Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Świt już jutro !!!

Stalówka - Świt już jutro !!!

Piłkarze Stali Stalowa Wola w najbliższą sobotę-04.05. zagrają z zamykającym tabelę zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godz. 17:00. Stalówka rozegra ten mecz pod wodzą nowego trenera Pawła Wtorka. Jest to ważny pojedynek dla zielono-czarnych, którzy jak powietrza potrzebują punktów. Czeka nas kolejna batalia z cyklu tych o sześć oczek.

 http://stal1938.pl/stalowka-zagra-ze-switem/

Panie i Panowie, to bardzo ważny mecz dla Stalówki. Wszyscy meldujemy się na stadionie i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy w walce o cenne punkty. Zabieramy ze sobą barwy.
Na meczu będzie można zapisać się na wyjazd do Tarnobrzega. Przy zapisywaniu wpłacamy kasę na przejazd- 20  zł.

Cały czas trwają również internetowe zapisy na wyjazd do Płocka. Jest to najdalszy i najważniejszy wyjazd rundy więc nie czekać do ostatniego dnia !!!
O środowym terminie było wiadomo nie od wczoraj, każdy powinien ogarnąć sobie wolne w dopowiednim czasie. Obecność obowiązkowa bez tłumaczenia się !!!

 



 

Komentarze (10)

Kategoriak | 2013-05-3 14:57

Jutro na Świt, a w niedziele o 11:00 Juniorzy Starsi grają ze Stalą Rzeszów w Lidze Makroregionalnej.

Kibolek1938 | 2013-05-4 13:58

Panie wchodzą za darmo czy płacą normalnie ??

Luka | 2013-05-4 14:12

Czemu w statystykach wyjazdowych podawane sa zanizone liczby?Ktos to robi na zlosc czy jak?Nie rozumiem tego.W Niepołomicach nas 200,w Siedlcach 142 osoby.Do korekty

Stalowiak1938 | 2013-05-4 22:21

chyba mecz wygrali nasi bo "0" komentarzy :)

Marco | 2013-05-5 00:10

Stalowiak1938 wszystko bawi pod MDK , tzn. o tej porze to już raczej niedobitki tylko śmigają po mieście , dlatego nie dziw się ze komentarzy jest tyle ile jest bo nawet admin zapewne popadł w majową melancholie , gdyż brak jest jakiejś wzmianki ze mecz się odbył a co ważniejsze że Stalówka wygrała :) Zapewne jutro wszystko zostanie nadrobione :)

Damians1938 | 2013-05-5 00:29

Dlaczego nie bronił Dydo? Przecież ten Wołoszyn jest strasznie słaby, nie potrafił wybić piłki, którą miał na rece! Czy nikt tego nie widzi ze on sie nie nadaje do gry ???

Marek | 2013-05-5 00:33

Wtorek przyszedł i już są efekty!
Nie ma Widza w skladzie i mecz wygrany bo jak wiemy jakby dalej ten debicki trener prowadzil to by kaleczyl Widz i inni jego ulubiency i g... by z tego bylo, gra o niebo lepsza niz z Wigrami, Wtorek sprawi ze nadejda lepsze dni dla Stali i kopacze beda go traktowali jako kolege a nie trenera, niektorzy traktuja z reszta jak kolege, Fabian Juda czy Horajecki to niektore przyklady. Wtedy bedzie dyscyplina i zgrana paczka, gdy trener bedzie kolegą

Marek | 2013-05-5 00:34

Lepszy Wołoszyn od kaleki Widza..

Kategoriak | 2013-05-5 09:19

A Dzisiaj dawać na JUNIORÓW STARSZYCH, graja w Makrolidze ze Stalą Rzeszów ! 11:00

Damians1938 | 2013-05-5 11:01

Z tymi efektami to spokojnie, poczekajmy jeszcze. Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli, wiec z kim jak nie z nimi mielibyśmy wygrywać. Zwycięstwo cieszy i mam nadzieję, że z Płockiem uda się zdobyć chociaż 1 pkt :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 15 618 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 598 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 55 784 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 8 185 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03633