Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:0

STALÓWKA tv. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:0

W kolejnym ligowym spotkaniu nasza Stalówka przegrała z liderem tabeli Wisłą Płock 0:2. Poniżej możecie zobaczyć najciekawsze akcje meczu oraz bramki.

Filmowa relacja STALÓWKA tv:

Do Płocka wybrało się ok. 160 kibiców Stalówki, którzy dopingowali naszą drużynę w tym spotkaniu. Na płocie zawisły flagi "Zatorze" oraz "Stalówka the firm ".

Filmowa relacja STALÓWKA tv :  

 

Kolejne spotkanie Stal rozegra już w sobotę z Resovią Rzeszów .

Wszystkich serdecznie zapraszamy !  

Komentarze (15)

Fanatyk38 | 2013-05-11 12:35

Panie i Panowie, do meczu zostało kilka godzin. Zabieramy ze sobą barwy i meldujemy się na SEKTORZE B !!!
Podczas meczu wszyscy zapisujemy się na wyjazd i wpłacamy kasę!!!
Wszyscy na Hutniczą .
Pokażmy , że jesteśmy najlepsi w regionie.
To ważne spotkanie pod względem piłkarskim i kibicowskim. Mobillizujemy się i zapełniamy młyn.
KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA !!!

Tomek-28-11 | 2013-05-11 13:15

Panowie,tak sobie przypomniałem odnośnie naszych przyśpiewek,dawno nie śpiewaliśmy fajnej pioseneczki przy której kiedyś klaskaliśmy, machaliśmy szalikami i przez dobre kilka minut dobrze się bawiliśmy a mianowicie:
Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń: Hej Stalówka Stalówka Stalówka Stalówka , potem lalanie i od nowa itd.
Może warto by było do niej wrócić?

Omegas | 2013-05-11 13:19

Mecz z siarkowcami prawdopodobnie bedzie o godzinie 17!

Stalowiak15 | 2013-05-11 14:58

Czy zapisy na mecz wyjazdowy do Tarnobrzega beda tylko na sektorze B czy bedzie mozliwosc rowniez zapisania sie na nowej trybunie k dzis podczas meczu? Zgory dzieki za info.

Marek | 2013-05-11 14:59

Pytanie mam do zorientowanych.
Kiedy będzie otwarty sektor dla gości?
Bo mijają lata a sektor zamkniety.Dzis by byly super derby gdyby goscie z Rzeszowa przyjechali..

Stalowiak1938 | 2013-05-11 15:06

Podobno na rynku dziś widziane osoby paradujace z szalikami Siarkopolu. potwierdzi ktoś?

Generalnie to uważac na mieście dziśw drodze na stadion i ze stadionu. Wiem że Siarkowcy mają swój mecz na wyjedzie ale nie powiedziane że nie będą szukali łupów przed derbami u nas.

Ssw1938 | 2013-05-11 15:47

Jakby chcieli to by przyjechali. A co do zapisów to na stoisku z pamiątkami na pewno będzie możliwość.

Dominos | 2013-05-11 17:04

jest jakas relacja live bo mnie niema wstw dzieki hej Stal

Mariuszstalowa | 2013-05-11 17:19

jest jakas relacja live?

Dżepetto | 2013-05-11 17:40

Ja pie**ole co jest z ta druzyna?!

Lubelak | 2013-05-11 18:07

Siarki 2 autobusy i kilka samochodów.

Dominos | 2013-05-11 18:27

siara 0 ; 2 stalowka musi zaczac grac

Marek | 2013-05-11 19:37

A co ma byc z druzyna?
Sa slabi i tyle.Spadek coraz bardziej na horyzoncie, jak sie nie wygrywa u siebie to niestety spada sie, Wtorek jest dobrym trenerem ale widac nic nie moze zrobic z tymi kopaczami bo nie ta klasa po prostu, walczyli ale byli slabi i tabela nie klamie.A dzis przebil wsyzstkich ten co nie trafil Z METRA DO PUSTEJ BRAMKI, chyba Bogacz jak sie nie myle, ludzie jak beda oni zdobywac punkty jak nie trafaia z metra do bramki.. przykro to mowic ale spadek jest jak najbardziej realny i z taka gra nie maja czego szukac w 2 lidze.Fabianowski tez jest slabiusienki na wiosne, az dziwne ze on nie tak dawno byl krolem strzelcow tej ligi a teraz gra tak slabo..

Slim1938 | 2013-05-11 19:54

już ciul z tą 100 % do pustej zdarza się najlepszym fakty są takie że bardzo mało strzelamy bramek przy tak mało strzelanych bramkach musimy grać z tyłu na 0 a co mecz tak samo tracimy bramki dośrodkowanie na 5 bramkarz zamiast wyjść i wyłapać przyspawany do bramki tak było z Puszczą tak było z Wigrami i teraz znowu to samo