Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali sparing z JKS Jarosław 1:2

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali sparing z JKS Jarosław 1:2

W swoim pierwszym meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali na boisku ze sztuczną murawą w Woli Chorzelowskiej koło Mielca z czwartoligowym JKS Jarosław 1:2. Gola dla "Stalówki" zdobył testowany w naszym zespole zawodnik, Radosław Mikołajczak (ostatnio Elana Toruń).
 

W stalowowolskim zespole oprócz Mikołajczaka pojawili się także Artur Wierdak z Czarnych Jasło i Karol Dobrzański, mający za sobą grę w SMS Kraków. Ponadto zagrali inni testowani piłkarze, którzy trenują ze Stalą: Mateusz Młynarczyk (ostatnio Sandecja Nowy Sącz), Adrian Bartkiewicz (Elana Toruń), Maciej Kisiel (Wigry Suwałki), był też Damian Juda, wychowanek Sokoła Nisko, który podpisał już umowę ze Stalą.

Szansę na występ dostali też od trenera Mirosława Kality stalowowolscy juniorzy i jednym z wyróżniających się graczy w naszej drużynie był Mateusz Argasiński. Nie było Przemysława Senderskiego z Dalinu Myślenice, który zagrał w sparingu Siarki Tarnobrzeg.

Następny mecz kontrolny Stal rozegra w piątek, także w Woli Chorzelowskiej, o godzinie 14.30 rozpocznie sparing z Pogonią Leżajsk. W tym spotkaniu szansę na występ w stalowowolskim zespole ma dostać Jacek Stępień z LZS Turbia.


Źródło: echodnia.eu

Komentarze (9)

Kibic69 | 2013-01-31 18:25

O nowa wersja strony :)
Teraz wszystko wyglada super.

Jp88 | 2013-01-31 19:42

Fajnie wyglonda stronka, graty.

Mocartzks | 2013-02-1 11:37

Nowy wyglad stronki pierwsza klasa ! I wkońcu multimedia działają jak należy !!! Świetna robota

Admin | 2013-02-1 13:32

Jak ktoś ma jakieś pomysły co można by dodać zmienić niech pisze tutaj lub na maila.

Będę się też starał uzupełnić wyniki dawnych meczy oraz zdjecia z nich (tak aby wszytko było w jednym miejscu i łatwo można było wszystko odnaleźć.

Jak ktoś ma jakieś materiały i chciałby aby znalazły sie na stronie niech pisze mi na maila.

Ssw1938 | 2013-02-1 14:55

nie lepiej zamiast dwoch forum(tutaj i forum.stalstalowawol a.pl) polaczyc je razem, aby jakas aktywnosc wieksza byla niz rozbita na dwie strony? mozna powiedziec ze to forum nie istnieje wogole, bo brak mu wogole zycia

Admin | 2013-02-1 15:20

Ostatnimi laty jakoś ludziom nie chce się już pisać (ani na forum ani w komentarzach).
Jak przeglądałem właśnie bazę to widzę ze rekordowo do 1 newsa było na stronie nawet po 460 komentarzy:

» http://stalowka.pl/News/939,1,Dla-kogo-druga-liga/
» http://stalowka.pl/News/1242,1,Wyjazd-do-Jaroslawia/

Dr_d | 2013-02-1 16:11

Za to Tobie adminie chciało się pisać i uzupełniać informacje.... dopiero jak powstała strona stalstalowawola.pl dziwnie nabrałeś ochoty do działania.

Admin | 2013-02-1 16:20

Akurat ma wiele innych zajęć i już miałem odpuścić stronę, ale szkoda mi było - na szczęście znalazł się już ktoś kto będzie się tym zajmował i pouzupełniał już wiele informacji i obiecał, że teraz wszystko będzie na bieżąco.
Ja tylko zmieniłem szatę bo tamta już mi działała na nerwy.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 169 959 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 48 016 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 988 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 56 492 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.01168