Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Unia Tarnów - STAL 0:1 (0:0)

Unia Tarnów - STAL  0:1  (0:0)

Brawa dla drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola! Podopieczni trenera Pawła Wtorka zdobyli trzy punkty w meczu z Unią w Tarnowie, wygrywając 1:0 (0:0) po bramce w 68 minucie Wojciecha Fabianowskiego. I przypieczętowali swoje utrzymanie w drugiej lidze.

"Fabian" trafił w 65 minucie z pola karnego po podaniu od Damiana Łanuchy, a "Stalówka" zrewanżowała się Unii za porażkę jesienią w Stalowej Woli 0:1.

- Wojtek Fabianowski miał jeszcze jedną szansę na gola, okazję miał też Adrian Bartkiewicz, a Damian Łanucha w drugiej połowie trafił w poprzeczkę. To my prowadziliśmy grę w Tarnowie, ale po stracie bramki cofnęliśmy się i parę razy po stałych fragmentach gry zakotłowało się pod naszą bramką - mówi Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny.

Stal grała w składzie: Wołoszyn – Czarny, Kantor (83 Majowicz), Kachniarz (57 Reiman), Łanucha (75 Mistrzyk), Horajecki, Bartkiewicz, Fabianowski Ż, Mikołajczak Ż, Bogacz, Geitnger (78 Sikorski).

Kolejny mecz Stalówka rozegra już w środę o godz: 17:00 na Hutniczej (będzie to zaległy mecz z Olimpią Elbląg).

Źródło: echodnia.eu
 

Komentarze (18)

Stalowkathefirm1938 | 2013-06-1 20:04

TAK TRZYMAĆ I Z ELBLĄGIEM TYLKO ZWCIĘSTWO!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dżepetto | 2013-06-1 20:10

Brawo! Nigdy nie spadnie, Stalówka nigdy nie spadnie!!!

Kategoriak | 2013-06-1 20:24

Zajebiście panowie, coś się w końcu zaczęło dziać w tym klubie, Obym tylko nie zapeszył

19bzc38 | 2013-06-1 21:34

Mecz z Olimpią to ligowy czy co bo olimpia chyba nie jest w 2 lidze ?

Mocartzks | 2013-06-1 21:40

Olimpia Elbląg gra w 2 lidze !!!

Dominos | 2013-06-2 00:06

tak z olimpia pysznica hahahaha

Dominos | 2013-06-2 00:07

co za gosc

Koko | 2013-06-2 11:04

za rok walimy do 1 ligi byle utrzymać skład i dokonać 3 wzmocnienia i ze 4 juniorów dawać więcej młodym szanse :) a więc 1 liga dla Stalowej
wtedy przyciągnąć więcej sponsorów i niech ruszy wkońcu kolejny etap budowy stadionu

Stalowiaczek123 | 2013-06-2 12:09

Szukam transportu 15 czerwca na mecz Stalówki
GG 6393531.

Nisko1938 | 2013-06-2 12:36

do użytkownika KOKO, łatwo sobie napisać gorzej zrealizować, awans zajebista rzecz ale wcześniej wiele rzeczy trzeba uporządkować zaczynając od spłacenia długów pozostałych po ZKS itd ale jak to się śpiewa "Nadejdzie wiosna, z nią lepsze czasy..."
PS. w Tarnowie zjawiło się 8 kibiców Stalówki na sektorach gospodarzy, relacja z wycieczki na forum. Jesteśmy zawsze tam!

Rusko18 | 2013-06-2 13:17

do Nisko1938 :

Mozna prosić o link z relacja z wycieczki

Nisko1938 | 2013-06-2 13:29

linku nie mogę wkleić bo wyskakuje że wysyłam spam czy coś. Wejdź sobie na stalstalowawola pl na głównej stronie już ktoś wrzucił relację ewentualnie po wejściu na forum z powyższej strony w odpowiednim temacie

Rusko18 | 2013-06-2 13:51

Do Nisko1938 :
Wielkie dzęki ;)

Rusko18 | 2013-06-2 13:51

Do Nisko1938 :
Wielkie dzęki ;)

Spawn1938 | 2013-06-2 13:58

W statystyka trzeba poprawić jak by nie patrzeć kilku było pzr

Uzytkownik | 2013-06-2 14:31

MUSIMY JECHAĆ DO RADOMIA !!

CH*J Z ZAKAZAMI STALOWA JESTEŚMY Z WAMI !

Dżepetto | 2013-06-2 17:10

Tak poza tematem.
Stal Mielec walczy o awans do 2 ligi (maja lidera z 2 pkt przewagi).
Zapowiadaja sie ciekawe derby na podkarpaciu w przyszlym sezonie. Jak za starych dobrych czasów :)

Vielitz | 2013-06-2 19:54

Mam jednak nadzieję że siara i motór też się utrzymają i w przyszłym sezonie jak już mam nadzieję sektor będzie czynny będziemy gościć przyjezdnych i wróci fajna atmosfera na hutniczą, bo tylko to może nam pomóc odbudować drużynę - więcej ludzi na stadio to więcej sponsorów! Poziom gry raczej nikogo nie zachęci, ale na derby zawsze ludzie chętnie się pofatygują :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (870)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (411) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (340)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 236 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 20 292 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 469 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 092 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.0371