Pawła Oczkowskiego i Antoniego Ślusarczyka (będą prawdopodobnie grać w Janowiance Janów Lubelski). W składzie pojawiło się kilku młodzieżowców i Tadeusz Krawiec, który nie chce już grać w Radomsku.
– Ma tam jeszcze jakieś sprawy do załatwienia, ale klub z Radomska ma do Tadzia takie długi, że nie powinien przeszkadzać w odejściu – mówi trener Sławomir Adamus.
Mniej chętny do powrotu na „stare śmieci” jest Mieczysław Ożóg. Na treningu nie było piłkarza Unii Nowa Sarzyna, ale trener Adamus jeszcze nie rezygnuje. – W przyszłym tygodniu zaczną pojawiać się nowi zawodnicy i wtedy zdecydujemy, czy dalej będziemy namawiać Mietka do gry u nas - mówi.
Stalowcy dwa miesiące dzielące ich od wiosennej rundy spędzą u siebie. Jedyne wyjazdy planowane są tylko na mecze sparingowe. Najbliższy rozegrają 22 stycznia z Ładą, prawdopodobnie w Biłgoraju.
Kolejni rywale to: Unia Nowa Sarzyna (26.01), KSZO Ostrowiec (29.01), Kolporter Korona Kielce (2.02), Tłoki Gorzyce (9.02), Polonia Przemyśl (12.02), Stal Kraśnik (16.02), Stal Rzeszów (19.02), Motor Lublin (23.02), Siarka (26.02), Wisła Sandomierz (2.03), Pogoń Leżajsk (5.03) i Janowianka Janów Lubelski (8.03).

~''Gazeta Wyborcza'' | 2005-01-6 12:43

Piłkarze Polonii Przemyśl i Stali Stalowa Wola rozpoczęli przygotowania
...

Także w środę treningi rozpoczęli zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli piłkarze Stali Stalowa Wola. Na pierwszych zajęciach oprócz Antoniego Ślusarczyka, Pawła Oczkowskiego (obaj odeszli do Janowianki) oraz Marka Drozda (Heko Czermno) zabrakło także kontuzjowanego Andrzeja Kasiaka oraz Łukasza St ręciwilka, którego zatrzymały obowiązki szkolne.

Z nowych twarzy na treningu pojawił się były piłkarz Stali Tadeusz Krawiec, który ostatnio występował w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Tłokach Gorzyce i Radomsku. Być może w przyszłym tygodniu w Stalowej Woli pojawią się Kamil Drej (Kolporter Korona Kielce, a ostatnio Wierna Małogoszcz), Mieczysław Ożóg (Unia Nowa Sarzyna), Jacek Matyja i Jacek Maciorowski (obaj Pogoń Staszów) oraz Marek Młynnik (Olimpia Elbląg).

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola             Wisłoka Dębica
2022-03-12, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Avia Świdnik

Stal Stalowa Wola             Avia Świdnik

0 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 18 11-3-4 36
2 Siarka Tarnobrzeg 18 10-5-3 35
3 Podhale Nowy Targ 18 10-4-4 34
4 Chełmianka Chełm 18 10-4-4 34
5 ŁKS Łagów 18 10-3-5 33
6 Stal Stalowa Wola 18 10-2-6 32
7 Avia Świdnik 18 9-3-6 30
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 6-7-5 25
9 Unia Tarnów 18 6-7-5 25
10 Wisłoka Dębica 18 6-6-6 24
11 KSZO Ostrowiec Św 18 6-5-7 23
12 Czarni Połaniec 18 6-4-8 22
13 Podlasie Biała Podlaska 18 4-9-5 21
14 Korona Rzeszów 18 5-6-7 21
15 Sokół Sieniawa 18 4-4-10 16
16 Wisła Sandomierz 18 4-3-11 15
17 Tomasovia 18 1-6-11 9
18 Wólczanka W. Pełkińska 18 2-3-13 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-03-12 STAL - Wisłoka Dębica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3148) » 1938fc (1574)
» Vielitz44 (1331) » Filip kacper k. (1282)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Misio (661) » Kamilosss (629)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 534 razy
Motor Lublin - STAL (0:2)
2012-09-15
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 957 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 35 743 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 190 265 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.01588
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |