Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal-Wigry już dzisiaj.

Stal-Wigry już dzisiaj.

Dzisiaj (24 kwietnia - środa) rozegrana zostanie 25 kolejka spotkań o mistrzostwo II ligi wschodniej. Stalowcy zagrają kolejny mecz na własnym terenie. Początek zawodów przy ul. Hutniczej o godz. 16:00. Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny będą suwalskie Wigry. Zespół z bieguna zimna to podobnie jak Motor bezpośredni rywal Stali w walce o utrzymanie.

Biało-niebiescy rozegrali w rundzie wiosennej już 7 spotkań. Drużyna zdobyła w nich 10 punktów, trzy razy wygrywała, raz zremisowała i doznała trzech porażek. Podopieczni trenera Venceviciusa w 24 spotkaniach zdobyli 23 punkty i zajmują 14 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce przegrali na własnym boisku ze Zniczem 0:1.

Stalowcy w 4 meczach na wiosnę zdobyli 7 punktów. W tej rundzie szczęśliwy jest dla nas stadion przy Hutniczej na którym Stalówka odniosła dwa zwycięstwa. Zielono-czarni w 21 spotkaniach zgromadzili na koncie 25 oczek i plasują się na 12 miejscu w tabeli. W ostatniej kolejce nasz zespół pokonał Motor Lublin 1:0 a bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Wojciech Reiman.

Bilans 5 ostatnich meczów z Wigrami wypada korzystnie dla naszej jedenastki, która doznała jednej porażki, raz zremisowała i trzy razy wygrywała. W rundzie jesiennej Stal pokonała Wigry w Suwałkach 0:1 a bramkę w tym meczu zdobył Wojciech Fabianowski. Fabian wraca do składu na mecz z biało-niebieskimi po pauzie za kartki. Wszyscy liczymy na jego kolejne trafienie do siatki przeciwnika.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy o godz 16, na stadion MOSiR w Stalowej Woli. Naszym piłkarzom życzymy kolejnego zwycięstwa na własnym terenie. 

Komentarze (13)

Stalowkawola | 2013-04-24 16:23

.....narazie w plecy 0:1 :(

Aleksander | 2013-04-24 18:04

W DUPE 0-1 ....

Mariuszstalowa | 2013-04-24 18:34

tak slabej Stalowki juz dawno niebylo. Chyba jednego roku bylo takie dziadostwo pare lat temu.

Stalowiak1938 | 2013-04-24 18:34

Trzeba napisać prawdę : DNO !!! Nie dało się na to patrzeć...

Damiano88stw | 2013-04-24 18:40

Słabiutko i cieniutko! Oj trudna to będzie walka o te utrzymanie. Mecze z silniejszymi zespołami dopiero przed nami, a oni gubią punkty z Wigrami.
Mówiono przed meczem, że to mecz o +6 punktów-to ja powiem tak: Stalówka zdobyła w tym meczu -3punkty.
Brak pomysłu na grę, jedyny pozytyw to gra Wojciecha Reimana bo dobre piłki dawał. Reszta no comment!
Nie da się ukryć, że Wołoszyn po raz kolejny w bramce zawala mecz.
Miał być progres, a jest regres w grze Stalówki.

Cdncdn | 2013-04-24 18:47

Bylem na meczu.Zenujace widowisko.Posmiewisk o podkarpacia.Posmiewi sko Stalowej Woli.Wygladalo to jak zawody niepelnosprawnych.A woloszyn juz w kolejnym meczu(podobnie bylo w Niepolomicach)popeln ia juniorskie bledy.Gosc bez pojecia.A Kalita patrzy na to i ...trzepie wacka w kieszeniach.Czy ci ludzie na boisku maja jakies treningi.Bo nawet po szkolnym WF-e lepiej sie ludzie ruszaja niz ci co sa zawodowcami.Kalita czlowieczek z Debicy ma w dupie to co bedzie ze stalowka.A naiwni placa jeszcze mu pieniadze..Caly ten zarzad lacznie z Zajacem i tym drugim powinni na taczkach wywiesc.Zero umiejetnosci.Zero ambicji.Kuzwa.czy w tym miescie nie ma normalnych ????Kalita..Daj sobie spokoj z praca w Stalowej Woli.No chyba ze na budowie.Nie upakarzaj juz naszego miasta.

Stalowiak1938 | 2013-04-24 19:01

CDN "fajnie spoko" tylko zważ też na to że gdyby nie Pan Zając i Szymański nie bylibyśmy nawet w tej lidze !!! Dzięki nim jeszcze jesteśmy tu gdzie jesteśmy bo bez nich nie było by nas wcale !!!

Marek | 2013-04-24 19:21

Najwiekszy popis gry dal Damian Juda.Dla przypomnienia on gral w Stali okolo 10 lat temu i jego gra nic a nic sie nie zmienila.Lata po boisku i nie wie gdzie ma grac, wtedy mozna mu bylo to wybaczyc bo mial nascie lat a teraz stary byk i dalej gra jak junior! Co to za wzmocnienie panowie prezesi? Woloszynowi mozna jeszcze wybaczyc co ma gosciu zrobic jak trener na niego stawia to gra, a ze gra zenujaco slabo to juz nie nasza wina ze trener tego nie widzi, poza tym zero ladu, procz Reimana i w drugiej polowie Kachniarza co wszystkich opierd.. l i slusznie to dzis nie bylo nic a nic.A Damian Juda byl dzis bezprzecznie bohaterem meczu, co pilka to strata, a latal bez przydzialu jak prawie 10 lat temu.A wtedy byl juniorem przypominam.. Jesli taki Juda ma tak grac to lepiej juniorow dac Grabowskiego dac czy tego Mistrzyka, roznica zadna a mlodsi o wiele beda tez tak latac bez przydzialu ale przynajmniej pokopia w 2 lidze cos!!

Vielitz | 2013-04-24 19:21

No niestety, ale albo naprawdę nasz zespół jest tak tragicznie słaby, albo jest to znak że chcą nowego trenera - co w Polsce jest bardzo modne. Mam nadzieję że zarząd ma kogoś już na oku, bo nie ma wyjścia już raczej - gorszej gry Stalówki już być nie może, więc chyba czas i coś zmienić. Pewnie lepszego fachowca nie znajdziemy na ławkę, ale może cokolwiek zmieni nastawienie piłkarzy? Bo grają jakby im się naprawdę nie chciało i nie zależało - więc Kalita już z tym nic nie zrobi...

Jaszczur | 2013-04-24 19:48

JA PRETENSJI DO WOŁOSZYNA NIE MAM .PIŁKA NOZNA TO GRA BŁEDÓW WIGRY BŁĄD WYKORZYSTAŁY TYLKO NIE MOGE ZROZUMIEC JEST 85 MINUT NA STRZELENIE 2 GOLI BIERZE SIE PIŁKE I ZAPIERDALA.GRA JEST FATALNA MYSLE ZE JEZELI PREZESOWI ZALEZY NA DOBRU ZESPOŁU TO WYCIĄGNIE WNIOSKI Z WIOSENNYCH MECZOW .JA NA MECZ JUZ NIE PÓJDE DOPUKI BEDZIE W STALOWEJ TEN PAJAC kalita! ZAWODNICY SĄ SAMI WSCIEKLI ZE IM NIE IDZIE A DLACZEGO? BO NIC ICH NIE NAUCZYŁ. Z TAKĄ GRĄ TO III LIGA PEWNA.NAJLEPIJ ZAGRAŁ REIMAN /JEDYNY CO MA POJECIE O GRZE / I BARTKIEWICZ . kalita MA MOZE JAKIS CEL ZEBY SPUSCIĆ STAL BO DYDO DOBRZE BRONIŁ Z MOTOREM I CO ŁAWA.MISTRZYK TEZ ZA AMBITNIE ZAGRAŁ Z MOTOREM WIEC NIE PASUJE DO DRUZYNY I CO ŁAWA kalicie PASUJE GRA WIDZA ,I INNYCH PARALITYKÓW .JUNIOR NIE BYŁBY GORSZY OD NIEKTÓRYCH.

Vielitz | 2013-04-24 20:21

Jaszczut - Kalita nie jest od tego by ich nauczyć grać, oni są z ZAWODU piłkarzami! Dostają za to kasę (chyba że nie dostają?) i powinni się starać tą pracę wykonywać! A w grze tego nie widać! Im się nie chce grać i tyle, to jedyne co mi do głowy przychodzi. Albo więc to jest strajk bo nie ma kasy, albo strajk bo nie chcą trenera. Mam szacunek dla zarządu że jakoś to trzymają w tych ciężkich czasach, ale znów muszą coś zrobić i ratować to co zostało. Przy takiej grze, to ten nowy stadion nie potrzebny, 300 ludzi to i na bocznym boisku się zmieści. Załamka niestety i tyle, nie zazdroszczę teraz tym co muszą coś z tym zrobić, bo ciężka to sytuacja.

Luka | 2013-04-24 20:43

W klubowej kasie pustka to i pilkarzy mamy takich na jakich nas stac.Oni nie maja umiejetnosci i to widzimy wszyscy.Mozna sie denerwowac ale nic to nie zmieni.Trzeba miec nadzieje ze jakims sposobem utrzymamy sie w lidze w tym sezonie.A Ci ktorzy pisza ze teraz juz nie ma sensu budowa stadionu bo druzyna gra aktualnie slabo to zgraja krotkowzrocznych gryzoni.Pilkarski poziom zaczyna sie budowac od bazy sportowej

Stan99 | 2013-04-30 15:58

Gościu Marek!!!, widać że masz zero pojęcia na temat piłki, wiele lat grałem w Stali ,a teraz jej kibicuję, jak piszesz to około 9-ciu lat temu ten że Juda był jednym z Tych którzy uchronili nas od spadku!, dziś jest jednym z nielicznych w tej drużynie którzy szukają gry, zmieniają miejsce, jednak jeśli ma się takich kompanów że nie potrafią w porę dograć piłki, to nie jest już jego wina, ale to wszystko trzeba troszkę kumać, a nie jak Ty,, Marku" i kilku innych twego pokroju, BZDETY WYPISYWAĆ!!!. Pozdrawiam piłkarzy i kibiców ,,Stalówki" Stan K.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (870)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (411) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (340)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (1:2)
2009-08-29
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 50 726 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 752 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 21 840 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 388 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03382