Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Derby Wschodu - Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1 : 0

Derby Wschodu - Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 1 : 0

Stal Stalowa Wola w sobotnie popołudnie podejmie Motor Lublin. Spotkania obu ekip od zawsze elektryzowały. Znów jednak zabraknie kibiców gości.

Obie ekipy w obecnym sezonie mają sporo problemów. Zarówno Stal, jak i Motor skazane są na walkę o utrzymanie. Wiosną jak na razie lepiej radzą sobie zielono-czarni. Ekipa z Podkarpacia zdobyła w trzech meczach cztery oczka, Motor z kolei także w trzech potyczkach zaledwie jedno. W tabeli Stalówka ma jeden punkt przewagi nad zespołem z Lubelszczyzny.

W Stalowej Woli trener Motoru Piotr Świerczewski nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za czerwoną kartkę Piotra Karwana. Z kolei szkoleniowiec Stalowców Mirosław Kalita nie będzie miał do dyspozycji Bartosza Horajeckiego i Wojciecha Fabianowskiego. Strata tego drugiego będzie niewątpliwie bardzo dotkliwa, bowiem to właściwie jedyny napastnik w kadrze klubu z hutniczego miasta.

Potyczki Stali i Motoru zawsze elektryzowały. Niezależnie od tego w jakiej formie były obie ekipy, i tak mecze były ciekawe. - Motor jest mocny, ale nie idzie im. Musimy wygrać to spotkanie, bo tylko punkty dadzą nam utrzymanie - stwierdził opiekun Stalówki. Z kolei dla trenera Motoru mecz ze Stalą może być ostatnim na ławce. Odejścia Świerczewskiego domagają się kibice, a włodarze klubu także powoli zaczynają tracić cierpliwość.

Mecz w Stalowej Woli odbędzie się niestety po raz kolejny bez fanów gości, bowiem obiekt przy ulicy Hutniczej jest nadal modernizowany. Władze Stali proszą kibiców gospodarzy, aby pojawili się na stadionie nieco wcześniej, jeśli chcą uniknąć kolejek, każdy z sympatyków będzie legitymowany.

Przewidywane składy:
Stal Stalowa Wola: Wołoszyn - Bogacz, Żmuda, Czarny, Sikorski, Kantor, Łanucha, Reiman, Kachniarz, Getinger, Juda.
Motor Lublin: Ptak - Falisiewicz, Bronowicki, Klepczarek, Kanarek, Ptaszyński, Kursa, Kądzior, Migalewski, Ciarkowski, Jovanović.

Sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).

Źródło: sportwefakty.pl

Komentarze (23)

Dżepetto | 2013-04-20 16:41

GOOOOOOL!!!
Jeszcze jeden!
Jeszcze jeden!
Jeszcze jeden!

Mariuszstalowa | 2013-04-20 16:56

oby jeszcze strzelili . jest jakas relacja live co sie dzieje na boisku?

Stalowkawola | 2013-04-20 17:02

...jedziemy z MOtórem :)

Dżepetto | 2013-04-20 17:59

Brawo za wygrana. Te 3 pkt. bardzo sie nam przydadza :)

Vielitz | 2013-04-20 18:43

Cieszy zwycięstwo!
Gra niestety bardzo słaba, brak napastnika smuci, bo parę fajnych akcji było...
Dziś szczęście było przy nas.
Mam nadzieję że trener coś wymyśli i jakoś skład ustawi, ale Widz już ma dość chyba tych szans, może kogoś z naszych młodych?

Cdncdn | 2013-04-20 18:49

Żenująca gra stalówki.Po prostu masakra.Spadek 100 %wspomnicie mnie .Juz wiem ze za chwile będzie na mnie napad a możne nawet moderator nie zamieści tego .Ale przekonacie się ze siara zostanie a stalówka spadnie.To co zrobił Kalita w stalówce to sabotaż.Jak można to tak zostawić?

Vielitz | 2013-04-20 18:56

Cdncdn - nie podniecaj się, będzie co będzie. Taka jest ta liga, słaba strasznie. Stalowka musi jednak znaleźć napadziora - wiemy że kasy nie ma, więc w składzie poszukać musi trener - może kogoś z młodych, może poprzesuwać? Bez kity, ale lepiej walczy Kantor niż 2 razy większy Widz, który jest słaby i nie widać postępów u tego gościa, niestety pierwszy do wylotu - brak młodzieżowców to chyba jedyny powód jego gry.

Luka | 2013-04-20 18:59

CDNCDN malkontencie,druzyna wygrala mecz o 6 pkt a Ty ujadasz.Jesli masz ochote to moge spotkac sie z Toba i zalozyc o to ze Stal utrzyma sie w lidze.Reflektujesz?

Dżepetto | 2013-04-20 19:13

CDNCDN co ty k*rwa jakis jasnowidz jestes?! Podziwiam twoja prezycje w komentowaniu, powinnismy sie od ciebie uczyc :]

Damianstw | 2013-04-20 21:29

Mógł by ktoś napisać tekst piosenki nie płacz lubelski psie ... ?

Motor | 2013-04-20 21:42

nie płacz lubelski psie z żalu serce się rwie za rok a? może trzy lubelska kurwe zjedzą psy

Damianstw | 2013-04-20 21:46

nie za krótkie z tego co pamiętam to szło nie płacz lubelski psie z żalu serca sie rwie za rok może dwa .... za rok moze trzy .....

Jaszczur | 2013-04-20 22:52

WYNIK CIESZY ALE GRA FATALNA

Jaszczur | 2013-04-20 23:16

TYLKO ZMIANA TRENERA MOZE ZMIENIĆ STYL GRY .WIDAĆ ZE BRAMKARZ NIE MA TYPOWYCH TRENINGÓW DLA BRAMKARZA BARTKA ZNAM Z GRY W WISŁOCE BYŁ TO NAJLEPSZY BRAMKARZ W III LIDZE TERAZ NIE UMI DOKŁADNIE WZNOWIC GRY .DRUZYNA NIE JEST PRZYGOTOWANA DO SEZONU BRAKI W KONDYCJI NIE KTÓRYM ZAWODNIKOM OSTATNI 15MINUT BRAKOWAŁO TLENU.GRAŁY DWIE SŁABE DRUZYNY NIE WIERZE TAK MECZYC SIE Z MOTOREM! DLACZEGO CZARNY GRA NA PRAWEJ OBRONIE TO NIE MIEJSCE DLA NIEGO ,BRAK NAPASTNIKA NADAL WIDOCZNY ,TYLKO DWÓCH ZAWODNIKÓW GRA NA POZIOMIE REIMAN I ZMUDA SZKODA ZE JUDA MA NISKI WZROST BO WIELE PRZEGRYWA POJEDYNKÓW WALCZĄC O PIŁKE ALE NIEZŁY TECHINCZNIE, GRĘ WIDZA NIE SKOMĘTUJE.TRZYMAM KCIUKI ZA STAL OD 25 LAT.DLATEGO PRZERAZA MNIE WIDMO SPADKU

Vielitz | 2013-04-20 23:38

Jaszczur - 25 lat kibicujesz i tak mało wiesz o Stali i o piłce. Przyjdzie nowy trener i nagle będzie kondycja i nagle znajdą się napastnicy? Znów przez brak kasy nie mamy drużyny, bo transferów takicj jakbyśmy chcieli robić nie możemy (nawet na darmowych nie stać nas bo nie ma z czego płacić), w zimie nie trenowali bo nie ma kasy na ośrodki a w mieście mogą tylko na sali trenować i to nie zawsze (brak sztucznego bosika). To jest problem człowieku, nie trenera wina. Jak jest kasa i skład to nie trzeba super treneiro. Skład jest taki, że praca trenera u nas to łatanie składu i wybieranie mniejszego zła - młodzik na bramce czy w ataku (a że obaj słabi to wybór ciężki) oraz łatanie dziur po kartkach i kontuzjach przesuwając zawodników na inne pozycje. To jest rzeczywistość - u nas ludzie dalej jednak żyją wspomnieniami i myślą że przyjdzie new trener i nagle będzie cudownie. Nie ma kasy - mamy przed sobą więc tylko walkę o przetrwanie... oby młodzież która w końcu się pojawia (przywrócenie do życia II drużyny, obiecująca grupa juniorów) da nam jakieś owoce w przyszłości!. .

Marek | 2013-04-21 09:29

Ja mam takie pytanie.Dlaczego w Stalowej od lat upieraja sie zeby grac tylko 1 napastnikiem? Przeciez to nic dobrego nie przynosi, Adamus tak gral raz wypalilo a pozniej nic i nic, a tutaj byl szum zeby grac ofensywnie, napastnikow powinni sciagnac i glownie na ataku sie skupic bo ciagle Fabianowski gral nie bedzie! tu wyszedl blad ze nie sciagneli zadnego napastnika bo Juda to pomocnik ktory moze grac w ataku ale czuje sie najlepiej w pomocy!

Vielitz | 2013-04-21 10:19

Żeby grać 2 napadziorami to musi być mocna linia pomocy (u nas to tak sobie bym powiedział z tym jest) i do tego muszą być napastnicy - mamy Fabiana i tyle na razie - nie stać nas na dobrego napastnika (nawet ten darmowy nie przyszedł bo nie było dla niego na wypłaty). Nie znajdzie się poważniejsza kasa, to będziemy tak ciułać... w teorii to Kalita próbuje gry 2 napadziorami - Fabian+Widz, ale młody jest za słaby niestety, a szkoda. Juda mnie totalnie nie przekonuje, zwalniał akcje, wcale nie jest szybki, zwlekał z podaniami, dla mnie to zawodnik na ławkę, tylko kogo za niego?

Kategoriak | 2013-04-21 21:22

A może kogoś z Juniorów w końcu weźmie? Grabowski strzela bramki w makrolidze, jest szybki i dynamiczny, nawet na zmianę go spróbować do ataku.

Jaszczur | 2013-04-21 21:46

VIELITZ. UNIA TARNÓW NIE MA TEZ PIENIEDZY ,SKŁAD OPARTY JEST WIĘKSZOSCI NA WYCHOWANKACH ,NIE MA WIELKICH NAZWISK ,NIE TRENOWALI TYDZIEN ZIMĄ ,A GRAJĄ BARDZO DOBRĄ NOWOCZESNĄ PIŁKE DZIEKI TRENEROWI KIJOWSKIEMU ,BYŁEM NA MECZU ZNICZ- UNIA /1;1/ ZNICZ MIAŁ DUZO SZCZESCIA ZE NIE PRZEGRAŁ BOCZNI OBRONCY 5-6 RAZY PRZEPROWADZILI AKCJE SKRZYDŁAMI DUZO WALKI O KAZDY METR BOISKA,W STALI NIE WIDAC TAKIEJ ZADZIORNOSCI .DWOMA STRZAŁAMI CHCĄ WYGRAC MECZ?DZIEKI DOBREJ GRZE UNI TARNOWIANIE MAJĄ SPONSORA / BROWAR OKOCIM/ A STAL KTO ZASPONSORUJE PO TAKIEJ GRZE.CO DO BOISK TO DAWNIEJ TRENOWAŁO SIE NA ZUZLOWYM I GRAŁO SPARINGI,A BIEGAŁO SIE PO LESIE WOKÓŁ HUTY I SIŁ STARCZAŁO NA 90 MINUT, A TERAZ? ,MOZE BOISKO JEST WIEKSZE I PIŁKA MOZE CIĘŻSZA NIZ DAWNIEJ .

Synowa kata | 2013-04-21 23:12

Jaszczur, bardzo trafna analiza, była zima, była przerwa, można było poprawić wytrzymałosć i szybkosć. Wcale do tego nie trzeba sztucznego boiska, hal krytych dachem, orlików, wystarczy ten obiekt, który jest i dobre chęci. Za dziadków, prezesa byscie już zjedli żywcem, a tu proszę, życzenia, poklepywanie, usmieszki, kiepski trener, i dół tabeli.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 351 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 858 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 6 180 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 149 401 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04693