Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarska środa w Stalowej Woli

Piłkarska środa w Stalowej Woli

Na 15 maja - środa zaplanowano zaległe mecze 20 kolejki rozgrywek o mistrzostwo II ligi wschodniej. Wszystkich sympatyków Stalówki zapraszamy na Hutniczą gdzie nasz zespół podejmował będzie wicelidera, drużynę Pelikana Łowicz. Początek zawodów o godzinie 17:00.
Jest to kolejny ważny mecz dla Stali, która walczy o utrzymanie w lidze. Zadbajmy o wysoką frekwencję i głośny doping, który pomoże zielono-czarnym w walce o 3 punkty.

http://stal1938.pl/w-srode-stalowka-zagra-z-pelikanem/ 

Doping i atmosfera na naszym stadionie są tak samo ważne jak podczas wyjazdu. Mobilizujemy się i zapełniamy Sektor B. Zrobimy próbę dopingu przed sobotnim meczem.

Podczas meczu będzie możliwość zapisania się na wyjazd do Tarnobrzega oraz zakupu biletu wstępu na Derby.
Bilet wstępu nabywamy po okazaniu bloczka upoważniającego do przejazdu pociągiem.

Przypominamy , że osoby, które zapiszą się do jutra zapłacą za wyjazd 20 zł plus 15 zł bilet.

Osoby , które zapiszą się w czwartek, piątek lub sobotę zapłacą za wyjazd 30 zł plus 15 zł bilet.

Wszyscy na SEKTOR B i jedziemy z konkretnym dopingiem przez 90 min. Na ostatnim spotkaniu z Resovią zapanowało lenistwo i z trybun wiało (bez urazy) A klasą. Nosimy miano Władców Podkarpacia i jesteśmy najlepsi w regionie więc pokazujmy to na co dzień a nie jedynie od święta, podczas derbów z sąsiadką lub Motorem.

Rozsyłać info do wszystkich i jutro widzimy się na meczu.

KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA !!!

 

Komentarze (23)

Osiedlowy | 2013-05-14 13:47

Witam wszystkich sympatyków!
Zważywszy na okoliczność wybudowania nam nowej trybuny może fajnie było by jeśli wszyscy moglibyśmy prowadzić doping właśnie stamtąd. Parę złotych więcej by się wydało a sektor B można by zamknąć tak jak obecnie starą krytą oszczędzając forse na chronie. Siłą rzeczy więcej osób zaczęło by bardziej ochoczo dopingować i atmosfera na meczach powinna się poprawić. Efekt akustyczny na nowej krytej na 100% będzie lepszy niż dotychczas z sektora B. Dziadki i Janusze zapewne zajmowali by wtedy miejsca na skraju, a sam młyn byłby w centrum. Do ogarniętych do przemyślenia.

Fanatyk38 | 2013-05-14 14:20

Nie jesteś pierwszym, który o tym myśli. Takie pomysły pojawiały się jeszcze przed otwarciem trybuny.
"Janusze" niech siedzą tam gdzie chcą, za to płacą. Jeśli już kiedyś dojdzie do przeniesienia młyna to powinien być na skrajnym sektorze, pierwsze krzesełka od strony SEKTORA B.
Mały problem będzie też z wywieszeniem flag.
Narazie zastanówmy się jak przyciągnąć ludzi na ten młyn a później gdzie i czy go przenosić.
Paradoksalnie , na Siarkę pojedzie pewnie tyle ludzi-w tym Januszy, ile łącznie zasiadło na Resovii i zasiądzie na Pelikanie.
To też jest problem. Fakt ,że wyniki nie pomagają nie do końca nas usprawiedliwia.
Tak jak napisano w newsie.
KIBICEM SIĘ JEST A NIE BYWA.
Jeżeli wyniki mają wpływ na frekwencję to po co Ci janusze jadą do tbg? popatrzeć na Kibiców gospodarzy?? bo ponoć gry nie da się oglądać...
No ale derby to derby i mają swoją specyfikę, podobnie jak Kibice w nich uczestniczący.
Do zobaczenia jutro.

Mariusz 151 | 2013-05-14 14:33

Mecz z Pelikanem ma poprowadzić sędzia z Lublina. Czy to jest mądre? co ten PZPN ślepy, że Stal Stalowa Wola jaki i Motor Lublin walczy o utrzymanie.
Oby to było normalne sędziowanie

Cdncdn | 2013-05-14 14:51

Wolny wstęp na mecze Resovii

Od najbliższego meczu piłkarzy Resovii, czyli od środowego spotkania ze Zniczem Pruszków, emeryci, renciści oraz wszystkie osoby powyżej 60 roku życia będą miały wstęp wolny na spotkania odbywające się w Rzeszowie.
Mecz ze Zniczem to zaległe spotkanie 20 kolejki. Początek ? godzina 20. Decyzja działaczy obowiązuje do końca sezonu. A co w Stalowej Woli.Co na to zarzad?dzialacze?Gdz ie indziej mozna a u nas nie?????

Cdncdn | 2013-05-14 14:55

A z dopingiem na nowej trybunie sie calkowicie zgadzam.Tam poninni siedziec wszyscy i wszyscy dopingowac a za bramkami zamknac a nawet zrownac z ziemia i zagospodarowac tak jak to jest na innych lepszych stadionach.

Dżepetto | 2013-05-14 15:43

CDNCDN jesli masz na miescu to co powinienes miec (mowa tu o rozumie) to powinnes wiedzec, że nasz marny budzet nie moze sobie pozwolic na wpuszczanie za darmo.
Jesli tak bardzo zalezy ci na dopingu z nowej trybuny to podejdz tam na najblizszym meczu i zachecaj osoby tam siedzace do glosnego dopingu. Zrobisz wtedy cos poczciwego, a nie tylko ciagle narzekasz :)

Cdncdn | 2013-05-14 16:32

Dżepetto Jesli nasz budzet jest taki marny to i na ulgowe bilety nie stac nas .Wiec jesli tak bardzo martwisz sie o ten budżet to razem ze swoja ferajna kupujcie bilety normalne i bedzie normalnie.Powiesz ze wszedzie sa ulgowe .Tak Racja .Ale tez wszedzie sa ulgowe dla emerytow i rencistow bo juz swoje w zyciu wypracowali.A nawet za darmo.Ty tez nim kiedys bedziesz jesli dozyjesz po tych frytkach.Wiec hulaj do kasy i kupuj najdrozszy jaki jest.Ratuj stalowke!!!!!!

Dżepetto | 2013-05-14 16:43

Zastanow sie inteligencie co sie bardziej oplaca. Sprzedac 10 biletow ulgowych czy 20 darmowych wejsciowek dla emerytow? Nie kombinuj, bo twoje pomysly sa conajmniej liche. Lepiej wez ze soba kilku jeszcze takich inteligentow jak ty, kupcie sobie slonecznik, najdrozsze bilety i usiadzcie w 1rzedzie, a jesli chcesz tak bardzo pomoc druzynie, to na poczatek namow kolegow na miejsca stojace, bilety te "ulgowe" jak to mowisz i drzyj jape, ze cigardlo opuchnie.

Cdncdn | 2013-05-14 16:52

A gdzie ja powiedzionemu ze chce pomóc????mam to w dupie.juz dawno mam to w dupie.Od czasu jak kibol zostal prezesem a dwaj pozostali dostosowali sie .A jape to ty drzyj.Tylko marnie cie slychac z za tej bramki.No moze wlasnie w tym wzgledzie chcialem ci pomoc.Ale chu...z ty,Drzyj sie gdzie chcesz.

Dżepetto | 2013-05-14 16:58

Skoromasz to w dupie to opusc ta strone i nie udzielaj sie wiecej. Bez odbioru.

Mietek | 2013-05-14 17:58

A ja mam pytanie kiedy bedzie otwarty sektor dla gosci? czy w ogole bedzie otwarty?
Bo juz kolejny sezon bez kibicow gosci, i widze ze wszyscy sie do tego przywyczaili.A nic nie slychac o kolejnych planach.

Stal_1938 | 2013-05-14 20:31

Obiektem zarzadza mosir i to tam kierowac nalezy to pytanie, wiekszosc odpuszcza bo nie ma gosci, tylko pytanie dla kogo oni przychodza, za to sektor gosci otwarty jest u sasiadki, namawiac jeszcze kogo sie da i jedziemy.

Stalowiaczek123 | 2013-05-14 20:54

To prawda ze na siare jest tylko 500 miejsc w pociągu?

Motor | 2013-05-14 20:58

nie, to nieprawda.

Dżepetto | 2013-05-14 20:59

Nie martw sie. Kazdy kto bedzie mial wejsciowke to na pewno pojedzie.

Zatorze | 2013-05-14 21:18

panowie padnie rekord wyjazdowy :) he he

Striker1938 | 2013-05-14 21:39

panowie a czy bilety bd mozna zakupic przed pociagiem?

Bzc1938 | 2013-05-14 23:49

A nie możesz kupić biletów wcześniej skoro wiesz, że i tak pojedziesz? Ogromny problem?

Fan! | 2013-05-15 06:58

Nie każdy może być na dzisiejszym meczu, ale to nie ważne. Będzie można kupić bilet poza dzisiejszym meczem (jakaś 30minutowa zbiórka gdzieś by nabyć, czy cokolwiek). Pozdrawiam

Fan! | 2013-05-15 06:59

Post wyżej to miało być pytanie, czy będzie można gdzieś jeszcze kupić bilet ?;)

Stal_1938 | 2013-05-15 08:51

Zapewne tak, ale czemu nie chcecie przyjsc na ten mecz i zaplacic, szkoda 8 zl ?

Striker1938 | 2013-05-15 09:12

PO prostu mam 2 zmiane sroda/czwartek/piate k i prosze o jedna konkretna odpowiedz czy mozna bd mozna kupic przed pociagiem

Fanatyk38 | 2013-05-15 10:28

CDN . A pamiętasz jak swego czasu wstęp na mecz x wszyscy mieli za darmo? Trybuny jakoś nie pękały w szwach.
Przeprowadź się do Rzeszowa lub innego miast skoro jesteś taki zauroczony profesjonalnością tamtych Klubów i zostań ich sympatykiem.
Pierd..isz kocoboły co jakiś czas i nic z tego nie wynika.
Wielka Resovia ze swoim budżetem w ostatnich 5 latach powinna awansować 5 razy ale tak rozdysponowali tą kasę ,że teraz bida w oczy zagląda a I ligi jak nie było tak nie ma. Wiesz ile tak kopacze zarabiali jeszcze rok temu ?
Sęk w tym ,że ty chu..ja wiesz i tylko snujesz swoje teorie z dupy wzięte uważając się za Bóg wie kogo.

Z tym sędzią to ładny przekręt. W Rzeszowie sędziują z Wrocławia czy innych regionów a u nas dziwnym trafem z Lublina. Dwa zespoły walczące o utrzymanie.
SPÓŁDZIELNIA !!! JEB...AĆ PZPN

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:1)
2009-08-08
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 213 430 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 13 151 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 471 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 633 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.03978