Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

W 26 kolejce naszej Stalówce przyszło zagrać wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z tamtejszą Pogońią . Niestety przegralismy 1:0 po "dziwnym" rzucie karnym dla gospodarzy .

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego spotkania STALÓWKA tv :

Do Siedlec wybrała się 142 - osobowa grupa kibiców Stalówki która szczelnie obwiesiła sektor flagami i przez całe spotkanie głośno dopingowała nasz zespół . W galerii znajdziecie również fotki z tego meczu.

 


Kolejne spotkanie Stal zagra u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Świtem Nowy Dwóet Mazowiecki 

Komentarze (14)

Luka | 2013-04-28 20:56

Kto robil ten opis?Pierwszy raz sie spotykam z zanizaniem swojej liczby,wiec wez to czlowieku zmien.Nas w Siedlcach 142 osoby dokladnie.

Mariusz | 2013-04-28 21:29

Luka - Przepraszam za pomyłkę -poprawione.

Kategoriak | 2013-04-28 22:15

Jak zwykle karny z kapelusza;/
Juniorzy znowu wygrali :) zbliżają się do czołówki, a mają 2 mecze mniej. Może na KSZO w środe doping?

Stalowiak1938 | 2013-04-29 09:58

Kiedy Info odnośnie wyjazdu do Płocka?

Cdncdn | 2013-04-29 10:16

Stalowiak1938 juz niedlugo bedziesz jezdzil na mecze do przyszowa jak wladzcy podkarpacia czyli wy nic z tym nie zrobicie.Darcie ryja nic tu nie pomoze.Trzeba wymóc na Szlezaku pieniadze na II lige.A jak nie to go obalic.Jest przeciez w radzie przedstawiciel lysych glow.I co???Klaska jak mu karza.

Edek38 | 2013-04-29 11:50



Redaktor ma info z dupy a trener nie jest zwolniony tylko przebywa na urlopie.
CDN. Znajdź jeszcze kilkuset kolegów kochających Stal i zrób coś kurw...a a nie tylko klikasz zasrańcu.
Pisałes ,ze Kibole nie są Ci potrzebni na stadionie a teraz o coś prosisz?
Jebn..ij się głową o ściane, jak nie pomoże to powtarzaj do skutku.
danaj sam w radzie może tyle co ty za monitorem.
Od kilku lat wszyscy BEZradni są do dupy i tyle w temacie.
Na marginesie, na kogo głosowałeś mondralo?? Na kierowce??

Marek | 2013-04-29 12:21

Szkoda ze tej milosci niektorych kibicow nie bylo w meczu z Wigrami Suwalki, doping byl zerowy tak jak zerowa gra kopaczy.Operacje Plock, plakaty a u siebie dopingu nie ma.. niektorzy jada nie dla kibicowania tylko dla lansu i taka prawda.Bo co ze w Plocku bedzie doping jak u siebie go nie ma?

Marek | 2013-04-29 12:23

A przepraszam byl doping czyli wyzwiska pod adresem Wołoszyna..

Luka | 2013-04-29 13:35

Marek widac ze jestes nieogarniety w naszych klimatach.Dla nas wyjazd jest rzecza najwazniejsza,u siebie Stalówka ma Was czyli słoneczników wiec wstan na krytej i poderwij do dopingu kibicow tam zasiadajacych jak Ci nie pasuje cisza na stadionie.Albo zamknij pape i zapisz sie na wyjazd do Plocka zamiast nas umoralniac,bo to daremne

Darmo | 2013-04-29 16:13

I za co ten karny??????????????? na ile meczów będzie odstawiony sędzia? trzeba napisać do Bońka, niech zobaczy swój burdel

Marek | 2013-04-29 17:46

Luka czyli potwierdza sie co pisalem LANS a nie kibicowanie.Skoro u siebie kibicow wyzywasz od slonecznikow to taki z ciebie kibic jak z koziej dupy traba.

Omegas | 2013-04-29 18:51

Ogarnijcie się kur** wszyscy, teraz widać ze moda na Stalówke przemija ale ci co z nią byli to dalej są i tak zostanie. Mecze u siebie są tak ważne jak i na wyjezdzie dlatego trzeba robić puki co się da żeby się utrzymać w II lidze. to jest najważniejsze jak wam coś nie pasuje to nie chodzcie i tyle.

Luka | 2013-04-29 20:41

hehe Marek uwazasz ze jezdzenie za klubem po calym kraju,wydawanie na to pieniedzy i poswiecanie czasu to LANS? Lansuja to sie barany w koszulkach Stalowki na miescie i po dyskotekach ktorzy nie maja za wiele wspolnego z tym klubem.A my nie jestesmy lanserami tylko NAJWIERNIEJSZYMI KIBICAMI STALI STALOWA WOLA.To do nas pilkarze vzawsze podchodza z podziekowaniami za wsparcie gdybys nie zauwazyl,wiec leopiej zrob rachunek sumienia sam sobie zamiast wytykac nam to i tamto

Omegas | 2013-05-2 09:30

Luka w 100% cię popieram.!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Filip kacper k. (333)
» Stalowiak1938 (331) » Rafix (323)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 333 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:2)
2008-08-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 138 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 734 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 36 095 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.0367