Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Młyn na nowej trybunie !!!

Młyn na nowej trybunie !!!

Panie i Panowie, już w najbliższą sobotę-25.05. kolejne spotkanie ligowe w którym nasz zespół zmierzy się z Garbarnią. Początek zawodów o godzinie 17:00. Podczas tego meczu poprowadzimy doping dla naszej drużyny z nowej trybuny !!! Zachęcamy wszystkich do przyjścia na Hutniczą.
Zbieramy się od strony Sektora B, czyli zajmujemy miejsca na K 5-K 6, nie na środku trybuny. Stoimy na betonie, nie na krzesełkach i dbamy o to by tych krzesełek nie uszkodzić.
Ten mecz to doskonała okazja do podziękowania zawodnikom za walkę i zwycięstwo w Tarnobrzegu. Mobilizujemy się i zapełniamy nową krytą. Drużyna zrobiła kolejny krok do utrzymania. Zadbajmy o konkretną frekwencję i doping na tym meczu. Zawodnicy potrzebują tego tak samo jak na wyjeździe.


Kibice, którzy posiadają karnet na Sektor B, wejdą po jego okazaniu na Sektor K.
Pozostali kupują bilet za 12 zł.

Przypominamy o wcześniejszym przybyciu pod kasy w związku z identyfikacją osób.
Zadbajmy o to by mecz przy Hutniczej nie był gorszy od tego na obcym terenie. Głośny doping podczas spotkania z Garbarnią będzie najlepszą formą podziękowania drużynie za cenne 3 pkt przywiezione z Tarnobrzega.
Oni zrobili to czego chcieliśmy i czego oczekiwaliśmy. Teraz my zróbmy to co do nas należy.

Wszyscy meldujemy się w sobotę na stadionie. Zabieramy ze sobą barwy. Do meczu zostało dwa dni więc nagłaśniamy info gdzie się da.
Od każdego z nas zależy frekwencja na naszym stadionie. Apel do każdego z osobna by zadbał o konkretną liczbę fanatyków Stalówki na tym spotkaniu.
Garbarnia jest naszym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Tym bardziej ten mecz jest ważny z punktu widzenia sportowego i kibicowskiego. Wszyscy liczymy na kolejny sukces naszej jedenastki, który może zapewnić nam utrzymanie.
Mecze z Garbarnią czy Puszczą nie wywołują u Kibica większych emocji (tych poza sportowych) ale dla piłkarzy są one równe tym, które rozgrywają z Resovią, Stalą Rz. czy Radomiakiem. Oni w każdym z tych spotkań muszą zostawić zdrowie na boisku i walczyc o każdy metr boiska bo nikt się nie położy. My również musimy dawać z siebie wszystko podczas każdego meczu. Pomagamy w ten sposób zawodnikom i dbamy o wizerunek nasz, naszego Klubu. Musimy wykorzystać potencjał , który pokazaliśmy w Tarnobrzegu.
Starsi Kibice często wspominają, że kiedyś Stalowa Wola była twierdzą i rywale bali się grać przy Hutniczej bo zawsze gubili tu punkty.
Mam nadzieję , że zawodnicy powoli odbudują tą renomę Stalówki.
My zadbajmy o zbudowanie takiej twierdzy kibicowskiej, by rywale bali się grać przy fanatycznym dopingu sympatyków najlepszej drużyny na podkarpaciu.

Wspierajmy więc zielono-czarnych w każdym meczu jak na Władców Podkarpacia przystało.

Do zobaczenia w sobotę na Hutniczej.

Ja będę !!! A Ty? 

Komentarze (13)

Cdncdn | 2013-05-23 00:01

Świetna i mądra decyzja.Nareszcie.Wi działem ze warto wierzyć jeszcze ze są tu mądrzy otwarci ludzie.

Dżepetto | 2013-05-23 07:12

Szczegolnie twoja mądrosc. Jest tak blyszcząca, ze az razi po oczach :]

Kamilosss | 2013-05-23 10:45

Chciałbym się dowiedzieć z której strony będzie młyn?

Kamilosss | 2013-05-23 10:47

- Bartek Dydo to doświadczony, ukształtowany bramkarz, a pozostali to młodzi i obiecujący zawodnicy ? ocenia Stanisław Wierzgacz. ? Ostatnio broni w drugiej lidze Wołoszyn, miałem obawy czy wytrzyma ciśnienie w meczu derbowym z Siarką w Tarnobrzegu, ale dał radę. Chciałbym tylko prosić kibiców, by nie wywierali na niego tak dużej presji podczas meczów, to jest młody chłopak, nabiera nadal doświadczenia. Krytyczne uwagi z trybun na pewno mu nie pomagają.


I tu uwaga dla kibiców z nowej trybuny którzy wiecznie narzekają na Wołoszyna. Gość ma bodajże 20 lat, więc cała kariera przed nim, a wy narzekacie, że źle wyjdzie od czasu do czasu do dośrodkowania lub boi się wyjść. On już ma dosyć dobre umiejętności, a za 2 lata gdy nabierze doświadczenia właśnie takimi meczami z Siarką np , może być mocnym punktem drużyny, więc schowajcie tą krytykę jak mówi Wierzgacz.

Osiedlowy | 2013-05-23 12:45

no w końcu :)

Fanatyk38 | 2013-05-23 13:46

» http://stal1938.pl/stal-garbarnia-juz-w-sobote/

Oby to spotkanie przeszło do historii podobnie jak derby.
Mobilizujemy się na inaugurację młyna na nowej trybunie.
Mam nadziję , że ludziom, którzy w Tarnobrzegu byli pierwszy raz na meczu , atmosfera spodobała się i załapią kibicowskiego bakcyla.
Do zobaczenia w sobotę !!!

Motor | 2013-05-23 17:58

Remis z Garbarnia to będzie wielkie szczęście. Stal bez stopera i napastnika. Pauzuja:
Michał Czarny, Damian Łanucha i Wojciech Fabianowski. Kontuzjowani są Przemysław Żmuda, Sylwester Sikorski i Wojciech Reiman, a z powodów osobistych zabraknie Jakuba Popielarza.

Bedzie bardzo ciężko, chyba 4 młodzieżowców zagra

Kamilosss | 2013-05-23 20:21

A co z panem Demusiakiem?

Mocartzks | 2013-05-23 20:50

Panowie nie zapominamy o słodyczach dla dzieci !!!

Stalówka_1938 | 2013-05-24 12:47

» http://www.echodnia. eu/apps/ pbcs.dll/article?AID =/20130524/PO WIAT0304/130529429

usunąć spacje

Fanatyk38 | 2013-05-24 14:28

» http://stal1938.pl/oslabiona-stalowka/

To będzie ciężki mecz.
Szmatławe echo dna wciaż o niedoszłym armagedonie , który miał zrównać z ziemią zaścianek. Tarnobrzeskie redaktorki niech skupią się na porażce i widmie spadku a nie na Kibicach. Gdyby nie Kibice na stadionie to mecz byłby A Klasowym "widowiskiem".
Niech opiszą wydarzenia z boiska na 2 strony a nie przemarsz Kibiców, podczas którego nic sie nie wydarzyło.

Mietek | 2013-05-24 14:39

I co tam ze kontuzje szanse dostana inni.Juda ostatnio zaczał strzelac i on moze zagrac na szpicy a moze i Mistrzyk dostanie szanse od poczatku? Ja widzialem Mistrzyka jak gral w Sarzynie i walczak z niego, zadziora i lubi sie klocic z przeciwnikami, ale i tacy sa nam potrzebni.Sprawial lepsze wrazenie od Judy.Wiec sa zmiennicy a Popielarz to zadne oslabienie, to co gral na wiosne to porazka.Powinno byc zwyciestwo ze slaba Garbarnia nie ma innej opcji choc ta druzyna jakos nie lezala jStali ale to sie musi skonczyc!!

Jp88 | 2013-05-24 14:59

Jak zagrają młodzi z Garbarnią to weście nie krzyczcie na nich że źle grają bo zaraz sie spalą tylko trzeba im pomuc raczej.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 600 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 633 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 177 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 108 644 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.05146