Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Pelikan Łowicz - 1 : 0 (1:0)

STAL - Pelikan Łowicz - 1 : 0 (1:0)

Nareszcie Stalówka zdobywa komplet punktów. Cieszy to tym bardziej, że w obecnej sytuacji o utrzymaniu zdecydować może nawet 1 pkt.

Bramki: 1 : 0 - Damian Juda 6'

Żółte kartki: Radosław Mikołajczak 28', Michał Bogacz 63', Wojciech Fabianowski 90'

Sędzia: Rafał Podlecki (Lublin)

Składy:
Stal
: Wołoszyn - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Mikołajczak (90+1' Mistrzyk), Horajecki, Kachniarz, Łanucha, Juda (77' Popielarz), Fabianowski.

Pelikan: Różalski - Maksymov (79' Domińczak), Brodecki, Ceglarz, Wyszogrodzki (65' Kopeć), Łakomy, Pomianowski, Adamczyk, Kujawa (64' Jackiewicz), Solecki, Dremluk.

Komentarze (14)

Stalowiaczek123 | 2013-05-15 19:30

Gdzie będzie mozna jeszcze kupić bilet na Siarkę ?

Rusko18 | 2013-05-15 19:35

JEST !!! 3punkty

Luka | 2013-05-15 20:04

Ale spadl kamień z serca.Te 3 punkty zdobyte dzisiaj z wiceliderem tabeli sa dla nas strasznie wazne w kontekscie walki o utrzymanie.Szczerze przyznam ze ejst to dla mnie niespodzianka i super bonus.Zwycistwo wazne takze ze wzgledu na zblizajace sie derby.Mysle ze powinno to podniesc morale naszych pilkarzy.

W SOBOTE WSZYSCY NA ZIELONO LUB CZARNO JEDZIEMY NA DERBY!!!

Striker1938 | 2013-05-15 21:21

powie ktos konkretnie kiedy bd mpna jeszcze kupic.bilety

Uzytkownik | 2013-05-15 21:33

ŚRÓDMIEŚCIE i ŻWIRKI o 12 pod KWIATKOWSKIM!

Mudzin | 2013-05-15 22:16

Jako że na głównej stronie wciąż pojawia się niezaktualizowany plakat to przypominam że osiedla Pławo i Skarpa zbiórka na Lotosie o 12tej.

Mudzin | 2013-05-15 22:17

» https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n.....
aktualny plakat z informacjami zbiórek

Stal 1938 | 2013-05-15 23:44



» http://www.youtube.com/watch?v=fVczB2AfWIY



Przetańczyć z tobą chcę całą noc,

I nie? opuszczę cię już na krok,

Niech inni idą spać,

A ty tańcz, kurwo tańcz! :]

Motor | 2013-05-16 00:32

Fabian będzie mógł grac z siara? co mecz łapie żółtą...

Vielitz | 2013-05-16 07:13

Panowie, co z tymi bilteami? będzie możliwość kupienia przed pociągiem? niestety na meczu byc nie mogłem (praca). Czy może będzie jakaś inna możliwość zakupu gdzieś?

Kamilosss | 2013-05-16 08:16

Miałem dac sobie spokój ale już powstrzymywałem się po meczu z Resovia. A mianowicie po co jest młyn? Proponuje zamknąć ten sektor.. przyjść posiedzieć to możemy na nowa trybunę za 12 zł . Sam śpiewać nie będę, a tu widzę że juz kolejny mecz kiedy czuć lenistwo i nie ma dopingu, no bo ostatnie 15 minut to na tle całego meczu wyglądało conajmniej dziwnie.. Ja sądziłem że dopingujemy po to aby wspierać naszych piłkarzy, pomoc im w walce o utrzymanie. Ale widzę że doping jest głównie na wyjazdach by chyba popisać się przed kibicami drużyny przeciwnej , jaką to Stalowka ma ekipę dobrych kibiców. Co na wyjazdach darlismy mordę, na Siarce pewnie będzie to samo, a u siebie przychodzi na młyn mniej osób i jeszcze zero chęci na doping. W newsie przed meczem było napisane że doping przez cały mecz, bo to co pokazaliśmy z Resovia, pachnialo A klasą.. i w pełni się z tym zgadzam. Widać niektórzy dopinguja by się popisywac przed kibicami przeciwnej drużyny, szkoda. Pozdrawiam

Stalowcy38 | 2013-05-16 08:22

Na pewno dostaniesz bilet przed meczem. Po to one były wcześniej kupione żeby sprawnie wejść na stadion.
Do soboty ;)

Jack | 2013-05-17 12:22

Doping i frekfencja na naszym stadionie to jest ...dno.Dziwi ,mie że prezes patrzy na to spokojnie i choć trochę nie jest mu wstyd!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Filip kacper k. (333)
» Stalowiak1938 (331) » Rafix (323)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 106 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 813 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 885 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 24 202 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.03863