Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» III liga tak, IV raczej tak.

III liga tak, IV raczej tak.

Wszystko wskazuje na to, że w świąteczną sobotę doczekamy się wreszcie upragnionej inauguracji rundy wiosennej. Na ligowe boiska wybiegną piłkarze III ligi małopolskiej, a wszystko wskazuje także na to, że rozgrywki wznowią zespoły IV ligi podkarpackiej.
- W najbliższą sobotę odbędzie się kolejka III ligi - powiedział Kazimierz Greń, prezes Podkarpackiego-ZPN. - Zastrzegam jednak, że w razie nagłego załamania pogody, tzn. gwałtownych śnieżyć lub innego rodzaju anomalii pojedyncze spotkania zostaną odwołane. Wierzę jednak, że tak się nie stanie. Prognozy są optymistyczne i wkrótce powinno zrobić się ciepło. Jeśli chodzi o IV ligę podkarpacką to ostateczną decyzję co do jej startu dziś podejmie Wydział Gier. W tej chwili zbieramy informacje o stanie boisk. Jest jednak prawie pewne, że do inauguracji dojdzie w tą sobotę.

Za inauguracją przemawia także stan boisk na których mają się odbyć spotkania. W kilku przypadkach płyty były gotowe do gry już w miniony weekend.

III liga

W III lidze kłopoty mają tylko w Nowym Sączu, gdzie jeszcze w niedzielę prószył śnieg. Nie on jednak jest zmartwieniem miejscowych działaczy. Największy kłopot może być z usunięciem lodu pokrywającego płytę boiska.

Mecze zaplanowane na 26 marca

Nowy Sącz: Sandecja - Stal Stalowa Wola boisko częściowo pokryte lodem

Gorzyce: Tłoki - Heko Czermno boisko gotowe do gry

Wieliczka: Górnik - Stal Rzeszów boisko gotowe do gry

Przemyśl: Polonia - Kmita Zabierzów boisko gotowe do gry

Kraków: Hutnik - Pogoń Leżajsk boisko gotowe do gry

Zamość: Hetman - Wierna Małogoszcz boisko gotowe do gry

Staszów: Pogoń - Wisła II Kraków boisko gotowe do gry

Lublin: Motor - Lewart Lubartów boisko gotowe do gry

IV liga

W IV lidze zagrożony jest tylko mecz w Jaśle. Tam leży jeszcze śnieg. W pozostałych przypadkach gospodarze sobotnich spotkań zapewniają, że do soboty boiska będą gotowe do gry.

Pogoda

A co nam przyniesie aura w najbliższych dniach? Mało opadów i ocieplenie.

Prognoza pogody na najbliższy tydzień

 Dzień temp. w ciągu dnia temp. w ciągu nocy opady

 Wtorek (22.03) 3 -5 brak

 Środa (23.03) 10 -1 brak

 Czwartek 9 7 deszcz 0,3 mm

 Piątek 14 9 deszcz 0,4 mm

 Sobota 14 10 brak


źródło: Super Nowości

Komentarze (17)

~ | 2005-03-22 09:25

No wiec panowie wszystko chyba jasne.W sobote wstawac rano bo jedziemy do Nowego Sacza...BRIGADE VERDE NERE

~Sączers | 2005-03-22 10:26

W jednej z Rzeszowskich gazet przeczytałem ze nie odbedzie sie mecz Pogoni Staszow z Wisła , a w Dzienniku Polskim przeczytałem ze mecz SANDECJA-STAL ST.WOLA został ODWOŁANY !!! Juz sam nie wiem .... W kazdym razie nasi dzialacze cos kombinuja bo murawa NADAJE SIE DO GRY !!!

~heniek | 2005-03-22 10:58

Jedzie ktoś ze Stalowej na mecz z Irlandią pn.?

~JA | 2005-03-22 16:27

LEPIEJ ZOSTAŃCIE W DOMU.
MECZ W SĄCZU JEST O D W O Ł A N Y.
DLACZEGO? NIKT NIE WIE.
MURAWA JEST Z PEWNOŚCIĄ OK

~Sandecja | 2005-03-22 17:05

Mecz Sandecja-Stal.S.W PRZEŁOŻONY !!! Więcej dowiecie się tu: www.sandecja.pl/forum/viewtopic.php?t=240&postdays=0&postorder=asc&start=0

~bezel | 2005-03-22 18:08

tylko ci z sącza mówia że niebedzie meczu a reszta jest normalnie, czyli wychodzi na to że sączersy częsą portkami i kombinują żebysmy nieprzyjechali ( tak mi sie wydaje )

~ | 2005-03-22 18:47

Dzis dzwonilismy do Podkarpackiego ZPN ktory organizuje rozgrywki naszej 3 ligi i mecz ma sie odbyc.Tak wiec niech kazdy sioe szykuje ze jedziemy

~ | 2005-03-22 19:19

na www.90minut.pl pisze ze nie ma;/ juz kurwa sam nie wiem jak to bedzie z tym meczem

~Kozi Wór | 2005-03-22 20:08

Kurwa i mecz zostal przelozony na 20 kwietnia (sroda). Ja pierdole co ci ludzie wyrabiaja !!

~Sandecja | 2005-03-23 09:07

bezel co wychodzi na to ? Kto trzęsie portkami ? My? I to przed wami???? haha niezły jestes kolo

~ | 2005-03-23 11:54

Jemu chodziło o piłkarzy a nie kibiców i mi sie tez tak wydaje zreszta na forum waszym jeden z was tez jest tego zdania.

~JA | 2005-03-23 16:41

Ciekawe czemu Sandecja miałaby się was bać. Wystarczy popatrzeć na tabelę i juz chyba wszystko jasne. Zresztą zawsze u nas dostajecie:)

~ | 2005-03-23 16:43

Mecz przelozony na 27 kwietnia, na godz. 17:00
www.90minut.pl/liga.php?id=1345

~P!otrek | 2005-03-23 18:09

Ja tam na 90minut.pl nic nie widziałem o przełożeniu...

~Do P!otrek | 2005-03-23 19:11

Pisze tam niżej wkleje to co tam pisze ...
Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 27 kwietnia, 17:00
zmiana terminu z powodu złego stanu boiska

~P!otrek | 2005-03-23 20:58

Kurwa, a tak fajnie się zapowiadało....

a ten delegat to miał chyba w piątek być, a nie wczoraj czy tam dzis..

~SIARKA HOOL'S | 2005-03-26 16:20

STALOWA WOLA TO KURWA JEBANA W DUPE!!!!!!!!RUCHA SIE CIĄLE Z RESOVIĄ!!!SIARKA PANY!!!!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - MKS Kluczbork (1:0)
2014-09-27
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 75 643 razy
STAL - Ruch Chorzów (0:0)
2007-05-23
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 93 322 razy
STAL - Cracovia Kraków (:)
1997-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 245 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 227 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01104