Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Hutnicza odczarowana?

Hutnicza odczarowana?

Stal Stalowa Wola od zwycięstwa rozpoczęła zmagania w rundzie wiosennej. Stalowcy odczarowali tym samym własny stadion, na którym nie potrafili wygrać od września 2012 roku.

Jedynego zwycięskiego gola dla Stali Stalowa Wola zdobył wprowadzony w drugiej połowie Krystian Getinger. Stalowcy chcieli wygrać, ale wiedzieli, że początek będzie trudny. - Pierwszy mecz jest wielką zagadką. Nie wiedzieliśmy na co nas stać jak i przeciwników. To był mecz walki. Obie drużyny nie stworzyły sobie klarownej sytuacji, były jakieś strzały z dystansu, które tak naprawdę nie stwarzały zagrożenia. Cieszymy się z trzech punktów, które zasłużenie zostały w Stalowej Woli. Dla nas było najważniejsze, aby zwyciężyć, nie ważne w jakim rozmiarze. Wierzyliśmy, że stać nas na wiele. Jestem w Stali 3 rok i zawsze grało nam się tutaj lepiej niż na wyjazdach. Jesienią było odwrotnie. Czy miałem wejście smoka? Przed meczem rozmawiałem z trenerem i ustaliliśmy, że w drugiej połowie wejdę i pomogę drużynie. Po kontuzji nie jestem jeszcze przygotowany na grę przez 90 minut - stwierdził pomocnik Stalówki.

Stal gra od dłuższego czasu systemem z jednym napastnikiem. Wydaje się, że teraz Wojciech Fabianowski będzie mógł liczyć na spore wsparcie od nowego nabytka zielono-czarnych Damiana Judy. - Mówimy sobie, że musimy dać naszym kibicom trochę satysfakcji i musimy zacząć wygrywać u siebie. Gdybyśmy do tej dobrej postawy na wyjeździe dołożyli kilka wygranych u siebie, to sytuacja byłaby diametralnie inna. Zaczęliśmy dobrze i mam nadzieję, że tak będzie dalej. Najważniejsze jest teraz zdobywanie punktów. W trakcie meczów nie myśli się o wyniku. Mówiliśmy, że początek nie był najlepszy. Złapaliśmy ich wyżej i mieli problemy z wyprowadzaniem piłki. Im dłużej będziemy grać z Damianem Judą, to nasza współpraca będzie wyglądała lepiej. Gramy jednym napastnikiem, staramy się wykorzystywać skrzydła, bo to będzie nasza mocna broń. Na pewno czuliśmy brak kontaktu z pełnowymiarowym trawiastym boiskiem, ale zapewne i nasi rywale też nie mieli super warunków do przygotowań - stwierdził Fabianowski.

więcej: http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/344083/stalowowolska-hutnicza-odczarowana

Komentarze (17)

Cdncdn | 2013-03-12 10:17

Mecz z Puławami przełożony....» http://www.wislapulawy.pl/news.php?readmore=3005

Marek | 2013-03-12 10:44

Nie ma przekladania
Za takie cos powinny byc kary i walkowery, Stal powinna dostac walkower bo Pulawom nie chce sie przygotowac boiska na czas? Jakos Stalowa co ma znacznie mniej nowoczesny stadion od Puław mogła, wiec nie ma usprawiedliwiania tylko karac walkowerami! co widze to przekladaja mecz za meczem a Stal majac niby najgorsze boisko gra bez problemu mecz! dla mnie to sprawa jest jasna, walkower za takie cos dla Stali.Takie kluby powinny grac w okregowce jesli na czas nie mozna przygotowac boiska..

Arni | 2013-03-12 10:47

Dokładnie - niby taki nowoczesny stadion, a nie maja kasy na ludzi aby przygotować murawę ?!
U nas jakoś dali radę, na wielu innych gorszych obiektach także.

Stalowiak15 | 2013-03-12 10:49

Pozostaje nam czekac na ustalenie nowego terminu AVE STALOWKA!

Cdncdn | 2013-03-12 11:00

W stalówce to nie ludzie ale pogoda przygotowała stadion.Ci ludzie nie maja pojęcia po przygotowaniu stadionu do ligi .I nawet nowa trybuna tu nie pomoze.Dookoła syf i błoto.Nie wystarczy przejechać traktorem z brona i je wyrównać.A reklamy???W życiu nie dałbym złotówki na klub za takie szmaty zwane reklama.A tak na marginesie do kogo są one teraz skierowane???Bo większość kibiców siedzi teraz na nowej trybunie a reklamy są widoczne wyłącznie z przeciwległej strony.I po kiego jeszcze istnieje ta szara ,brudna bieżnia ?Trybuny za bramkami powinny być już dawno wyłączone z użytkowania a z bramkami reklamy i wysoka siatka łapaczka i trawka posiana.Ale myślenie zarządzających raczej nie jest ich domena.Wiem wiem....za chwilkę moderator wielce obrażony wkroczy do akcji.

Stal 1938 | 2013-03-12 11:58

Sprzedam karent SEKTOR ,,VIP'' plus wjazdówka - 100 zł

tel .783415535

Fanatyk38 | 2013-03-12 14:45

Tak, zgadzam się. I jeszcze powinny być kaloryfery i siedzonka podgrzewane bo kto to widział w taką pogodę mecz grać. Albo koce powinni rozdawać, do każdego biletu kubek gorącego napitku lub wódeczkę. No i wygrać powinni ze 3 zero bo 1 bramką to jak porażka. Nie idę na następny mecz jak nie wygrają 2 zero. I jeszcze powinni postawić jakiś telebim na którym będą powtórki bo jak się zagadam z kimś podczas tego mizernego widowiska to często nie widzę zdobytych goli. Jak nie potrafią posiac trawy to niech położą sztuczną, nieroby. A dlaczgo nie mamy mieć reklam jak na zachodzie, Prezydent mówił,że obiekt nowoczesny ma być itp, Jest trybuna więc to do czegoś zobowiązuje. Powinny jakieś rozebrane panny tańczyć jeszcze żeby podgrzać atmosferę. A i nawet tulipanów nie dawali dla Kobiet, to już chamstwo i męski szowinizm. Na tą chwilę tyle ale myślę, że jest jeszcze kilka spraw, które powinny być załatwione.

Dżepetto | 2013-03-12 15:34

Marek, a czy widziales jaka zima jest w lubelskim? Co z tego ze troche odśnieżą jak jutro bedzie to samo, bo wciąż pada. Najpierw sie zorientuj a potem dawaj osądy. Dobrze, ze u nas w Stalowce szybciej snieg stopnial i nie dopadalo więcej, bo mecz by sie nie odbył i co wtedy? Walkower dla Concordi?

Lubelak | 2013-03-12 15:35

Murawa byłaby w Puławach przygotowana, ale śniegu dopada w czwartek i piątek zatem przełożyli by go w dzień meczu. Zatem takie rozwiązanie jest lepsze.
Zobaczymy czy nasz MoSiR przygotuje stadion na za tydzień....

Fanatyk38 | 2013-03-12 17:05

» http://stal1938.pl/mecz-w-pulawach-m.....

Powinni zagrać gdzieś blisko, najlepiej w St W . Zawsze to jakaś rozrywka.

Fanatyk38 | 2013-03-13 13:44

» http://stal1938.pl/jakie-plany-na-weekend/

No to raczej nie będzie nam dane oglądać Stali na żywo w tym tygodniu. Lipa.

Jack | 2013-03-13 15:45

» http://www.90minut.pl/news/207/news2.....


ku.....wa wszędzie się da tylko w zasranym naszym mieście nie można. Szlęzak pakuj się, już nie długo!!!

Cdncdn | 2013-03-13 15:46

Zastanawiam się dlaczego nie jest w takich warunkach wykorzystywane boisko na żużlu.Kiedyś aby zagrać na głównej płycie naprawdę trzeba było zasłużyć sobie na to.Większość treningów odbywała się na żużlowym boisku.Teraz byle kopacz trenuje na głównej.Pobudka!!! !Gdyby Patkolo czy Siekierski żył nigdy by na coś takiego nie pozwolił i wyniki były a murawa była jak stół.Jedna z najlepszych nie tyko w województwie.Może czas wrócić do sprawdzonych sposobów a nie szukać sztucznych po za stalówką

Stalowiak15 | 2013-03-13 19:41

Mecz Wisla Pulawy-Stal Stalowa Wola przelozony na 27 marzec godz do ustalenia info 90 minut.pl.

Jack | 2013-03-13 19:43

CDN, wszystko Ci nie pasuje, stadion be, kopacze be, murawa be.
Z tego co wiem to nikt na głównej nie trenuje, a od czasu Patkoli i Siekierskiego minęło 20 lat:)i wszystko poszło do przodu, chyba jesteśmy jedynym Klubem w II lidze bez sztucznego pełnowymiarowego boiska. Jeśli się mylę to mnie popraw.Komuś karzesz grać na żużlu, a sam w domu oglądałęś pewnie wczorajszy mecz na Rubinie :) ( jeśli wiesz co to było)
Poza tym kiedyś za stadion i murawę odpowiadał Klub, więc ludzie się starali bo to było ich życie. Dziś obiektami zawiaduje MOSiR, który ma wszystko w dupie. Ma chyba 6 mln budżetu i żadnego pomysłu na funkcjonowanie choćby basenów, o stadionie nie wspomnę.
Więc nie myl pojęć :)

Fanatyk38 | 2013-03-13 23:18

CDN .
Musisz udać się ze swoimi genialnymi pomysłami bezpośrednio do Pana pływaka. On ma w rękach obiekty i ludzi którzy powinni o nie dbać. No ale jak zaledwie rok??temu dowiedział się,ze ma boisko w Rozwadowie to cieżko żeby coś tu normalnie funkcjonowało.
Chodzisz na te treningi na głównej płycie?? Czy to Twoja wyobraźnia Cię prowadzi do tych wypocin??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (885)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (444) » Młodynie (424)
» Kamilosss (417) » Slim1938 (395)
» Koko (373) » Acer (367)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 53 144 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 59 274 razy
Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 202 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 365 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.0271