Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

W 26 kolejce naszej Stalówce przyszło zagrać wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z tamtejszą Pogońią . Niestety przegralismy 1:0 po "dziwnym" rzucie karnym dla gospodarzy .

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego spotkania STALÓWKA tv :

Do Siedlec wybrała się 142 - osobowa grupa kibiców Stalówki która szczelnie obwiesiła sektor flagami i przez całe spotkanie głośno dopingowała nasz zespół . W galerii znajdziecie również fotki z tego meczu.

 


Kolejne spotkanie Stal zagra u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Świtem Nowy Dwóet Mazowiecki 

Komentarze (14)

Luka | 2013-04-28 20:56

Kto robil ten opis?Pierwszy raz sie spotykam z zanizaniem swojej liczby,wiec wez to czlowieku zmien.Nas w Siedlcach 142 osoby dokladnie.

Mariusz | 2013-04-28 21:29

Luka - Przepraszam za pomyłkę -poprawione.

Kategoriak | 2013-04-28 22:15

Jak zwykle karny z kapelusza;/
Juniorzy znowu wygrali :) zbliżają się do czołówki, a mają 2 mecze mniej. Może na KSZO w środe doping?

Stalowiak1938 | 2013-04-29 09:58

Kiedy Info odnośnie wyjazdu do Płocka?

Cdncdn | 2013-04-29 10:16

Stalowiak1938 juz niedlugo bedziesz jezdzil na mecze do przyszowa jak wladzcy podkarpacia czyli wy nic z tym nie zrobicie.Darcie ryja nic tu nie pomoze.Trzeba wymóc na Szlezaku pieniadze na II lige.A jak nie to go obalic.Jest przeciez w radzie przedstawiciel lysych glow.I co???Klaska jak mu karza.

Edek38 | 2013-04-29 11:50



Redaktor ma info z dupy a trener nie jest zwolniony tylko przebywa na urlopie.
CDN. Znajdź jeszcze kilkuset kolegów kochających Stal i zrób coś kurw...a a nie tylko klikasz zasrańcu.
Pisałes ,ze Kibole nie są Ci potrzebni na stadionie a teraz o coś prosisz?
Jebn..ij się głową o ściane, jak nie pomoże to powtarzaj do skutku.
danaj sam w radzie może tyle co ty za monitorem.
Od kilku lat wszyscy BEZradni są do dupy i tyle w temacie.
Na marginesie, na kogo głosowałeś mondralo?? Na kierowce??

Marek | 2013-04-29 12:21

Szkoda ze tej milosci niektorych kibicow nie bylo w meczu z Wigrami Suwalki, doping byl zerowy tak jak zerowa gra kopaczy.Operacje Plock, plakaty a u siebie dopingu nie ma.. niektorzy jada nie dla kibicowania tylko dla lansu i taka prawda.Bo co ze w Plocku bedzie doping jak u siebie go nie ma?

Marek | 2013-04-29 12:23

A przepraszam byl doping czyli wyzwiska pod adresem Wołoszyna..

Luka | 2013-04-29 13:35

Marek widac ze jestes nieogarniety w naszych klimatach.Dla nas wyjazd jest rzecza najwazniejsza,u siebie Stalówka ma Was czyli słoneczników wiec wstan na krytej i poderwij do dopingu kibicow tam zasiadajacych jak Ci nie pasuje cisza na stadionie.Albo zamknij pape i zapisz sie na wyjazd do Plocka zamiast nas umoralniac,bo to daremne

Darmo | 2013-04-29 16:13

I za co ten karny??????????????? na ile meczów będzie odstawiony sędzia? trzeba napisać do Bońka, niech zobaczy swój burdel

Marek | 2013-04-29 17:46

Luka czyli potwierdza sie co pisalem LANS a nie kibicowanie.Skoro u siebie kibicow wyzywasz od slonecznikow to taki z ciebie kibic jak z koziej dupy traba.

Omegas | 2013-04-29 18:51

Ogarnijcie się kur** wszyscy, teraz widać ze moda na Stalówke przemija ale ci co z nią byli to dalej są i tak zostanie. Mecze u siebie są tak ważne jak i na wyjezdzie dlatego trzeba robić puki co się da żeby się utrzymać w II lidze. to jest najważniejsze jak wam coś nie pasuje to nie chodzcie i tyle.

Luka | 2013-04-29 20:41

hehe Marek uwazasz ze jezdzenie za klubem po calym kraju,wydawanie na to pieniedzy i poswiecanie czasu to LANS? Lansuja to sie barany w koszulkach Stalowki na miescie i po dyskotekach ktorzy nie maja za wiele wspolnego z tym klubem.A my nie jestesmy lanserami tylko NAJWIERNIEJSZYMI KIBICAMI STALI STALOWA WOLA.To do nas pilkarze vzawsze podchodza z podziekowaniami za wsparcie gdybys nie zauwazyl,wiec leopiej zrob rachunek sumienia sam sobie zamiast wytykac nam to i tamto

Omegas | 2013-05-2 09:30

Luka w 100% cię popieram.!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-07-04, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lech II Poznań

Stal Stalowa Wola             Lech II Poznań

2 : 1

Michał Fidziukiewicz 26,
Piotr Mroziński 31     
Paweł Tomczyk 29 (k)
Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 29 16-7-6 55
2 Górnik Łęczna 29 16-7-6 55
3 GKS Katowice 29 15-6-8 51
4 Olimpia Elbląg 29 12-11-6 47
5 Resovia Rzeszów 29 12-10-7 46
6 Bytovia Bytów 29 12-8-9 44
7 Górnik Polkowice 29 12-7-10 43
8 Błękitni Stargard Szcz. 29 12-5-12 41
9 Znicz Pruszków 29 12-4-13 40
10 Pogoń Siedlce 29 12-3-14 39
11 Skra Częstochowa 29 11-6-12 39
12 Stal Rzeszów 29 11-5-13 38
13 Garbarnia Kraków 29 10-8-11 38
14 Lech II Poznań 29 9-10-10 37
15 Elana Toruń 29 10-7-12 37
16 Stal Stalowa Wola 29 10-7-12 37
17 Legionovia Legionowo 29 5-6-18 21
18 Gryf Wejherowo 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (818) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (630)
» Filip kacper k. (577) » Kamilosss (447)
» Acer (414) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 450 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (0:1)
2013-10-12
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 28 334 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 591 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 056 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.0313