Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Świt już jutro !!!

Stalówka - Świt już jutro !!!

Piłkarze Stali Stalowa Wola w najbliższą sobotę-04.05. zagrają z zamykającym tabelę zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godz. 17:00. Stalówka rozegra ten mecz pod wodzą nowego trenera Pawła Wtorka. Jest to ważny pojedynek dla zielono-czarnych, którzy jak powietrza potrzebują punktów. Czeka nas kolejna batalia z cyklu tych o sześć oczek.

 http://stal1938.pl/stalowka-zagra-ze-switem/

Panie i Panowie, to bardzo ważny mecz dla Stalówki. Wszyscy meldujemy się na stadionie i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy w walce o cenne punkty. Zabieramy ze sobą barwy.
Na meczu będzie można zapisać się na wyjazd do Tarnobrzega. Przy zapisywaniu wpłacamy kasę na przejazd- 20  zł.

Cały czas trwają również internetowe zapisy na wyjazd do Płocka. Jest to najdalszy i najważniejszy wyjazd rundy więc nie czekać do ostatniego dnia !!!
O środowym terminie było wiadomo nie od wczoraj, każdy powinien ogarnąć sobie wolne w dopowiednim czasie. Obecność obowiązkowa bez tłumaczenia się !!!

 



 

Komentarze (10)

Kategoriak | 2013-05-3 14:57

Jutro na Świt, a w niedziele o 11:00 Juniorzy Starsi grają ze Stalą Rzeszów w Lidze Makroregionalnej.

Kibolek1938 | 2013-05-4 13:58

Panie wchodzą za darmo czy płacą normalnie ??

Luka | 2013-05-4 14:12

Czemu w statystykach wyjazdowych podawane sa zanizone liczby?Ktos to robi na zlosc czy jak?Nie rozumiem tego.W Niepołomicach nas 200,w Siedlcach 142 osoby.Do korekty

Stalowiak1938 | 2013-05-4 22:21

chyba mecz wygrali nasi bo "0" komentarzy :)

Marco | 2013-05-5 00:10

Stalowiak1938 wszystko bawi pod MDK , tzn. o tej porze to już raczej niedobitki tylko śmigają po mieście , dlatego nie dziw się ze komentarzy jest tyle ile jest bo nawet admin zapewne popadł w majową melancholie , gdyż brak jest jakiejś wzmianki ze mecz się odbył a co ważniejsze że Stalówka wygrała :) Zapewne jutro wszystko zostanie nadrobione :)

Damians1938 | 2013-05-5 00:29

Dlaczego nie bronił Dydo? Przecież ten Wołoszyn jest strasznie słaby, nie potrafił wybić piłki, którą miał na rece! Czy nikt tego nie widzi ze on sie nie nadaje do gry ???

Marek | 2013-05-5 00:33

Wtorek przyszedł i już są efekty!
Nie ma Widza w skladzie i mecz wygrany bo jak wiemy jakby dalej ten debicki trener prowadzil to by kaleczyl Widz i inni jego ulubiency i g... by z tego bylo, gra o niebo lepsza niz z Wigrami, Wtorek sprawi ze nadejda lepsze dni dla Stali i kopacze beda go traktowali jako kolege a nie trenera, niektorzy traktuja z reszta jak kolege, Fabian Juda czy Horajecki to niektore przyklady. Wtedy bedzie dyscyplina i zgrana paczka, gdy trener bedzie kolegą

Marek | 2013-05-5 00:34

Lepszy Wołoszyn od kaleki Widza..

Kategoriak | 2013-05-5 09:19

A Dzisiaj dawać na JUNIORÓW STARSZYCH, graja w Makrolidze ze Stalą Rzeszów ! 11:00

Damians1938 | 2013-05-5 11:01

Z tymi efektami to spokojnie, poczekajmy jeszcze. Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli, wiec z kim jak nie z nimi mielibyśmy wygrywać. Zwycięstwo cieszy i mam nadzieję, że z Płockiem uda się zdobyć chociaż 1 pkt :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola

Olimpia Grudziądz             Stal Stalowa Wola
2019-04-20, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów

Stal Stalowa Wola             GKS Bełchatów

1 : 0

Michał Mistrzyk 82     
Sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 28 15-6-7 51
2 Widzew Łódź 28 12-13-3 49
3 Olimpia Grudziądz 28 14-5-9 47
4 GKS Bełchatów 28 12-11-5 47
5 Elana Toruń 28 12-11-5 47
6 Górnik Łęczna 29 11-10-8 43
7 Stal Stalowa Wola 28 12-5-11 41
8 Znicz Pruszków 28 11-7-10 40
9 Skra Częstochowa 28 11-6-11 39
10 Pogoń Siedlce 28 10-8-10 38
11 Resovia Rzeszów 28 10-7-11 37
12 Siarka Tarnobrzeg 28 9-5-14 32
13 Olimpia Elbląg 28 7-9-12 30
14 Błękitni Stargard Szcz. 28 8-6-14 30
15 Gryf Wejherowo 28 8-6-14 30
16 ROW 1964 Rybnik 28 5-14-9 29
17 Ruch Chorzów 28 6-10-12 28
18 Rozwój Katowice 29 6-9-14 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (836)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (327)
» Filip kacper k. (304) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 22 352 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 021 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 571 razy
Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 94 603 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04101