Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 3-cio ligowcy zaczynaja..

3-cio ligowcy zaczynaja..
Tadeusz Krawiec pojawił się na wczorajszym pierwszym treningu III-ligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola. Nie było Mieczysława Ożoga.
Podobnie jak podczas noworocznego meczu, zaraz po wyjściu zawodników na żużlowe boisko lunął z nieba rzęsisty deszcz. Od razu mieli więc ostrą zaprawę.
Na zajęciach stawili się prawie wszyscy z jesiennej kadry. Nie było Marka Drozda (kupuje go Heko Czermno) oraz Pawła Oczkowskiego i Antoniego Ślusarczyka (będą prawdopodobnie grać w Janowiance Janów Lubelski). W składzie pojawiło się kilku młodzieżowców i Tadeusz Krawiec, który nie chce już grać w Radomsku.
– Ma tam jeszcze jakieś sprawy do załatwienia, ale klub z Radomska ma do Tadzia takie długi, że nie powinien przeszkadzać w odejściu – mówi trener Sławomir Adamus.
Mniej chętny do powrotu na „stare śmieci” jest Mieczysław Ożóg. Na treningu nie było piłkarza Unii Nowa Sarzyna, ale trener Adamus jeszcze nie rezygnuje. – W przyszłym tygodniu zaczną pojawiać się nowi zawodnicy i wtedy zdecydujemy, czy dalej będziemy namawiać Mietka do gry u nas - mówi.
Stalowcy dwa miesiące dzielące ich od wiosennej rundy spędzą u siebie. Jedyne wyjazdy planowane są tylko na mecze sparingowe. Najbliższy rozegrają 22 stycznia z Ładą, prawdopodobnie w Biłgoraju.
Kolejni rywale to: Unia Nowa Sarzyna (26.01), KSZO Ostrowiec (29.01), Kolporter Korona Kielce (2.02), Tłoki Gorzyce (9.02), Polonia Przemyśl (12.02), Stal Kraśnik (16.02), Stal Rzeszów (19.02), Motor Lublin (23.02), Siarka (26.02), Wisła Sandomierz (2.03), Pogoń Leżajsk (5.03) i Janowianka Janów Lubelski (8.03).
 
źródło: www.gcnowiny.pl

Komentarze (6)

~klocek | 2005-01-6 18:39

Przemyskie wzmocnienia Stali St. W.?
Piłkarze trzecioligowej Stali Stalowa Wola wznowili treningi po świąteczno-noworocznej przerwie.

Tak jak zapowiadaliśmy, na zajęciach "Stalówki" pojawił się już Tadeusz Krawiec. 31-letni pomocnik wraca do Stali po kilku latach, gdy grał w KSZO Ostrowiec, Tłokach Gorzyce i ostatnio w RKS Radomsko. Ten ostatni klub jest mu winien wypłatę sporych zaległości i piłkarz zdecydował się rozwiązać umowę z drugoligowcem.

- Myślę, że Radomsko nie będzie czynić mu już żadnych przeszkód - mówił Sławomir Adamus, trener Stali. - Na naszych zajęciach powinni też pojawić się kolejni nowi zawodnicy, ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Pojawiło się kilka następnych nazwisk, do wzięcia są na przykład piłkarze Polonii Przemyśl - Waldemar Jaroch, Marek Rybkiewicz i Janusz Hynowski, i niewykluczone, że podejmiemy z nimi rozmowy. Z Korony Kielce interesujemy się też obrońcą Tomaszem Nakielskim. Natomiast do Czermna na treningi trzecioligowego Heko wyjechał nasz pomocnik Marek Drozd i wszystko wskazuje na to, że kluby dojdą niebawem do porozumienia w sprawie jego transferu.

W treningu Stali nie wziął udziału Łukasz Stręciwilk, którego zatrzymały obowiązki w szkole oraz Andrzej Kasiak.

- Andrzej naderwał mięsień podczas spotkania noworocznego. Czekają go dwa tygodnie przerwy - poinformował masażysta zespołu, Bartłomiej Patkiewicz.

Ze "Stalówką" nie trenowali już też Paweł Oczkowski i Antoni Ślusarczyk, którzy odchodzą do Janowianki Janów Lubelski. Pierwszy sparing zespół rozegra 22 stycznia z Ładą Biłgoraj, miejsce pozostaje jeszcze do ustalenia.źródło: Echo Dnia

~Freek | 2005-01-8 16:18

Ożóg wraca do Stali

~... | 2005-01-10 09:27

Piłkarska giełd
Dziś kolejne notowanie naszej piłkarskiej giełdy. W czołowych klubach regionu znów doszło do zmian.

STAL Stalowa Wola
Przychodzą: Tadeusz Krawiec (RKS Radomsko).
Odchodzą: Antoni Ślusarczyk, Paweł Oczkowski (Janowianka Janów Lubelski), Marek Drozd (Heko Czermno).
Zainteresowanie: Karol Drej (Wierna Małogoszcz), Mieczysław Ożóg (Unia Nowa Sarzyna), Michał Lewandowski (Widzew Łódź), Jacek Maciorowski (Pogoń Staszów), Marek Młynnik (Polonia Elbląg), Tomasz Nakielski (Kolporter Korona Kielce), Marek Rybkiewicz (Polonia Przemyśl).

~a b | 2005-01-10 09:40

Solnica w Tłokach, Rybkiewicz w Stali!?

Transferowe hity szykują się w naszych trzecioligowych zespołach piłkarskich. Do Tłoków Gorzyce chce wrócić Dariusz Solnica, a w Stali Stalowa Wola zamierza grać Marek Rybkiewicz!


Grą w Tłokach zainteresowany jest Dariusz Solnica, który w minionym sezonie reprezentował barwy gorzyckiego zespołu. Solnica jest obecnie piłkarzem drugoligowej Szczakowianki Jaworzno, a klub z Jaworzna ma ponoć spore zaległości w finansowych zobowiązaniach wobec zawodnika.
- Darek dzwonił do nas mówiąc, iż jest zainteresowany grą w naszym zespole, ale na ten temat nie rozmawialiśmy jeszcze w zarządzie, zrobimy to niebawem - powiedział nam prezes Tłoków Jan Stala.
W pierwszej kolejności w Tłokach mają być finalizowane umowy z Markiem Gołąbkiem (Kolporter Korona Kielce), Klaudiuszem Łatkowskim i Mariuszem Mężykiem (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski). Dopiero w kolejce za nimi stoi sprawa Solnicy.
Marek Rybkiewicz, były piłkarz Siarki Tarnobrzeg, nie przedłużył z trzecioligową Polonią Przemyśl umowy na występy w rundzie wiosennej i szuka klubu. Napastnik sam zadzwonił do trenera Stali Sławomira Adamusa i jest zainteresowany grą w naszym zespole. Problem w tym, że jeżeli trafi do "Stalówki", nasi szkoleniowcy będą musieli zrezygnować z kogoś z dotychczasowych napastników: Łukasza Stręciwilka, Tomasza Pietrasiewicza lub Stanisława Bednarza. Antoni Ślusarczyk już odszedł do czwartoligowej Janowianki Janów Lubelski.
- Nie chcemy nikogo skrzywdzić. Jeżeli Rybkiewicz przyjdzie do nas, to jednego z napastników wypożyczymy do innego zespołu - przyznaje Sławomir Adamus. - Ciągle potrzeba nam jednak przede wszystkim pomocników i rozmawiamy nadal z Mieczysławem Ożogiem, który gra w Unii Nowa Sarzyna oraz Karolem Drejem, wypożyczonym ostatnio do Wiernej Małogoszcz, pomocnikiem Kolportera Korony Kielce. Ciekawym piłkarzem jest też Marek Młynnik, który grał w Zagłębiu Sosnowiec, a teraz interesuje się nim Olimpia Elbląg. Rozmawiałem z kilkoma trenerami na jego temat i wyrażali się bardzo pochlebnie.
Do Stali nie trafią raczej inni "wolni" piłkarze z Polonii Przemyśl: Waldemar Jaroch i Janusz Hynowski. - Jaroch ma dobrą pracę w Przemyślu, pracuje w służbie więziennej i nie chce z tego rezygnować. Z Hynowskim umówiliśmy się, że zadzwoni, ale nie zrobił tego do tej pory, więc sprawa jest raczej nieaktualna - powiedział Adamus.
Bardzo natomiast prawdopodobne, że Hynowski powróci do gry w zespole Siarki.

~Dziennik Polski | 2005-01-10 10:05

Stal Stalowa Wola

Podopieczni Sławomira Adamusa rozpoczęli zajęcia w ubiegłą środę. Zespół, jak na razie trenuje raz dziennie, mając do dyspozycji dobrze utrzymane boiska oraz halę i siłownię. Na pierwszych zajęciach był już obecny były gracz zespołu Tadeusz Krawiec, który powraca do Stali z II-ligowego RKS Radomsko. Natomiast w piątek pojawił się grający ostatnio w Pogoni Staszów, Jacek Maciorowski. W Stali nie ma już Marka Drozda, który przechodzi do HEKO Czermno, a także Pawła Oczkowskiego i Antoniego Ślusarczyka, którzy zostali wypożyczeni do Janowianki Janów Lubelski. W ubiegłym tygodniu do trenera Adamusa dzwonił ponadto napastnik Marek Rybkiewicz, który jesienią grał w Polonii Przemyśl. Nie dogadał się on z działaczami przemyskiego zespołu, co do dalszych występów w Polonii i szuka dla siebie nowego klubu. W Stali raczej nie narzekają na brak napastników, dlatego do jego gry w "Stalówce" jeszcze daleka droga. Trenerzy Adamus i Batugowski bardzo chętnie widzieliby w Stali ponownie doświadczonego pomocnika Mieczysława Ożoga (ostatnio Unia Nowa Sarzyna) i chętnie wymieniliby tego ostatniego na napastnika Tomasza Pietrasiewicza, dla którego z kolei byłby to powrót do Unii. Szkopuł w tym, że Ożóg nie bardzo pali się do ponownej gry w Stalowej Woli, ale może uda się go jeszcze namówić. W orbicie zainteresowania Stali są w dalszym ciągu obrońcy: Jacek Matyja z Pogoni Staszów, Tomasz Nakielski z Kolportera Korony Kielce i Michał Lewandowski z Widzewa. Ten ostatni miał się pojawić w styczniu w Stalowej Woli, ale ma on także propozycję gry ze Stali Głowno i najprawdopodobniej wybierze ten ostatni klub. W najbliższą niedzielę Stal być może weźmie udział na 2 składy w halowym turnieju w Janowie Lubelskim, który organizuje były gracz Stali - Dariusz Brytan. Stalowcy do sezonu będą się przygotowywać wyłącznie na własnych obiektach, a już 22 stycznia meczem z Ładą Biłgoraj rozpoczną cykl gier kontrolnych.

Dalsze sparingi: 26 stycznia - Unia Nowa Sarzyna (dom), 29 stycznia - Łada Biłgoraj (dom), 29 stycznia - Stasiak/KSZO Ostrowiec (wyjazd), 2 luty - Kolporter Korona Kielce (wyjazd), 9 luty - Tłoki Gorzyce (dom), 12 luty - Polonia Przemyśl (wyjazd), 16 luty - Stal Kraśnik (dom), 19 luty - Stal Rzeszów (wyjazd), 23 luty - Motor Lublin (Dębica), 26 luty - Siarka Tarnobrzeg (wyjazd), 2 marca - Wisła Sandomierz (dom), 5 marca - Pogoń Leżajsk (dom), 8 marca - Janowianka Janów Lubelski (wyjazd).

~................ | 2005-01-19 21:21

podziwiam niektorych debili co pisza na mietka.trzeba miec nasrane we lbie zeby takie gluoty pisac..ten gosc gral w pilke na ligowym poziomie jak wy jeszcze sobie dupy nie umieliscie podetrzec.i nie nazywajcie sie kibicami bo chanbicie innych prawdziwych kibicow. narka nie bede wiecej komentowal bo najlepiej to jak by was po ryju skopac.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 16 495 razy
??? - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 2 924 razy
Ceramika Opoczno - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 915 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 120 762 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01134
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |