Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka podziękowała Kalicie !!!

Stalówka podziękowała Kalicie !!!

W dniu dzisiejszym z posadą pierwszego trenera Stali Stalowa Wola pożegnał sie Mirosław Kalita.

Trenerowi dziękujemy za prace w naszym klubie i życzymy wielu sukcesów na przyszłość.

W sobotnim meczu w Siedlcach nasz zespół poprowadzi najprawdopodobniej koordynator grup młodzieżowych Jaromir Wieprzęć.

Komentarze (25)

Daro | 2013-04-26 21:58

Tak z ciekawości zapytam. Jaro ma licencję umożliwiającą prowadzenie zespołu w II lidze na stałe ?

Mariuszstalowa | 2013-04-26 22:14

Zycze powodzenia trenerowi, moze z inna druzyna pojdzie lepiej .

Marek | 2013-04-26 22:14

Panie Edwardzie38 jednak trener jak widac dostal dozywotni urlop od prowadzenia klubu i tymrazem pismak Echa sie nie pomylil.A trener Kalita coz dzieki jego wspanialemu projektowi i zaciagowi debickiego Stal jest na miejscu na jakim jest, i gra tak jak wszyscy widza.Z pewnoscia trener Kalita zasluguje na miano jednego z najgorszych trenerow w tym klubie, moze tylko Cecherz go przebil w ostatnich latach.Choc rownie udanych trenerow jak Kalita w Stali nie brakowało, chocby nazwisko Janusza Białka czy Bodzia Szopy.Kalita z pewnoscia pasuje do tego zacnego grona wymienionych trenerow i prezentuje podobny poziom co oni.Niech wraca trenowac Wisloke Debica bo to jego obecny poziom.Jedynym dobrym nabytkiem sciagnietym przez tego trenera byl Damian Łanucha, reszta to mocni przecietniacy i slabiacy.Jak to mozna rzec jaki trener tacy zawodnicy.Ale powodzenia w innym klubie i moze juz nie bedzie wystawial pomocnikow w obronie i nadawal na nich publicznie w prasie.

Zatorze | 2013-04-26 22:22

A ja tam dziękuje trenerowi za to że był, wyszło jak wyszło, nikt nie mówił że będzie łatwo, szacunek pozostanie bez względu na to jak było i się zakończyło niech się trzyma i powodzenia w piłce.

Koko | 2013-04-27 11:14

co wy sie tak czepiacie Mirka Kality to nie jego wina on przygotował zepsół bo takich miał piłkarzy na jakich stać klub pozatym nie ma co oczekiwać cudów najlepiej budowac drużyne od posdstaw czyli likwidacja 1 drużyny a grać chłopakami w B klasie i awansować z roku na rok do wyższych lig i zdobywać doświadczenie a tym czasie dokończyć budowe stadionu bo tylko w ten sposób można odbudować piłke nożną w stalowej i zachęcić ludzi do przybycia na stadion i dopingować.

Mcr. | 2013-04-27 11:34

'' KOKO " Ciebie chyba pogięło !!! Jak chcesz zaczynać od B klasy to zapraszam do Sanu Rozwadów właśnie tam spełnić się może twoja wizja mocnego klubu !!! Ratujmy to co mamy bo możemy na wiele lat stracić drużynę występującą w tej klasie rozgrywek !!! Zauważyłeś co się stało z koszykówką ?

Vielitz | 2013-04-27 17:13

Motor | 2013-04-27 17:20

juniorzy Stalowki wygrali w Lublnie 3;0 !! 2x grabowski. Jarek Wieprzec zebral sie po tym meczu i pojechal do Siedlec

Motor | 2013-04-27 17:42

nieradka i szymanski do dymisji !

Motor | 2013-04-27 18:29

juda ch*j ci na imie

Motor | 2013-04-27 18:33

hojarecki tez wielki wychowanek a gra jakby mial kupe w majtach

Motor | 2013-04-27 18:53

kalita zamordowal stalowke

Mariusz 151 | 2013-04-27 18:53

0-1. K_rwa co z tymi naszymi napastnikami, coraz bardziej zbliżamy się do spadku. Przecież w Siedlcach spokojnie powinnismy minimum 1 gola zdobyc, tak grajac nie utrzymamy sie

Marek | 2013-04-27 18:55

Juda jakby zostal pchniety przez rywala to by sie chyba poplakal 26 lat a gra i zachowuje sie jak junior!!

Zatorze | 2013-04-27 20:23

Po co Wy tak wyzywacie tych piłkarzy, przecież to jest taka tania prowokacja że wstyd w ogolę coś takiego pisać. Przecież można napisać że jest słaby lub że nie potrafi grać w piłkę. Jakoś w innych poważnych klubach potrafią ze sobą rozmawiać a u nas tego nigdy nie będzie bo u nas każdy ma swój prywatny interes i nigdy się nie dogadamy, dlatego zawsze będziemy w tym samym miejscu czyli tu gdzie jesteśmy lub nawet jeszcze niżej, ale widać nie wszyscy chcą coś zrozumieć. Nas nie łączy i nie łączył wspólny cel, bo większość nawet nie ma charakteru żeby osiągnąć jakiś kompromis.

Co do Szymańskiego i Zająca to ja na dzień dzisiejszy nie widzę gości którzy mogli by ich zastąpić.

Cdncdn | 2013-04-27 21:41

Bardzo chętnie ich zastąpię i gwarantuje ze i stadion i drożyna będzie wyglądała tak jak należny.A jej miejsce będzie takie jakie przez szacunek jej sie należny. czyli w I lidze.Uprzedzam jednak ze nie będzie zniżek dla tz.młyna.Nie będzie tez osobnego niby sektora na starej trybunie za bramkami.Żaden z was pożytek .Wasze przyśpiewki zwyczajnie usypiają piłkarzy.Poza tym nie po to budujemy nowe trybuny aby garstka kiboli gdzieś w odosobnieniu darła buzie.Stadion będzie schludny i zadbany.Trybuny za pramkami bylyby zlikwidowane.Postawi ona wysoka siatka za bramkami a reklamy bylyby estetyczne .Zamontowane w estetycznych znormalizowanych ramach ustawionych tak aby ten kto za nie placi mial z tego korzysc.Tak naprawdę to piłkarze chyba nie widza się na tym boisku bo te nasze barwy nie różnią się od murawy.Nikt nie powiedział ze nie moga grac np w białych.Barwy klubowe to barwy klubowe ale nie muszą tez takie byc koszulki.

Dziadzia | 2013-04-27 22:09

CDN zamontuj se estetyczny znormalizowany mózg. najlepiej żeby spełniał normy europejskie

Slim1938 | 2013-04-27 22:24

CDNCDN zmień dilera a najlepiej przerzuć się na Barcelone Bayern wtedy spełnią twoje wymogi i zachcianki chcesz dobrze dla klubu to przestań pisać te głupoty które nic nie wnoszą oprócz wkur.... ludzi Ave

Zatorze | 2013-04-27 23:00

Szymański i Zając chociaż mają jaja i się nie chowają za monitorem. Szkoda się tu wypowiadać bo te komentarze nic nie wnoszą do sprawy.

Vielitz | 2013-04-28 09:16

Z wypowiedzi Wieprzęcia wynika że w końcu drgnęło, czyli co? Grali przeciwko trenerowi? Gdyby nie brak skuteczności punkty w Siedlcach by były podobno. Ostatnio gra wyglądała tragicznie (nawet z Motorem) - więc jeśłi to prawda i pojawiła się w końcu chociaż ta chęć do gry to już jest postęp - bo nic nie oglada się gorzej niż drużyne której sie nic nie chce - a tak było u nas...

Cdncdn | 2013-04-28 09:40

Powiem krótko.Jeśli w najbliższych dniach nie zorganizujemy protestu przed Urzędem Miasta i nie wywalczymy tego co powinno być powinnością prezydenta w tej klasie rozgrywkowej czyli sponsoringi piłkarzy Stali Stalowa Wola to będziemy winni tego ze nic nie zrobiliśmy jako kibice aby ratować stalówkę.To kwestia godzin a nie dni kiedy klub upadnie wzorem koszykarzy i znajdzie się na długie lata za zadupiu piłki.Nie pozwólmy na to.Dość lekceważenia i arogancji Szlęzaka bibliofila.przecież macie struktury kibicowskie.W innych miastach mogą a wy nie??ja dołączę się.Obiecuje.Chocia ż nie jestem kinolem ale kocham stalówkę.

Slim1938 | 2013-04-28 10:14

link do skrótu z meczu i zdjęć

Edek38 | 2013-04-29 11:38

Redaktor ma info z dupy a trener nie jest zwolniony tylko przebywa na urlopie.
CDN. Znajdź jeszcze kilkuset kolegów kochających Stal i zrób coś kurw...a a nie tylko klikasz zasrańcu.
post wyżej mówisz ,ze Kibole nie są Ci potrzebnie na stadionie a teraz o coś prosisz?/ Jebn..ij się głową o ściane, jak nie pomoże to powtarzaj do skutku.

Stan99 | 2013-04-30 16:16

Pseudo,,MOTOR i MAREK" , widać że kibice z Was jak z Koziej dupy TRĄBA, pojęcia o piłce,, MNIEJ NIŻ ZERO" widać to po tym co wypisujecie, chyba że mylicie sobie nazwiska chłopaków, długo grałem w Stali , lecz takich beztalenci jak Wy nie miałem okazji poznać , jak można chłopaka szkalować, który jako jeden z nie licznych próbuje coś robić na boisku , zmieniać pozycje, rytm gry, szkoda mówić , dla Was jest to za trudne gdyż macie zero pojęcia!!! . Pozdrawiam chłopaków i kibiców ,,Stalówki" Stan K.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (361)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 606 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 10 407 razy
Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 9 957 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 582 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04273