Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Siarka Tarnobrzeg - STAL (I porcja zdjęć już w galerii)

Siarka Tarnobrzeg - STAL (I porcja zdjęć już w galerii)

W galerii pojawiła się pierwsza mała porcja zdjęć z wczorajszego derbowego meczu pomiędzy Siarka a Stalówką - a będzie ich sporo więcej.

Zapraszamy do ogladnięcia: http://stalowka.pl/gallery/

Komentarze (17)

Ernesto72 | 2013-05-19 11:02

Bardzo cieszą 3 pkt zdobyte przez nasza drużynę.
Chociaż jak zwykle - piłkarze zafundowali nam bardzo nerwową końcówkę :P

Mobilizacja na mecz udała nam sie w 100% - super prezentował sie pochód na stadion i ze stadionu, a także nasz sektor na stadionie - tym razem na pewno mogliśmy zaśpiewać "Jesteśmy u siebie" :)
Z dopingiem naszym troszkę tym razem było ciężko z tego względu, że byliśmy rozciągnięci na całej długości boiska, i tutaj aby wszytko wyszło super potrzeba było w 2 częściach trybuny megafonów.

Oczywiście Siarkoholicy potwierdzili w 101%, że są zaściankiem, a ich zachowanie było gorsze niż na nie jednym stadionie na wsi.
Pozerzy i tyle - a fakty są takie że jedyne tylko co mogą zrobić to pokrzyczeć przez kraty.

Jeśli chodzi o przerzuty (parasoli z Sandomierza) - to zostali "sportretowani" i niedługo .......

Omegas | 2013-05-19 11:24

~~ERNESTO72
Zgadzam się z tobą w 1938% Mecz bardzo ciekawy z lekka ciarką , Doping dobry a byłby 10x lepszy gdyby były megafony. wszyscy sie musieli sciskac zeby cokolwiek uslyszec. Ale i tak szacunek dla prowadzacych dopingiem za cierpliwosc co do niektorych. Pozdrawiam. Mecz poprostu zajebisty.

Ontour | 2013-05-19 12:51

Kto nie pojechał może żałować !

A W STALOWEJ SIEDZĄ DZIADKI WPIE..... CZEKOLADKI

Rusko18 | 2013-05-19 14:08

Siarka & Wisla .....

Fan! | 2013-05-19 14:32

... to nie jest polski klub !

Aleksander | 2013-05-19 16:40

TRZEBA BUDOWAC DRUZYNE NA PRZYSZLY SEZON!! MIEJSCE STALOWKI JEST NA ZAPLECZU EKSTRAKLAY W CZOLOWEJ 5 WALCZACEJ O AWANS!!! BO TAKICH MAMY KIBICOW!! NIECH WRESZCIE DZIALACZE STANA RAZ NA WYSOKOSCI ZADANIA ZEBY STALOWKA NIE BYLA SLYNNA TYLKO Z KIBICOW ALE I DRUZYNY!!!

Pokal | 2013-05-19 17:49

Aleksander , polecam dłuuuugi spacer.

Vielitz | 2013-05-19 18:15

:) dobry komentarz powyżej, trafny :)
super że udało się siarę pokonać, jak nie ma walki o awans to chociaż trzeba pokonać wrogów zza miedzy :) fajnie by było jednak by ten mecz był o awans, a nie o utrzymanie. Szczerze, to mam nadzieję że i Stal i siara się utrzyma, bo takie derby to fajna sprawa. Oby u nas sektor otwarli na przyszły sezon, bo nie ma co owijać w bawełnę, tak to jest iż kibice gości mobilizują najlepiej i budują frekwencję oraz cały klimat meczu - niech nikt tu nie wywala teraz z jakimiś górnolotnymi tekstami, taki jest fakt i tyle. Oby jednak za rok Stal grała w końcu o powrót na zaplecze Ekstr,

Desiderata | 2013-05-19 18:40

DLACZEGO na zaścianku wybudowali taki stadion w tak szybkim tempie a u nas przebudowa będzie trwała jeszcze kilka żeby nie powiedzieć kilkanaście lat? Sektor gości zostanie oddany zapewne na końcu co by nie robić problemów ... Dlaczego?

Podziękowania dla piłkarzy za walkę jak i organizatorom wyjazdu, szkoda jedynie tego że zabrakło megafonów. Pozdrawiam wszystkich kiboli i na koniec takie przypomnienie KIBICEM się jest a nie bywa

Vielitz | 2013-05-19 20:19

O czym ty gadasz ? wybudowali jedną trybunę i drugą odremontowali i tyle - tam jest koniec budowy. Fakt, że tam prezydent jesr PRO sport, więc kasę wali tyle że nie wielkie rezultaty, a poza tym to miasto im umiera. U nas myślę sytuacja w mieście lepsza i większe szanse że coś z tego wzrostu miasta w końcu odbije się na kondycji klubu. A stadio u nas powoli ale rośnie i mam nadzieję że za parę lat będzie się czym pochwalić - pierwszy krok zrobiony.

Rysiu123 | 2013-05-19 21:09

ładna liczba MkS

Marek | 2013-05-19 22:12

Zeby awansowac potrzebne sa pieniadze, a tych w klubie jak nie bylo tak nie ma, potrzebny jest sponsor, choc troche komicznie to wyglada ze klub i stadion leza kolo wielkiego kolosa co zajmuje tyle ile miasto czyli obok HSW i ten klub jest jednym z biedniejszych w 2 lidze, ale majac takie wladze w tym miescie co wola dac na jagody to jest jak jest.

Luka | 2013-05-20 02:10

Marek popieram w 100%,te wladze to tragedia dla naszego klubu

Vielitz | 2013-05-20 07:11

Marek - nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale po Hucie to została nazwa kolego, z kolosa to został cień. Teraz to jest wiele małych firm, które próbują przetrwać w ciężkich czasach - stąd ciężko tak o sponsora. Kluby z dużo większych miast ledwo zipią a ty masz jakieś uwagi do naszych władz. Szacun dla tych co walczą o egzystencję naszego klubu i mam nadzieję, że i władze miasta przeproszą się z klubem na dobre i zacznie się współpraca na 102%!

Bastek8809 | 2013-05-20 11:02

Ile bylo zgod Stalówki na meczu z Siarą?

Edek38 | 2013-05-20 12:05

Nie bylo zgod bo nie mamy zadnej.

Bastek8809 | 2013-05-20 12:41

A Resovia?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (885)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (444) » Młodynie (424)
» Kamilosss (417) » Slim1938 (395)
» Koko (373) » Acer (367)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 25 202 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 210 256 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 2 531 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 896 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.03568