Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mariusz Szymański w konferencji pomeczowej mówi o sytuacji w klubie

Mariusz Szymański podczas konferencji mówi o sytuacji finansowej w klubie Stal Stalowa Wola.

W szczegółach newsa filmik z tej konferencji.

Komentarze (7)

Ernesto72 | 2013-06-5 22:50

Co tu dużo mówić .... masakra.
Musimy coś zrobić i to szybko !

Cdncdn | 2013-06-5 22:52

Może ten apel uświadomi wam co sie dzieje.Nie rozumie jak możemy dopuścić do rego aby stalówka upadla.Nie ma co prosic grubego tylko żądać.,krzyczeć, protestować .Nagłośnić.Przeci eż nie chodzi tu o miliardy tylko naprawdę niewielka sumę dla takiego miasta jak Stalowa Wola.A ta frekwencja to naprawdę żenujące.Czy wy młodzi w szkołach nie rozmawiacie o tym?Nie zależy wam na tym?Ja jestem na każdym meczu i na wielu na wyjazdach mimo ze nie z wami.Ale jestem, i żyję tym..
A tu wypowiedz Szymańskiego.Właś ciwie blaga was o pomoc .Nie może tego powiedzieć dosłownie ale myślę ze namawia do protestu.

Rusko18 | 2013-06-5 23:47

W NIEDZIELĘ OSTATNI MECZ STALÓWKI W TYM SEZONIE. BYĆ MOŻE OSTATNI W TEJ LIDZE (gdy nie zostanie przyjęte odwołanie) ALBO NAWET I OSTATNI W HISTORII. DLATEGO K*RWA WSZYSCY 9.06.2013 g. 16.30 (celowo podana taka godzina) WIDZIMY SIĘ NA HUTNICZEJ 15 !!! ZAPEŁNIAMY STADION (całą nowa trybunę) I FANATYCZNYM DOPINGIEM SETEK GARDEŁ POKAŻMY ŻE STALÓWKA NIE MOŻE ZGINĄĆ I NIGDY NIE ZGINIE !!! JEŻELI KTOŚ NIE TRAKTUJE TEGO APELU POWAŻNIE TO NIECH NIE NAZYWA SIĘ KIBICEM STALÓWKI !!!

NIGDY NIE ZGINIE STALÓWKA NIGDY NIE ZGINIE !!!

Rozsyłać info gdzie się da. Mecz za 4 dni wiem że POTRAFIMY SIĘ ZMOBILIZOWAĆ !!!

Heniek38 | 2013-06-6 00:44

Nadszedł czas gdzie oglądanie się na innych już nie pomoże - MUSI zacząć przychodzić więcej osób na mecze - wiadomo - grupa fanatyków jest stała - ale dzisiaj na meczu z tych co się mienią fanatykami brakowało... 80% że tak powiem! Chyba już czas przenieść młyn na czas stały na nową trybunę - przynajmniej do czas aż pijani krzykacze nie będą jej sami w stanie zapełnić. Magnesu w postaci kibiców gości jeszcze długo nie będzie - są za to wyniki (przynajmniej w ostatnich 6 kolejkach), pogoda przyzwoita mimo wszystko, dach nad głową jest.
W rozmowach z kibicami innych klubów słyszę często - "zazdrościmy Wam tego fanatyzmu" - z dumą przyjmuje te słowa - ale coraz częściej zastanawiam się ilu z Was na to miano fanatyka sobie zasłużyło?? Najlepiej niech każdy sam sobie na to pytanie odpowie.

Gorgi | 2013-06-6 12:07

wk*sie więc napiszę szybko i z bledami, wiecej ludzi nie bedzie przychodzic, chociaz niektorych moga przyciagnac wyniki, moj pomysl to otworzyc sektor gosci, to zawsze przyciaga kibicow i wzbudza emocje (gdyby Stal Mielec przyjechala w przyszlym sezonie napewno przyszlo by 2x tyle kibicow, to tez jest $) APEL do ludzi którzy mogli by ogarnac protest : trzeba to zrobic, szreg zgarnie 6 mln. za sprzedaz dzialek dla sweedwood, mogl by cos odpalic, poza tym to by sciagnelo media itd. a przeciez on tez mysli o nastepnej kadencji wiec zwocil by uwage na to i sie zastaowil. priorytetem powinno byc zatrzymanie trenera i wiekszasci skladu bo widac ze sie dogaduja i potrafia wygrywac.. z POzdrowieniami kibic ZKS

Jack | 2013-06-6 12:34

Znowu ktoś bredzi o sektorze gości, którego uruchomieniue nie zależy od Klubu, tylko od MoSIRU. Ok derby z Mielcem czy Siarką, ktoś by przyszedł, ale na 20 kibiców z Elbląga co ? też przyszłyby tłumy ? Bez jaj. Ja kumam o co chodzi, ale najważniejsza jest Stal, a później dopiero kibice gości. Kolejność się Wam pomyliła!
Jak ktoś chodzi tylko dla przyjezdnych to szkoda gadać. A co z innymi Klubami też przyciągnęły by wiecej ludzi np. Puszcz Niepołomice, Pelikan łowicz???Brednnie!! !

Gorgi | 2013-06-6 12:51

dobra ponioslo mnie troche, lecz to tylko pierwszy pomysl, co do protestu i innych spraw to bym sie klucil, mialem jeszcze napisac, ze na ostatnim video prezes chyba zamknal gemby szczekaczom. ZKS

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (843)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (385) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (312) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 11 217 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 598 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 829 razy
Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 14 513 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.03219