Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 18 maja specjalem do Siarkopolu!

18 maja specjalem do Siarkopolu!

Miło Nam wszystkich kibiców Stalówki poinformować, że wyjazd 18 maja na mecz pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Siarką Tarnobrzeg odbędzie się pociągiem specjalnym!

Aby pojechać na wyjazd należy w jednym momencie osobiście ZAPISAĆ SIĘ oraz WPŁACIĆ KOSZTA PRZEJAZDU - 20 zł. Najbliższy punkt zapisów dnia jutrzejszego na boisku pod Hutą od godziny 16:00 do 18:00!

a także:
- na meczu u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (4 maja, godz. 17:00);
- na wyjeździe do Płocka (8 maja);
- na meczu u siebie z Resovią Rzeszów (11 maja, godz. 17:00);
- na boisku pod Hutą (7 maja od godz. 18:30 do 20:00; 10 maja od godz. 18:30 do 20:00; 14 maja od godz. 18:30 do 20:00)
- u Przedstawicieli osiedli.
 
Uwaga!
Każda zapisująca się a zarazem wpłacająca pieniądze osoba dostanie bloczek upoważniający do wejścia do pociągu! Kto nie będzie posiadał tego bloczka przy wejściu poniesie koszta wyjazdu (tj. 20 zł). Zatem prosimy o staranne pilnowanie go a w dniu meczu zabranie go ze sobą!
 
Cena biletu na mecz - 15 zł.
 
Jeszcze dodatkowe informacje:
Z czasem zostanie zamieszczony regulamin podróży/wyjazdu który będzie rygorystycznie przestrzegany!
 
Osoby jadące do Płocka będą miały mały bonusik przy wyjeździe do Tarnobrzega.
 
Oraz jedna osoba będzie mogła zapisać 5 innych ale musi podać ich dane do listy i wpłacić za nie pieniądze.
 
Informacje co do wyjazdu będą podawane na bieżąco, także prosimy o codzienne odwiedzanie Naszych portali internetowych!
 
Przypominamy w tym miejscu o trwających zapisach na bardzo ważny wyjazd do Płocka, 8 maja (środa)!

Komentarze (10)

Luka | 2013-05-2 16:39

No więc Panowie zostało nam lekko ponad 2 tygodnie do INWAZJI (bo myślę że tak naszą wizytę tam będzie trzeba nazwać) na zaścianek.Prosimy wszystkich o jak najwcześniejsze zapisywanie się i wpłacanie kasy za przejazd,aby pomóc organizatorom wyjazdu w sprawnym przygotowaniu wszystkiego.Mam nadzieję że nie ma takich osób które uważają sie za kibiców STALI STALOWA WOLA a zabraknie ich w Tarnobrzegu.JEDZIEMY TAM WSZYSCY i pokazujemy miejscowym swoją siłę!!!
JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY O ŚRODOWYM WYJEZDZIE DO PŁOCKA,KTÓRY WCALE NIE JEST MNIEJ WAŻNY A WRĘCZ POWIEDZIALBYM WAŻNIEJSZY.W Płocku także nie może zabraknąć licznego grona fanatyków STALÓWKI !!!

Bzc1938 | 2013-05-2 17:20

Jedziemy wszyscy bez wyjątku. Mobilizacje na osiedlach i FC. Jest okazja pobić rekord wyjazdowy z meczu Widzew-Stalówka. Namawiać każdego! 9 lat nie byliśmy w Tarnobrzegu. Musi być nas więcej niż smrodów!

Fanatyk38 | 2013-05-2 17:44

DRŻYJCIE SMRODY !!!
WŁADCY PODKARPACIA ORGANIZUJĄ KRUCJATĘ NA ZAŚCIANEK!!!
Na ten wyjazd chyba nikogo specjalnie namawiać nie trzeba.
Wszyscy meldujemy się w sobotę w SEKTORZE B i zapisujemy się na tą wycieczkę!!!
Ten pociąg ma pękać w szwach!!!
Tymczasem zapełniamy kolejny autokar do Płocka i jedziemy na najdalszy wyjazd w tej rundzie !!!

Mario_stw | 2013-05-2 20:50

Dzięki ci panie!!!
Za to że dożyłem tego dnia INWAZJI!
Mimo że wątroba coraz słabsza myślę że dam radę(i koledzy również)i zameldujemy się w śmierdzo-grodzie konkretną ekipą.
Naprawdę wspaniała wiadomość dzięki serdeczne organizatorom!!!
HEY STAL!!!!!

Lubelak | 2013-05-2 21:06

Można zapłacić w dniu wyjazdu?

Lubelak | 2013-05-2 21:12

Bardzo dobry Kolega naszego prezia jednak potrafi wybudować w rok za środki unijne. Może przemówi to naszemu preziowi do rozsądku:

Teraz III-ligowy klub piłkarski Avia Świdnik musi rozgrywać mecze "u siebie" w Poniatowej. Wszystko przez to, że obecny stadion zamienił się pokaźny plac budowy.
Stary stadion Avii był żywcem wyjęty z poprzedniej epoki. Zniszczone, odrapane bramy, poorana płyta boiska. Słowem, obrazek jak z lat 60. ubiegłego wieku.

Tak było jeszcze kilka lat temu, kiedy to od skarbu państwa obiekt przejęły władze Świdnika. Jednak już wtedy miasto uznało, że przejmuje stadion z zamiarem jego przebudowania i dostosowania do XXI wieku.

Każdy, kto miał ostatnio okazję zajrzeć na stadion w Świdniku, dobrze widział, że prace sukcesywnie postępują. Cały czas jest tam ciężki sprzęt.

Początkowo władze Świdnika chciały, żeby prace budowlane rozpoczęły się późnym latem zeszłego roku. Ale przedłużała się procedura przetargowa i roboty rozpoczęto później, w październiku.

Na nową arenę piłkarską miasto wyda 18 mln złotych, z czego 10 mln pochodzi ze środków europejskich.

W zamian stadion będzie spełniał warunki II ligi piłkarskiej narzucone przez PZPN. Zmodernizowane zostanie główne boisko i wszystkie budynki - szatnie sanitarne, socjalne.

Powstanie też pełnowymiarowe boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. W okolicy podobnym może poszczycić się jedynie I-ligowa drużyna z Łęcznej.

Stadion pomieści 2,8 tys. osób. Jeśli w przyszłości miasto zdecyduje się rozbudować obiekt, to jest możliwość powiększenia trybun do czterech tysięcy miejsc. Sektory dla kibiców będą ogrodzone. Stadion będzie miał nowe oświetlenie, a przed nimi będzie miejsce dla kilkudziesięciu samochodów. Całość będzie monitorowana.

Budowa przez przedłużającą się zimę szła z oporami. Ostatnio główny wykonawca poprosił o wydłużenie czasu trwania umowy. Początkowo stadion miał być ukończony w październiku tego roku. Ale po namowach wykonawcy może stać się to w grudniu.

Na miejscu widać już konstrukcję trybun, położone są sieci kanalizacyjne,

Pierwsze profesjonalne rozgrywki mają się tu odbyć w przyszłorocznej rundzie wiosennej.

Dziadzia | 2013-05-3 02:13

emigracja brać urlopy rezerwować loty! ZKS!

Marek | 2013-05-3 11:48

Nie zapominac tez o meczu w sobote z ostatnia druzyna w tabeli!! Teraz to ten mecz jest najwazniejszy i jak Stal go nie wygra to nie bedzie wesolo!! Napewno wazniejszy od meczu w Plocku..

Omegas | 2013-05-3 16:32

bedzie ROZPIERD*** !

Kondi3abc | 2013-05-7 19:14

Mozna bardziej przyblizyc gdzie to boisko zeby sie zapisac na wyjazd,bo chcialem sie wybrac w piatek.Jestem spod Stalowej i nie wiem dokladnie gdzie to dokladnie.To bedzie moj pierwszy wyjazd,jestem mlody ale kiedys trzeba zaczac jezdzic za Staloweczka.pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2020-08-00, godz. 01:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Sandomierz 2 2-0-0 6
2 KS Wiązownica 2 2-0-0 6
3 Sokół Sieniawa 2 2-0-0 6
4 Wisła Puławy 2 2-0-0 6
5 ŁKS Łagów 2 1-0-1 3
6 Podhale Nowy Targ 1 1-0-0 3
7 KSZO Ostrowiec Św 2 1-0-1 3
8 Stal Kraśnik 2 1-0-1 3
9 Podlasie Biała Podlaska 2 1-0-1 3
10 Cracovia II 2 1-0-1 3
11 Jutrzenka Giebułtów 2 1-0-1 3
12 Orlęta Radzyń Podlaski 2 1-0-1 3
13 Korona II Kielce 2 1-0-1 3
14 Wisłoka Dębica 2 1-0-1 3
15 Lewart Lubartów 2 0-1-1 1
16 Siarka Tarnobrzeg 2 0-1-1 1
17 Avia Świdnik 1 0-0-1 0
18 Wólczanka W. Pełkińska 2 0-0-2 0
19 Chełmianka Chełm 2 0-0-2 0
20 Hetman Zamość 2 0-0-2 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-00 Avia Świdnik - STAL
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-22 STAL - Wólczanka W. Pe..
2020-08-26 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-08-29 STAL - Korona II Kielce
2020-09-05 Hetman Zamość - STAL
2020-09-09 STAL - Chełmianka Chełm
2020-09-12 Wisłoka Dębica - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1440) » Edek38 (1250)
» Vielitz44 (928) » 1938fc (830)
» Rafix (768) » Filip kacper k. (746)
» Fanatyk38 (695) » Kamilosss (471)
» Acer (469) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 490 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 43 421 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 6 907 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 791 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.02887