Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Bilety i zapisy na Siarkę - sprawy organizacyjne

Bilety i zapisy na Siarkę - sprawy organizacyjne

W sklepie sportowym MARATON oraz u przedstawicieli osiedli wciąż trwają zapisy na wyjazd do Tarnobrzega.
Zapisać się można również w sobotę przed odjazdem pociagu.

Bilety do nabycia w MARATONIE i u przedstawicieli osiedli oraz w sobotę przed odjazdem pociągu.
Przy zakupie biletu okazujemy bloczek na pociąg.

NA BILECIE KAŻDY WPISUJE SWOJE IMIĘ, NAZWISKO I PESEL. JEST TO WAŻNE I BĘDZIE SPRAWDZANE PRZY WEJŚCIU NA STADION!!!

Wszyscy jedziemy w zielonych lub czarnych koszulkach oraz z szalikiem. Osoby "inne" dopłacą przy wejściu do pociągu lub na stadion. Każdy zabiera ze sobą dowód tożsamości, legitymację lub paszport.

Mecz podwyższonego ryzyka zgromadzi wzmożone ilości służb mundurowych z całego województwa.
NIE PROWOKUJEMY I NIE ULEGAMY PROWOKACJI.

KAŻDY Z NAS DBA O POCIĄG, KTÓRYM POJEDZIEMY.
Ewentualne uszkodzenia lub opóźnienia to dodatkowe koszty .


Pamiętamy o alkomacie przy wejściu na obiekt!!!
ORGANIZATORZY NIE ODPOWIADAJĄ ZA OSOBY, KTÓRE ZAKUPIĄ BILET A NIE WEJDĄ NA STADION Z POWODU %.

ZA DOPING ODPOWIEDZIALNE SĄ WYZNACZONE OSOBY. NIKT SIĘ NIE WYRYWA Z ŻADNYMI BLUZGAMI CZY PRZYŚPIEWKAMI.

Zabieramy ze sobą kilka "luźnych" PLN . Podczas wyjazdu i na sektorze przeprowadzimy zbiórkę na cele kibicowskie!!!

MOBILIZACJA TRWA. W SOBOTĘ WSZYSCY W TARNOBRZEGU !!!
 

Komentarze (30)

Cdncdn | 2013-05-16 13:20

A ja kupilem bilet w Tarnobrzegu za osiem zloty i jade swoim samochodem .Zasiadę na głównej trybunie w koszulce Stalówki i będę z druzyna .Nie potrzebuje ochrony,wsparcia kumpli.Nie obleci mnie strach .Wiem ze co najmniej kilkadziesiat osob zrobi tak samo.I to wlasnie jest kibic.A wy przestancie spiewac te usypiajace przyspiewki tylko naprawde mobilizujcie pilkarzy stalowki a deprymujcie Siare.Kolysanki to spiewajcie przed snem.Kuzwa w kolko te same teksty na senna nute przez 90 min.To straszne.Kiedy nie spiewaliscie w srode to grali ok.

Os.flisakow | 2013-05-16 13:34

ktos z adminow zbanuje wkoncu tego pajaca czy dalej bedzie pisal swoje wypociny???

Fanatyk38 | 2013-05-16 13:36

Szacun.
MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZY OKAZJI KTOŚ ROZKWASI CI MORDĘ I PO WSTRZĄSIE ZACZNIESZ MYŚLEĆ NORMALNIE.
Zjebus jakich mało.

Dominos | 2013-05-16 13:44

co to za debil ten cdn

Ernesto72 | 2013-05-16 13:44

do CDNCDN
Jakoś tak pewien jestem na 99%, że jesteś jakimś byłym piłkarzykiem Stali.

Jeśli chodzi o wyjazd do TBG - to mam nadzieję, że dostaniesz wpie... od Siarki i skroją ci barwy, a w późniejszym czasie dostaniesz poprawkę na mieście za stracenie barw.

I tutaj jedna ważna sprawa:
ci co chcą jechać sami w dodatku jeszcze z barwami - niech się liczą z dostaniem wpier.. od Siarki i jeszcze rozwalonymi samochodami - bo tylko na tyle moga sobie pozwolic siarkoholicy, a dla nich bedzie to wystarczajaca radocha.

Dominos | 2013-05-16 13:46

to przyjdz na Stalowke w koszulce siarki to zobaczymy

Bzc1938 | 2013-05-16 13:54

Ten CDN to zwykły półdebil, nikt się jego wirtualnym światem nie przejmuje. Pojechać to on sobie może do dupy a nie Tarnobrzega. Na wszystkich stalowowolskich portalach tylko krytykuje klub, zarząd i kibiców oraz żeby było śmieszniej, pisze co by zrobił jakby był prezesem... :) A jakie ma pojęcie o tym co się dzieje w klubie widać w tych jego śmiesznych komentarzach.

Ssw1938 | 2013-05-16 14:03

Panowie olejmy tego "kogoś" i nie odpisujmy więcej na jego komentarze, bo sam w nich przedstawia swój stosunek np. do Stalówki pisząc nawet z małej litery, a klub z zaścianku już z dużej. To może szczegół, ale pokazuje pochodzenie osobnika. Do zobaczenia w sobotę!

Motor | 2013-05-16 14:42

olać gamonia.
kiedy obiecana niespodzianka dotycząca wyjazdu?

Lubelak | 2013-05-16 14:44

O której odjeżdża pociąg? Dopowiadam niektórzy przyjadą na ostatnią chwilę....

Fan! | 2013-05-16 14:50

Lepiej niech nikt się nie spóźni i o 12.45 najpóźniej obecność na PKP. Pociąg to nie autobus, tego się opóźnić nie da, ktoś się spóźni, to albo pobiegnie za pociągiem albo nie pojedzie...

Siarkatarnobrzeg | 2013-05-16 15:22

Ludzie, przestańcie z tą nienawiscia! Plujecie na Siarke tylko dlatego ze Tarnobrzeg był stolicą województwa tarnobrzeskiego, a czemu teraz tak na Rzeszów nie plujecie.
Dla Tarnobrzega Stalowa Wola, Sandomierz, Nisko czy Mielec do ważne miasta do rozwoju współpracy. Myslicie ze nazywanie zasciankiem w czym was uszczesliwi? Dziwne podejscie wg mnie.
Kibice Siarki sie nie chca z Wami ustawiac czy cos w tym stylu, chcemy zeby bylo fajne widowisko, bez rzucania kur**mi itd. Wiec nie zaczynajcie i nie prowokujcie nas, bo jestescie goscmi, a gosciowi nie wypada sie tak zachowywac :)
powodzenia, choc nie w sobote i mam nadzieje ze w przyszlym sezonie tez bedą derby! :)

Stal_1938 | 2013-05-16 17:09

Dobrze panie profesorze, tak zrobimy.

Spawn1938 | 2013-05-16 17:51

O normalnie się wzruszyłem tą wypowiedzią i oczywiście się dostosujemy do tej wypowiedzi pozdrawiając was w sobotę o 17:00

Kategoriak | 2013-05-16 18:49

Przed zbiórką, na juniorków wbijać ;) o 12 z Bogdanką grają :)

Toldi1938 | 2013-05-16 20:45

Wpadamy, niszczymy ich dopingiem i wracamy nie dajmy się sprowokować karłom i tak wiadomo kto rządzi na podkarpaciu !!! Widzimy się w sobote!!

Motor | 2013-05-16 22:27

W ramach podgrzewania atmosfery przed derbami:

Pani pyta dzieci w szkole: - Które z was kibicuje Siarce Tarnobrzeg? Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio. - A ty Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani. - Bo ja kibicuję Stalówce! - odpowiada Jasio. - Ale dlaczego? - pyta pani. - Bo tata kibicuje Stalówce, mama, starszy brat... To i ja kibicuje Stalówce - mówi Jasio. - Ale Jasiu popatrz nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem to co wtedy byś zrobił? - pyta pani. - Wtedy bym kibicował Siarce.... - odpowiada Jasio

Omegas | 2013-05-17 07:24

MOTOR
dobry żarcik :)

Fanatyczka stalówki | 2013-05-17 10:02

Najlepiej co zrobi ta tępa strzała CDNCDN -,- to niech już więcej na forum nie piszę Stalówka i administrator będą na pewno niezmiernie wdzięczni:) nawiasem nie ma to "jak kupić bilet za osiem złotych" hahha i dostać wpier.... po drodze...co za łeb to pisał

Śledz | 2013-05-17 11:02

oby tylko pzpn karą nie sypnął po weekendzie jeszcze trzy wyjazdy mamy

Marek | 2013-05-17 12:42

Ogarnijcie sie ludzie, najezdzacie na goscia ktory chce przyjechac wlasnym samochodem na mecz i kibicowac Stali? Was juz totalnie popierdo.. lo od tych derbow tego pociagu i wyjazdowego lansu.Tak czytam te posty bo jegomosc nie wybierze sie pociagiem na mecz i zostal zbluzgany przez osoby mianowane kibicami to pokazuje zawisc i chamstwo jakie jest w tym kraju.A @Fanatyczki Stalowki pewnie na swiecie nie bylo gdy niektorzy kibicowali Stali i tez na nich widze nadaje.Wielce odwazna za internerem a temu mniemam panu pewnie osobiscie powiedziala by tylko dzien dobry i by zwiala.Za internetem mozna pisac i obrazac sie nawzajem.A osobiscie to sie milczy jak g... w trawie, dlatego smieje sie z wpisu tej dziewczyny bo mniemam to jakas malolata i lansiara wyjazdowa.Pokaz lansiaro jaka jestes u siebie i wtedy kibicuj naszym.

Marek | 2013-05-17 12:44

Powiedz fanatyczko stalowki temu gosciowi w twarz ze jest tepa strzala.Chyba ze odwagi brakuje..

Ernesto72 | 2013-05-17 12:51

Marek - naucz się pierw czytać ze zrozumieniem (całą wypowiedz a nie fragmenty) - a na CDN ludzie najeżdżają za to że już od dawna na tej stronie i innych jeździ po zarządzie i kibicach itp.

A odnośnie wyjazdu samochodem to nikt nikomu nie broni - i mój post i posty innych osób są tylko ostrzeżeniem dla osób chcących jechać własnym transportem - że ten wyjazd może się dla nich i dla ich samochodów źle skończyć - ze strony siarkoholików.

Stalowiak15 | 2013-05-17 12:58

Mam pytanko czy mozna bedzie zostawic sobie w pociagu bagarz podreczny czy niezabardzo? Z gory dzieki za info.

Marek | 2013-05-17 13:04

@Ernesto72
Przesledze tworczosc tego typa, bo rzeczywiscie wczesniej gdzies przeginal z wpisami (nie sledzilem jego wpisow).I nie mam nic do tego pomyslu, wrecz przeciwnie bardzo on mi sie podoba z pociagiem i wyjazdem.Tylko wkurza mnie ta zawisc i klotnie pomiedzy kibicami jednej druzyny.Nie ma co sie klocic tylko kibicowac naszym.Sa derby na ktory chyba wszyscy czekaja w tym miescie.. i trzeba sie z tego cieszyc.

Lubelak | 2013-05-17 14:05

W Tarnobrzegu zostało nie wiele biletów dla miejscowych zatem jutro można jedynie pojechać i postać pod klamką, co zresztą było do przewidzenia.

Fanatyczka stalówki | 2013-05-17 15:34

Marku po pierwsze kolega z góry ma rację naucz się czytać ze zrozumieniem,nie jestem gówniarą - 1998 roku weszłam na stadion i tak zostało do dziś,nie najeżdżam na swoją drużynę tu się pomyliłeś i nie jestem "gówniarą" a piszesz o szacunku do innych to zejdź z mojego tematu bo każdy ma swoje odrębne zdanie i poszukaj sobie postów dodanych przez typa "CDN" to zmienisz podejście wiem co piszę i nie tylko mogę to napisać ale również w twarz powiedzieć!

Ebizip | 2013-05-17 15:39

Czy bilety będą do nabycia jutro przed wyjazdem w maratonie?Z góry dzięki za info

Rusko18 | 2013-05-17 18:22

JAKIE DERBY ????

Heniek38 | 2013-05-18 00:19

Marek ja kolesiowi CDN powiem z przyjemnoscia wszystko w twarz co o nim mysle - nie bede mial zadnych z tym problemow - prosze tylko przyprowadz tego kolesia na nastepny mecz w Stalowej