Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Pelikan Łowicz - 1 : 0 (1:0)

STAL - Pelikan Łowicz - 1 : 0 (1:0)

Nareszcie Stalówka zdobywa komplet punktów. Cieszy to tym bardziej, że w obecnej sytuacji o utrzymaniu zdecydować może nawet 1 pkt.

Bramki: 1 : 0 - Damian Juda 6'

Żółte kartki: Radosław Mikołajczak 28', Michał Bogacz 63', Wojciech Fabianowski 90'

Sędzia: Rafał Podlecki (Lublin)

Składy:
Stal
: Wołoszyn - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor, Mikołajczak (90+1' Mistrzyk), Horajecki, Kachniarz, Łanucha, Juda (77' Popielarz), Fabianowski.

Pelikan: Różalski - Maksymov (79' Domińczak), Brodecki, Ceglarz, Wyszogrodzki (65' Kopeć), Łakomy, Pomianowski, Adamczyk, Kujawa (64' Jackiewicz), Solecki, Dremluk.

Komentarze (14)

Stalowiaczek123 | 2013-05-15 19:30

Gdzie będzie mozna jeszcze kupić bilet na Siarkę ?

Rusko18 | 2013-05-15 19:35

JEST !!! 3punkty

Luka | 2013-05-15 20:04

Ale spadl kamień z serca.Te 3 punkty zdobyte dzisiaj z wiceliderem tabeli sa dla nas strasznie wazne w kontekscie walki o utrzymanie.Szczerze przyznam ze ejst to dla mnie niespodzianka i super bonus.Zwycistwo wazne takze ze wzgledu na zblizajace sie derby.Mysle ze powinno to podniesc morale naszych pilkarzy.

W SOBOTE WSZYSCY NA ZIELONO LUB CZARNO JEDZIEMY NA DERBY!!!

Striker1938 | 2013-05-15 21:21

powie ktos konkretnie kiedy bd mpna jeszcze kupic.bilety

Uzytkownik | 2013-05-15 21:33

ŚRÓDMIEŚCIE i ŻWIRKI o 12 pod KWIATKOWSKIM!

Mudzin | 2013-05-15 22:16

Jako że na głównej stronie wciąż pojawia się niezaktualizowany plakat to przypominam że osiedla Pławo i Skarpa zbiórka na Lotosie o 12tej.

Mudzin | 2013-05-15 22:17

» https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n.....
aktualny plakat z informacjami zbiórek

Stal 1938 | 2013-05-15 23:44



» http://www.youtube.com/watch?v=fVczB2AfWIY



Przetańczyć z tobą chcę całą noc,

I nie? opuszczę cię już na krok,

Niech inni idą spać,

A ty tańcz, kurwo tańcz! :]

Motor | 2013-05-16 00:32

Fabian będzie mógł grac z siara? co mecz łapie żółtą...

Vielitz | 2013-05-16 07:13

Panowie, co z tymi bilteami? będzie możliwość kupienia przed pociągiem? niestety na meczu byc nie mogłem (praca). Czy może będzie jakaś inna możliwość zakupu gdzieś?

Kamilosss | 2013-05-16 08:16

Miałem dac sobie spokój ale już powstrzymywałem się po meczu z Resovia. A mianowicie po co jest młyn? Proponuje zamknąć ten sektor.. przyjść posiedzieć to możemy na nowa trybunę za 12 zł . Sam śpiewać nie będę, a tu widzę że juz kolejny mecz kiedy czuć lenistwo i nie ma dopingu, no bo ostatnie 15 minut to na tle całego meczu wyglądało conajmniej dziwnie.. Ja sądziłem że dopingujemy po to aby wspierać naszych piłkarzy, pomoc im w walce o utrzymanie. Ale widzę że doping jest głównie na wyjazdach by chyba popisać się przed kibicami drużyny przeciwnej , jaką to Stalowka ma ekipę dobrych kibiców. Co na wyjazdach darlismy mordę, na Siarce pewnie będzie to samo, a u siebie przychodzi na młyn mniej osób i jeszcze zero chęci na doping. W newsie przed meczem było napisane że doping przez cały mecz, bo to co pokazaliśmy z Resovia, pachnialo A klasą.. i w pełni się z tym zgadzam. Widać niektórzy dopinguja by się popisywac przed kibicami przeciwnej drużyny, szkoda. Pozdrawiam

Stalowcy38 | 2013-05-16 08:22

Na pewno dostaniesz bilet przed meczem. Po to one były wcześniej kupione żeby sprawnie wejść na stadion.
Do soboty ;)

Jack | 2013-05-17 12:22

Doping i frekfencja na naszym stadionie to jest ...dno.Dziwi ,mie że prezes patrzy na to spokojnie i choć trochę nie jest mu wstyd!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola
2019-09-21, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Stal Rzeszów             Stal Stalowa Wola

2 : 1

Piotr Głowacki 37,
Łukasz Mozler 48     
Bartosz Sobotka 82
Sędzia: Rafał Rokosz (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Stal Rzeszów 9 6-1-2 19
2 Górnik Łęczna 9 5-3-1 18
3 Resovia Rzeszów 9 5-2-2 17
4 Garbarnia Kraków 9 4-4-1 16
5 Znicz Pruszków 9 5-1-3 16
6 Widzew Łódź 9 4-3-2 15
7 Bytovia Bytów 9 4-3-2 15
8 Błękitni Stargard Szcz. 9 5-0-4 15
9 GKS Katowice 9 4-2-3 14
10 Lech II Poznań 8 4-1-3 13
11 Olimpia Elbląg 8 3-3-2 12
12 Pogoń Siedlce 9 3-3-3 12
13 Elana Toruń 9 3-2-4 11
14 Skra Częstochowa 9 2-2-5 8
15 Górnik Polkowice 8 1-4-3 7
16 Stal Stalowa Wola 9 1-2-6 5
17 Legionovia Legionowo 9 1-0-8 3
18 Gryf Wejherowo 8 0-2-6 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-21 Legionovia L.. - STAL
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (851)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (391)
» Filip kacper k. (373) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 30 370 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 431 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 41 698 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 12 090 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.03466