Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mariusz Szymański w konferencji pomeczowej mówi o sytuacji w klubie

Mariusz Szymański podczas konferencji mówi o sytuacji finansowej w klubie Stal Stalowa Wola.

W szczegółach newsa filmik z tej konferencji.

Komentarze (7)

Ernesto72 | 2013-06-5 22:50

Co tu dużo mówić .... masakra.
Musimy coś zrobić i to szybko !

Cdncdn | 2013-06-5 22:52

Może ten apel uświadomi wam co sie dzieje.Nie rozumie jak możemy dopuścić do rego aby stalówka upadla.Nie ma co prosic grubego tylko żądać.,krzyczeć, protestować .Nagłośnić.Przeci eż nie chodzi tu o miliardy tylko naprawdę niewielka sumę dla takiego miasta jak Stalowa Wola.A ta frekwencja to naprawdę żenujące.Czy wy młodzi w szkołach nie rozmawiacie o tym?Nie zależy wam na tym?Ja jestem na każdym meczu i na wielu na wyjazdach mimo ze nie z wami.Ale jestem, i żyję tym..
A tu wypowiedz Szymańskiego.Właś ciwie blaga was o pomoc .Nie może tego powiedzieć dosłownie ale myślę ze namawia do protestu.

Rusko18 | 2013-06-5 23:47

W NIEDZIELĘ OSTATNI MECZ STALÓWKI W TYM SEZONIE. BYĆ MOŻE OSTATNI W TEJ LIDZE (gdy nie zostanie przyjęte odwołanie) ALBO NAWET I OSTATNI W HISTORII. DLATEGO K*RWA WSZYSCY 9.06.2013 g. 16.30 (celowo podana taka godzina) WIDZIMY SIĘ NA HUTNICZEJ 15 !!! ZAPEŁNIAMY STADION (całą nowa trybunę) I FANATYCZNYM DOPINGIEM SETEK GARDEŁ POKAŻMY ŻE STALÓWKA NIE MOŻE ZGINĄĆ I NIGDY NIE ZGINIE !!! JEŻELI KTOŚ NIE TRAKTUJE TEGO APELU POWAŻNIE TO NIECH NIE NAZYWA SIĘ KIBICEM STALÓWKI !!!

NIGDY NIE ZGINIE STALÓWKA NIGDY NIE ZGINIE !!!

Rozsyłać info gdzie się da. Mecz za 4 dni wiem że POTRAFIMY SIĘ ZMOBILIZOWAĆ !!!

Heniek38 | 2013-06-6 00:44

Nadszedł czas gdzie oglądanie się na innych już nie pomoże - MUSI zacząć przychodzić więcej osób na mecze - wiadomo - grupa fanatyków jest stała - ale dzisiaj na meczu z tych co się mienią fanatykami brakowało... 80% że tak powiem! Chyba już czas przenieść młyn na czas stały na nową trybunę - przynajmniej do czas aż pijani krzykacze nie będą jej sami w stanie zapełnić. Magnesu w postaci kibiców gości jeszcze długo nie będzie - są za to wyniki (przynajmniej w ostatnich 6 kolejkach), pogoda przyzwoita mimo wszystko, dach nad głową jest.
W rozmowach z kibicami innych klubów słyszę często - "zazdrościmy Wam tego fanatyzmu" - z dumą przyjmuje te słowa - ale coraz częściej zastanawiam się ilu z Was na to miano fanatyka sobie zasłużyło?? Najlepiej niech każdy sam sobie na to pytanie odpowie.

Gorgi | 2013-06-6 12:07

wk*sie więc napiszę szybko i z bledami, wiecej ludzi nie bedzie przychodzic, chociaz niektorych moga przyciagnac wyniki, moj pomysl to otworzyc sektor gosci, to zawsze przyciaga kibicow i wzbudza emocje (gdyby Stal Mielec przyjechala w przyszlym sezonie napewno przyszlo by 2x tyle kibicow, to tez jest $) APEL do ludzi którzy mogli by ogarnac protest : trzeba to zrobic, szreg zgarnie 6 mln. za sprzedaz dzialek dla sweedwood, mogl by cos odpalic, poza tym to by sciagnelo media itd. a przeciez on tez mysli o nastepnej kadencji wiec zwocil by uwage na to i sie zastaowil. priorytetem powinno byc zatrzymanie trenera i wiekszasci skladu bo widac ze sie dogaduja i potrafia wygrywac.. z POzdrowieniami kibic ZKS

Jack | 2013-06-6 12:34

Znowu ktoś bredzi o sektorze gości, którego uruchomieniue nie zależy od Klubu, tylko od MoSIRU. Ok derby z Mielcem czy Siarką, ktoś by przyszedł, ale na 20 kibiców z Elbląga co ? też przyszłyby tłumy ? Bez jaj. Ja kumam o co chodzi, ale najważniejsza jest Stal, a później dopiero kibice gości. Kolejność się Wam pomyliła!
Jak ktoś chodzi tylko dla przyjezdnych to szkoda gadać. A co z innymi Klubami też przyciągnęły by wiecej ludzi np. Puszcz Niepołomice, Pelikan łowicz???Brednnie!! !

Gorgi | 2013-06-6 12:51

dobra ponioslo mnie troche, lecz to tylko pierwszy pomysl, co do protestu i innych spraw to bym sie klucil, mialem jeszcze napisac, ze na ostatnim video prezes chyba zamknal gemby szczekaczom. ZKS

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 947 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 21 246 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 849 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 859 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03598