Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Świt już jutro !!!

Stalówka - Świt już jutro !!!

Piłkarze Stali Stalowa Wola w najbliższą sobotę-04.05. zagrają z zamykającym tabelę zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godz. 17:00. Stalówka rozegra ten mecz pod wodzą nowego trenera Pawła Wtorka. Jest to ważny pojedynek dla zielono-czarnych, którzy jak powietrza potrzebują punktów. Czeka nas kolejna batalia z cyklu tych o sześć oczek.

 http://stal1938.pl/stalowka-zagra-ze-switem/

Panie i Panowie, to bardzo ważny mecz dla Stalówki. Wszyscy meldujemy się na stadionie i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy w walce o cenne punkty. Zabieramy ze sobą barwy.
Na meczu będzie można zapisać się na wyjazd do Tarnobrzega. Przy zapisywaniu wpłacamy kasę na przejazd- 20  zł.

Cały czas trwają również internetowe zapisy na wyjazd do Płocka. Jest to najdalszy i najważniejszy wyjazd rundy więc nie czekać do ostatniego dnia !!!
O środowym terminie było wiadomo nie od wczoraj, każdy powinien ogarnąć sobie wolne w dopowiednim czasie. Obecność obowiązkowa bez tłumaczenia się !!!

 



 

Komentarze (10)

Kategoriak | 2013-05-3 14:57

Jutro na Świt, a w niedziele o 11:00 Juniorzy Starsi grają ze Stalą Rzeszów w Lidze Makroregionalnej.

Kibolek1938 | 2013-05-4 13:58

Panie wchodzą za darmo czy płacą normalnie ??

Luka | 2013-05-4 14:12

Czemu w statystykach wyjazdowych podawane sa zanizone liczby?Ktos to robi na zlosc czy jak?Nie rozumiem tego.W Niepołomicach nas 200,w Siedlcach 142 osoby.Do korekty

Stalowiak1938 | 2013-05-4 22:21

chyba mecz wygrali nasi bo "0" komentarzy :)

Marco | 2013-05-5 00:10

Stalowiak1938 wszystko bawi pod MDK , tzn. o tej porze to już raczej niedobitki tylko śmigają po mieście , dlatego nie dziw się ze komentarzy jest tyle ile jest bo nawet admin zapewne popadł w majową melancholie , gdyż brak jest jakiejś wzmianki ze mecz się odbył a co ważniejsze że Stalówka wygrała :) Zapewne jutro wszystko zostanie nadrobione :)

Damians1938 | 2013-05-5 00:29

Dlaczego nie bronił Dydo? Przecież ten Wołoszyn jest strasznie słaby, nie potrafił wybić piłki, którą miał na rece! Czy nikt tego nie widzi ze on sie nie nadaje do gry ???

Marek | 2013-05-5 00:33

Wtorek przyszedł i już są efekty!
Nie ma Widza w skladzie i mecz wygrany bo jak wiemy jakby dalej ten debicki trener prowadzil to by kaleczyl Widz i inni jego ulubiency i g... by z tego bylo, gra o niebo lepsza niz z Wigrami, Wtorek sprawi ze nadejda lepsze dni dla Stali i kopacze beda go traktowali jako kolege a nie trenera, niektorzy traktuja z reszta jak kolege, Fabian Juda czy Horajecki to niektore przyklady. Wtedy bedzie dyscyplina i zgrana paczka, gdy trener bedzie kolegą

Marek | 2013-05-5 00:34

Lepszy Wołoszyn od kaleki Widza..

Kategoriak | 2013-05-5 09:19

A Dzisiaj dawać na JUNIORÓW STARSZYCH, graja w Makrolidze ze Stalą Rzeszów ! 11:00

Damians1938 | 2013-05-5 11:01

Z tymi efektami to spokojnie, poczekajmy jeszcze. Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli, wiec z kim jak nie z nimi mielibyśmy wygrywać. Zwycięstwo cieszy i mam nadzieję, że z Płockiem uda się zdobyć chociaż 1 pkt :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 382 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 560 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 90 745 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 28 847 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03106