Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

W 26 kolejce naszej Stalówce przyszło zagrać wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z tamtejszą Pogońią . Niestety przegralismy 1:0 po "dziwnym" rzucie karnym dla gospodarzy .

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego spotkania STALÓWKA tv :

Do Siedlec wybrała się 142 - osobowa grupa kibiców Stalówki która szczelnie obwiesiła sektor flagami i przez całe spotkanie głośno dopingowała nasz zespół . W galerii znajdziecie również fotki z tego meczu.

 


Kolejne spotkanie Stal zagra u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Świtem Nowy Dwóet Mazowiecki 

Komentarze (14)

Luka | 2013-04-28 20:56

Kto robil ten opis?Pierwszy raz sie spotykam z zanizaniem swojej liczby,wiec wez to czlowieku zmien.Nas w Siedlcach 142 osoby dokladnie.

Mariusz | 2013-04-28 21:29

Luka - Przepraszam za pomyłkę -poprawione.

Kategoriak | 2013-04-28 22:15

Jak zwykle karny z kapelusza;/
Juniorzy znowu wygrali :) zbliżają się do czołówki, a mają 2 mecze mniej. Może na KSZO w środe doping?

Stalowiak1938 | 2013-04-29 09:58

Kiedy Info odnośnie wyjazdu do Płocka?

Cdncdn | 2013-04-29 10:16

Stalowiak1938 juz niedlugo bedziesz jezdzil na mecze do przyszowa jak wladzcy podkarpacia czyli wy nic z tym nie zrobicie.Darcie ryja nic tu nie pomoze.Trzeba wymóc na Szlezaku pieniadze na II lige.A jak nie to go obalic.Jest przeciez w radzie przedstawiciel lysych glow.I co???Klaska jak mu karza.

Edek38 | 2013-04-29 11:50



Redaktor ma info z dupy a trener nie jest zwolniony tylko przebywa na urlopie.
CDN. Znajdź jeszcze kilkuset kolegów kochających Stal i zrób coś kurw...a a nie tylko klikasz zasrańcu.
Pisałes ,ze Kibole nie są Ci potrzebni na stadionie a teraz o coś prosisz?
Jebn..ij się głową o ściane, jak nie pomoże to powtarzaj do skutku.
danaj sam w radzie może tyle co ty za monitorem.
Od kilku lat wszyscy BEZradni są do dupy i tyle w temacie.
Na marginesie, na kogo głosowałeś mondralo?? Na kierowce??

Marek | 2013-04-29 12:21

Szkoda ze tej milosci niektorych kibicow nie bylo w meczu z Wigrami Suwalki, doping byl zerowy tak jak zerowa gra kopaczy.Operacje Plock, plakaty a u siebie dopingu nie ma.. niektorzy jada nie dla kibicowania tylko dla lansu i taka prawda.Bo co ze w Plocku bedzie doping jak u siebie go nie ma?

Marek | 2013-04-29 12:23

A przepraszam byl doping czyli wyzwiska pod adresem Wołoszyna..

Luka | 2013-04-29 13:35

Marek widac ze jestes nieogarniety w naszych klimatach.Dla nas wyjazd jest rzecza najwazniejsza,u siebie Stalówka ma Was czyli słoneczników wiec wstan na krytej i poderwij do dopingu kibicow tam zasiadajacych jak Ci nie pasuje cisza na stadionie.Albo zamknij pape i zapisz sie na wyjazd do Plocka zamiast nas umoralniac,bo to daremne

Darmo | 2013-04-29 16:13

I za co ten karny??????????????? na ile meczów będzie odstawiony sędzia? trzeba napisać do Bońka, niech zobaczy swój burdel

Marek | 2013-04-29 17:46

Luka czyli potwierdza sie co pisalem LANS a nie kibicowanie.Skoro u siebie kibicow wyzywasz od slonecznikow to taki z ciebie kibic jak z koziej dupy traba.

Omegas | 2013-04-29 18:51

Ogarnijcie się kur** wszyscy, teraz widać ze moda na Stalówke przemija ale ci co z nią byli to dalej są i tak zostanie. Mecze u siebie są tak ważne jak i na wyjezdzie dlatego trzeba robić puki co się da żeby się utrzymać w II lidze. to jest najważniejsze jak wam coś nie pasuje to nie chodzcie i tyle.

Luka | 2013-04-29 20:41

hehe Marek uwazasz ze jezdzenie za klubem po calym kraju,wydawanie na to pieniedzy i poswiecanie czasu to LANS? Lansuja to sie barany w koszulkach Stalowki na miescie i po dyskotekach ktorzy nie maja za wiele wspolnego z tym klubem.A my nie jestesmy lanserami tylko NAJWIERNIEJSZYMI KIBICAMI STALI STALOWA WOLA.To do nas pilkarze vzawsze podchodza z podziekowaniami za wsparcie gdybys nie zauwazyl,wiec leopiej zrob rachunek sumienia sam sobie zamiast wytykac nam to i tamto

Omegas | 2013-05-2 09:30

Luka w 100% cię popieram.!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 077 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 10 405 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 40 825 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 58 718 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02872