Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz został przełożony

Mecz Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz został przełożony

Spotkanie w ramach 20. kolejki II ligi wschodniej Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz zostało przełożone.

Pogoda znowu pokrzyżowała szyki naszym drugoligowym zespołom piłkarzy. W najbliższą sobotę Stal Stalowa Wola miała zagrać na własnym boisku z Pelikanem Łowicz, ale te spotkania w ramach 20. kolejki drugiej ligi wschodniej zostaną przełożone, gdyż nie ma warunków do gry.

Nowy termin meczu zostanie podany na dniach.

Komentarze (13)

Cdncdn | 2013-03-21 21:16

Jakos nie widzę tej zapowiadanej nawałnicy śnieżnej.Boisko zwyczajne takie jak po dużym deszczu.Nie raz bywalo gorsze i nikt nawet nie pomyslal o odwolywaniu meczów.Naprawdę nie rozumie tego ze z byle powodu odwoluje sie mecze co by nie mówić w II lidze.

Fanatyk38 | 2013-03-21 23:08

Zapomniałes dodać słynnego POWINNI grać.
Wielu rzeczy nie rozumiesz a udzielasz się jak byś wszystko o wszystkim wiedział.
Dla odpoczynku od kompa zrób sobie spacerek na stadion i wejdź na boisko.
Odwiedż też stronę 90 min i nie sraj się bo odwiłane mecze są zarówno na wyższym jak i niższym poziomie rozgrywkowym. Internetowy rozkminiaczu.

Cdncdn | 2013-03-22 10:40

Powiem krotko.Gdybym ja był prezesem tego klubu już dawno klub miałby porządnego sponsora i wiele mniejszych reklamodawców a co za tym idzie miałbym środki finansowe aby wrócić na swoje miejsce do I ligi,miałby sztuczne boisko pełnowymiarowe a jego celem byłby awans do ekstraklasy.Sam stadion i jego otoczenie byłoby uporządkowane i nie jest to uzależnione od dalszych prac rozbudowy.Zwyczajnie trzeba dbać o porządek i estetykę.Na pewno nie oglądałbym się na MOSIR.Ale wy wolicie tymczasowość i bałagan.Ok....już się nie wypowiadam .Do zobaczenia w III lidze.

Edek38 | 2013-03-22 11:37

To ja jeszcze krocej.
ZAPRASZAMY NA FOTEL PREZESA !!!
MIEJSCE ZWALNIA SIĘ W MOMENCIE ZŁOŻENIA TWOJEGO CV.
Czytając Twojego posta jestem w niebo wzięty i już nie mogę się doczekać.
Wreszcie pojeżdżę na jakieś konkretne wyprawy i stadiony.

Fanatyk38 | 2013-03-22 12:03

Chyba zabrakło pomarańczowych piłek w Maratonie bo przekładają sporo spotkań.
Twój profesjonalny Klub gra??
Ale gamonie Ci działacze w całym kraju, POWINNI kazać grać na śniegu. Co to za czasy,ehh...szkoda pisać.

Bzc1938 | 2013-03-22 12:04

Gdybym ja był... Tak to sobie może każdy napisać. Widać, że cię boli ten zarząd tak jak wielu innych w tym smutnym mieście, którzy by chcieli wpakować na stołek kogoś ze swojej rodziny lub kolegów. Już byli tacy co mieli ciepłe stołki. Do dzisiaj są spłacane ich długi. Jak masz konkretne "wizje" to je przedstaw na spotkaniu zarządu. Kto by nie był prezesem to zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasowało.

Cdncdn | 2013-03-22 13:33

Bzc1938 Zdradzić swoja wizje???żartujesz.O ni już mieli szanse.Nieudacznicy i tyle.Mam wizje ale dla siebie.I jeśli zostanę prezesem zapewniam ze ją zrealizuje.Ale na pewno nie sprzedam jej komuś kto będzie się chełpił jako swoja.Nie wiem kiedy są wybory ale....jak tylko będą zapewne złoże swoja propozycje.Kocham stalówkę i zrobię wszystko aby na nowo stała się ważnym klubem .Ale już teraz wystarczy aby posprzątań wokoło tego boiska(likwidacja trybun za bramkami,zasianie trawy lub sztucznej wykładziny w miejscu bieżni,odpowiednie umieszczenie reklam ,estetyka.To naprawdę niewiele kosztuje ale trzeba chcieć a nie oglądać się na MOSIR chociaż i od nich należy zadać i wymagać..Amen

Ssw1938 | 2013-03-22 13:47

likwidacja trybun za bramkami- dobrze mowisz, jeszcze zaponiales dodac zeby przeorac boisko po dlugosci albo w poprzek, jak tam ciagnikowy by wolal, z taka wizja jak twoja to lepiej nie zblizaj sie w okolice Hutniczej, twoje wizje przypominaja pewien film o "latajacych swiniach"

Fanatyk38 | 2013-03-22 14:11

O czym Ty bredzisz?? To nie Stal PSA czy ZKS są właściicelami stadionu. Te petycje to do Pana Chmielewskiego.
To tak jak bym wszedł do czyjegoś mieszkania i wyburzył kilka ścian bo mi to się tak podoba i tak POWINNO być. heh, dobry jesteś.

Matek | 2013-03-23 09:12

I dobrze że przełożyli w taka pogodę ile osób się zjawi ?a tak jak się pocięli na pewno będzie 2x więcej ;) nie mówiąc o "jakości" gry ;P

Stalowka#12 | 2013-03-23 11:17

MAtek. Przekladanie meczy odbije sie na jakosci gry. Jak beda grac co 3 dni to myslisz ze to wyjdzie im na dobre ? Nie.

Stalowka#12 | 2013-03-23 11:18

A kto ma byc na meczu ten bedzie. Jak sie boisz o piknikow, albo o siebie to Twoja sprawa. Prawdziwym kibicom pogoda nie przeszkadza..

Matek | 2013-03-23 13:02

No tak tylko ciekawy jestem czy Ty zapłacisz za tych potencjalnych pikników, wiecej kibicow więcej kasy dla klubu. Myśle że tu jakości nic nie poprawi... :P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków

Stal Stalowa Wola             Garbarnia Kraków
2018-04-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

2 : 2

Peter Mazan 21, 54 (k)     
Adrian Dziubiński 2,
Sebastian Łętocha 77
Sędzia: Damian Kos (Gdańsk)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 26 18-4-4 58
2 Warta Poznań 26 14-5-7 47
3 ŁKS Łódź 25 12-10-3 46
4 Radomiak Radom 27 12-8-7 44
5 Olimpia Elbląg 26 12-6-8 42
6 Siarka Tarnobrzeg 26 12-2-12 38
7 Garbarnia Kraków 26 10-7-9 37
8 Błękitni Stargard Szcz. 26 10-7-9 37
9 GKS Bełchatów 26 9-8-9 35
10 ROW 1964 Rybnik 27 9-7-11 34
11 Rozwój Katowice 26 9-6-11 33
12 Znicz Pruszków 27 8-8-11 32
13 Wisła Puławy 26 7-9-10 30
14 Gryf Wejherowo 27 7-9-11 30
15 Stal Stalowa Wola 26 6-9-11 27
16 MKS Kluczbork 25 5-10-10 25
17 Legionovia Legionowo 26 6-5-15 23
18 Gwardia Koszalin 26 5-8-13 23

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-01 ŁKS Łódź - STAL
2018-04-27 STAL - Garbarnia Kr..
2018-05-05 Siarka Tarno.. - STAL
2018-05-09 STAL - Rozwój Kato..
2018-05-12 Legionovia L.. - STAL
2018-05-19 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1147) » Vielitz44 (705)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (362)
» Koko (360) » Slim1938 (334)
» Stalowiak1938 (322) » Zatorze (296)
» Daro (282) » Johny (282)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 696 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 235 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 787 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 562 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.05052