Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka - Świt już jutro !!!

Stalówka - Świt już jutro !!!

Piłkarze Stali Stalowa Wola w najbliższą sobotę-04.05. zagrają z zamykającym tabelę zespołem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania przy ul. Hutniczej o godz. 17:00. Stalówka rozegra ten mecz pod wodzą nowego trenera Pawła Wtorka. Jest to ważny pojedynek dla zielono-czarnych, którzy jak powietrza potrzebują punktów. Czeka nas kolejna batalia z cyklu tych o sześć oczek.

 http://stal1938.pl/stalowka-zagra-ze-switem/

Panie i Panowie, to bardzo ważny mecz dla Stalówki. Wszyscy meldujemy się na stadionie i głośnym dopingiem wspieramy piłkarzy w walce o cenne punkty. Zabieramy ze sobą barwy.
Na meczu będzie można zapisać się na wyjazd do Tarnobrzega. Przy zapisywaniu wpłacamy kasę na przejazd- 20  zł.

Cały czas trwają również internetowe zapisy na wyjazd do Płocka. Jest to najdalszy i najważniejszy wyjazd rundy więc nie czekać do ostatniego dnia !!!
O środowym terminie było wiadomo nie od wczoraj, każdy powinien ogarnąć sobie wolne w dopowiednim czasie. Obecność obowiązkowa bez tłumaczenia się !!!

 



 

Komentarze (10)

Kategoriak | 2013-05-3 14:57

Jutro na Świt, a w niedziele o 11:00 Juniorzy Starsi grają ze Stalą Rzeszów w Lidze Makroregionalnej.

Kibolek1938 | 2013-05-4 13:58

Panie wchodzą za darmo czy płacą normalnie ??

Luka | 2013-05-4 14:12

Czemu w statystykach wyjazdowych podawane sa zanizone liczby?Ktos to robi na zlosc czy jak?Nie rozumiem tego.W Niepołomicach nas 200,w Siedlcach 142 osoby.Do korekty

Stalowiak1938 | 2013-05-4 22:21

chyba mecz wygrali nasi bo "0" komentarzy :)

Marco | 2013-05-5 00:10

Stalowiak1938 wszystko bawi pod MDK , tzn. o tej porze to już raczej niedobitki tylko śmigają po mieście , dlatego nie dziw się ze komentarzy jest tyle ile jest bo nawet admin zapewne popadł w majową melancholie , gdyż brak jest jakiejś wzmianki ze mecz się odbył a co ważniejsze że Stalówka wygrała :) Zapewne jutro wszystko zostanie nadrobione :)

Damians1938 | 2013-05-5 00:29

Dlaczego nie bronił Dydo? Przecież ten Wołoszyn jest strasznie słaby, nie potrafił wybić piłki, którą miał na rece! Czy nikt tego nie widzi ze on sie nie nadaje do gry ???

Marek | 2013-05-5 00:33

Wtorek przyszedł i już są efekty!
Nie ma Widza w skladzie i mecz wygrany bo jak wiemy jakby dalej ten debicki trener prowadzil to by kaleczyl Widz i inni jego ulubiency i g... by z tego bylo, gra o niebo lepsza niz z Wigrami, Wtorek sprawi ze nadejda lepsze dni dla Stali i kopacze beda go traktowali jako kolege a nie trenera, niektorzy traktuja z reszta jak kolege, Fabian Juda czy Horajecki to niektore przyklady. Wtedy bedzie dyscyplina i zgrana paczka, gdy trener bedzie kolegą

Marek | 2013-05-5 00:34

Lepszy Wołoszyn od kaleki Widza..

Kategoriak | 2013-05-5 09:19

A Dzisiaj dawać na JUNIORÓW STARSZYCH, graja w Makrolidze ze Stalą Rzeszów ! 11:00

Damians1938 | 2013-05-5 11:01

Z tymi efektami to spokojnie, poczekajmy jeszcze. Graliśmy z ostatnią drużyną w tabeli, wiec z kim jak nie z nimi mielibyśmy wygrywać. Zwycięstwo cieszy i mam nadzieję, że z Płockiem uda się zdobyć chociaż 1 pkt :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola

Znicz Pruszków             Stal Stalowa Wola
2018-10-18, godz. 19:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice

Stal Stalowa Wola             Rozwój Katowice

4 : 0

Piotr Mroziński 8,
Sebastian Łętocha 33,
Adrian Dziubiński 61,
Michał Kitliński 80     
Sędzia: Marcin Kochanek (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 14 10-3-1 33
2 Elana Toruń 13 8-4-1 28
3 GKS Bełchatów 14 7-5-2 26
4 Olimpia Grudziądz 14 7-3-4 24
5 Radomiak Radom 13 6-3-4 21
6 Znicz Pruszków 14 5-6-3 21
7 Stal Stalowa Wola 14 6-2-6 20
8 Górnik Łęczna 14 5-5-4 20
9 Siarka Tarnobrzeg 14 5-3-6 18
10 Ruch Chorzów 13 4-5-4 17
11 Błękitni Stargard Szcz. 13 5-2-6 17
12 Gryf Wejherowo 13 4-4-5 16
13 Pogoń Siedlce 14 4-3-7 15
14 ROW 1964 Rybnik 14 3-6-5 15
15 Resovia Rzeszów 14 3-5-6 14
16 Skra Częstochowa 14 3-2-9 11
17 Olimpia Elbląg 13 3-1-9 10
18 Rozwój Katowice 14 2-4-8 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-10-18 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1242) » Vielitz44 (805)
» Fanatyk38 (643) » Kamilosss (385)
» Koko (368) » Slim1938 (361)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:0)
2006-09-08
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 34 835 razy
STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 234 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:2)
2007-10-27
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 619 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 582 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04362