Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

W 26 kolejce naszej Stalówce przyszło zagrać wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z tamtejszą Pogońią . Niestety przegralismy 1:0 po "dziwnym" rzucie karnym dla gospodarzy .

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego spotkania STALÓWKA tv :

Do Siedlec wybrała się 142 - osobowa grupa kibiców Stalówki która szczelnie obwiesiła sektor flagami i przez całe spotkanie głośno dopingowała nasz zespół . W galerii znajdziecie również fotki z tego meczu.

 


Kolejne spotkanie Stal zagra u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Świtem Nowy Dwóet Mazowiecki 

Komentarze (14)

Luka | 2013-04-28 20:56

Kto robil ten opis?Pierwszy raz sie spotykam z zanizaniem swojej liczby,wiec wez to czlowieku zmien.Nas w Siedlcach 142 osoby dokladnie.

Mariusz | 2013-04-28 21:29

Luka - Przepraszam za pomyłkę -poprawione.

Kategoriak | 2013-04-28 22:15

Jak zwykle karny z kapelusza;/
Juniorzy znowu wygrali :) zbliżają się do czołówki, a mają 2 mecze mniej. Może na KSZO w środe doping?

Stalowiak1938 | 2013-04-29 09:58

Kiedy Info odnośnie wyjazdu do Płocka?

Cdncdn | 2013-04-29 10:16

Stalowiak1938 juz niedlugo bedziesz jezdzil na mecze do przyszowa jak wladzcy podkarpacia czyli wy nic z tym nie zrobicie.Darcie ryja nic tu nie pomoze.Trzeba wymóc na Szlezaku pieniadze na II lige.A jak nie to go obalic.Jest przeciez w radzie przedstawiciel lysych glow.I co???Klaska jak mu karza.

Edek38 | 2013-04-29 11:50



Redaktor ma info z dupy a trener nie jest zwolniony tylko przebywa na urlopie.
CDN. Znajdź jeszcze kilkuset kolegów kochających Stal i zrób coś kurw...a a nie tylko klikasz zasrańcu.
Pisałes ,ze Kibole nie są Ci potrzebni na stadionie a teraz o coś prosisz?
Jebn..ij się głową o ściane, jak nie pomoże to powtarzaj do skutku.
danaj sam w radzie może tyle co ty za monitorem.
Od kilku lat wszyscy BEZradni są do dupy i tyle w temacie.
Na marginesie, na kogo głosowałeś mondralo?? Na kierowce??

Marek | 2013-04-29 12:21

Szkoda ze tej milosci niektorych kibicow nie bylo w meczu z Wigrami Suwalki, doping byl zerowy tak jak zerowa gra kopaczy.Operacje Plock, plakaty a u siebie dopingu nie ma.. niektorzy jada nie dla kibicowania tylko dla lansu i taka prawda.Bo co ze w Plocku bedzie doping jak u siebie go nie ma?

Marek | 2013-04-29 12:23

A przepraszam byl doping czyli wyzwiska pod adresem Wołoszyna..

Luka | 2013-04-29 13:35

Marek widac ze jestes nieogarniety w naszych klimatach.Dla nas wyjazd jest rzecza najwazniejsza,u siebie Stalówka ma Was czyli słoneczników wiec wstan na krytej i poderwij do dopingu kibicow tam zasiadajacych jak Ci nie pasuje cisza na stadionie.Albo zamknij pape i zapisz sie na wyjazd do Plocka zamiast nas umoralniac,bo to daremne

Darmo | 2013-04-29 16:13

I za co ten karny??????????????? na ile meczów będzie odstawiony sędzia? trzeba napisać do Bońka, niech zobaczy swój burdel

Marek | 2013-04-29 17:46

Luka czyli potwierdza sie co pisalem LANS a nie kibicowanie.Skoro u siebie kibicow wyzywasz od slonecznikow to taki z ciebie kibic jak z koziej dupy traba.

Omegas | 2013-04-29 18:51

Ogarnijcie się kur** wszyscy, teraz widać ze moda na Stalówke przemija ale ci co z nią byli to dalej są i tak zostanie. Mecze u siebie są tak ważne jak i na wyjezdzie dlatego trzeba robić puki co się da żeby się utrzymać w II lidze. to jest najważniejsze jak wam coś nie pasuje to nie chodzcie i tyle.

Luka | 2013-04-29 20:41

hehe Marek uwazasz ze jezdzenie za klubem po calym kraju,wydawanie na to pieniedzy i poswiecanie czasu to LANS? Lansuja to sie barany w koszulkach Stalowki na miescie i po dyskotekach ktorzy nie maja za wiele wspolnego z tym klubem.A my nie jestesmy lanserami tylko NAJWIERNIEJSZYMI KIBICAMI STALI STALOWA WOLA.To do nas pilkarze vzawsze podchodza z podziekowaniami za wsparcie gdybys nie zauwazyl,wiec leopiej zrob rachunek sumienia sam sobie zamiast wytykac nam to i tamto

Omegas | 2013-05-2 09:30

Luka w 100% cię popieram.!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź
2019-10-26, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Dominik Sokół 3     
Michał Fidziukiewicz 61
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 14 8-4-2 28
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Olimpia Elbląg 14 7-4-3 25
5 Górnik Łęczna 13 7-4-2 25
6 Stal Rzeszów 14 7-3-4 24
7 Bytovia Bytów 14 6-4-4 22
8 Błękitni Stargard Szcz. 14 7-0-7 21
9 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
10 Górnik Polkowice 14 4-5-5 17
11 Garbarnia Kraków 13 4-5-4 17
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 14 4-3-7 15
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 14 4-2-8 14
16 Stal Stalowa Wola 14 3-4-7 13
17 Gryf Wejherowo 14 2-3-9 9
18 Legionovia Legionowo 14 2-2-10 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (865)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (398)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 30 479 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 32 883 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 531 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 670 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.03048