Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

STALÓWKA tv. Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 1:0

W 26 kolejce naszej Stalówce przyszło zagrać wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z tamtejszą Pogońią . Niestety przegralismy 1:0 po "dziwnym" rzucie karnym dla gospodarzy .

Poniżej możecie zobaczyć relację z tego spotkania STALÓWKA tv :

Do Siedlec wybrała się 142 - osobowa grupa kibiców Stalówki która szczelnie obwiesiła sektor flagami i przez całe spotkanie głośno dopingowała nasz zespół . W galerii znajdziecie również fotki z tego meczu.

 


Kolejne spotkanie Stal zagra u siebie z ostatnią drużyną w tabeli Świtem Nowy Dwóet Mazowiecki 

Komentarze (14)

Luka | 2013-04-28 20:56

Kto robil ten opis?Pierwszy raz sie spotykam z zanizaniem swojej liczby,wiec wez to czlowieku zmien.Nas w Siedlcach 142 osoby dokladnie.

Mariusz | 2013-04-28 21:29

Luka - Przepraszam za pomyłkę -poprawione.

Kategoriak | 2013-04-28 22:15

Jak zwykle karny z kapelusza;/
Juniorzy znowu wygrali :) zbliżają się do czołówki, a mają 2 mecze mniej. Może na KSZO w środe doping?

Stalowiak1938 | 2013-04-29 09:58

Kiedy Info odnośnie wyjazdu do Płocka?

Cdncdn | 2013-04-29 10:16

Stalowiak1938 juz niedlugo bedziesz jezdzil na mecze do przyszowa jak wladzcy podkarpacia czyli wy nic z tym nie zrobicie.Darcie ryja nic tu nie pomoze.Trzeba wymóc na Szlezaku pieniadze na II lige.A jak nie to go obalic.Jest przeciez w radzie przedstawiciel lysych glow.I co???Klaska jak mu karza.

Edek38 | 2013-04-29 11:50



Redaktor ma info z dupy a trener nie jest zwolniony tylko przebywa na urlopie.
CDN. Znajdź jeszcze kilkuset kolegów kochających Stal i zrób coś kurw...a a nie tylko klikasz zasrańcu.
Pisałes ,ze Kibole nie są Ci potrzebni na stadionie a teraz o coś prosisz?
Jebn..ij się głową o ściane, jak nie pomoże to powtarzaj do skutku.
danaj sam w radzie może tyle co ty za monitorem.
Od kilku lat wszyscy BEZradni są do dupy i tyle w temacie.
Na marginesie, na kogo głosowałeś mondralo?? Na kierowce??

Marek | 2013-04-29 12:21

Szkoda ze tej milosci niektorych kibicow nie bylo w meczu z Wigrami Suwalki, doping byl zerowy tak jak zerowa gra kopaczy.Operacje Plock, plakaty a u siebie dopingu nie ma.. niektorzy jada nie dla kibicowania tylko dla lansu i taka prawda.Bo co ze w Plocku bedzie doping jak u siebie go nie ma?

Marek | 2013-04-29 12:23

A przepraszam byl doping czyli wyzwiska pod adresem Wołoszyna..

Luka | 2013-04-29 13:35

Marek widac ze jestes nieogarniety w naszych klimatach.Dla nas wyjazd jest rzecza najwazniejsza,u siebie Stalówka ma Was czyli słoneczników wiec wstan na krytej i poderwij do dopingu kibicow tam zasiadajacych jak Ci nie pasuje cisza na stadionie.Albo zamknij pape i zapisz sie na wyjazd do Plocka zamiast nas umoralniac,bo to daremne

Darmo | 2013-04-29 16:13

I za co ten karny??????????????? na ile meczów będzie odstawiony sędzia? trzeba napisać do Bońka, niech zobaczy swój burdel

Marek | 2013-04-29 17:46

Luka czyli potwierdza sie co pisalem LANS a nie kibicowanie.Skoro u siebie kibicow wyzywasz od slonecznikow to taki z ciebie kibic jak z koziej dupy traba.

Omegas | 2013-04-29 18:51

Ogarnijcie się kur** wszyscy, teraz widać ze moda na Stalówke przemija ale ci co z nią byli to dalej są i tak zostanie. Mecze u siebie są tak ważne jak i na wyjezdzie dlatego trzeba robić puki co się da żeby się utrzymać w II lidze. to jest najważniejsze jak wam coś nie pasuje to nie chodzcie i tyle.

Luka | 2013-04-29 20:41

hehe Marek uwazasz ze jezdzenie za klubem po calym kraju,wydawanie na to pieniedzy i poswiecanie czasu to LANS? Lansuja to sie barany w koszulkach Stalowki na miescie i po dyskotekach ktorzy nie maja za wiele wspolnego z tym klubem.A my nie jestesmy lanserami tylko NAJWIERNIEJSZYMI KIBICAMI STALI STALOWA WOLA.To do nas pilkarze vzawsze podchodza z podziekowaniami za wsparcie gdybys nie zauwazyl,wiec leopiej zrob rachunek sumienia sam sobie zamiast wytykac nam to i tamto

Omegas | 2013-05-2 09:30

Luka w 100% cię popieram.!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (1:0)
2008-05-21
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 92 648 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 345 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 18 080 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 33 834 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04763