Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 18 maja specjalem do Siarkopolu!

18 maja specjalem do Siarkopolu!

Miło Nam wszystkich kibiców Stalówki poinformować, że wyjazd 18 maja na mecz pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Siarką Tarnobrzeg odbędzie się pociągiem specjalnym!

Aby pojechać na wyjazd należy w jednym momencie osobiście ZAPISAĆ SIĘ oraz WPŁACIĆ KOSZTA PRZEJAZDU - 20 zł. Najbliższy punkt zapisów dnia jutrzejszego na boisku pod Hutą od godziny 16:00 do 18:00!

a także:
- na meczu u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (4 maja, godz. 17:00);
- na wyjeździe do Płocka (8 maja);
- na meczu u siebie z Resovią Rzeszów (11 maja, godz. 17:00);
- na boisku pod Hutą (7 maja od godz. 18:30 do 20:00; 10 maja od godz. 18:30 do 20:00; 14 maja od godz. 18:30 do 20:00)
- u Przedstawicieli osiedli.
 
Uwaga!
Każda zapisująca się a zarazem wpłacająca pieniądze osoba dostanie bloczek upoważniający do wejścia do pociągu! Kto nie będzie posiadał tego bloczka przy wejściu poniesie koszta wyjazdu (tj. 20 zł). Zatem prosimy o staranne pilnowanie go a w dniu meczu zabranie go ze sobą!
 
Cena biletu na mecz - 15 zł.
 
Jeszcze dodatkowe informacje:
Z czasem zostanie zamieszczony regulamin podróży/wyjazdu który będzie rygorystycznie przestrzegany!
 
Osoby jadące do Płocka będą miały mały bonusik przy wyjeździe do Tarnobrzega.
 
Oraz jedna osoba będzie mogła zapisać 5 innych ale musi podać ich dane do listy i wpłacić za nie pieniądze.
 
Informacje co do wyjazdu będą podawane na bieżąco, także prosimy o codzienne odwiedzanie Naszych portali internetowych!
 
Przypominamy w tym miejscu o trwających zapisach na bardzo ważny wyjazd do Płocka, 8 maja (środa)!

Komentarze (10)

Luka | 2013-05-2 16:39

No więc Panowie zostało nam lekko ponad 2 tygodnie do INWAZJI (bo myślę że tak naszą wizytę tam będzie trzeba nazwać) na zaścianek.Prosimy wszystkich o jak najwcześniejsze zapisywanie się i wpłacanie kasy za przejazd,aby pomóc organizatorom wyjazdu w sprawnym przygotowaniu wszystkiego.Mam nadzieję że nie ma takich osób które uważają sie za kibiców STALI STALOWA WOLA a zabraknie ich w Tarnobrzegu.JEDZIEMY TAM WSZYSCY i pokazujemy miejscowym swoją siłę!!!
JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY O ŚRODOWYM WYJEZDZIE DO PŁOCKA,KTÓRY WCALE NIE JEST MNIEJ WAŻNY A WRĘCZ POWIEDZIALBYM WAŻNIEJSZY.W Płocku także nie może zabraknąć licznego grona fanatyków STALÓWKI !!!

Bzc1938 | 2013-05-2 17:20

Jedziemy wszyscy bez wyjątku. Mobilizacje na osiedlach i FC. Jest okazja pobić rekord wyjazdowy z meczu Widzew-Stalówka. Namawiać każdego! 9 lat nie byliśmy w Tarnobrzegu. Musi być nas więcej niż smrodów!

Fanatyk38 | 2013-05-2 17:44

DRŻYJCIE SMRODY !!!
WŁADCY PODKARPACIA ORGANIZUJĄ KRUCJATĘ NA ZAŚCIANEK!!!
Na ten wyjazd chyba nikogo specjalnie namawiać nie trzeba.
Wszyscy meldujemy się w sobotę w SEKTORZE B i zapisujemy się na tą wycieczkę!!!
Ten pociąg ma pękać w szwach!!!
Tymczasem zapełniamy kolejny autokar do Płocka i jedziemy na najdalszy wyjazd w tej rundzie !!!

Mario_stw | 2013-05-2 20:50

Dzięki ci panie!!!
Za to że dożyłem tego dnia INWAZJI!
Mimo że wątroba coraz słabsza myślę że dam radę(i koledzy również)i zameldujemy się w śmierdzo-grodzie konkretną ekipą.
Naprawdę wspaniała wiadomość dzięki serdeczne organizatorom!!!
HEY STAL!!!!!

Lubelak | 2013-05-2 21:06

Można zapłacić w dniu wyjazdu?

Lubelak | 2013-05-2 21:12

Bardzo dobry Kolega naszego prezia jednak potrafi wybudować w rok za środki unijne. Może przemówi to naszemu preziowi do rozsądku:

Teraz III-ligowy klub piłkarski Avia Świdnik musi rozgrywać mecze "u siebie" w Poniatowej. Wszystko przez to, że obecny stadion zamienił się pokaźny plac budowy.
Stary stadion Avii był żywcem wyjęty z poprzedniej epoki. Zniszczone, odrapane bramy, poorana płyta boiska. Słowem, obrazek jak z lat 60. ubiegłego wieku.

Tak było jeszcze kilka lat temu, kiedy to od skarbu państwa obiekt przejęły władze Świdnika. Jednak już wtedy miasto uznało, że przejmuje stadion z zamiarem jego przebudowania i dostosowania do XXI wieku.

Każdy, kto miał ostatnio okazję zajrzeć na stadion w Świdniku, dobrze widział, że prace sukcesywnie postępują. Cały czas jest tam ciężki sprzęt.

Początkowo władze Świdnika chciały, żeby prace budowlane rozpoczęły się późnym latem zeszłego roku. Ale przedłużała się procedura przetargowa i roboty rozpoczęto później, w październiku.

Na nową arenę piłkarską miasto wyda 18 mln złotych, z czego 10 mln pochodzi ze środków europejskich.

W zamian stadion będzie spełniał warunki II ligi piłkarskiej narzucone przez PZPN. Zmodernizowane zostanie główne boisko i wszystkie budynki - szatnie sanitarne, socjalne.

Powstanie też pełnowymiarowe boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. W okolicy podobnym może poszczycić się jedynie I-ligowa drużyna z Łęcznej.

Stadion pomieści 2,8 tys. osób. Jeśli w przyszłości miasto zdecyduje się rozbudować obiekt, to jest możliwość powiększenia trybun do czterech tysięcy miejsc. Sektory dla kibiców będą ogrodzone. Stadion będzie miał nowe oświetlenie, a przed nimi będzie miejsce dla kilkudziesięciu samochodów. Całość będzie monitorowana.

Budowa przez przedłużającą się zimę szła z oporami. Ostatnio główny wykonawca poprosił o wydłużenie czasu trwania umowy. Początkowo stadion miał być ukończony w październiku tego roku. Ale po namowach wykonawcy może stać się to w grudniu.

Na miejscu widać już konstrukcję trybun, położone są sieci kanalizacyjne,

Pierwsze profesjonalne rozgrywki mają się tu odbyć w przyszłorocznej rundzie wiosennej.

Dziadzia | 2013-05-3 02:13

emigracja brać urlopy rezerwować loty! ZKS!

Marek | 2013-05-3 11:48

Nie zapominac tez o meczu w sobote z ostatnia druzyna w tabeli!! Teraz to ten mecz jest najwazniejszy i jak Stal go nie wygra to nie bedzie wesolo!! Napewno wazniejszy od meczu w Plocku..

Omegas | 2013-05-3 16:32

bedzie ROZPIERD*** !

Kondi3abc | 2013-05-7 19:14

Mozna bardziej przyblizyc gdzie to boisko zeby sie zapisac na wyjazd,bo chcialem sie wybrac w piatek.Jestem spod Stalowej i nie wiem dokladnie gdzie to dokladnie.To bedzie moj pierwszy wyjazd,jestem mlody ale kiedys trzeba zaczac jezdzic za Staloweczka.pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2020-06-06, godz. 17:40
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

2 : 2

Kacper Śpiewak 89, 90     
Cezary Demianiuk 25, 68
Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 23 14-5-4 47
2 GKS Katowice 23 13-5-5 44
3 Resovia Rzeszów 23 12-6-5 42
4 Górnik Łęczna 23 12-6-5 42
5 Olimpia Elbląg 23 9-10-4 37
6 Bytovia Bytów 23 10-6-7 36
7 Stal Rzeszów 23 10-3-10 33
8 Błękitni Stargard Szcz. 23 9-5-9 32
9 Górnik Polkowice 23 8-6-9 30
10 Pogoń Siedlce 23 9-3-11 30
11 Znicz Pruszków 23 9-3-11 30
12 Elana Toruń 23 8-5-10 29
13 Garbarnia Kraków 23 7-8-8 29
14 Lech II Poznań 23 7-8-8 29
15 Skra Częstochowa 23 8-4-11 28
16 Stal Stalowa Wola 23 6-7-10 25
17 Legionovia Legionowo 23 4-4-15 16
18 Gryf Wejherowo 23 3-4-16 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (904)
» Rafix (768) » Młodynie (683)
» Fanatyk38 (683) » 1938fc (562)
» Filip kacper k. (522) » Kamilosss (434)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 57 346 razy
STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 38 742 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2015-09-19
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 24 099 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 555 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.03342