Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nie ma co przekładać

Nie ma co przekładać

Działacze zastanawiają się nad przesunięciem kolejki z soboty
Padający deszcz, mróz i wiatr zrobiły swoje. Na boiskach nie ma już praktycznie śniegu, a na niektórych z nich można było już grać w miniony weekend. Tymczasem działacze zastanawiają się nad przełożeniem przedświątecznej kolejki.
Prognozy na nadchodzący tydzień są optymistyczne: nocą lekkie przymrozki, w dzień słońce i temperatury dochodzące do 15 stopni. To musi osuszyć nawet najbardziej mokre boiska.
- W poniedziałek rano obdzwonimy wszystkie kluby, które mają być gospodarzami spotkań zaplanowanych na Wielką Sobotę - powiedział Kazimierz Greń, prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, który prowadzi rozgrywki w małopolsko-wschodniej grupy III ligi oraz IV ligi podkarpackiej. My zrobiliśmy to już w weekend.
Według naszych informacji mocno zagrożony jest mecz w Nowym Sączu, choć w piątek więźniowie z tamtejszego zakładu karnego zdjęli z murawy śnieg. Pod nim jednak ukazał się gruby lód, którego do końca nie udało się skuć. Ponoć już wysłano pismo do związku o przełożenie meczu.
W IV lidze najgorzej wygląda sytuacja w Jaśle, gdzie na czas nie zdjęto śniegu i teraz na boisku są same kałuże wody. - Wszystko zależy od pogody - powiedział nasz informator. Na innych stadionach, przy założeniu, że aura znów nie spłata jakiegoś figla, na pewno będzie można grać, choć niektóry trenerzy na pewno chcieliby oszczędzić swoje boisko.
W poniedziałek, po sprawdzeniu sygnałów z klubów, Wydział Gier PodkZPN wyśle komunikaty. - W trzeciej lidze nie ma już wolnych terminów. Trzeba będzie grać, a ostateczna decyzja należeć będzie do sędziów. W IV lidze wstrzymamy się z decyzjami do wtorku-środy - mówi Greń.

źródło: Nowiny

 

Komentarze (17)

~Stal | 2005-03-21 10:02

Kurwa nawet niech mnie nie wq !! !:[

~Sączers | 2005-03-21 10:11

Witam... To są kompletne bzdury co nasi (pseudo)działacze wygadują! Owszem nie ma sniegu , ale tez nie ma zadnego lodu na boisku! Bzdury! W Sączu teraz panuje totalne wkurwienie(sory) ze strony kibiców ilez mozna czekac na rozpoczecie rozgrywek, mecz mozna śmiało rozegrac , a decyzja naszych dzialaczy o przesuniecie meczu jest kompromitacją! Oni cos kombinują , przeciez do soboty murawa bedzie w idealnym stanie tym bardziej ze juz od wtorku ma byc ponad 10 stopni ciepla!

~Stal | 2005-03-21 10:19

u nas tez cieplo a od srody 15 stopni na plus

~Stalowiec | 2005-03-21 10:35

niema co duzo gadac, w Sobote do Nowego Sącza :)

~Stalowowolanie | 2005-03-21 11:04

To sa jakies gierki dzialaczy.Mam nadzieje ze nie przeloza tego meczu i stawimy sie w Saczu w przyzwoitej liczbie.Pozdro dla zielono-czarnych braci!!!Jedziemy do Sacza!

~damian | 2005-03-21 12:35

Panowie to jak przeciez mamy dwa mecze przed saczem :>??!!!! Staszow wyjazd pozniej dom chyba kmita i pozniej sandecja ... jak z tym jest :>??

~ | 2005-03-21 13:14

po staszowie jest nie kmita tylko wieliczka

~do damian | 2005-03-21 13:42

przecież pierwsze dwie kolejki zostały przełożone ... :/

~D | 2005-03-21 13:48

Dobra rada: lepiej sie nastawcie ze mecz sie odbedzie a nie ze moze byc odwolany.

~hd | 2005-03-21 15:09

hmm czyli jak dorbze pojdzie ta w ta sobote gramy na wyjezdzie w saczu >??

Pozdro

~ | 2005-03-21 16:03

ej korde ile było w ostatnim sparingu ?? z sanokiem (z gory dzieki)

~kibic | 2005-03-21 16:21

w ostatnim sparingu byl remis 1:1

~ | 2005-03-21 16:38

thx

~Stalowka 1938 | 2005-03-21 17:48

A wiec panowie jedziemy z kurwami !!

~bezel | 2005-03-21 18:09

jedziemy, kurwa jedziemy, bo za rok II liga w stalowej :D

~Młody | 2005-03-21 19:31

Panowie wiec jedziemy !! Wszyscy !

~kibic | 2005-03-21 20:38

nie ma co sie proc na necie jedziemy itd itp pokarzcie sie w sobote a nie sie napinacie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 39 475 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 10 520 razy
Pogoń Siedlce - STAL (1:0)
2013-04-27
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 41 665 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 20 960 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01094