Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz został przełożony

Mecz Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz został przełożony

Spotkanie w ramach 20. kolejki II ligi wschodniej Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz zostało przełożone.

Pogoda znowu pokrzyżowała szyki naszym drugoligowym zespołom piłkarzy. W najbliższą sobotę Stal Stalowa Wola miała zagrać na własnym boisku z Pelikanem Łowicz, ale te spotkania w ramach 20. kolejki drugiej ligi wschodniej zostaną przełożone, gdyż nie ma warunków do gry.

Nowy termin meczu zostanie podany na dniach.

Komentarze (13)

Cdncdn | 2013-03-21 21:16

Jakos nie widzę tej zapowiadanej nawałnicy śnieżnej.Boisko zwyczajne takie jak po dużym deszczu.Nie raz bywalo gorsze i nikt nawet nie pomyslal o odwolywaniu meczów.Naprawdę nie rozumie tego ze z byle powodu odwoluje sie mecze co by nie mówić w II lidze.

Fanatyk38 | 2013-03-21 23:08

Zapomniałes dodać słynnego POWINNI grać.
Wielu rzeczy nie rozumiesz a udzielasz się jak byś wszystko o wszystkim wiedział.
Dla odpoczynku od kompa zrób sobie spacerek na stadion i wejdź na boisko.
Odwiedż też stronę 90 min i nie sraj się bo odwiłane mecze są zarówno na wyższym jak i niższym poziomie rozgrywkowym. Internetowy rozkminiaczu.

Cdncdn | 2013-03-22 10:40

Powiem krotko.Gdybym ja był prezesem tego klubu już dawno klub miałby porządnego sponsora i wiele mniejszych reklamodawców a co za tym idzie miałbym środki finansowe aby wrócić na swoje miejsce do I ligi,miałby sztuczne boisko pełnowymiarowe a jego celem byłby awans do ekstraklasy.Sam stadion i jego otoczenie byłoby uporządkowane i nie jest to uzależnione od dalszych prac rozbudowy.Zwyczajnie trzeba dbać o porządek i estetykę.Na pewno nie oglądałbym się na MOSIR.Ale wy wolicie tymczasowość i bałagan.Ok....już się nie wypowiadam .Do zobaczenia w III lidze.

Edek38 | 2013-03-22 11:37

To ja jeszcze krocej.
ZAPRASZAMY NA FOTEL PREZESA !!!
MIEJSCE ZWALNIA SIĘ W MOMENCIE ZŁOŻENIA TWOJEGO CV.
Czytając Twojego posta jestem w niebo wzięty i już nie mogę się doczekać.
Wreszcie pojeżdżę na jakieś konkretne wyprawy i stadiony.

Fanatyk38 | 2013-03-22 12:03

Chyba zabrakło pomarańczowych piłek w Maratonie bo przekładają sporo spotkań.
Twój profesjonalny Klub gra??
Ale gamonie Ci działacze w całym kraju, POWINNI kazać grać na śniegu. Co to za czasy,ehh...szkoda pisać.

Bzc1938 | 2013-03-22 12:04

Gdybym ja był... Tak to sobie może każdy napisać. Widać, że cię boli ten zarząd tak jak wielu innych w tym smutnym mieście, którzy by chcieli wpakować na stołek kogoś ze swojej rodziny lub kolegów. Już byli tacy co mieli ciepłe stołki. Do dzisiaj są spłacane ich długi. Jak masz konkretne "wizje" to je przedstaw na spotkaniu zarządu. Kto by nie był prezesem to zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie będzie pasowało.

Cdncdn | 2013-03-22 13:33

Bzc1938 Zdradzić swoja wizje???żartujesz.O ni już mieli szanse.Nieudacznicy i tyle.Mam wizje ale dla siebie.I jeśli zostanę prezesem zapewniam ze ją zrealizuje.Ale na pewno nie sprzedam jej komuś kto będzie się chełpił jako swoja.Nie wiem kiedy są wybory ale....jak tylko będą zapewne złoże swoja propozycje.Kocham stalówkę i zrobię wszystko aby na nowo stała się ważnym klubem .Ale już teraz wystarczy aby posprzątań wokoło tego boiska(likwidacja trybun za bramkami,zasianie trawy lub sztucznej wykładziny w miejscu bieżni,odpowiednie umieszczenie reklam ,estetyka.To naprawdę niewiele kosztuje ale trzeba chcieć a nie oglądać się na MOSIR chociaż i od nich należy zadać i wymagać..Amen

Ssw1938 | 2013-03-22 13:47

likwidacja trybun za bramkami- dobrze mowisz, jeszcze zaponiales dodac zeby przeorac boisko po dlugosci albo w poprzek, jak tam ciagnikowy by wolal, z taka wizja jak twoja to lepiej nie zblizaj sie w okolice Hutniczej, twoje wizje przypominaja pewien film o "latajacych swiniach"

Fanatyk38 | 2013-03-22 14:11

O czym Ty bredzisz?? To nie Stal PSA czy ZKS są właściicelami stadionu. Te petycje to do Pana Chmielewskiego.
To tak jak bym wszedł do czyjegoś mieszkania i wyburzył kilka ścian bo mi to się tak podoba i tak POWINNO być. heh, dobry jesteś.

Matek | 2013-03-23 09:12

I dobrze że przełożyli w taka pogodę ile osób się zjawi ?a tak jak się pocięli na pewno będzie 2x więcej ;) nie mówiąc o "jakości" gry ;P

Stalowka#12 | 2013-03-23 11:17

MAtek. Przekladanie meczy odbije sie na jakosci gry. Jak beda grac co 3 dni to myslisz ze to wyjdzie im na dobre ? Nie.

Stalowka#12 | 2013-03-23 11:18

A kto ma byc na meczu ten bedzie. Jak sie boisz o piknikow, albo o siebie to Twoja sprawa. Prawdziwym kibicom pogoda nie przeszkadza..

Matek | 2013-03-23 13:02

No tak tylko ciekawy jestem czy Ty zapłacisz za tych potencjalnych pikników, wiecej kibicow więcej kasy dla klubu. Myśle że tu jakości nic nie poprawi... :P

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola

Rozwój Katowice             Stal Stalowa Wola
2019-04-28, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

1 : 0

Michał Trąbka 53     
Sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 30 16-7-7 55
2 GKS Bełchatów 30 14-11-5 53
3 Widzew Łódź 30 12-15-3 51
4 Olimpia Grudziądz 30 15-5-10 50
5 Elana Toruń 30 13-11-6 50
6 Pogoń Siedlce 30 12-8-10 44
7 Stal Stalowa Wola 30 13-5-12 44
8 Resovia Rzeszów 30 12-7-11 43
9 Górnik Łęczna 30 11-10-9 43
10 Znicz Pruszków 30 11-7-12 40
11 Skra Częstochowa 30 11-6-13 39
12 Olimpia Elbląg 30 8-9-13 33
13 Błękitni Stargard Szcz. 30 9-6-15 33
14 Gryf Wejherowo 30 9-6-15 33
15 Siarka Tarnobrzeg 30 9-6-15 33
16 Ruch Chorzów 30 7-10-13 31
17 Rozwój Katowice 30 7-9-14 30
18 ROW 1964 Rybnik 30 5-14-11 29

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (305) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 687 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 197 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 739 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 17 521 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.06661