Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:0

STALÓWKA tv. Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:0

W kolejnym ligowym spotkaniu nasza Stalówka przegrała z liderem tabeli Wisłą Płock 0:2. Poniżej możecie zobaczyć najciekawsze akcje meczu oraz bramki.

Filmowa relacja STALÓWKA tv:

Do Płocka wybrało się ok. 160 kibiców Stalówki, którzy dopingowali naszą drużynę w tym spotkaniu. Na płocie zawisły flagi "Zatorze" oraz "Stalówka the firm ".

Filmowa relacja STALÓWKA tv :  

 

Kolejne spotkanie Stal rozegra już w sobotę z Resovią Rzeszów .

Wszystkich serdecznie zapraszamy !  

Komentarze (15)

Fanatyk38 | 2013-05-11 12:35

Panie i Panowie, do meczu zostało kilka godzin. Zabieramy ze sobą barwy i meldujemy się na SEKTORZE B !!!
Podczas meczu wszyscy zapisujemy się na wyjazd i wpłacamy kasę!!!
Wszyscy na Hutniczą .
Pokażmy , że jesteśmy najlepsi w regionie.
To ważne spotkanie pod względem piłkarskim i kibicowskim. Mobillizujemy się i zapełniamy młyn.
KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA !!!

Tomek-28-11 | 2013-05-11 13:15

Panowie,tak sobie przypomniałem odnośnie naszych przyśpiewek,dawno nie śpiewaliśmy fajnej pioseneczki przy której kiedyś klaskaliśmy, machaliśmy szalikami i przez dobre kilka minut dobrze się bawiliśmy a mianowicie:
Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń: Hej Stalówka Stalówka Stalówka Stalówka , potem lalanie i od nowa itd.
Może warto by było do niej wrócić?

Omegas | 2013-05-11 13:19

Mecz z siarkowcami prawdopodobnie bedzie o godzinie 17!

Stalowiak15 | 2013-05-11 14:58

Czy zapisy na mecz wyjazdowy do Tarnobrzega beda tylko na sektorze B czy bedzie mozliwosc rowniez zapisania sie na nowej trybunie k dzis podczas meczu? Zgory dzieki za info.

Marek | 2013-05-11 14:59

Pytanie mam do zorientowanych.
Kiedy będzie otwarty sektor dla gości?
Bo mijają lata a sektor zamkniety.Dzis by byly super derby gdyby goscie z Rzeszowa przyjechali..

Stalowiak1938 | 2013-05-11 15:06

Podobno na rynku dziś widziane osoby paradujace z szalikami Siarkopolu. potwierdzi ktoś?

Generalnie to uważac na mieście dziśw drodze na stadion i ze stadionu. Wiem że Siarkowcy mają swój mecz na wyjedzie ale nie powiedziane że nie będą szukali łupów przed derbami u nas.

Ssw1938 | 2013-05-11 15:47

Jakby chcieli to by przyjechali. A co do zapisów to na stoisku z pamiątkami na pewno będzie możliwość.

Dominos | 2013-05-11 17:04

jest jakas relacja live bo mnie niema wstw dzieki hej Stal

Mariuszstalowa | 2013-05-11 17:19

jest jakas relacja live?

Dżepetto | 2013-05-11 17:40

Ja pie**ole co jest z ta druzyna?!

Lubelak | 2013-05-11 18:07

Siarki 2 autobusy i kilka samochodów.

Dominos | 2013-05-11 18:27

siara 0 ; 2 stalowka musi zaczac grac

Marek | 2013-05-11 19:37

A co ma byc z druzyna?
Sa slabi i tyle.Spadek coraz bardziej na horyzoncie, jak sie nie wygrywa u siebie to niestety spada sie, Wtorek jest dobrym trenerem ale widac nic nie moze zrobic z tymi kopaczami bo nie ta klasa po prostu, walczyli ale byli slabi i tabela nie klamie.A dzis przebil wsyzstkich ten co nie trafil Z METRA DO PUSTEJ BRAMKI, chyba Bogacz jak sie nie myle, ludzie jak beda oni zdobywac punkty jak nie trafaia z metra do bramki.. przykro to mowic ale spadek jest jak najbardziej realny i z taka gra nie maja czego szukac w 2 lidze.Fabianowski tez jest slabiusienki na wiosne, az dziwne ze on nie tak dawno byl krolem strzelcow tej ligi a teraz gra tak slabo..

Slim1938 | 2013-05-11 19:54

już ciul z tą 100 % do pustej zdarza się najlepszym fakty są takie że bardzo mało strzelamy bramek przy tak mało strzelanych bramkach musimy grać z tyłu na 0 a co mecz tak samo tracimy bramki dośrodkowanie na 5 bramkarz zamiast wyjść i wyłapać przyspawany do bramki tak było z Puszczą tak było z Wigrami i teraz znowu to samo

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź

Stal Stalowa Wola             Widzew Łódź
2019-10-26, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola

Elana Toruń             Stal Stalowa Wola

1 : 1

Dominik Sokół 3     
Michał Fidziukiewicz 61
Sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 14 8-4-2 28
2 Widzew Łódź 13 8-3-2 27
3 GKS Katowice 13 8-2-3 26
4 Olimpia Elbląg 14 7-4-3 25
5 Górnik Łęczna 13 7-4-2 25
6 Stal Rzeszów 14 7-3-4 24
7 Bytovia Bytów 14 6-4-4 22
8 Błękitni Stargard Szcz. 14 7-0-7 21
9 Znicz Pruszków 12 5-3-4 18
10 Górnik Polkowice 14 4-5-5 17
11 Garbarnia Kraków 13 4-5-4 17
12 Pogoń Siedlce 13 4-3-6 15
13 Elana Toruń 14 4-3-7 15
14 Lech II Poznań 13 4-2-7 14
15 Skra Częstochowa 14 4-2-8 14
16 Stal Stalowa Wola 14 3-4-7 13
17 Gryf Wejherowo 14 2-3-9 9
18 Legionovia Legionowo 14 2-2-10 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
2019-11-09 STAL - Pogoń Siedlce
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (865)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Filip kacper k. (398)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (337)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 693 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 24 188 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 8 693 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 14 114 razy
Osób Online: 4 / Czas gen. strony: 0.02803