Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 18 maja specjalem do Siarkopolu!

18 maja specjalem do Siarkopolu!

Miło Nam wszystkich kibiców Stalówki poinformować, że wyjazd 18 maja na mecz pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Siarką Tarnobrzeg odbędzie się pociągiem specjalnym!

Aby pojechać na wyjazd należy w jednym momencie osobiście ZAPISAĆ SIĘ oraz WPŁACIĆ KOSZTA PRZEJAZDU - 20 zł. Najbliższy punkt zapisów dnia jutrzejszego na boisku pod Hutą od godziny 16:00 do 18:00!

a także:
- na meczu u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (4 maja, godz. 17:00);
- na wyjeździe do Płocka (8 maja);
- na meczu u siebie z Resovią Rzeszów (11 maja, godz. 17:00);
- na boisku pod Hutą (7 maja od godz. 18:30 do 20:00; 10 maja od godz. 18:30 do 20:00; 14 maja od godz. 18:30 do 20:00)
- u Przedstawicieli osiedli.
 
Uwaga!
Każda zapisująca się a zarazem wpłacająca pieniądze osoba dostanie bloczek upoważniający do wejścia do pociągu! Kto nie będzie posiadał tego bloczka przy wejściu poniesie koszta wyjazdu (tj. 20 zł). Zatem prosimy o staranne pilnowanie go a w dniu meczu zabranie go ze sobą!
 
Cena biletu na mecz - 15 zł.
 
Jeszcze dodatkowe informacje:
Z czasem zostanie zamieszczony regulamin podróży/wyjazdu który będzie rygorystycznie przestrzegany!
 
Osoby jadące do Płocka będą miały mały bonusik przy wyjeździe do Tarnobrzega.
 
Oraz jedna osoba będzie mogła zapisać 5 innych ale musi podać ich dane do listy i wpłacić za nie pieniądze.
 
Informacje co do wyjazdu będą podawane na bieżąco, także prosimy o codzienne odwiedzanie Naszych portali internetowych!
 
Przypominamy w tym miejscu o trwających zapisach na bardzo ważny wyjazd do Płocka, 8 maja (środa)!

Komentarze (10)

Luka | 2013-05-2 16:39

No więc Panowie zostało nam lekko ponad 2 tygodnie do INWAZJI (bo myślę że tak naszą wizytę tam będzie trzeba nazwać) na zaścianek.Prosimy wszystkich o jak najwcześniejsze zapisywanie się i wpłacanie kasy za przejazd,aby pomóc organizatorom wyjazdu w sprawnym przygotowaniu wszystkiego.Mam nadzieję że nie ma takich osób które uważają sie za kibiców STALI STALOWA WOLA a zabraknie ich w Tarnobrzegu.JEDZIEMY TAM WSZYSCY i pokazujemy miejscowym swoją siłę!!!
JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY O ŚRODOWYM WYJEZDZIE DO PŁOCKA,KTÓRY WCALE NIE JEST MNIEJ WAŻNY A WRĘCZ POWIEDZIALBYM WAŻNIEJSZY.W Płocku także nie może zabraknąć licznego grona fanatyków STALÓWKI !!!

Bzc1938 | 2013-05-2 17:20

Jedziemy wszyscy bez wyjątku. Mobilizacje na osiedlach i FC. Jest okazja pobić rekord wyjazdowy z meczu Widzew-Stalówka. Namawiać każdego! 9 lat nie byliśmy w Tarnobrzegu. Musi być nas więcej niż smrodów!

Fanatyk38 | 2013-05-2 17:44

DRŻYJCIE SMRODY !!!
WŁADCY PODKARPACIA ORGANIZUJĄ KRUCJATĘ NA ZAŚCIANEK!!!
Na ten wyjazd chyba nikogo specjalnie namawiać nie trzeba.
Wszyscy meldujemy się w sobotę w SEKTORZE B i zapisujemy się na tą wycieczkę!!!
Ten pociąg ma pękać w szwach!!!
Tymczasem zapełniamy kolejny autokar do Płocka i jedziemy na najdalszy wyjazd w tej rundzie !!!

Mario_stw | 2013-05-2 20:50

Dzięki ci panie!!!
Za to że dożyłem tego dnia INWAZJI!
Mimo że wątroba coraz słabsza myślę że dam radę(i koledzy również)i zameldujemy się w śmierdzo-grodzie konkretną ekipą.
Naprawdę wspaniała wiadomość dzięki serdeczne organizatorom!!!
HEY STAL!!!!!

Lubelak | 2013-05-2 21:06

Można zapłacić w dniu wyjazdu?

Lubelak | 2013-05-2 21:12

Bardzo dobry Kolega naszego prezia jednak potrafi wybudować w rok za środki unijne. Może przemówi to naszemu preziowi do rozsądku:

Teraz III-ligowy klub piłkarski Avia Świdnik musi rozgrywać mecze "u siebie" w Poniatowej. Wszystko przez to, że obecny stadion zamienił się pokaźny plac budowy.
Stary stadion Avii był żywcem wyjęty z poprzedniej epoki. Zniszczone, odrapane bramy, poorana płyta boiska. Słowem, obrazek jak z lat 60. ubiegłego wieku.

Tak było jeszcze kilka lat temu, kiedy to od skarbu państwa obiekt przejęły władze Świdnika. Jednak już wtedy miasto uznało, że przejmuje stadion z zamiarem jego przebudowania i dostosowania do XXI wieku.

Każdy, kto miał ostatnio okazję zajrzeć na stadion w Świdniku, dobrze widział, że prace sukcesywnie postępują. Cały czas jest tam ciężki sprzęt.

Początkowo władze Świdnika chciały, żeby prace budowlane rozpoczęły się późnym latem zeszłego roku. Ale przedłużała się procedura przetargowa i roboty rozpoczęto później, w październiku.

Na nową arenę piłkarską miasto wyda 18 mln złotych, z czego 10 mln pochodzi ze środków europejskich.

W zamian stadion będzie spełniał warunki II ligi piłkarskiej narzucone przez PZPN. Zmodernizowane zostanie główne boisko i wszystkie budynki - szatnie sanitarne, socjalne.

Powstanie też pełnowymiarowe boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią. W okolicy podobnym może poszczycić się jedynie I-ligowa drużyna z Łęcznej.

Stadion pomieści 2,8 tys. osób. Jeśli w przyszłości miasto zdecyduje się rozbudować obiekt, to jest możliwość powiększenia trybun do czterech tysięcy miejsc. Sektory dla kibiców będą ogrodzone. Stadion będzie miał nowe oświetlenie, a przed nimi będzie miejsce dla kilkudziesięciu samochodów. Całość będzie monitorowana.

Budowa przez przedłużającą się zimę szła z oporami. Ostatnio główny wykonawca poprosił o wydłużenie czasu trwania umowy. Początkowo stadion miał być ukończony w październiku tego roku. Ale po namowach wykonawcy może stać się to w grudniu.

Na miejscu widać już konstrukcję trybun, położone są sieci kanalizacyjne,

Pierwsze profesjonalne rozgrywki mają się tu odbyć w przyszłorocznej rundzie wiosennej.

Dziadzia | 2013-05-3 02:13

emigracja brać urlopy rezerwować loty! ZKS!

Marek | 2013-05-3 11:48

Nie zapominac tez o meczu w sobote z ostatnia druzyna w tabeli!! Teraz to ten mecz jest najwazniejszy i jak Stal go nie wygra to nie bedzie wesolo!! Napewno wazniejszy od meczu w Plocku..

Omegas | 2013-05-3 16:32

bedzie ROZPIERD*** !

Kondi3abc | 2013-05-7 19:14

Mozna bardziej przyblizyc gdzie to boisko zeby sie zapisac na wyjazd,bo chcialem sie wybrac w piatek.Jestem spod Stalowej i nie wiem dokladnie gdzie to dokladnie.To bedzie moj pierwszy wyjazd,jestem mlody ale kiedys trzeba zaczac jezdzic za Staloweczka.pozdro

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (412) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 29 051 razy
Raków Częstochowa - STAL (0:3)
2017-05-17
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 1 921 razy
Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 950 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 10 988 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.02841