Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Siarka Tarnobrzeg - STAL (I porcja zdjęć już w galerii)

Siarka Tarnobrzeg - STAL (I porcja zdjęć już w galerii)

W galerii pojawiła się pierwsza mała porcja zdjęć z wczorajszego derbowego meczu pomiędzy Siarka a Stalówką - a będzie ich sporo więcej.

Zapraszamy do ogladnięcia: http://stalowka.pl/gallery/

Komentarze (17)

Ernesto72 | 2013-05-19 11:02

Bardzo cieszą 3 pkt zdobyte przez nasza drużynę.
Chociaż jak zwykle - piłkarze zafundowali nam bardzo nerwową końcówkę :P

Mobilizacja na mecz udała nam sie w 100% - super prezentował sie pochód na stadion i ze stadionu, a także nasz sektor na stadionie - tym razem na pewno mogliśmy zaśpiewać "Jesteśmy u siebie" :)
Z dopingiem naszym troszkę tym razem było ciężko z tego względu, że byliśmy rozciągnięci na całej długości boiska, i tutaj aby wszytko wyszło super potrzeba było w 2 częściach trybuny megafonów.

Oczywiście Siarkoholicy potwierdzili w 101%, że są zaściankiem, a ich zachowanie było gorsze niż na nie jednym stadionie na wsi.
Pozerzy i tyle - a fakty są takie że jedyne tylko co mogą zrobić to pokrzyczeć przez kraty.

Jeśli chodzi o przerzuty (parasoli z Sandomierza) - to zostali "sportretowani" i niedługo .......

Omegas | 2013-05-19 11:24

~~ERNESTO72
Zgadzam się z tobą w 1938% Mecz bardzo ciekawy z lekka ciarką , Doping dobry a byłby 10x lepszy gdyby były megafony. wszyscy sie musieli sciskac zeby cokolwiek uslyszec. Ale i tak szacunek dla prowadzacych dopingiem za cierpliwosc co do niektorych. Pozdrawiam. Mecz poprostu zajebisty.

Ontour | 2013-05-19 12:51

Kto nie pojechał może żałować !

A W STALOWEJ SIEDZĄ DZIADKI WPIE..... CZEKOLADKI

Rusko18 | 2013-05-19 14:08

Siarka & Wisla .....

Fan! | 2013-05-19 14:32

... to nie jest polski klub !

Aleksander | 2013-05-19 16:40

TRZEBA BUDOWAC DRUZYNE NA PRZYSZLY SEZON!! MIEJSCE STALOWKI JEST NA ZAPLECZU EKSTRAKLAY W CZOLOWEJ 5 WALCZACEJ O AWANS!!! BO TAKICH MAMY KIBICOW!! NIECH WRESZCIE DZIALACZE STANA RAZ NA WYSOKOSCI ZADANIA ZEBY STALOWKA NIE BYLA SLYNNA TYLKO Z KIBICOW ALE I DRUZYNY!!!

Pokal | 2013-05-19 17:49

Aleksander , polecam dłuuuugi spacer.

Vielitz | 2013-05-19 18:15

:) dobry komentarz powyżej, trafny :)
super że udało się siarę pokonać, jak nie ma walki o awans to chociaż trzeba pokonać wrogów zza miedzy :) fajnie by było jednak by ten mecz był o awans, a nie o utrzymanie. Szczerze, to mam nadzieję że i Stal i siara się utrzyma, bo takie derby to fajna sprawa. Oby u nas sektor otwarli na przyszły sezon, bo nie ma co owijać w bawełnę, tak to jest iż kibice gości mobilizują najlepiej i budują frekwencję oraz cały klimat meczu - niech nikt tu nie wywala teraz z jakimiś górnolotnymi tekstami, taki jest fakt i tyle. Oby jednak za rok Stal grała w końcu o powrót na zaplecze Ekstr,

Desiderata | 2013-05-19 18:40

DLACZEGO na zaścianku wybudowali taki stadion w tak szybkim tempie a u nas przebudowa będzie trwała jeszcze kilka żeby nie powiedzieć kilkanaście lat? Sektor gości zostanie oddany zapewne na końcu co by nie robić problemów ... Dlaczego?

Podziękowania dla piłkarzy za walkę jak i organizatorom wyjazdu, szkoda jedynie tego że zabrakło megafonów. Pozdrawiam wszystkich kiboli i na koniec takie przypomnienie KIBICEM się jest a nie bywa

Vielitz | 2013-05-19 20:19

O czym ty gadasz ? wybudowali jedną trybunę i drugą odremontowali i tyle - tam jest koniec budowy. Fakt, że tam prezydent jesr PRO sport, więc kasę wali tyle że nie wielkie rezultaty, a poza tym to miasto im umiera. U nas myślę sytuacja w mieście lepsza i większe szanse że coś z tego wzrostu miasta w końcu odbije się na kondycji klubu. A stadio u nas powoli ale rośnie i mam nadzieję że za parę lat będzie się czym pochwalić - pierwszy krok zrobiony.

Rysiu123 | 2013-05-19 21:09

ładna liczba MkS

Marek | 2013-05-19 22:12

Zeby awansowac potrzebne sa pieniadze, a tych w klubie jak nie bylo tak nie ma, potrzebny jest sponsor, choc troche komicznie to wyglada ze klub i stadion leza kolo wielkiego kolosa co zajmuje tyle ile miasto czyli obok HSW i ten klub jest jednym z biedniejszych w 2 lidze, ale majac takie wladze w tym miescie co wola dac na jagody to jest jak jest.

Luka | 2013-05-20 02:10

Marek popieram w 100%,te wladze to tragedia dla naszego klubu

Vielitz | 2013-05-20 07:11

Marek - nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale po Hucie to została nazwa kolego, z kolosa to został cień. Teraz to jest wiele małych firm, które próbują przetrwać w ciężkich czasach - stąd ciężko tak o sponsora. Kluby z dużo większych miast ledwo zipią a ty masz jakieś uwagi do naszych władz. Szacun dla tych co walczą o egzystencję naszego klubu i mam nadzieję, że i władze miasta przeproszą się z klubem na dobre i zacznie się współpraca na 102%!

Bastek8809 | 2013-05-20 11:02

Ile bylo zgod Stalówki na meczu z Siarą?

Edek38 | 2013-05-20 12:05

Nie bylo zgod bo nie mamy zadnej.

Bastek8809 | 2013-05-20 12:41

A Resovia?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3338) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 37 975 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (2:0)
2014-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 48 732 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 38 683 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 59 906 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.0149