Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Unia Tarnów - STAL 0:1 (0:0)

Unia Tarnów - STAL  0:1  (0:0)

Brawa dla drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola! Podopieczni trenera Pawła Wtorka zdobyli trzy punkty w meczu z Unią w Tarnowie, wygrywając 1:0 (0:0) po bramce w 68 minucie Wojciecha Fabianowskiego. I przypieczętowali swoje utrzymanie w drugiej lidze.

"Fabian" trafił w 65 minucie z pola karnego po podaniu od Damiana Łanuchy, a "Stalówka" zrewanżowała się Unii za porażkę jesienią w Stalowej Woli 0:1.

- Wojtek Fabianowski miał jeszcze jedną szansę na gola, okazję miał też Adrian Bartkiewicz, a Damian Łanucha w drugiej połowie trafił w poprzeczkę. To my prowadziliśmy grę w Tarnowie, ale po stracie bramki cofnęliśmy się i parę razy po stałych fragmentach gry zakotłowało się pod naszą bramką - mówi Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny.

Stal grała w składzie: Wołoszyn – Czarny, Kantor (83 Majowicz), Kachniarz (57 Reiman), Łanucha (75 Mistrzyk), Horajecki, Bartkiewicz, Fabianowski Ż, Mikołajczak Ż, Bogacz, Geitnger (78 Sikorski).

Kolejny mecz Stalówka rozegra już w środę o godz: 17:00 na Hutniczej (będzie to zaległy mecz z Olimpią Elbląg).

Źródło: echodnia.eu
 

Komentarze (18)

Stalowkathefirm1938 | 2013-06-1 20:04

TAK TRZYMAĆ I Z ELBLĄGIEM TYLKO ZWCIĘSTWO!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dżepetto | 2013-06-1 20:10

Brawo! Nigdy nie spadnie, Stalówka nigdy nie spadnie!!!

Kategoriak | 2013-06-1 20:24

Zajebiście panowie, coś się w końcu zaczęło dziać w tym klubie, Obym tylko nie zapeszył

19bzc38 | 2013-06-1 21:34

Mecz z Olimpią to ligowy czy co bo olimpia chyba nie jest w 2 lidze ?

Mocartzks | 2013-06-1 21:40

Olimpia Elbląg gra w 2 lidze !!!

Dominos | 2013-06-2 00:06

tak z olimpia pysznica hahahaha

Dominos | 2013-06-2 00:07

co za gosc

Koko | 2013-06-2 11:04

za rok walimy do 1 ligi byle utrzymać skład i dokonać 3 wzmocnienia i ze 4 juniorów dawać więcej młodym szanse :) a więc 1 liga dla Stalowej
wtedy przyciągnąć więcej sponsorów i niech ruszy wkońcu kolejny etap budowy stadionu

Stalowiaczek123 | 2013-06-2 12:09

Szukam transportu 15 czerwca na mecz Stalówki
GG 6393531.

Nisko1938 | 2013-06-2 12:36

do użytkownika KOKO, łatwo sobie napisać gorzej zrealizować, awans zajebista rzecz ale wcześniej wiele rzeczy trzeba uporządkować zaczynając od spłacenia długów pozostałych po ZKS itd ale jak to się śpiewa "Nadejdzie wiosna, z nią lepsze czasy..."
PS. w Tarnowie zjawiło się 8 kibiców Stalówki na sektorach gospodarzy, relacja z wycieczki na forum. Jesteśmy zawsze tam!

Rusko18 | 2013-06-2 13:17

do Nisko1938 :

Mozna prosić o link z relacja z wycieczki

Nisko1938 | 2013-06-2 13:29

linku nie mogę wkleić bo wyskakuje że wysyłam spam czy coś. Wejdź sobie na stalstalowawola pl na głównej stronie już ktoś wrzucił relację ewentualnie po wejściu na forum z powyższej strony w odpowiednim temacie

Rusko18 | 2013-06-2 13:51

Do Nisko1938 :
Wielkie dzęki ;)

Rusko18 | 2013-06-2 13:51

Do Nisko1938 :
Wielkie dzęki ;)

Spawn1938 | 2013-06-2 13:58

W statystyka trzeba poprawić jak by nie patrzeć kilku było pzr

Uzytkownik | 2013-06-2 14:31

MUSIMY JECHAĆ DO RADOMIA !!

CH*J Z ZAKAZAMI STALOWA JESTEŚMY Z WAMI !

Dżepetto | 2013-06-2 17:10

Tak poza tematem.
Stal Mielec walczy o awans do 2 ligi (maja lidera z 2 pkt przewagi).
Zapowiadaja sie ciekawe derby na podkarpaciu w przyszlym sezonie. Jak za starych dobrych czasów :)

Vielitz | 2013-06-2 19:54

Mam jednak nadzieję że siara i motór też się utrzymają i w przyszłym sezonie jak już mam nadzieję sektor będzie czynny będziemy gościć przyjezdnych i wróci fajna atmosfera na hutniczą, bo tylko to może nam pomóc odbudować drużynę - więcej ludzi na stadio to więcej sponsorów! Poziom gry raczej nikogo nie zachęci, ale na derby zawsze ludzie chętnie się pofatygują :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce

Stal Stalowa Wola             Pogoń Siedlce
2018-08-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Brzeziański 63     
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 5 4-0-1 12
2 Siarka Tarnobrzeg 5 4-0-1 12
3 Górnik Łęczna 5 3-2-0 11
4 Radomiak Radom 5 3-1-1 10
5 Elana Toruń 5 3-1-1 10
6 Widzew Łódź 5 3-1-1 10
7 Błękitni Stargard Szcz. 5 3-1-1 10
8 GKS Bełchatów 5 2-3-0 9
9 Stal Stalowa Wola 5 3-0-2 9
10 Gryf Wejherowo 5 2-2-1 8
11 Znicz Pruszków 5 2-1-2 7
12 Ruch Chorzów 5 1-1-3 4
13 Rozwój Katowice 5 0-3-2 3
14 ROW 1964 Rybnik 5 1-0-4 3
15 Olimpia Elbląg 5 1-0-4 3
16 Resovia Rzeszów 5 0-2-3 2
17 Pogoń Siedlce 5 0-2-3 2
18 Skra Częstochowa 5 0-0-5 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
2018-08-25 Siarka Tarno.. - STAL
2018-09-01 STAL - Radomiak Radom
2018-09-08 Skra Często.. - STAL
2018-09-15 STAL - Ruch Chorzów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1233) » Vielitz44 (797)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (383)
» Koko (367) » Slim1938 (359)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (288)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 253 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 282 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 090 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 17 683 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.04204