Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tloki Gorzyce - STAL 1 : 1 (0:0)

Tloki Gorzyce - STAL  1  :  1   (0:0)
Stalówka remisuje w Gorzycach 1 : 1.
Więcej informacji później.

Komentarze (34)

~Gruby | 2005-04-9 19:35

kiedy beda fotki

~Pawel | 2005-04-9 19:43

Wtedy beda fotki jak ktos mi je przesle bo niestety ale nei bylo mnie na tym meczu.

~tomeks | 2005-04-9 21:15

Mnie tez nie bylo, 1 brak funduszy, 2 brak transportu... i chyba fotek nikt nie robil, chociaz nie wiem :)

~12 | 2005-04-9 22:07

Stalówki w Gorzycach ok 150 głów(2 nabite autokary i auta-sektor i kilkadziesiat aut pikników porozrzucanych po calym stadionie.Głosny doping cały mecz z obu stron.Stalówka traci bramke w ostatniej minucie co nas troche podkurwiło.Wynik 1-1.Pozdro Raków i Resovia.

~MKS | 2005-04-9 22:12

MECZ USTAWIONY NA REMIS !!!!

~P!otrek | 2005-04-9 22:46

Nom... jak wsiadali piłkarze do aut to było słychać "..no to remis" sam słyszałem.. ale mogli by po razie sobie 3 punkty dać !!

~Mateusz | 2005-04-9 23:37

Z tego co widzialem moge stwierdzic ze tloki odpuscili stalowce. Piłkarze z Gorzyce pokazali sie jak z najgorszej strony :) pozdro

~hultaj | 2005-04-9 23:49

ale wy jestescie podupceni!!! tłoki chcąc awansować odpuciły by stalówce, szkoda gadać

~P!otrek | 2005-04-10 09:24

A co do tego co pisałem wcześniej to wcale nie mówię, że Stalowa grała na remis... teraz wydaje mi się, ze na to tylko liczyli, a Tłokom nie wyszło...

~swiety | 2005-04-10 09:37

0 profesjonalizmu w ostatniej minucie dać sobie wbic bramę, gdzie ci doswiadczeni!!!!!!!!!!

~Felipe | 2005-04-10 10:06

kto strzelil dla nas bramke tzn dla Stali?

~~misiek22 | 2005-04-10 10:15

Tadzio Krawiec

~To my Stalowccy | 2005-04-10 10:40

Chyba wszyscy wiecie ze Gorzyce maja lepszy sklad i leszpa klapke > DOBRZE ZE REMIS ... Przecierz tyle akcji co mialy Tłoki to moglo byc 5:1 dla Tłoków . Zastanowcie sie .

~Tez Tak Mysle Sami Zobacz | 2005-04-10 10:41

Relacja minuta po minucie:
90+1' - Sędzia kończy spotkanie
90' - Daniela Radawca zmienia Marek Drozd.
90' - 1:1
Wrzutka w pole karne - do piłki wyskakuje Wietecha, który będąc faulowany przez zawodnika Tłoków wypuszcza piłke z rąk i w ogromnym zamieszaniu piłkę do bramki, mimo rozpaczliwej interwencji Kasiaka, kieruje Gołąbek.
87' - GOL!!! 1:0 dla Stali.
Dośrodkowanie Radawca w pole karne z lewej strony pola karnego, piłki nie sięga Pietrasiewicz, trafia ona pod nogi Krawca. Pierwszy strzał zostaje zablokowany ale już przy ponownej dobitce Petrykowski jest bez szans. Krawiec ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki po zdobytej bramce.
85' - Za Stanisława Bednarza wchodzi Tomasz Pietrasiewicz.
83' - Szmuc próbuje dośrodkować z rzutu wolnego ale trafia piłką w mur.
81' - Mazurkiewicz strzela z ok. 15m ponad bramką.
81' - Zmiana W drużynie Tłoków - Sygułę zmienia Wtorek.
77' - Po rzucie rożnym ogromne zamieszanie w polu karnym, próbują strzelać Bednarz i Krawiec ale piłka odbija się od nóg obrońców Tłoków.
76' - Rzut wolny wykonuje Radawic, piłka trafiona w mur wychodzi na róg.
76' - Zmiana W drużynie Tłoków - Kusiak zmienia Dziewulskiego.
71' - Strzał Szarowskiego z rzutu wolnego z ok 35m. nie sprawia bramkarzowi z Gorzyc żadnych problemów.
69' - Rzut karny wykonuje Daniel Radawiec jednak jego intencje znakomicie wyczuwa Petrykowski, broniąc strzał.
68' - Piłkę przed polem karnym dostaje Juda, przekazuje ją Bednarzowi a ten przy próbie strzału jest faulowany w polu karnym. Rzut karny!!!
61' - Kasiak przerywa faulem akcję Tłoków za co otrzymuje żółty kartonik.
60' - Po faulu na Bednarzu rzut wolny z ok. 20 m wykonuje Radawiec ale piłka przez niego uderzona trafia w mur.
56' - Zmiana W drużynie Tłoków - Fabianowskiego zmienia Mężyk.
55' - Lebioda otzrymuje żółtą kartkę za faul na Radawcu.
54' - Po składnej akcji drużyny Stali Krawiec wpada w pole karne ale jego podanie zostaje zablokowane.
52' - W niegroźnej wydawałoby się sytuacji Fabianowski dostaje piłkę, wpada z nią w pole karne i uderza ale Wietecha popisuje się wspaniałą interwencją.
51' - Z piłką udającą się w kierunku pola karnego Stali mija się Wietecha, na szczęście Mazurkiewicz przy próbie strzału zostaje zablokowany przez obrońców Stali.
45' - koniec pierwszej połowy.
45' - Juda dośrodkowuje w pole karne ale Syguła wybija piłkę na aut.
42' - Piłke wrzucaną z autu w pole karne przedłuża Gołąbek ale Dziewulski przy próbie strzału zostaje zablokowany.
38' - Radawiec z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne, próbują stzrelać Kasiak i Bednarz, obaj niecelnie.
34' - Po faulu na Sałku żółtą kartkę otzrymuje Mazurkiewicz.
32' - Akcja Radawca lewą stroną, dośrodkowuje wzdłuż linii bramkowej lecz piłkę wybijają obrońcy Tłoków.
28' - Kolejna akcja prawą stroną Tłoków, do dośrodkowania Dziewulskiego nie dochodzi Ławryszyn.
26' - Kontra drużyny z Gorzyc, Fabianowski przegrywa w sytuacji sam na sam z Wietecha, dobitka do pustej bramki Mazurkiewicza niecelna.
24' - Dośrodkowanie w pole karne Stali , Krawiec wyjaśnia sytuację wybijając piłkę.
24' - Szarowski ukarany przez sędziego żółtą kartką po faulu na Szafranie.
22' - Po rzucie wolnym wykonywanym przez Lebiodę piłka trafia do Fabianowskiego ale jego strzał głową jest minimalnie niecelny.
16' - Po serii podań piłkę dostaje Radawiec, mija Gołąbka ale w ostatniej chwili jego strzał zostaje zablokowany przez Sygułe.
8' - Starcie pod polem karnym, interweniujący Petrykowski zderza się z Bednarzem, Juda doskakuje do piłki i umieszcza ją w bramcę. Sędzia nie uznaje jednak bramki odgwizdując faul na bramkarzu.
3' - Po akcji lewą stroną Tłoków piłkę wybija na rzut rożny Kasiak. Dośrodkowanie z rzutu rożnego pewnie wyłapuje Wietecha.

~xxx | 2005-04-10 10:53

ten sedzia to jakis pokurwieniec mósiał byc chyba ze tłoki kupiły mecz.. bednarz tylko sie zderzył z bramkarzem i był faul a na wieteszce w ostatnij minucie był faul i nic niebyło a bramke uznał.. skurwysyn

~JDOL | 2005-04-10 11:00

To jezeli tłoki nie odpuscili stalówce to jest to zajebisie słaba druzyna

~Stalowiec | 2005-04-10 11:12

Efekty pojednania i zgody kibcow mozecie poczytac tutaj:
sport.onet.pl/1020297,0,0,wia,1079618,dyscyplina.html

~MARIO | 2005-04-10 11:13

Co ty facet pierdolisz sie kurwy jebane ułorzyły na remis bo mysla ze wygraja z Przemyślem ale po dzisiejszej kolejce beda na ostatnim miejscu hahahaha

~już nie kibic | 2005-04-10 11:47

Kolejny raz okazało się, że Tłoki i Stal to kumple na boisku, pamiętam jak po meczu w Stalowej 0:0 poszli razem pić do Rustici 2. Spodziewałem się remisu. Ale co do jednej rzeczy się nie myliłem kibice na tej stronce zawsze tacy sami, k... i h.... lecą na prawo i lewo !

~P!otrek | 2005-04-10 13:42

Bohaterem meczu był Tomasz Wietecha, chciałbym żeby grał w Stalowej jak najdłużej, ale On się tu marnuje....

~rzut karny | 2005-04-10 15:03

niech radawiec nauczy sie karne strzelac !!!!

~mlody | 2005-04-10 15:31

dokladnie z 11 metrow i on nie moze strzlelic, kurwaaaaaaa

~Yeti | 2005-04-10 20:37

Jak by mecz byl ustawiony tak jak mowicie to by nie bylo tej wycinki by se grali na luzie nie wyklinali by siebie i nie pokazywali gestow tak jak StLowiacy.Tomek Wietecha caly mecz dobry a przy bramce faulowany ;/ Dobry mecz tez Stacha Bednarza al malo widoczny Jada

~fałszywy | 2005-04-10 21:56

kibice ze stali to pedały chodze na mecze i obserwoje wszystko i widze ze to banda gnojków !! bijcie sie ale nie na meczach tylko na ustawkach .. !!!!!!! pedały zajebane !!

~norm | 2005-04-11 00:12

co mnieciek znowu rozdaje mecze????????

~mam dośc | 2005-04-11 00:22

kórwa to huje punktów nie maja i mecze ustawione, ale waly

~Stal | 2005-04-11 08:22

szkoda ze remis!Troche wiecej checi i STALÓWKA by wygrałą to spotkanie! A tak po ostatniej kolecje zajmujemy ostatnia pozycje w tabeli.Ale mam nadzieje ze tylko przez najblizszy tydzein...:)Pozdro..:)

~Cyc-u | 2005-04-11 08:35

ja bym proponował usuwac wpisy ludzi którzy jedynie rzucaja "chujami" i "kurwami" na około. A prawdopodobnie nawet nie byli w Gorzycach na meczu.
Staqlówka zagrała dosyc dobrze w drugiej połowie. Punkt Gorzyce zawdzieczaja pomyłce(?) sędziego który jakims dziwnym trafem nie zauwarzył faulu na naszym bramkarzu...

~ | 2005-04-11 10:19

do falszywy: chlopcze,ty nawet nie wiesz cio robisz,piszac takie teksty,jesli bedziesz nadal bluzgal na kibicow Stalowki to zobaczysz,ze spotka cie surowa kara.Za niedgugo przekona sie o tym jedna osoba,pamietaj "falszywy",ze jest takie cios jak nr. IP i mozna dojsc do osoby kto pisze glupoty,wie lepiej sie uspokuj,bo zobaczysz,ze sie to zle dla ciebie moze skonczyc.Nie zartuje :))) Pozdro

~kamil | 2005-04-11 16:52

Tez tak sadze"fałszywy cwelu" ty wogle nie doceniasz kibicow Stalówki!!!! Hooliganii zawsze razem:P

~mario_stw | 2005-04-12 14:48

Paweł!!!Podaj mi twojego meila,to bedą fotki !!Sporo ich naklikałem na Gorzycach!

~mario_stw | 2005-04-12 18:42

Mam fotki z Gorzyc! Chetnych do ich posiadania proszę o kontakt.
gg7230448

~Leon | 2005-04-13 07:51

samobój gość ładuje a 18 metrów do swojej bramki, mecz ustawiony

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 17 426 razy
STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 104 422 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 77 979 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 10 524 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01307