» STAL Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 1:0 (0:0)

STAL Stalowa Wola - Polonia Przemyśl 1:0 (0:0)

STAL - POLONIA PRZEMYŚL 1:0 (0:0)

1:0 - Ożóg 57' (karny)

STAL: Wietecha 6 - Kasiak 6, Maciorowski (11' Dziuba 4, 46' Skiba 5) Drabik 6, Sałek 5 - Drozd 5, Krawiec 4, Ożóg 6,  Radawiec 6 - Bednarz 3 (74' Pietrasiewicz), Juda 7
POLONIA: Szramowiat - Strzałkowski, Rostecki, Rogalski, Jaroch - Gwóźdź, Smycz, Ibrahim (66' Szczygieł), Pilawa (70' Wojtas) - Kot (63' Lee Quaye), Rybkiewicz.
Żółte kartki: Bednarz, Juda, Sałek, Kasiak, Pietrasiewicz - Rostecki
widzów:1000

W meczu "o 6 punktów" pomiędzy Stalą a Polonią Przemyśl lepszą okazała się drużyna ze Stalowej Woli. Zwycięstwo to jest bardzo ważne w kontekście walki o utrzymanie się w III lidze.
Kibice na stadionie przy ul. Hutniczej byli świadkami słabego widowiska. Piłkarze obu drużyn nie uraczyli nas piękną grą, dużo za to było walki. Przewagę przez całe spotkanie mieli piłkarze Stali co udowodnili w 57 min strzelając zwycięską bramkę z rzutu karnego podyktowanego po faulu na najlepszym na boisku Damianie Judzie. Skutecznym egzekutorem jedenastki był Mieczysław Ożóg.

Relacja minuta po minucie:
90'+2 - Sędzia kończy spotkanie
90'+1 - Drozd dochodzi do dośrodkowania z rzutu roznego ale jego strzał głową pewnie łapie bramkarz.
90' - Strzałkowski z rzutu wolnego z ok. 30 m wysoko ponad bramką.
90' - Kolejna akcja Judy tym razem prawą stroną, do jego dośrodkowania dochodzi Pietrasiewicz ale nie trafia do bramki z 5 m.
89' - Indywidualna akcja Judy po strzale którego piłka odbita od nogi obrońcy wychodzi na rzut rożny.
88' - Zgranie Judy do Pietrasiewicza ale jego strzał z linii pola karnego leci ponad bramką.
88' - Żółta kartka dla Rosteckiego za faul na Krawcu.
87' - Żółta kartka dla Pietrasiewicza za wybicie piłki.
86' - Żółta kartka dla Kasiaka.
74' - Zmiana w Stali. Pietrasiewicz wchodzi za Bednarza
73' - Spore zamieszanie w polu karnym Stali, jednak udaje się obrońcom Stali wyekspodionować piłkę za linię bramkową
70' - Zmiana w Polonii.Pilawę zmienia Wojtas
69' - Żółta kartka dla Sałka.
66' - Szczygieł zmienia Ibrahima
65' - Żółta kartka dla Judy za wybicie piłki.
63' - Zmiana w Polonii. Lee Quaye zmienia Kota.
62' - Strzał Skiby z 25 m w środek bramki.
58' - Do wymianie podań pomiędzy Radawcem, Judą i Bednarzem ten ostatni strzela w kierunku bramki ale zbyt słabo by zaskoczyć bramkarza
57' - GOL!!! Rzut karny na bramkę zamienia Mieczysław Ożóg. Bramkarz Polonii wyczuł intencje zawodnika Stali ale piłka była uderzona bardzo mocno.
56' - Juda wpada w pole karne, popychany przewraca się, sędzia dyktuje rzut karny !!!
52' - Rzut rożny wykonuje radawiec, do dośrodkowania dochodzi Drozd ale główkuje ponad bramką.
52' - Strzał Radawca z rzutu wolnego tuż za polem karnym, piłka odbija się od obrońców Polonii i wychodzi na róg.
50' - Indywidualna akcja Radawca ale jego strzał z 15 m zostaje zablokowany.
46' - Zmiana w Stali. Skiba wchodzi za Dziubę.
45' - Akcja Radawca lewą stroną boiska, piłka przez niego dośrodkowana trafia do Ożoga, który strzela wprost w rece bramkarza.
44' - Juda otrzymuje piłkę od Bednarza, wbiega w pole karne ale jego strzał w nieprawdopodobny sposób broni Szramowiat
38' - Akcja Radawca lewą stroną boiska, piłka przez niego dośrodkowana trafia do Ożoga, który strzelaobok bramki.
37' - Żółta kartka dla Bednarza za faul na Ibrahimie.
32' - Do dośrodkowania Radawca dochodzi Juda ale jego strzał głową jest niecelny.
30' - Akcja Polonii, z narożnika pola karnego strzela Gwóźdź, Wietecha broni jego strzał a z odbitą piłką minimalnia mija się Rybkiewicz.
22' - Zbyt wysokie dośrodkowanie Bednarza do piłki nie dochodzi Juda. Piłke przejmuje Radawiec dośrodkowuje z drugiej strony ale Strzałkowski wybija piłkę.
11' - Zmiana w Stali. Kontuzjowanego Maciorowskiego zmienia Dziuba.
10' - Akcja rybkiewicza z Pilawą skutecznie powstrzymana przez Drabika.
 6' - Do dośrodkowania z lewej strony Radawca nie dochodzi Krawiec.
 1' - Strzał Radawca z 25 m ponad poprzeczką.